Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "LEX INTERIOR"

SIA "LEX INTERIOR" (reģ. Nr. 40003626331) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2003-04-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 213 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,72 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Pasažieru jūras un piekrastes ūdens transports

Reģistrācijas Nr.40003626331
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2003-04-10
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV43ZZZ40003626331
Juridiskā adrese Krasta iela 89, Rīga, LV-1019

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -213 EUR 36 EUR 0
2024 0 EUR -215 EUR 49 EUR 0
2023 0 EUR 22 613 EUR 57 EUR 0
2022 0 EUR -216 EUR 16 201 EUR 0
2021 0 EUR -357 EUR 16 217 EUR 0
2020 0 EUR -372 EUR 16 173 EUR 0
2019 0 EUR -32 175 EUR 16 165 EUR 0
2018 0 EUR -32 630 EUR 48 141 EUR 0
2017 7 206 EUR -43 757 EUR 82 229 EUR 0
2016 14 400 EUR -20 591 EUR 131 784 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2024 0.05 0.00 0.00 0
2023 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis
2024
2023

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -163 EUR -165 EUR 22 663 EUR -166 EUR -307 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa -213 EUR -215 EUR 22 613 EUR -216 EUR -357 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 36 EUR 49 EUR 57 EUR 16 201 EUR 16 217 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 36 EUR 49 EUR 57 EUR 41 EUR 57 EUR
Pašu kapitāls -483 433 EUR -483 220 EUR -483 005 EUR -505 618 EUR -505 402 EUR
Īstermiņa saistības 50 EUR 50 EUR 43 EUR 0 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 483 419 EUR 483 219 EUR 483 019 EUR 521 819 EUR 521 619 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "Mēbeļu salons "ELLORA"" — līdz 2003-07-10

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,72 0,98 1,33
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,72 0,98 1,33
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-591,67 % -438,78 % 39 671,93 % -1,33 % -2,20 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,04 % 0,04 % -4,68 % 0,04 % 0,07 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,00 -1,00 -1,00 -1,03 -1,03
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
1 164,29 % 16 500,00 % 161 878,57 % -1,02 % -1,89 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-11 388,87 -8 363,70 -5 942,20 -26,87 -26,86

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "LEX INTERIOR" ir ilggadējs uzņēmums ar bagātu pieredzi, kas turpina paplašināt savu darbību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 5010)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 24 uzņēmumi 18. vieta pēc apgrozījuma 10. vieta pēc peļņas Pasažieru jūras un piekrastes ūdens transports
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS Tallink Latvija819 872436 79553,3 %1097 5221 284 (2026 Q2)
2SIA "HERCOG"809 53919 4852,4 %3269 8461 900 (2026 Q2)
3SIA "NORTH COMMODITY"77 082-39 833-51,7 %177 082***
4SIA "SAMLITS"75 6636250,8 %325 221349 (2026 Q2)
5SIA "Sea Breeze"46 24514 50131,4 %146 245***
6SIA "Saules Gaisma Consulting"40 050-3 923-9,8 %140 050***
7SIA "APCharter"35 51213 85539,0 %135 512***
8SIA "WM H.MULLER BALTIC LTD."35 025-1 681-4,8 %217 513***
9SIA "BATS"23 666-5 105-21,6 %211 833***
10SIA "Viktoriuss LLP"23 229-5 987-25,8 %0
18SIA "LEX INTERIOR" (šis uzņēmums)0-2130
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "LEX INTERIOR"
5010 Pasažieru jūras un piekrastes ūdens transports
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003626331 LV43ZZZ40003626331 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEX INTERIOR" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību LEX INTERIOR NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2003-04-10 NULL Rīga, Krasta iela 89 1019 103373787 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40003626331 2003-07-10 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mēbeļu salons "ELLORA""

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92286911 40003626331 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2840 EUR 2015-07-14 2015-07-14 17:26:52

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
776184 19781505 40003626331 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-03 23:47:33.052
905408 21396153 40003626331 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-11 05:27:43.832
150788 15039314 40003626331 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 5 ONES LVL 2020-08-25 18:01:05.372
238345 15247108 40003626331 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 4 ONES LVL 2020-08-30 16:39:50.617
331336 15474254 40003626331 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 3 ONES LVL 2020-09-05 11:23:35.498
413843 15682535 40003626331 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 3 ONES EUR 2020-09-10 08:26:39.511
548893 15990370 40003626331 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-17 22:23:40.527
664629 16416068 40003626331 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-28 12:48:19.171
1033654 22883355 40003626331 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-18 10:37:39.534
1179094 28951482 40003626331 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-03-15 18:03:22.354
1340210 30878523 40003626331 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-04-28 18:02:07.832
1471020 32309740 40003626331 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-04-24 22:21:49.17
1848119 33311963 40003626331 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-04-12 19:03:30.084
2027306 34416210 40003626331 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-05-21 19:02:23.197
2192151 35269104 40003626331 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-04-14 17:03:38.314

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1033654 22883355 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 32125 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -32125 50 -32175 NULL 0 -32175
1179094 28951482 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 322 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -322 50 -372 NULL 0 -372
1340210 30878523 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 307 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -307 50 -357 NULL 0 -357
1471020 32309740 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 166 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -166 50 -216 NULL 0 -216
150788 15039314 5712 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 5712 43439 795 6528 0 0 0 0 0 0 0 0 -31994 0 NULL 0 NULL -31994
1848119 33311963 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 22840 177 0 0 0 0 0 NULL NULL 22663 50 22613 NULL 0 22613
2027306 34416210 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 165 0 0 0 0 0 NULL NULL -165 50 -215 NULL 0 -215
2192151 35269104 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 163 0 0 0 0 0 NULL NULL -163 50 -213 NULL 0 -213
238345 15247108 16910 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 16910 41896 0 1620 152 0 0 0 0 0 0 0 -23518 0 NULL 0 NULL -23518
331336 15474254 4407 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 4407 34104 0 845 5 0 0 0 0 0 0 0 -28857 0 NULL 0 NULL -28857
413843 15682535 17358 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 17358 102704 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 -85350 0 NULL 0 0 -85350
548893 15990370 13299 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 13299 49620 0 6336 12638 0 0 0 0 0 0 0 -42623 0 NULL 0 0 -42623
664629 16416068 14400 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 14400 44778 0 9787 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -20591 0 -20591 NULL 0 -20591
776184 19781505 7206 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 7206 50963 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -43757 0 -43757 NULL 0 -43757
905408 21396153 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 32578 0 0 2 0 0 0 0 0 NULL NULL -32580 50 -32630 NULL 0 -32630

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1033654 22883355 5 0 0 0 5 0 16160 0 16160 16165 NULL 49 520789 0 -504673 16165
1179094 28951482 13 0 0 0 13 0 16160 0 16160 16173 NULL 49 521169 0 -505045 16173
1340210 30878523 52 0 5 0 57 0 16160 0 16160 16217 NULL 0 521619 0 -505402 16217
1471020 32309740 36 0 5 0 41 0 16160 0 16160 16201 NULL 0 521819 0 -505618 16201
150788 15039314 177 0 4393 602 5172 0 227183 155 227338 232510 NULL 7659 346449 0 -121598 232510
1848119 33311963 57 0 0 0 57 0 0 0 0 57 NULL 43 483019 0 -483005 57
2027306 34416210 49 0 0 0 49 0 0 0 0 49 NULL 50 483219 0 -483220 49
2192151 35269104 36 0 0 0 36 0 0 0 0 36 NULL 50 483419 0 -483433 36
238345 15247108 2059 0 14078 602 16739 0 243112 155 243267 260006 NULL 6289 398833 0 -145116 260006
331336 15474254 482 0 1227 119803 121512 0 99486 155 99641 221153 NULL 5227 389899 0 -173973 221153
413843 15682535 3943 0 2088 113044 119075 0 106801 221 107022 226097 NULL 7052 551936 0 -332891 226097
548893 15990370 9271 0 2120 97762 109153 0 72047 221 72268 181421 NULL 5005 551936 0 -375520 181421
664629 16416068 1033 0 2038 28484 31555 0 100008 221 100229 131784 NULL 7846 520049 0 -396111 131784
776184 19781505 0 0 2000 0 2000 0 80008 221 80229 82229 NULL 348 521749 0 -439868 82229
905408 21396153 56 0 1 0 57 0 48084 0 48084 48141 NULL 50 520589 0 -472498 48141

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
413843 15682535 21013 14916 0 6097 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2840 0 0 -2840 0 3257 686 3943
548893 15990370 29113 26985 0 2128 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 3200 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5328 3943 9271

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003626331 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEX INTERIOR" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5010 010093 Latgales priekšpilsēta 0.05 0.00 0.00 0
40003626331 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEX INTERIOR" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5010 010093 Latgales priekšpilsēta 0.05 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003626331 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEX INTERIOR" nav 29.05.2003 nav nav 26.08.2019

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003626331 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEX INTERIOR" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "LEX INTERIOR" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Krasta iela 89, Rīga, LV-1019.

Kāds bija SIA "LEX INTERIOR" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 213 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "LEX INTERIOR" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "LEX INTERIOR" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mēbeļu salons "ELLORA""".

Kāds ir SIA "LEX INTERIOR" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,72.

Kāds ir SIA "LEX INTERIOR" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -11 388,87, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "LEX INTERIOR" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "LEX INTERIOR"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "LEX INTERIOR" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "LEX INTERIOR" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru jūras un piekrastes ūdens transports.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Pasažieru jūras un piekrastes ūdens transports — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Pasažieru jūras un piekrastes ūdens transports · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026