SIA "V I Clubs Būve" (reģ. Nr. 40003239794) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1994-12-28. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 1 EUR, darbinieku skaits: 1. VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Nojaukšana
| Reģistrācijas Nr. | 40003239794 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 1994-12-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV21ZZZ40003239794 |
| Juridiskā adrese | Vestienas iela 29, Rīga, LV-1035 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 EUR | -1 EUR | 0 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -1 EUR | 0 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -1 EUR | 0 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -1 EUR | -1 EUR | -1 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 EUR | -1 EUR | -1 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 EUR | -1 EUR | -1 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Pašu kapitāls | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "V I Clubs Būve" ir uzņēmums ar vairāk nekā trīs desmitgažu pieredzi un noturīgu reputāciju.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Grāvējs | 6 898 471 | 970 330 | 14,1 % | 34 | 202 896 | 2 639 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "E Būvvadība" | 3 933 864 | 31 210 | 0,8 % | 31 | 126 899 | 1 454 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ATR" | 1 976 072 | 256 512 | 13,0 % | 27 | 73 188 | 1 064 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "GS CELT" | 1 593 806 | 295 489 | 18,5 % | 5 | 318 761 | 952 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "DIVIBE" | 1 190 562 | 47 044 | 4,0 % | 19 | 62 661 | 789 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DEMCO" | 989 224 | 145 515 | 14,7 % | 14 | 70 659 | 1 002 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "RM IMPERIUM" | 768 453 | 41 508 | 5,4 % | 25 | 30 738 | 1 338 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Ēku demontāža" | 560 197 | -40 180 | -7,2 % | 5 | 112 039 | 434 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Alfa risinājumi" | 522 017 | 16 645 | 3,2 % | 7 | 74 574 | 943 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REMO BŪVE" | 368 819 | 10 925 | 3,0 % | 11 | 33 529 | 1 055 (2026 Q3) |
| 63 | SIA "V I Clubs Būve" (šis uzņēmums) | 0 | -1 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003239794 | LV21ZZZ40003239794 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V I Clubs Būve" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | V I Clubs Būve | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1994-12-28 | NULL | Rīga, Vestienas iela 29 | 1035 | 104577972 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40003239794 | 2003-12-09 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INKOLLA" |
| 40003239794 | 2003-01-06 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BRĪVĪBAS-76" |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900119692 | 40003239794 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2014-01-22 | Valsts ieņēmumu dienesta 14.01.2014. lēmumu Nr.8.43/L-1229 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40003239794 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V I Clubs Būve" | 14.01.2014 | 28.01.2014 | NULL |
[liquidations]
| ID | Reģ.Nr. | liquidation_type | liquidation_type_text | No | grounds_for_liquidation | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900104615 | 40003239794 | LIQUIDATION | Likvidācijas process | 2012-08-01 | Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas 19.04.2011. spriedums lietā Nr.C29543110. | 2012-08-01 15:31:21 | 2012-08-01 15:31:21 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92389295 | 40003239794 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4126 | EUR | 2016-07-14 | 2016-07-14 17:30:07.081164 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2140794 | 35167828 | 40003239794 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-16 18:00:03.468 |
| 2122832 | 35118429 | 40003239794 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-26 19:00:05.24 |
| 2140798 | 35167832 | 40003239794 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-16 18:00:04.945 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2122832 | 35118429 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1 | 0 | -1 | NULL | 0 | -1 |
| 2140794 | 35167828 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1 | 0 | -1 | NULL | 0 | -1 |
| 2140798 | 35167832 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1 | 0 | -1 | NULL | 0 | -1 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2122832 | 35118429 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2140794 | 35167828 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2140798 | 35167832 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91005046 | 40003239794 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots atsavināšanas aizliegums kapitāldaļām | 2010-12-07 | 1747 | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
| 90022612 | 40003239794 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2005-09-16 | 7.1.4./40032 | 1000056664 | NULL | VID Rīgas reģionālās iestādes Latgales priekšpilsētas nodaļa |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003239794 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V I Clubs Būve" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4311 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40003239794 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V I Clubs Būve" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4311 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40003239794 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V I Clubs Būve" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4311 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003239794 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V I Clubs Būve" | nav | 09.03.1999 | nav | nav | 29.09.2004 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40003239794 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V I Clubs Būve" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vestienas iela 29, Rīga, LV-1035.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 1 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INKOLLA"", "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BRĪVĪBAS-76"".
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nojaukšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026