Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "SEKUNDE BT"

SIA "SEKUNDE BT" (reģ. Nr. 40003367623) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1997-11-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 825 976 EUR, peļņa 210 443 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 2,68 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Pulksteņu un juvelierizstrādājumu vairumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40003367623
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts1997-11-21
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV92ZZZ40003367623
Juridiskā adrese Kārļa Mīlenbaha iela 1 - 4, Rīga, LV-1050

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 825 976 EUR 210 443 EUR 340 378 EUR 3
2024 1 812 995 EUR 240 354 EUR 391 564 EUR 3
2023 1 595 616 EUR 186 417 EUR 332 024 EUR 3
2022 1 429 917 EUR 166 992 EUR 333 087 EUR 3
2021 1 521 853 EUR 175 657 EUR 285 480 EUR 2
2020 823 509 EUR 101 067 EUR 138 901 EUR 2
2019 633 019 EUR 82 455 EUR 133 640 EUR 2
2018 653 786 EUR 91 323 EUR 117 023 EUR 2
2017 902 528 EUR 108 665 EUR 153 645 EUR 2
2016 699 519 EUR 66 717 EUR 185 606 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 16.1 0.88 1.36 2
2026. gada 1. ceturksnis 16.92 0.91 1.79 2
2025. gada 4. ceturksnis 14.81 0.98 1.83 3
2024 92.83 3.67 5.91 3
2023 105.85 3.04 4.91 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis 596.46 ~ 527.75
2024 481.57 ~ 431.00
2023 400.08 ~ 358.08

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (5.91 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 481.57 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 481.57 * 0.105 = 50.56 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (481.57 - 50.56 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 481.57 - 50.56 - 0.00 = ~ 431.00 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 825 976 EUR 1 812 995 EUR 1 595 616 EUR 1 429 917 EUR 1 521 853 EUR
Bruto peļņa 228 812 EUR 264 252 EUR 207 491 EUR 186 448 EUR 195 332 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 210 443 EUR 240 354 EUR 186 417 EUR 166 992 EUR 175 657 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 210 443 EUR 240 354 EUR 186 417 EUR 166 992 EUR 175 657 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 340 378 EUR 391 564 EUR 332 024 EUR 333 087 EUR 285 480 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 340 378 EUR 391 564 EUR 332 024 EUR 333 087 EUR 285 480 EUR
Pašu kapitāls 213 289 EUR 243 201 EUR 189 263 EUR 169 838 EUR 178 504 EUR
Īstermiņa saistības 127 089 EUR 148 363 EUR 142 761 EUR 154 365 EUR 106 976 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 8 884 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Agrākie nosaukumi: 2
Agrākie nosaukumi: 2

Agrākie nosaukumi

  • SIA "SEKUNDE BT" — līdz 2003-12-29
  • SIA "CASIO BT" — līdz 1999-04-13

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

VID statusi un reģistri1min. algas saraksts

Minimālās algas maksātāju saraksts

  • 2026-06-01 – 2026-06-30

VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,68 2,64 2,33 2,16 2,67
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,37 1,43 1,30 1,06 1,60
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
11,52 % 13,26 % 11,68 % 11,68 % 11,54 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
61,83 % 61,38 % 56,15 % 50,13 % 61,53 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
98,67 % 98,83 % 98,50 % 98,32 % 98,41 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,60 0,61 0,75 0,96 0,60
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
240 355,00 166 993,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
5,36 4,63 4,81 4,29 5,33
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
98,67 % 98,83 % 98,50 % 93,44 % 98,41 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
8,96 8,19 7,99 7,10 8,91

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "SEKUNDE BT" ir uzņēmums, kas darbojas gandrīz trīs gadu desmitus un ir ieguvis bagātīgu pieredzi.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4648)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 25 uzņēmumi 1. vieta pēc apgrozījuma 2. vieta pēc peļņas Pulksteņu un juvelierizstrādājumu vairumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "SEKUNDE BT" (šis uzņēmums)1 825 976210 44311,5 %2912 988***
2SIA "KOLENZO I"1 302 822677 81552,0 %0
3UNTUMS SIA680 60368 15610,0 %6113 4341 196 (2026 Q2)
4AS "Rīgas juvelierizstrādājumu rūpnīca"549 818-40 978-7,5 %1245 8181 166 (2026 Q2)
5SIA "AĢIS"470 59410 6502,3 %767 228686 (2026 Q2)
6SIA "ISTOCK"378 341-58 360-15,4 %494 5851 137 (2026 Q2)
7SIA "Ligur"312 34746 75715,0 %2156 174***
8SIA "Baltic Gravel"256 1881 2020,5 %2128 094***
9SIA DIALEU195 19293 68948,0 %1195 192***
10SIA "DIĶE"174 71273 51242,1 %287 356***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "SEKUNDE BT"
4648 Pulksteņu un juvelierizstrādājumu vairumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003367623 LV92ZZZ40003367623 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEKUNDE BT" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SEKUNDE BT NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1997-11-21 NULL Rīga, Kārļa Mīlenbaha iela 1 - 4 1050 113380898 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40003367623 2003-12-29 SIA "SEKUNDE BT"
40003367623 1999-04-13 SIA "CASIO BT"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92307865 40003367623 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2840 EUR 2015-09-29 2015-09-29 08:51:51

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
732737 19559119 40003367623 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 2 ONES EUR 2020-11-01 15:16:32.543
873156 21231357 40003367623 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-09 12:27:32.811
59396 14779797 40003367623 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 3 ONES LVL 2020-08-18 23:36:26.799
110367 14949941 40003367623 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 3 ONES LVL 2020-08-23 13:12:06.275
186111 15128873 40003367623 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 3 ONES LVL 2020-08-27 18:30:56.884
279870 15366038 40003367623 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 3 ONES LVL 2020-09-02 04:20:01.343
382647 15615125 40003367623 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 3 ONES EUR 2020-09-08 12:36:45.326
574783 16048538 40003367623 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 2 ONES EUR 2020-09-19 12:09:37.857
616496 16205464 40003367623 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-25 17:20:39.314
1017246 22788236 40003367623 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-17 11:29:43.24
1195711 29087336 40003367623 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-04-09 14:02:31.2
1321599 30707135 40003367623 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-03-25 13:01:41.473
1475525 32334984 40003367623 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-04-25 06:29:54.702
1848115 33311955 40003367623 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-04-12 19:03:21.05
1983335 34262861 40003367623 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-04-15 19:00:58.219
2256065 35401996 40003367623 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 3 ONES EUR 2026-05-22 17:14:04.891

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1017246 22788236 633019 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 539159 93860 723 10919 2629 2392 0 0 0 0 0 NULL NULL 82455 0 82455 NULL 0 82455
110367 14949941 85209 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 73732 11477 862 2046 124 2370 0 0 0 0 6 0 0 6317 1010 NULL 0 NULL 5307
1195711 29087336 823509 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 705196 118313 598 14489 42 2200 0 0 0 0 1 NULL NULL 101067 0 101067 NULL 0 101067
1321599 30707135 1521853 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1326521 195332 639 17493 180 1723 0 0 0 0 0 NULL NULL 175657 0 175657 NULL 0 175657
1475525 32334984 1429917 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1243469 186448 1167 16286 158 2160 0 0 0 0 1 NULL NULL 166992 0 166992 NULL 0 166992
1848115 33311955 1595616 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1388125 207491 761 17770 0 2543 0 0 0 0 0 NULL NULL 186417 0 186417 NULL 0 186417
186111 15128873 253533 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 212147 41386 836 2361 568 1600 0 0 0 0 0 0 2 37155 5640 NULL 0 NULL 31515
1983335 34262861 1812995 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1548743 264252 675 19244 0 3978 0 0 0 0 1 NULL NULL 240354 0 240354 NULL 0 240354
2256065 35401996 1825976 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1597164 228812 601 13816 23 3975 0 0 0 0 0 NULL NULL 210443 0 210443 NULL 0 210443
279870 15366038 249177 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 209386 39791 715 3952 330 2417 0 0 0 0 0 0 27 33010 5085 NULL 0 NULL 27925
382647 15615125 508154 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 429815 78339 1235 29604 885 2907 0 0 0 0 0 346 0 45824 6934 NULL 0 0 38890
574783 16048538 555282 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 476522 78760 1047 33197 659 2400 0 0 0 0 38 0 0 42737 6569 NULL 0 0 36168
59396 14779797 66483 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 53370 13113 566 1788 0 2907 0 0 0 0 40 0 0 7812 355 NULL 0 NULL 7457
616496 16205464 699519 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 589063 110456 844 29001 451 2516 0 0 0 0 0 NULL NULL 78546 11829 66717 NULL 0 66717
732737 19559119 902528 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 756359 146169 783 15549 549 2408 0 0 0 0 0 NULL NULL 127978 19313 108665 NULL 0 108665
873156 21231357 653786 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 550883 102903 1467 11160 3688 2641 0 0 0 0 0 NULL NULL 91323 0 91323 NULL 0 91323

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1017246 22788236 38876 0 11741 83023 133640 0 0 0 0 133640 NULL 48339 0 0 85301 133640
110367 14949941 9972 0 10643 25243 45858 0 1417 186 1603 47461 NULL 3753 36249 152 7307 47461
1195711 29087336 69398 0 8105 61398 138901 0 0 0 0 138901 NULL 34988 0 0 103913 138901
1321599 30707135 158882 0 12537 114061 285480 0 0 0 0 285480 NULL 106976 0 0 178504 285480
1475525 32334984 145117 0 18907 169063 333087 0 0 0 0 333087 NULL 154365 8884 0 169838 333087
1848115 33311955 179835 0 6076 146113 332024 0 0 0 0 332024 NULL 142761 0 0 189263 332024
186111 15128873 31334 0 10154 28648 70136 0 871 100 971 71107 NULL 16357 13223 152 41375 71107
1983335 34262861 200567 0 11945 179052 391564 0 0 0 0 391564 NULL 148363 0 0 243201 391564
2256065 35401996 149875 0 24636 165867 340378 0 0 0 0 340378 NULL 127089 0 0 213289 340378
279870 15366038 34391 0 3168 24864 62423 0 670 14 684 63107 NULL 15852 0 179 47076 63107
382647 15615125 76909 0 12041 29253 118203 0 764 0 764 118967 NULL 12836 0 255 105876 118967
574783 16048538 48845 0 26551 69240 144636 0 259 0 259 144895 NULL 35931 0 255 108709 144895
59396 14779797 13093 0 11799 35768 60660 0 2245 272 2517 63177 NULL 5562 52910 152 4553 63177
616496 16205464 66982 0 30984 85844 183810 0 1796 0 1796 185606 NULL 0 76591 0 109015 185606
732737 19559119 65810 0 14265 72466 152541 0 1104 0 1104 153645 NULL 0 42134 0 111511 153645
873156 21231357 23522 0 30120 62899 116541 0 482 0 482 117023 NULL 22854 0 0 94169 117023

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003367623 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEKUNDE BT" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4648 010093 Latgales priekšpilsēta 92.83 3.67 5.91 3
40003367623 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEKUNDE BT" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4648 010093 Latgales priekšpilsēta 105.85 3.04 4.91 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003367623 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEKUNDE BT" ir 11.12.1997 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003367623 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEKUNDE BT" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "SEKUNDE BT" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Kārļa Mīlenbaha iela 1 - 4, Rīga, LV-1050.

Kāds bija SIA "SEKUNDE BT" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 825 976 EUR, un peļņa bija 210 443 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "SEKUNDE BT" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "SEKUNDE BT" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "SEKUNDE BT"", "SIA "CASIO BT"".

Kāds ir SIA "SEKUNDE BT" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,68 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,37.

Kāds ir SIA "SEKUNDE BT" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,96, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "SEKUNDE BT" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "SEKUNDE BT"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 481.57 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 431.00 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "SEKUNDE BT"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 92 830 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 670 EUR un VSAOI 5 910 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "SEKUNDE BT" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "SEKUNDE BT" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pulksteņu un juvelierizstrādājumu vairumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Pulksteņu un juvelierizstrādājumu vairumtirdzniecība — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Pulksteņu un juvelierizstrādājumu vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026