Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

ZS "TOLAN"

ZS "TOLAN" (reģ. Nr. 40001001588) — zemnieku saimniecība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1993-11-26. VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Reģistrācijas Nr.40001001588
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaZemnieku saimniecība (ZEM)
ReģistrsUzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrēts1993-11-26
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV98ZZZ40001001588
Juridiskā adrese Kurma, Pildas pag., Ludzas nov.

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: nav iesniegts Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • Ludzas rajona Pildas pagasta Kurmas c. A.Klavsuca ZS "TOLAN" — līdz 2006-08-03

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40001001588 LV98ZZZ40001001588 Ludzas rajona Pildas pagasta zemnieku saimniecība "TOLAN" Ludzas rajona Pildas pagasta zemnieku saimniecība TOLAN NULL 0 U Uzņēmumu reģistra žurnāls ZEM Zemnieku saimniecība 1993-11-26 NULL Ludzas nov., Pildas pag., Kurma NULL 100155696 100015991 0 0688600 NULL

Zemnieku saimniecības zemes platība un tās atrašanās vieta

[farm_land]

Reģ.Nr. area_in_hectares land_area Adrese No
40001001588 14.7 14.7 NULL 2002-08-15

Tiesību subjektu darbības mērķi un veidi

[area_of_activity]

Reģ.Nr. Nosauk./Vārds legal_form_code legal_form_code_text area_of_activity
40001001588 Ludzas rajona Pildas pagasta zemnieku saimniecība "TOLAN" FARM_ZEM Zemnieku saimniecība zemkopība tirdzniecība koksnes sagāde un apstrāde lauksaimniecības tehnikas un autotransporta remonts sadzīves pakalpojumi

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40001001588 2006-08-03 Ludzas rajona Pildas pagasta Kurmas c. A.Klavsuca zemnieku saimniecība "TOLAN"

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40001001588 Ludzas rajona Pildas pagasta zemnieku saimniecība "TOLAN" nav 09.11.2006 nav nav 21.09.2021

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40001001588 Ludzas rajona Pildas pagasta zemnieku saimniecība "TOLAN" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir ZS "TOLAN" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Kurma, Pildas pag., Ludzas nov..

Kādi ir bijuši iepriekšējie ZS "TOLAN" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Ludzas rajona Pildas pagasta Kurmas c. A.Klavsuca zemnieku saimniecība "TOLAN"".

Vai ZS "TOLAN" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir ZS "TOLAN" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Lielākie uzņēmumi — Ludzas novads

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Ludzas novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026