Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "EKSLIBRIS PLUS"

SIA "EKSLIBRIS PLUS" (reģ. Nr. 40003257319) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1995-06-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 97 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Grāmatu mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40003257319
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts1995-06-26
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV12ZZZ40003257319
Juridiskā adrese Mātera iela 33 - 18, Jelgava, LV-3001

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -97 EUR 5 EUR 1
2024 0 EUR -81 EUR 2 EUR 1
2023 0 EUR -128 EUR 13 EUR 1
2022 0 EUR -916 EUR 3 EUR 1
2021 0 EUR -100 EUR 2 EUR 1
2020 0 EUR 422 EUR 2 EUR 1
2019 0 EUR -125 EUR 4 022 EUR 1
2018 0 EUR -50 EUR 4 106 EUR 1
2017 0 EUR -93 EUR 4 157 EUR 1
2016 0 EUR 7 663 EUR 5 000 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2024 0.05 0.00 0.00 0
2023 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis
2024
2023

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -47 EUR -31 EUR -78 EUR -916 EUR -50 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 50 EUR 0 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa -97 EUR -81 EUR -128 EUR -916 EUR -100 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 5 EUR 2 EUR 13 EUR 3 EUR 2 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 5 EUR 2 EUR 13 EUR 3 EUR 2 EUR
Pašu kapitāls -1 320 EUR -1 223 EUR -1 142 EUR -1 014 EUR -98 EUR
Īstermiņa saistības 1 325 EUR 1 225 EUR 1 155 EUR 1 017 EUR 100 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss1Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav
Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav

VID darbības apturēšanas vēsture

  • Apturēta 2022-03-02 – 2022-06-26, atjaunota 2022-06-27
Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA firma "EKSLIBRIS PLUS" — līdz 2003-02-14

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,00 0,00 0,01 0,00 0,02
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,00 0,00 0,01 0,00 0,02
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-1 940,00 % -4 050,00 % -984,62 % -30 533,33 % -5 000,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
7,35 % 6,62 % 11,21 % 90,34 % 102,04 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,00 -1,00 -1,01 -1,00 -1,02
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
3,56 % 2,53 % 6,83 % 90,34 % 51,02 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-442,52 -1 004,96 -156,45 -1 477,72 -154,72

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "EKSLIBRIS PLUS" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā 30 gadus un turpina stiprināt savas pozīcijas.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4761)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 47 uzņēmumi 43. vieta pēc apgrozījuma 27. vieta pēc peļņas Grāmatu mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "JĀNIS ROZE"23 806 981785 1003,3 %228104 4171 340 (2026 Q2)
2SIA "Kniga lv"7 991 102427 2865,3 %64124 8611 595 (2026 Q2)
3SIA "LATVIJAS GRĀMATA"3 327 540-34 355-1,0 %10332 7542 459 (2026 Q2)
4SIA "GLOBUSS A"3 080 962144 9144,7 %5358 1311 000 (2026 Q2)
5SIA "ACOOLA BALTIC"948 8243 1840,3 %1755 813829 (2026 Q2)
6SIA "Grāmatu nams "Valters un Rapa""720 04640 5005,6 %7102 8641 111 (2026 Q2)
7SIA "NOLANS"471 511-29 810-6,3 %594 302655 (2026 Q2)
8SIA "ADAMAS"403 7783 7230,9 %757 683518 (2026 Q2)
9SIA "Intelektuāla grāmata"348 561-12 816-3,7 %658 094768 (2026 Q2)
10SIA "Vilki books"335 95720 4556,1 %655 9931 027 (2026 Q2)
43SIA "EKSLIBRIS PLUS" (šis uzņēmums)0-970
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "EKSLIBRIS PLUS"
4761 Grāmatu mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003257319 LV12ZZZ40003257319 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSLIBRIS PLUS" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību EKSLIBRIS PLUS NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1995-06-26 NULL Jelgava, Mātera iela 33 - 18 3001 116444951 0 100003028 0090000 NULL

Tiesību subjektu darbības mērķi un veidi

[area_of_activity]

Reģ.Nr. Nosauk./Vārds legal_form_code legal_form_code_text area_of_activity
40003257319 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSLIBRIS PLUS" LIMITED_LIABILITY_COMPANY_SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību medicīnisko iekārtu, instrumentu iepirkšana, reaLIZĀCIJA tirdzniecība, t.sk. ar alkoholiskajiem dzērieniem un tabakas izstrādājumiem starpniecība maksas pakalpojumi tūrisma pakalpojumi sabiedriskā ēdināšana ārējā ekonomiskā darbība u.c. statūtos paredzētā darbība

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40003257319 2003-02-14 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību firma "EKSLIBRIS PLUS"

Saimnieciskās darbības apturēšana (VID)

[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Lemuma_datums Aizliegts_veikt_darijumus_no Aizliegts_veikt_darijumus_lidz Lemuma_par_atjaunosanu_datums
40003257319 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSLIBRIS PLUS" 23.02.2022 02.03.2022 26.06.2022 27.06.2022

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92247008 40003257319 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2840 EUR 2015-03-19 2015-03-19 08:45:17

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
790510 19822096 40003257319 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-04 20:06:16.56
945121 21505625 40003257319 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-13 10:10:16.096
55412 14767115 40003257319 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 2 ONES LVL 2020-08-18 19:01:19.171
110081 14947694 40003257319 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 1 ONES LVL 2020-08-23 12:45:57.071
198934 15166146 40003257319 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 1 ONES LVL 2020-08-28 13:05:24.242
343654 15499752 40003257319 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 1 ONES LVL 2020-09-06 03:44:28.681
389975 15631948 40003257319 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-08 20:44:51.907
519581 15931105 40003257319 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-16 10:07:07.239
692895 16503274 40003257319 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-30 04:27:07.776
1058035 23115784 40003257319 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-19 18:17:42.979
1361813 31106261 40003257319 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2022-06-15 19:00:12.022
1362023 31108967 40003257319 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-06-16 17:12:52.911
1771629 32371127 40003257319 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-07-27 18:57:30.425
1868194 33400618 40003257319 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-09 20:08:59.592
1995680 34314914 40003257319 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-01 19:01:25.929
2161023 35211435 40003257319 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-03-27 21:00:18.853

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1058035 23115784 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 71 0 0 0 0 0 0 4 NULL NULL -75 50 -125 NULL 0 -125
110081 14947694 2155 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2011 144 1815 2569 0 59 0 0 0 0 9 0 0 -4308 0 NULL 0 NULL -4308
1361813 31106261 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 472 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 472 50 422 NULL 0 422
1362023 31108967 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 50 0 0 0 0 0 NULL NULL -50 50 -100 NULL 0 -100
1771629 32371127 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 916 0 0 0 0 0 NULL NULL -916 0 -916 NULL 0 -916
1868194 33400618 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 78 0 0 0 0 0 NULL NULL -78 50 -128 NULL 0 -128
198934 15166146 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 357 -357 448 551 0 45 0 0 0 0 5 0 0 -1406 0 NULL 0 NULL -1406
1995680 34314914 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 31 0 0 0 0 0 NULL NULL -31 50 -81 NULL 0 -81
2161023 35211435 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 47 0 0 0 0 0 NULL NULL -47 50 -97 NULL 0 -97
343654 15499752 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10 -10 0 54 0 27 0 0 26 0 0 0 0 -65 0 NULL 0 NULL -65
389975 15631948 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1 -1 0 0 0 57 0 0 7 0 0 0 0 -51 50 NULL 0 0 -101
519581 15931105 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 36 -36 0 45 0 57 0 0 0 0 1 0 0 -139 0 NULL 50 0 -189
55412 14767115 4261 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1681 2580 2330 3001 0 72 0 0 5497 0 7 0 0 2667 16 NULL 0 NULL 2651
692895 16503274 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 35 -35 284 68 0 0 0 0 8102 0 2 NULL NULL 7713 50 7663 NULL 0 7663
790510 19822096 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 43 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -43 50 -93 NULL 0 -93
945121 21505625 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1058035 23115784 5 0 3094 923 4022 0 0 0 0 4022 NULL 50 4371 21 -420 4022
110081 14947694 540 0 4705 0 5245 0 421 0 421 5666 NULL 2368 7100 15 -3817 5666
1361813 31106261 2 0 0 0 2 0 0 0 0 2 NULL 0 0 0 2 2
1362023 31108967 2 0 0 0 2 0 0 0 0 2 NULL 100 0 0 -98 2
1771629 32371127 3 0 0 0 3 0 0 0 0 3 NULL 1017 0 0 -1014 3
1868194 33400618 13 0 0 0 13 0 0 0 0 13 NULL 1155 0 0 -1142 13
198934 15166146 40 0 3674 25 3739 0 158 0 158 3897 NULL 2005 7100 15 -5223 3897
1995680 34314914 2 0 0 0 2 0 0 0 0 2 NULL 1225 0 0 -1223 2
2161023 35211435 5 0 0 0 5 0 0 0 0 5 NULL 1325 0 0 -1320 5
343654 15499752 113 0 3294 25 3432 0 158 0 158 3590 NULL 1763 7100 15 -5288 3590
389975 15631948 3 0 4594 36 4633 0 224 0 224 4857 NULL 2310 10152 21 -7626 4857
519581 15931105 475 0 4094 0 4569 0 224 0 224 4793 NULL 2485 10102 21 -7815 4793
55412 14767115 222 0 7036 0 7258 0 694 0 694 7952 NULL 346 7100 15 491 7952
692895 16503274 983 0 3094 923 5000 0 0 0 0 5000 NULL 61 5070 21 -152 5000
790510 19822096 140 0 3094 923 4157 0 0 0 0 4157 NULL 50 4331 21 -245 4157
945121 21505625 89 0 3094 923 4106 0 0 0 0 4106 NULL 49 4331 21 -295 4106

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003257319 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSLIBRIS PLUS" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4761 003000 Jelgava 0.05 0.00 0.00 0
40003257319 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSLIBRIS PLUS" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4761 003000 Jelgava 0.05 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003257319 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSLIBRIS PLUS" nav 08.01.1996 nav nav 09.07.1996
40003257319 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSLIBRIS PLUS" nav 10.07.1996 nav nav 30.03.2016

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003257319 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSLIBRIS PLUS" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "EKSLIBRIS PLUS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Mātera iela 33 - 18, Jelgava, LV-3001.

Kāds bija SIA "EKSLIBRIS PLUS" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 97 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "EKSLIBRIS PLUS" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "EKSLIBRIS PLUS" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību firma "EKSLIBRIS PLUS"".

Kāds ir SIA "EKSLIBRIS PLUS" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.

Kāds ir SIA "EKSLIBRIS PLUS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -442,52, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "EKSLIBRIS PLUS" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "EKSLIBRIS PLUS"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "EKSLIBRIS PLUS" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "EKSLIBRIS PLUS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grāmatu mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Lielākie uzņēmumi — Jelgava

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Grāmatu mazumtirdzniecība · Jelgava — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026