Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "DOMUPARKS"

SIA "DOMUPARKS" (reģ. Nr. 40003604601) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2002-09-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 49 462 EUR, peļņa 5 371 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 2,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citur neklasificēta izglītība

Reģistrācijas Nr.40003604601
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2002-09-27
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV97ZZZ40003604601
Juridiskā adrese Dammes iela 19 - 66, Rīga, LV-1069

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 49 462 EUR 5 371 EUR 9 805 EUR 3
2024 45 514 EUR 6 862 EUR 6 578 EUR 3
2023 37 834 EUR -2 884 EUR 2 402 EUR 3
2022 20 665 EUR 4 018 EUR 2 786 EUR 1
2021 18 206 EUR 2 483 EUR 2 481 EUR 2
2020 15 640 EUR 1 404 EUR 2 389 EUR 3
2019 13 113 EUR 5 069 EUR 3 342 EUR 3
2018 17 434 EUR 8 046 EUR 3 656 EUR 3
2017 0 EUR -78 EUR 10 EUR 1
2016 1 682 EUR -1 387 EUR 10 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 1.89 0.51 1.38 3
2026. gada 2. ceturksnis 1.89 0.58 1.3 3
2026. gada 1. ceturksnis 2.59 0.65 1.93 3
2025. gada 4. ceturksnis 1.61 0.41 1.19 3
2024 8.53 2.53 5.72 3
2023 6.00 2.56 0.00 3
2022 4.23 1.98 2.25 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 449.79 ~ 402.56
2026. gada 2. ceturksnis 423.72 ~ 379.22
2026. gada 1. ceturksnis 629.05 ~ 559.69
2025. gada 4. ceturksnis 387.86 ~ 347.14
2024 466.09 ~ 417.15
2023 — —
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (5.72 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 466.09 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 466.09 * 0.105 = 48.94 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (466.09 - 48.94 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 466.09 - 48.94 - 0.00 = ~ 417.15 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 49 462 EUR 45 514 EUR 37 834 EUR 20 665 EUR 18 206 EUR
Bruto peļņa 18 169 EUR 17 215 EUR 6 939 EUR 6 652 EUR 3 692 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 5 371 EUR 6 862 EUR -2 884 EUR 4 018 EUR 2 483 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 5 371 EUR 6 862 EUR -2 884 EUR 4 018 EUR 2 483 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 9 805 EUR 6 578 EUR 2 402 EUR 2 786 EUR 2 481 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 8 546 EUR 6 578 EUR 2 402 EUR 2 786 EUR 2 481 EUR
Pašu kapitāls 6 213 EUR 842 EUR -6 020 EUR -8 112 EUR -12 130 EUR
Īstermiņa saistības 3 592 EUR 5 736 EUR 8 422 EUR 10 898 EUR 12 811 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 1 800 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Reģistrēti darbības ierobežojumi VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss3Reģistrēti darbības ierobežojumi
Reģistrēti darbības ierobežojumi
3 nodrošinājuma līdzekļi

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2024-03-12
    Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai
    VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
  • Aizliegums — no 2024-02-13
    Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai
    VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
  • Aizliegums — no 2013-03-08
    Piemērots atsavināšanas aizliegums kapitāldaļām
    Zvērināts tiesu izpildītājs

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,38 1,15 0,29 0,26 0,19
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,38 1,15 0,27 0,25 0,19
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
10,86 % 15,08 % -7,62 % 19,44 % 13,64 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
54,78 % 104,32 % -120,07 % 144,22 % 100,08 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
86,45 % 814,96 % 47,91 % -49,53 % -20,47 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,58 6,81 -1,40 -1,34 -1,20
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— — — 4 019,00 —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
5,04 6,92 15,75 7,42 7,34
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
86,45 % 814,96 % 47,91 % -49,54 % -24,04 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
8,36 10,41 7,77 7,02 2,96

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "DOMUPARKS" ir ilggadējs uzņēmums ar bagātu pieredzi, kas turpina paplašināt savu darbību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8559)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1040 uzņēmumi 245. vieta pēc apgrozījuma 267. vieta pēc peļņas Citur neklasificēta izglītība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1iPS Media SIA8 396 5681 942 19623,1 %71 199 5102 946 (2026 Q3)
2SIA "BUTS"3 580 885-287 002-8,0 %9139 3501 450 (2026 Q3)
3Crosshill Global Solutions SIA2 789 076326 83811,7 %14199 2203 531 (2026 Q3)
4SIA "BALTIJAS DATORU AKADĒMIJA"2 307 707506 48021,9 %14164 8363 094 (2026 Q3)
5SIA "Mācību centrs LIEPA"1 828 179122 7846,7 %3848 1102 007 (2026 Q3)
6SIA "RSU Psihosomatiskās Medicīnas un Psihoterapijas klīnika"1 723 94665 2563,8 %7822 1021 243 (2026 Q3)
7SIA "LATINSOFT"1 694 384-199 765-11,8 %4537 6531 500 (2026 Q3)
8SIA "FIZIOCENTRS"1 464 293-8 164-0,6 %3739 5752 568 (2026 Q3)
9SIA "FITA"1 210 057605 50550,0 %2605 029***
10SIA "Multimetode"1 208 06686 8327,2 %3138 9701 389 (2026 Q3)
245"DOMUPARKS" SIA (šis uzņēmums)49 4625 37110,9 %316 487450 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "DOMUPARKS"
8559 Citur neklasificēta izglītība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003604601 LV97ZZZ40003604601 "DOMUPARKS" SIA NULL DOMUPARKS SIA 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2002-09-27 NULL Rīga, Dammes iela 19 - 66 1069 111749072 0 100003003 0010000 NULL

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92534518 40003604601 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2846 EUR 2016-10-14 2016-10-14 10:55:30.15097

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
762401 19727592 40003604601 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-03 08:27:33.169
969386 21672324 40003604601 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-14 17:21:47.545
436243 15728867 40003604601 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 2 ONES EUR 2020-09-11 13:37:31.954
564945 16023593 40003604601 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 2 ONES EUR 2020-09-18 20:12:31.107
1092581 23288036 40003604601 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-21 17:02:11.423
1714784 32407866 40003604601 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-11 23:47:25.8
1794561 33106217 40003604601 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-02-21 20:00:12.499
2335160 35498587 40003604601 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 3 ONES EUR 2026-06-02 22:00:04.768
73159 14809116 40003604601 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 3 ONES LVL 2020-08-20 20:16:11.506
156136 15050349 40003604601 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 3 ONES LVL 2020-08-25 23:48:10.731
234826 15239985 40003604601 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 3 ONES LVL 2020-08-30 13:05:43.666
348096 15509647 40003604601 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 3 ONES LVL 2020-09-06 10:09:26.581
696024 16516313 40003604601 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-30 08:47:09.743
1255518 29597504 40003604601 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-07-27 15:01:22.149
1407673 31356506 40003604601 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-08-01 20:40:48.176
2066919 34530458 40003604601 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-06-08 21:00:02.378

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1092581 23288036 13113 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7542 5571 0 502 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 5069 0 5069 NULL 0 5069
1255518 29597504 15640 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 12483 3157 0 1753 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1404 0 1404 NULL 0 1404
1407673 31356506 18206 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14514 3692 0 1209 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2483 0 2483 NULL 0 2483
156136 15050349 8499 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 8499 3327 6445 0 874 0 0 0 0 0 0 0 -2147 0 NULL 0 NULL -2147
1714784 32407866 20665 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14013 6652 0 2066 0 567 0 0 0 0 1 NULL NULL 4018 0 4018 NULL 0 4018
1794561 33106217 37834 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 30895 6939 0 7693 0 2130 0 0 0 0 0 NULL NULL -2884 0 -2884 NULL 0 -2884
2066919 34530458 45514 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 28299 17215 400 5256 0 4697 0 0 0 0 0 NULL NULL 6862 0 6862 NULL 0 6862
2335160 35498587 49462 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 31293 18169 705 8934 0 3159 0 0 0 0 0 NULL NULL 5371 0 5371 NULL 0 5371
234826 15239985 3795 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5913 -2118 0 3095 52 136 0 0 0 0 1169 0 0 -6466 0 NULL 0 NULL -6466
348096 15509647 3285 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2365 920 0 2761 0 314 0 0 0 0 1742 0 0 -3897 0 NULL 0 NULL -3897
436243 15728867 3171 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3573 -402 0 3207 0 363 0 0 2421 0 161 0 0 -1712 0 NULL 0 0 -1712
564945 16023593 1303 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1830 -527 0 288 0 460 0 0 0 0 5827 0 0 -7102 0 NULL 0 0 -7102
696024 16516313 1682 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1223 459 0 1846 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1387 0 -1387 NULL 0 -1387
73159 14809116 10585 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 10585 4386 6113 0 756 0 0 0 0 352 0 0 -1022 0 NULL 0 NULL -1022
762401 19727592 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 78 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -78 0 -78 NULL 0 -78
969386 21672324 17434 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8313 9121 0 1075 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 8046 0 8046 NULL 0 8046

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1092581 23288036 2902 0 440 0 3342 0 0 0 0 3342 NULL 16359 3000 0 -16017 3342
1255518 29597504 2163 0 226 0 2389 0 0 0 0 2389 NULL 14002 3000 0 -14613 2389
1407673 31356506 1953 0 496 32 2481 0 0 0 0 2481 NULL 12811 1800 0 -12130 2481
156136 15050349 478 0 8574 0 9052 0 3704 0 3704 12756 NULL 13172 2472 0 -2888 12756
1714784 32407866 1692 0 1000 94 2786 0 0 0 0 2786 NULL 10898 0 0 -8112 2786
1794561 33106217 630 0 1621 151 2402 0 0 0 0 2402 NULL 8422 0 0 -6020 2402
2066919 34530458 2331 0 4247 0 6578 0 0 0 0 6578 NULL 5736 0 0 842 6578
2335160 35498587 5001 0 3545 0 8546 0 1259 0 1259 9805 NULL 3592 0 0 6213 9805
234826 15239985 985 0 4778 17 5780 0 2797 0 2797 8577 NULL 16747 1184 0 -9354 8577
348096 15509647 309 0 2346 22 2677 0 1890 0 1890 4567 NULL 15180 2638 0 -13251 4567
436243 15728867 243 0 900 0 1143 0 0 0 0 1143 NULL 20825 883 0 -20565 1143
564945 16023593 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 27610 0 58 -27667 1
696024 16516313 10 0 0 0 10 0 0 0 0 10 NULL 29064 0 0 -29054 10
73159 14809116 1451 0 6725 0 8176 0 5421 0 5421 13597 NULL 10048 4290 0 -741 13597
762401 19727592 10 0 0 0 10 0 0 0 0 10 NULL 29142 0 0 -29132 10
969386 21672324 3656 0 0 0 3656 0 0 0 0 3656 NULL 24742 0 0 -21086 3656

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91331917 40003604601 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai 2024-03-12 30.4/17.20.3/30772 1000334326 NULL VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
91329631 40003604601 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai 2024-02-13 30.4/17.20.3/19032 1000334326 NULL VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
91019129 40003604601 PROHIBITION Aizliegums Piemērots atsavināšanas aizliegums kapitāldaļām 2013-03-08 4029 NULL NULL Zvērināts tiesu izpildītājs

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003604601 "DOMUPARKS" SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8559 010092 Kurzemes rajons 8.53 2.53 5.72 3
40003604601 "DOMUPARKS" SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8559 010092 Kurzemes rajons 6.00 2.56 0.00 3
40003604601 "DOMUPARKS" SIA 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8559 010092 Kurzemes rajons 4.23 1.98 2.25 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003604601 "DOMUPARKS" SIA nav 07.10.2002 nav nav 19.01.2018

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003604601 "DOMUPARKS" SIA B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "DOMUPARKS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Dammes iela 19 - 66, Rīga, LV-1069.

Kāds bija SIA "DOMUPARKS" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 49 462 EUR, un peļņa bija 5 371 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "DOMUPARKS" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kāds ir SIA "DOMUPARKS" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,38.

Kāds ir SIA "DOMUPARKS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,36, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "DOMUPARKS" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "DOMUPARKS"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 466.09 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 417.15 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "DOMUPARKS"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 530 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 530 EUR un VSAOI 5 720 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "DOMUPARKS" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "DOMUPARKS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēta izglītība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citur neklasificēta izglītība — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificēta izglītība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 245. no 1 040

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026