ZS "Kalniņi" (reģ. Nr. 40001023975) — zemnieku saimniecība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-10-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 18 063 EUR, zaudējumi 7 294 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,30 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
| Reģistrācijas Nr. | 40001023975 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Zemnieku saimniecība (ZEM) |
| Reģistrs | Uzņēmumu reģistra žurnāls |
| Reģistrēts | 2021-10-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV56ZZZ40001023975 |
| Juridiskā adrese | "Kalniņi", Murmastienes pag., Madonas nov., LV-4836 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-19
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 063 EUR | -7 294 EUR | 196 011 EUR | 1 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 18 063 EUR |
| Bruto peļņa | -40 991 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7 294 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -7 294 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 196 011 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 11 872 EUR |
| Pašu kapitāls | 48 100 EUR |
| Īstermiņa saistības | 40 216 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 107 695 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-08-29 – 2026-08-31 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,30 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,27 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-40,38 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-3,72 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-15,16 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,08 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-2,15 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,09 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-3,20 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,25 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
ZS "Kalniņi" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40001023975 | LV56ZZZ40001023975 | Murmastienes pagasta zemnieku saimniecība "Kalniņi" | Murmastienes pagasta zemnieku saimniecība | Kalniņi | NULL | 0 | U | Uzņēmumu reģistra žurnāls | ZEM | Zemnieku saimniecība | 2021-10-06 | NULL | Madonas nov., Murmastienes pag., "Kalniņi" | 4836 | 104065343 | 100016671 | 0 | NULL | NULL |
[farm_land]
| Reģ.Nr. | area_in_hectares | land_area | Adrese | No |
|---|---|---|---|---|
| 40001023975 | 20.92 | 10.3 | "Kalniņi", Murmastienes pag., Varakļānu nov. | 2013-10-22 |
| 40001023975 | 20.92 | 10.62 | "Salmanoviči", Murmastienes pag., Varakļānu nov. | 2015-03-06 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40001023975 | 2026-08-31 | 1113.59 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 571c5451 |
| 40001023975 | 2026-04-10 | 0 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Lauksaimniecības zemes iegādes aizdevums | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | cb5005c5 |
| 40001023975 | 2025-08-29 | 0 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Lauksaimniecības zemes iegādes aizdevums | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 0878f7ca |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2122425 | 35115076 | 40001023975 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-25 21:01:39.439 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2122425 | 35115076 | 18063 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59054 | -40991 | 0 | 4965 | 40975 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2313 | NULL | NULL | -7294 | 0 | -7294 | NULL | 0 | -7294 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2122425 | 35115076 | 4879 | 0 | 6128 | 865 | 11872 | 0 | 184139 | 0 | 184139 | 196011 | NULL | 40216 | 107695 | 0 | 48100 | 196011 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40001023975 | Murmastienes pagasta zemnieku saimniecība "Kalniņi" | ir | 05.11.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40001023975 | Murmastienes pagasta zemnieku saimniecība "Kalniņi" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kalniņi", Murmastienes pag., Madonas nov., LV-4836.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 18 063 EUR, un zaudējumi bija 7 294 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,30 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,27.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,25, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 19-10-2026