Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "LEGVER"

SIA "LEGVER" (reģ. Nr. 40003462326) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1999-09-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 4 900 EUR, peļņa 563 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citu starpproduktu vairumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40003462326
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts1999-09-30
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV31ZZZ40003462326
Juridiskā adrese Uzvaras prospekts 3 - 5, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 4 900 EUR 563 EUR 3 255 EUR 1
2024 9 129 EUR 5 194 EUR 6 320 EUR 1
2023 16 022 EUR 5 728 EUR 5 253 EUR 1
2022 0 EUR -13 803 EUR 12 227 EUR 1
2021 2 523 EUR -6 843 EUR 17 766 EUR 1
2020 82 904 EUR 1 230 EUR 22 342 EUR 1
2019 21 460 EUR -1 887 EUR 26 321 EUR 1
2018 723 EUR -16 853 EUR 31 488 EUR 1
2017 20 206 EUR -5 872 EUR 36 639 EUR 1
2016 11 155 EUR -7 040 EUR 36 866 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis -0.22 0.0 0.0 0
2025. gada 4. ceturksnis 0.09 0.00 0.00 0
2024 1.54 0.00 0.00 0
2023 2.22 0.00 1.01 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis
2025. gada 4. ceturksnis
2024
2023

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 4 900 EUR 9 129 EUR 16 022 EUR 0 EUR 2 523 EUR
Bruto peļņa 2 883 EUR 5 849 EUR 7 906 EUR -6 041 EUR -4 859 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 563 EUR 5 194 EUR 5 728 EUR -13 803 EUR -6 843 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 563 EUR 5 194 EUR 5 728 EUR -13 803 EUR -6 843 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 3 255 EUR 6 320 EUR 5 253 EUR 12 227 EUR 17 766 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 610 EUR 3 014 EUR 2 450 EUR 5 687 EUR 5 893 EUR
Pašu kapitāls -44 448 EUR -45 011 EUR -50 205 EUR -55 933 EUR -42 130 EUR
Īstermiņa saistības 3 685 EUR 1 813 EUR 4 940 EUR 4 615 EUR 3 678 EUR
Ilgtermiņa saistības 44 018 EUR 49 518 EUR 50 518 EUR 57 918 EUR 56 218 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Agrākie nosaukumi: 2
Agrākie nosaukumi: 2

Agrākie nosaukumi

  • SIA "LAŅIJA" — līdz 2010-09-01
  • SIA "VS UN D" — līdz 2004-12-21

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,17 1,66 0,50 1,23 1,60
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,17 1,66 0,50 1,23 1,60
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
11,49 % 56,90 % 35,75 % -271,22 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
17,30 % 82,18 % 109,04 % -112,89 % -38,52 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-1,27 % -11,54 % -11,41 % 24,68 % 16,24 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,07 -1,14 -1,10 -1,12 -1,42
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,51 1,44 3,05 0,00 0,14
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-130,93 % 115,24 % 1 830,03 % -181,33 % -48,57 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-10,59 -2,27 -2,38 -7,69 -3,27

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "LEGVER" ir uzņēmums ar tradīcijām, kas veidojušās trīsdesmit gadu laikā, un turpina savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4686)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 114 uzņēmumi 84. vieta pēc apgrozījuma 61. vieta pēc peļņas Citu starpproduktu vairumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "LAVIOLA"59 331 625169 7960,3 %96 592 4032 805 (2026 Q2)
2AS "ANTALIS"40 391 8611 359 8043,4 %118342 3043 180 (2026 Q2)
3AS "ERST Finance"24 639 697911 2203,7 %73 519 9575 068 (2026 Q2)
4ATOMEX, SIA15 976 7351 017 9906,4 %62 662 7891 377 (2026 Q2)
5SIA "Poligrāfijas Apgāds (PolAp)"14 676 716289 6382,0 %33444 7491 935 (2026 Q2)
6SIA "PrintPack Service"10 235 774402 1493,9 %45227 4621 960 (2026 Q2)
7SIA "BALTIC PAPER"6 554 57950 4810,8 %23 277 290***
8SIA "Grigeo Recycling"6 507 375261 9604,0 %16406 7111 870 (2026 Q2)
9SIA "Samalin"6 276 51784 5671,3 %10627 6522 039 (2026 Q2)
10SIA "DCL"5 953 150104 7631,8 %28212 6131 822 (2026 Q2)
84SIA "LEGVER" (šis uzņēmums)4 90056311,5 %0
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "LEGVER"
4686 Citu starpproduktu vairumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003462326 LV31ZZZ40003462326 SIA "LEGVER" SIA LEGVER NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1999-09-30 NULL Ķekavas nov., Baloži, Uzvaras prospekts 3 - 5 2128 110874854 100015950 100003550 0800700 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
7248743 40003462326 1999-09-15 2018-01-25 09:34:47

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40003462326 2010-09-01 SIA "LAŅIJA"
40003462326 2004-12-21 SIA "VS UN D"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92291850 40003462326 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3400 EUR 2015-07-27 2015-07-27 16:16:02

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
777225 19783763 40003462326 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-04 04:08:41.465
911886 21419208 40003462326 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-11 13:31:04.927
71880 14806538 40003462326 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 1 ONES LVL 2020-08-20 18:47:10.155
126303 14988764 40003462326 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 1 ONES LVL 2020-08-24 10:37:34.543
181117 15072422 40003462326 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 1 ONES LVL 2020-08-27 13:11:27.069
286385 15381152 40003462326 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 1 ONES LVL 2020-09-02 13:38:23.745
387130 15625562 40003462326 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-08 17:38:17.276
497701 15884929 40003462326 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-15 04:02:45.735
636395 16293674 40003462326 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-26 20:23:13.352
1074536 23232603 40003462326 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-20 16:18:24.896
1245983 29544859 40003462326 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-07-15 17:07:55.716
1372477 31182440 40003462326 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-01 18:27:01.269
1726545 32460030 40003462326 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-25 03:03:49.182
1857615 33357405 40003462326 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-04-25 22:02:43.205
2026782 34412374 40003462326 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-21 03:01:07.704
2300292 35458874 40003462326 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-30 03:06:21.618

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1074536 23232603 21460 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21137 323 636 1497 0 77 0 0 0 0 0 NULL NULL -1887 0 -1887 NULL 0 -1887
1245983 29544859 82904 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 17101 65803 61549 3009 0 15 0 0 0 0 0 NULL NULL 1230 0 1230 NULL 0 1230
126303 14988764 15393 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 16451 -1058 171 17 2327 137 0 0 0 0 0 479 24 1399 204 NULL 0 NULL 1195
1372477 31182440 2523 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7382 -4859 54 1871 10 69 0 0 0 0 0 NULL NULL -6843 0 -6843 NULL 0 -6843
1726545 32460030 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6041 -6041 58 3562 1500 5642 0 0 0 0 0 NULL NULL -13803 0 -13803 NULL 0 -13803
181117 15072422 20591 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19857 734 119 449 0 587 0 0 0 0 0 178 2 -245 0 NULL 0 NULL -245
1857615 33357405 16022 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8116 7906 200 1921 0 57 0 0 0 0 0 NULL NULL 5728 0 5728 NULL 0 5728
2026782 34412374 9129 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3280 5849 190 481 16 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 5194 0 5194 NULL 0 5194
2300292 35458874 4900 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2017 2883 156 2164 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 563 0 563 NULL 0 563
286385 15381152 14169 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13790 379 89 22 0 43 0 0 0 0 0 0 37 188 0 NULL 0 NULL 188
387130 15625562 27126 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 24866 2260 398 1098 103 44 0 0 0 0 0 51 4 870 0 NULL 0 0 870
497701 15884929 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5716 -5716 58 2494 0 0 0 0 0 0 0 0 23 -8291 0 NULL 0 0 -8291
636395 16293674 11155 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13950 -2795 72 3679 0 494 0 0 0 0 0 NULL NULL -7040 0 -7040 NULL 0 -7040
71880 14806538 12111 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2936 9175 9102 92 37 0 0 0 0 0 0 0 5 13 0 NULL 0 NULL 13
777225 19783763 20206 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 20638 -432 55 5232 0 153 0 0 0 0 0 NULL NULL -5872 0 -5872 NULL 0 -5872
911886 21419208 723 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 16371 -15648 210 1645 691 41 0 0 0 0 0 NULL NULL -16853 0 -16853 NULL 0 -16853

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1074536 23232603 39 0 8529 0 8568 0 17753 0 17753 26321 NULL 5870 56968 0 -36517 26321
1245983 29544859 114 0 6202 0 6316 0 16026 0 16026 22342 NULL 1611 56018 0 -35287 22342
126303 14988764 1051 0 8916 89 10056 0 0 0 0 10056 NULL 240 7247 0 2569 10056
1372477 31182440 173 0 5720 0 5893 0 11873 0 11873 17766 NULL 3678 56218 0 -42130 17766
1726545 32460030 25 0 5662 0 5687 0 6540 0 6540 12227 NULL 4615 57918 5627 -55933 12227
181117 15072422 6916 0 2709 0 9625 0 0 0 0 9625 NULL 215 7247 0 2163 9625
1857615 33357405 2443 0 7 0 2450 0 2803 0 2803 5253 NULL 4940 50518 0 -50205 5253
2026782 34412374 2271 0 743 0 3014 0 3306 0 3306 6320 NULL 1813 49518 0 -45011 6320
2300292 35458874 372 0 238 0 610 0 2645 0 2645 3255 NULL 3685 44018 0 -44448 3255
286385 15381152 3483 0 17210 0 20693 0 0 0 0 20693 NULL 223 18119 0 2351 20693
387130 15625562 260 0 8307 17 8584 0 37660 0 37660 46244 NULL 241 41788 0 4215 46244
497701 15884929 161 0 729 8 898 0 33492 0 33492 34390 NULL 2217 37037 0 -4864 34390
636395 16293674 20 0 7468 54 7542 0 29324 0 29324 36866 NULL 7832 40938 0 -11904 36866
71880 14806538 1761 0 91 0 1852 0 0 0 0 1852 NULL 0 478 0 1374 1852
777225 19783763 0 0 11411 0 11411 0 25228 0 25228 36639 NULL 9727 44688 0 -17776 36639
911886 21419208 426 0 9572 0 9998 0 21490 0 21490 31488 NULL 10169 55948 0 -34629 31488

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003462326 SIA "LEGVER" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4686 034210 Baloži 1.54 0.00 0.00 0
40003462326 SIA "LEGVER" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4676 034210 Baloži 2.22 0.00 1.01 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003462326 SIA "LEGVER" ir 25.09.2010 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003462326 SIA "LEGVER" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "LEGVER" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Uzvaras prospekts 3 - 5, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128.

Kāds bija SIA "LEGVER" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 900 EUR, un peļņa bija 563 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "LEGVER" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "LEGVER" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "LAŅIJA"", "SIA "VS UN D"".

Kāds ir SIA "LEGVER" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,17.

Kāds ir SIA "LEGVER" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -10,59, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "LEGVER" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "LEGVER"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 540 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "LEGVER" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "LEGVER" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu starpproduktu vairumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citu starpproduktu vairumtirdzniecība — Ķekavas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Citu starpproduktu vairumtirdzniecība · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026