Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "BALLERINA"

SIA "BALLERINA" (reģ. Nr. 40003302330) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1996-07-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 4 870 EUR, peļņa 1 269 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 12,10 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos

Reģistrācijas Nr.40003302330
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts1996-07-22
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV28ZZZ40003302330
Juridiskā adrese Biķernieku iela 23, Rīga, LV-1039

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 4 870 EUR 1 269 EUR 2 419 EUR 0
2024 5 647 EUR -2 955 EUR 1 054 EUR 1
2023 13 044 EUR 2 344 EUR 7 637 EUR 2
2022 10 838 EUR 1 148 EUR 5 238 EUR 2
2021 14 414 EUR 12 282 EUR 5 578 EUR 2
2020 8 568 EUR 34 491 EUR 887 EUR 4
2019 10 337 EUR 274 EUR 475 EUR 4
2018 6 039 EUR -1 341 EUR 201 EUR 1
2017 5 150 EUR -2 788 EUR 338 EUR 1
2016 5 144 EUR -3 299 EUR 3 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2024 0.96 0.25 0.54 1
2023 1.61 0.42 1.17 2
2022 2.13 0.61 1.51 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis — —
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 4 870 EUR 5 647 EUR 13 044 EUR 10 838 EUR 14 414 EUR
Bruto peļņa 4 870 EUR 5 647 EUR 13 044 EUR 10 838 EUR 14 414 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 1 319 EUR -2 707 EUR 2 344 EUR 1 148 EUR 12 282 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 248 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 1 269 EUR -2 955 EUR 2 344 EUR 1 148 EUR 12 282 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 2 419 EUR 1 054 EUR 7 637 EUR 5 238 EUR 5 578 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 2 419 EUR 1 054 EUR 7 637 EUR 5 238 EUR 5 578 EUR
Pašu kapitāls 2 219 EUR 950 EUR 7 217 EUR 4 873 EUR 3 725 EUR
Īstermiņa saistības 200 EUR 104 EUR 420 EUR 365 EUR 1 853 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums Darbinieku skaits: kritums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Agrākie nosaukumi: 2
Agrākie nosaukumi: 2

Agrākie nosaukumi

  • SIA FIRMA "LĀSMA LT" — līdz 2010-01-20
  • Firma SIA "LĀSMA LT" — līdz 2005-01-04

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
12,10 10,13 18,18 14,35 3,01
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
12,10 10,13 18,18 14,35 3,01
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
26,06 % -52,33 % 17,97 % 10,59 % 85,21 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
52,46 % -280,36 % 30,69 % 21,92 % 220,19 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
57,19 % -311,05 % 32,48 % 23,56 % 329,72 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,09 0,11 0,06 0,07 0,50
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,01 5,36 1,71 2,07 2,58
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
59,44 % -284,95 % 32,48 % 23,56 % 329,72 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
9,80 2,61 11,35 9,81 11,31

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "BALLERINA" ir nobriedis uzņēmums ar bagātīgu vēsturi, kas šodien ir stabila vērtība tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6920)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2705 uzņēmumi 2155. vieta pēc apgrozījuma 1482. vieta pēc peļņas Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Circle K Business Centre"45 767 9831 070 7942,3 %93748 8453 344 (2026 Q3)
2SIA "ERNST & YOUNG BALTIC"19 991 3402 642 07313,2 %24581 5973 430 (2026 Q3)
3"KPMG Baltics SIA"15 904 292784 0754,9 %23866 8252 694 (2026 Q3)
4SIA Cabot Latvia14 818 9941 001 6866,8 %26356 3462 573 (2026 Q3)
5PricewaterhouseCoopers SIA14 085 8371 312 3279,3 %16286 9502 890 (2026 Q3)
6SIA "Helio Media"12 998 497-1 219 692-9,4 %63206 3252 758 (2026 Q3)
7"Allnex Latvia" SIA12 251 2881 142 8079,3 %21856 1992 367 (2026 Q3)
8SIA "Deloitte Latvia"9 254 1081 753 70419,0 %70132 2023 873 (2026 Q3)
9SIA "Deloitte Audits Latvia"3 777 264483 47612,8 %3899 4022 877 (2026 Q3)
10SIA "Grant Thornton Baltic"2 712 281487 78418,0 %4757 7082 761 (2026 Q3)
2155SIA "BALLERINA" (šis uzņēmums)4 8701 26926,1 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "BALLERINA"
6920 Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003302330 LV28ZZZ40003302330 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALLERINA" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību BALLERINA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1996-07-22 NULL Rīga, Biķernieku iela 23 1039 101821075 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjektu darbības mērķi un veidi

[area_of_activity]

Reģ.Nr. Nosauk./Vārds legal_form_code legal_form_code_text area_of_activity
40003302330 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALLERINA" LIMITED_LIABILITY_COMPANY_SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību vīriešu, sieviešu un bērnu apģērbu modelēšana un šūšana šūšanas cehu un darbnīcu organizēšana tirdzniecība sabiedriskā ēdināšana mārketings transporta pakalpojumi sadzīves pakalpojumi preču ražošana un realizācija ārējā ekonomiskā darbība lauksaimniecības produktu iegāde, pārstrāde un realizācija u.c. statūtos paredzētā darbība

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40003302330 2010-01-20 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību FIRMA "LĀSMA LT"
40003302330 2005-01-04 Firma SIA "LĀSMA LT"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92397519 40003302330 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2840 EUR 2016-07-15 2016-07-15 09:38:08

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
793850 19828802 40003302330 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-11-04 23:42:50.111
793904 19828910 40003302330 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-04 23:45:43.612
96125 14869073 40003302330 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 1 ONES LVL 2020-08-22 16:44:23.646
257325 15293830 40003302330 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 4 ONES LVL 2020-08-31 18:28:39.412
457467 15769500 40003302330 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-12 18:33:50.204
1092751 23288376 40003302330 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 4 ONES EUR 2020-11-21 18:06:51.441
1274360 29655913 40003302330 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-08-02 23:22:46.702
1429762 31609612 40003302330 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-09-27 17:03:26.984
1768816 32649988 40003302330 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-07-21 19:03:56.709
2051878 34491821 40003302330 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-04 03:05:20.27
919286 21442955 40003302330 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-11 21:42:51.009
43986 14741300 40003302330 DokUGP2008v1 NULL 2009 2009-01-01 2009-12-31 1 ONES LVL 2020-08-17 04:01:34.609
257318 15293816 40003302330 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 1 ONES LVL 2020-08-31 18:28:17.093
314466 15439491 40003302330 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 4 ONES LVL 2020-09-04 13:04:23.556
550737 15994120 40003302330 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-18 03:22:43.761
1927280 33585790 40003302330 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-06-13 19:00:34.886
2291706 35448376 40003302330 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-29 17:03:33.782

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1092751 23288376 10337 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 10337 7618 2445 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 274 0 274 NULL 0 274
1274360 29655913 8568 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 8568 7695 5640 39258 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 34491 0 34491 NULL 0 34491
1429762 31609612 14414 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 14414 1635 497 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 12282 0 12282 NULL 0 12282
1768816 32649988 10838 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 10838 8546 1144 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1148 0 1148 NULL 0 1148
1927280 33585790 13044 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 13044 8580 2120 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2344 0 2344 NULL 0 2344
2051878 34491821 5647 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 5647 7384 970 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2707 248 -2955 NULL 0 -2955
2291706 35448376 4870 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 4870 2849 702 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1319 50 1269 NULL 0 1269
257318 15293816 2556 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4429 -1873 0 0 0 97 0 0 0 0 0 0 0 -1970 0 NULL 0 NULL -1970
257325 15293830 18359 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 33105 -14746 0 0 0 201 0 0 0 0 0 0 0 -14947 0 NULL 0 NULL -14947
314466 15439491 3907 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8118 -4211 0 0 0 35 0 0 0 0 0 0 0 -4246 0 NULL 0 NULL -4598
43986 14741300 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 278 143 141 0 0 0 0 0 0 0 -276 0 NULL 0 NULL -276
457467 15769500 3212 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8640 -5428 0 0 0 53 0 0 0 0 0 0 0 -5481 0 NULL 0 0 -5770
550737 15994120 2317 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4320 -2003 0 0 0 63 0 0 0 0 0 0 0 -2066 0 NULL 0 0 -2275
793850 19828802 5144 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7980 -2836 0 0 0 463 0 0 0 0 0 NULL NULL -3299 0 -3299 NULL 0 -3299
793904 19828910 5150 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7320 -2170 0 0 0 618 0 0 0 0 0 NULL NULL -2788 0 -2788 NULL 0 -2788
919286 21442955 6039 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6425 -386 0 0 0 955 0 0 0 0 0 NULL NULL -1341 0 -1341 NULL 0 -1341
96125 14869073 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 12 416 0 0 0 0 0 0 0 -404 0 NULL 0 NULL -404

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1092751 23288376 232 0 10 0 242 0 233 0 233 475 NULL 43523 0 0 -43048 475
1274360 29655913 887 0 0 0 887 0 0 0 0 887 NULL 9444 0 0 -8557 887
1429762 31609612 2489 0 3089 0 5578 0 0 0 0 5578 NULL 1853 0 0 3725 5578
1768816 32649988 2377 0 2861 0 5238 0 0 0 0 5238 NULL 365 0 0 4873 5238
1927280 33585790 656 0 6981 0 7637 0 0 0 0 7637 NULL 420 0 0 7217 7637
2051878 34491821 4 0 1050 0 1054 0 0 0 0 1054 NULL 104 0 0 950 1054
2291706 35448376 1789 0 630 0 2419 0 0 0 0 2419 NULL 200 0 0 2219 2419
257318 15293816 119 0 328 0 447 0 0 0 0 447 NULL 2476 0 0 -2029 447
257325 15293830 891 0 4018 0 4909 0 0 0 0 4909 NULL 4503 17382 0 -16976 4909
314466 15439491 125 0 0 0 125 0 0 0 0 125 NULL 2667 19032 0 -21574 125
43986 14741300 216 0 170 0 386 0 0 0 0 386 NULL 41 0 0 345 386
457467 15769500 140 0 0 0 140 0 0 0 0 140 NULL 9526 27080 0 -36466 140
550737 15994120 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 8815 27080 0 -35895 0
793850 19828802 3 0 0 0 3 0 0 0 0 3 NULL 39196 0 0 -39193 3
793904 19828910 338 0 0 0 338 0 0 0 0 338 NULL 42319 0 0 -41981 338
919286 21442955 201 0 0 0 201 0 0 0 0 201 NULL 43523 0 0 -43322 201
96125 14869073 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 59 0 0 -59 0

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003302330 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALLERINA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.96 0.25 0.54 1
40003302330 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALLERINA" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010094 Vidzemes priekšpilsēta 1.61 0.42 1.17 2
40003302330 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALLERINA" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010094 Vidzemes priekšpilsēta 2.13 0.61 1.51 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003302330 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALLERINA" nav 06.09.1996 nav nav 19.08.2009

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003302330 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALLERINA" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "BALLERINA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Biķernieku iela 23, Rīga, LV-1039.

Kāds bija SIA "BALLERINA" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 870 EUR, un peļņa bija 1 269 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "BALLERINA" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "BALLERINA" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību FIRMA "LĀSMA LT"", "Firma SIA "LĀSMA LT"".

Kāds ir SIA "BALLERINA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 12,10 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 12,10.

Kāds ir SIA "BALLERINA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,80, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "BALLERINA" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "BALLERINA"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 960 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 250 EUR un VSAOI 540 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "BALLERINA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "BALLERINA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 2 155. no 2 705

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-10-2026