Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "INFO RĪGA"

SIA "INFO RĪGA" (reģ. Nr. 40003574167) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2001-12-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 513 528 EUR, peļņa 66 061 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 17,76 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Izmeklēšanas un personiskās drošības nodrošināšanas pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40003574167
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2001-12-18
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV31ZZZ40003574167
Juridiskā adrese Raunas iela 35 - 36, Rīga, LV-1084

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 513 528 EUR 66 061 EUR 108 578 EUR 6
2024 371 039 EUR 494 EUR 42 579 EUR 3
2023 308 926 EUR 24 812 EUR 36 345 EUR 3
2022 183 853 EUR -10 363 EUR 14 350 EUR 3
2021 214 194 EUR -2 073 EUR 23 675 EUR 3
2020 196 173 EUR 3 248 EUR 24 196 EUR 3
2019 249 462 EUR 9 442 EUR 23 021 EUR 3
2018 269 863 EUR -8 229 EUR 19 493 EUR 3
2017 347 083 EUR 9 687 EUR 29 763 EUR 3
2016 251 766 EUR 2 830 EUR 35 703 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 2.16 0.99 2.51 6
2026. gada 1. ceturksnis 5.84 0.79 2.39 5
2025. gada 4. ceturksnis 3.59 1.02 3.01 5
2024 15.64 5.59 11.06 2
2023 16.00 5.11 11.69 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 409.05 ~ 366.10
2026. gada 1. ceturksnis 467.39 ~ 418.31
2025. gada 4. ceturksnis 588.64 ~ 522.54
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 513 528 EUR 371 039 EUR 308 926 EUR 183 853 EUR 214 194 EUR
Bruto peļņa 85 192 EUR 36 934 EUR 47 314 EUR 12 165 EUR 6 574 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 66 061 EUR 494 EUR 24 812 EUR -10 363 EUR -2 073 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 66 061 EUR 494 EUR 24 812 EUR -10 363 EUR -2 073 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 108 578 EUR 42 579 EUR 36 345 EUR 14 350 EUR 23 675 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 107 168 EUR 40 465 EUR 36 223 EUR 14 045 EUR 23 214 EUR
Pašu kapitāls 102 545 EUR 36 484 EUR 35 990 EUR 11 178 EUR 21 541 EUR
Īstermiņa saistības 6 033 EUR 6 095 EUR 355 EUR 3 172 EUR 2 134 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
17,76 6,64 102,04 4,43 10,88
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
17,67 6,64 102,04 4,43 10,88
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
12,86 % 0,13 % 8,03 % -5,64 % -0,97 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
60,84 % 1,16 % 68,27 % -72,22 % -8,76 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
64,42 % 1,35 % 68,94 % -92,71 % -9,62 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,06 0,17 0,01 0,28 0,10
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,73 8,71 8,50 12,81 9,05
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
64,42 % 1,35 % 68,94 % -92,71 % -9,62 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
15,22 12,55 54,73 13,23 14,41

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "INFO RĪGA" ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā divus gadu desmitus sekmīgi darbojas tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8001)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 211 uzņēmumi 47. vieta pēc apgrozījuma 18. vieta pēc peļņas Izmeklēšanas un personiskās drošības nodrošināšanas pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "G4S Latvia"17 223 62250 7810,3 %79621 6381 108 (2026 Q2)
2AS Brink's Latvia8 312 302-729 019-8,8 %9983 9632 187 (2026 Q2)
3EUROCASH1 SIA7 087 675310 0884,4 %39617 898839 (2026 Q2)
4EUROCASH1 LV SIA5 609 110450 3128,0 %44412 633696 (2026 Q2)
5SIA "Secure Solutions Latvia"5 492 027126 3232,3 %29018 9381 200 (2026 Q2)
6Forus Grupa SIA5 157 0106 1760,1 %31616 320913 (2026 Q2)
7SIA "Rīgas apsardzes sabiedrība"5 074 707909 07217,9 %0
8SIA "RAE LV"3 929 332548 24414,0 %4982 3333 652 (2026 Q2)
9SIA "Guard services"3 565 732-118 850-3,3 %0
10SIA "Taipans"3 531 9607 5640,2 %13925 4101 128 (2026 Q2)
47SIA "INFO RĪGA" (šis uzņēmums)513 52866 06112,9 %685 588409 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "INFO RĪGA"
8001 Izmeklēšanas un personiskās drošības nodrošināšanas pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003574167 LV31ZZZ40003574167 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INFO RĪGA" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību INFO RĪGA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2001-12-18 NULL Rīga, Raunas iela 35 - 36 1084 113549764 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
13195749 40003574167 2001-11-23 2024-11-08 12:28:27

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92314521 40003574167 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2840 EUR 2015-11-02 2015-11-02 14:38:37

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
812768 19873799 40003574167 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 3 ONES EUR 2020-11-06 04:04:53.952
930229 21470732 40003574167 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-12 13:46:59.384
82761 14829911 40003574167 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 3 ONES LVL 2020-08-21 21:20:34.47
147558 15032726 40003574167 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 3 ONES LVL 2020-08-25 14:27:06.947
219833 15209302 40003574167 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 3 ONES LVL 2020-08-29 16:07:51.785
315107 15440864 40003574167 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 3 ONES LVL 2020-09-04 13:39:40.77
449376 15757237 40003574167 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 3 ONES EUR 2020-09-12 09:36:12.422
551033 15994722 40003574167 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 3 ONES EUR 2020-09-18 03:39:20.409
655776 16379624 40003574167 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 3 ONES EUR 2020-10-27 22:42:03.193
1045845 22978390 40003574167 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-19 04:00:43.596
1231933 29426258 40003574167 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-06-16 21:00:19.478
1352874 31014486 40003574167 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-05-26 14:02:42.802
1727428 32464496 40003574167 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-05-25 20:06:02.231
1878831 33437360 40003574167 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-05-17 20:00:31.661
1993850 34311234 40003574167 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-04-30 21:01:08.738
2321166 35481899 40003574167 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 6 ONES EUR 2026-06-01 22:02:43.449

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1045845 22978390 249462 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 199434 50028 16520 26151 3209 1060 0 0 0 0 0 NULL NULL 9506 64 9442 NULL 0 9442
1231933 29426258 196173 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 177285 18888 4615 10910 176 291 0 0 0 0 0 NULL NULL 3248 0 3248 NULL 0 3248
1352874 31014486 214194 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 207620 6574 4236 10307 6264 368 0 0 0 0 0 NULL NULL -2073 0 -2073 NULL 0 -2073
147558 15032726 114223 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 108395 5828 0 11870 6886 4324 0 0 0 0 0 0 0 -3480 281 NULL 0 NULL -3761
1727428 32464496 183853 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 171688 12165 13258 9405 135 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -10363 0 -10363 NULL 0 -10363
1878831 33437360 308926 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 261612 47314 10511 12238 263 16 0 0 0 0 0 NULL NULL 24812 0 24812 NULL 0 24812
1993850 34311234 371039 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 334105 36934 19055 17425 40 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 494 0 494 NULL 0 494
219833 15209302 127812 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 94909 32903 12510 7439 3651 2721 0 0 0 0 36 0 0 13848 2112 NULL 0 NULL 11736
2321166 35481899 513528 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 428336 85192 11293 6027 835 2646 0 0 0 0 0 NULL NULL 66061 0 66061 NULL 0 66061
315107 15440864 151948 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 103013 48935 12326 11374 273 1757 0 0 0 0 0 0 0 23751 3536 NULL 0 NULL 20215
449376 15757237 250314 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 187975 62339 23369 23712 8 570 0 0 0 0 0 0 0 14696 2960 NULL 0 0 11736
551033 15994722 195348 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 181893 13455 16717 17636 3754 1543 0 0 0 0 0 0 0 -18687 0 NULL 0 0 -18687
655776 16379624 251766 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 169833 81933 17394 55833 988 6864 0 0 0 0 0 NULL NULL 2830 0 2830 NULL 0 2830
812768 19873799 347083 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 303616 43467 13886 18380 111 428 0 0 0 0 0 NULL NULL 10884 1197 9687 NULL 0 9687
82761 14829911 124678 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 108759 15919 0 14683 5749 11562 0 0 0 0 421 0 0 -4998 1006 NULL 0 NULL -6004
930229 21470732 269863 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 236247 33616 12427 29198 0 186 0 0 0 0 0 NULL NULL -8195 34 -8229 NULL 0 -8229

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1045845 22978390 4291 0 17576 0 21867 0 1154 0 1154 23021 NULL 2655 0 0 20366 23021
1231933 29426258 7879 0 14903 715 23497 0 699 0 699 24196 NULL 582 0 0 23614 24196
1352874 31014486 9606 0 13608 0 23214 0 461 0 461 23675 NULL 2134 0 0 21541 23675
147558 15032726 5213 0 23251 435 28899 0 464 38 502 29401 NULL 0 1870 1092 26439 29401
1727428 32464496 6222 0 7823 0 14045 0 305 0 305 14350 NULL 3172 0 0 11178 14350
1878831 33437360 10781 0 25442 0 36223 0 122 0 122 36345 NULL 355 0 0 35990 36345
1993850 34311234 6829 0 33636 0 40465 0 2114 0 2114 42579 NULL 6095 0 0 36484 42579
219833 15209302 28131 0 12925 0 41056 0 640 0 640 41696 NULL 0 2213 1308 38175 41696
2321166 35481899 72003 0 34572 593 107168 0 1410 0 1410 108578 NULL 6033 0 0 102545 108578
315107 15440864 39872 0 10082 0 49954 0 467 0 467 50421 NULL 2904 0 840 46677 50421
449376 15757237 46189 0 23259 0 69448 0 993 0 993 70441 NULL 8955 0 0 61486 70441
551033 15994722 23196 0 17035 0 40231 0 1093 0 1093 41324 NULL 15192 0 0 26132 41324
655776 16379624 18951 0 16179 0 35130 0 573 0 573 35703 NULL 6741 0 0 28962 35703
812768 19873799 18318 0 11012 0 29330 0 433 0 433 29763 NULL 10610 0 0 19153 29763
82761 14829911 13767 0 20061 435 34263 0 454 128 582 34845 NULL 0 4133 512 30200 34845
930229 21470732 5430 0 14028 0 19458 0 35 0 35 19493 NULL 8569 0 0 10924 19493

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003574167 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INFO RĪGA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8001 010094 Vidzemes priekšpilsēta 15.64 5.59 11.06 2
40003574167 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INFO RĪGA" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8030 010094 Vidzemes priekšpilsēta 16.00 5.11 11.69 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003574167 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INFO RĪGA" ir 12.09.2002 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003574167 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INFO RĪGA" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "INFO RĪGA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Raunas iela 35 - 36, Rīga, LV-1084.

Kāds bija SIA "INFO RĪGA" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 513 528 EUR, un peļņa bija 66 061 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "INFO RĪGA" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.

Kāds ir SIA "INFO RĪGA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 17,76 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 17,67.

Kāds ir SIA "INFO RĪGA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 15,22, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "INFO RĪGA" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "INFO RĪGA"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 15 640 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 590 EUR un VSAOI 11 060 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "INFO RĪGA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "INFO RĪGA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Izmeklēšanas un personiskās drošības nodrošināšanas pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Izmeklēšanas un personiskās drošības nodrošināšanas pakalpojumi — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Izmeklēšanas un personiskās drošības nodrošināšanas pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026