Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.
Uzmanību! Uzņēmuma darbība ir izbeigta (Statuss: Reorganizēts). Dati ir tikai informatīviem nolūkiem.

SIA "IRI Forest Assets"

SIA "IRI Forest Assets" (reģ. Nr. 40003633598) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Reorganizēts, reģ. datums: 2003-06-06. Jaunākais gada pārskats (2017): apgrozījums 222 326 EUR, peļņa 121 127 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,68 (2017).

Reģistrācijas Nr.40003633598
Statuss Reorganizēts
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2003-06-06
Darbība izbeigta 2018-08-30
Slēgts Reorganizēts
SEPA IDLV65ZZZ40003633598
Juridiskā adrese Ādažu iela 24, Bukulti, Garkalnes nov., LV-1024

UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30

VID dati

PVN maksātājs: nav

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Darbība izbeigta — signāli ir vēsturiski Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju Reorganizēts 2018-08-30

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas3Reorganizācijas: 1
Reorganizācijas: 1 Agrākie nosaukumi: 2

Reorganizācijas

Agrākie nosaukumi

  • SIA "PURAAKS" — līdz 2016-12-06
  • SIA "CEDRUS SILVA" — līdz 2003-08-07

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003633598 LV65ZZZ40003633598 SIA "IRI Forest Assets" SIA IRI Forest Assets NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2003-06-06 2018-08-30 R Garkalnes nov., Bukulti, Ādažu iela 24 1024 104164236 100015516 0 0806000 NULL

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40003633598 2016-12-06 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURAAKS"
40003633598 2003-08-07 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CEDRUS SILVA"

Tiesību subjektu reorganizācijas

[reorganizations]

ID Reorg.Kods Reorg.Veids Sākotnējais Pārņēmējs Reģistrēts
90013347 ACQUISITION Apvienošanas ceļā pievienota pie 40003633598 40103812077 2018-08-30

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
711834 19222873 40003633598 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-08-31 0 ONES EUR 2020-10-31 12:39:44.826
23308 14870986 40003633598 DokUGP2008v1 NULL 2009 2009-01-01 2009-12-31 2 ONES LVL 2020-08-14 20:46:14.137
94946 14862817 40003633598 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 1 ONES LVL 2020-08-22 15:11:17.782
157909 15054000 40003633598 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 1 ONES LVL 2020-08-26 04:49:00.27
210706 15190567 40003633598 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 1 ONES LVL 2020-08-29 04:37:45.133
281672 15370361 40003633598 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 1 ONES LVL 2020-09-02 06:18:31.768
388038 15627627 40003633598 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-08 18:37:27.729
558916 16010842 40003633598 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-18 13:43:36.72
672397 16441040 40003633598 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-28 21:29:44.477

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
157909 15054000 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 3130 1682 4771 0 0 0 0 139432 0 0 -145651 0 NULL 5880 NULL -151531
210706 15190567 11399 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 11399 0 26168 160081 20227 0 0 0 0 149406 0 0 -24321 0 NULL 4726 NULL -29047
23308 14870986 131451 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 453692 -322241 0 11981 81258 24164 0 0 0 0 130626 0 0 -407754 0 NULL 3872 NULL -411626
281672 15370361 3683 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 3683 0 10412 417266 17854 0 0 17 0 114874 0 0 277826 0 NULL 4909 NULL 272917
388038 15627627 4536 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 4536 0 27301 256188 15937 0 0 44 0 100248 0 0 117282 0 NULL 6831 0 110451
558916 16010842 13535 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 13535 0 36672 136032 3657 0 0 293076 0 76416 0 0 325898 0 NULL 6424 0 319474
672397 16441040 8875 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 8875 0 40962 499983 51718 0 0 0 0 24826 NULL NULL 391352 0 391352 NULL 0 391352
711834 19222873 222326 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 75975 146351 0 17000 0 3464 0 0 0 0 41 NULL NULL 125846 4719 121127 NULL 0 121127
94946 14862817 800 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 800 0 5201 20936 10905 0 0 0 0 118548 0 0 -112918 0 NULL 5106 NULL -118024

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
157909 15054000 2024 0 2566 0 4590 0 2639935 0 2639935 2644525 NULL 10104 3044026 0 -409605 2644525
210706 15190567 15698 0 6441 0 22139 0 2246789 0 2246789 2268928 NULL 3313 2712254 0 -446639 2268928
23308 14870986 25227 0 59426 0 84653 0 1733907 0 1733907 1818560 NULL 165001 2584762 0 -931203 1818560
281672 15370361 83962 0 9636 0 93598 0 1722215 0 1722215 1815813 NULL 2170 2075687 0 -262044 1815813
388038 15627627 59424 0 14048 0 73472 0 2126585 0 2126585 2200057 NULL 5003 2572149 0 -377095 2200057
558916 16010842 2822 0 11798 0 14620 0 1935190 0 1935190 1949810 NULL 7203 2051703 0 -109096 1949810
672397 16441040 89902 0 3405 0 93307 0 1543731 0 1543731 1637038 NULL 106558 0 0 1530480 1637038
711834 19222873 231598 0 90368 41218 363184 0 866819 0 866819 1230003 NULL 216069 0 0 1013934 1230003
94946 14862817 10485 0 2968 0 13453 0 2639935 0 2639935 2653388 NULL 13568 2897894 0 -258074 2653388

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
157909 15054000 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL -145651 -12211 -15273 137495 0 0 -158648 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 144264 1681 0 0 0 145945 4242 -8461 10485 2024
23308 14870986 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL -407754 -360253 -117868 148175 0 0 -269915 0 0 3700 136450 0 0 0 0 132750 0 75517 57737 0 0 0 133254 3432 -479 25706 25227
672397 16441040 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 391352 609672 617420 -24826 0 NULL 592594 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1446189 100000 0 -2051703 0 0 -505514 0 87080 2822 89902
711834 19222873 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 125846 208291 134902 -25 0 NULL 134877 0 0 -43181 0 0 0 0 0 0 0 50000 0 0 0 0 50000 0 141696 89902 231598
94946 14862817 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL -112918 -12657 -107632 99830 0 0 -212568 0 0 124160 10000 0 0 0 0 -114160 0 296306 17545 0 0 0 313851 -1865 -14742 25227 10485

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003633598 SIA "IRI Forest Assets" nav 09.03.2006 nav nav 31.08.2018

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "IRI Forest Assets" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Ādažu iela 24, Bukulti, Garkalnes nov., LV-1024.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "IRI Forest Assets" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURAAKS"", "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CEDRUS SILVA"".

Kāds ir SIA "IRI Forest Assets" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2017. gadā bija 1,68 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,49.

Kāds ir SIA "IRI Forest Assets" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2017. gadā bija 3,25, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "IRI Forest Assets" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Lapas ģenerēšanas datums: 30-08-2026