Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "VALENTA BALTIKA"

SIA "VALENTA BALTIKA" (reģ. Nr. 40003636467) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2003-07-01. VID nodokļu maksātāja reitings: C.

Pamatdarbība: Jēlādu, kailādu un izstrādātu ādu vairumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40003636467
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2003-07-01
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV08ZZZ40003636467
Juridiskā adrese Melnsila iela 28 - 1, Rīga, LV-1046

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-24

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: C Pārkāpumi saistību izpildē
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2024 0.00 0.00 0.00 1
2023 0.00 0.00 0.00 1
2022 0.00 0.00 0.00 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 — —
2023 — —
2022 — —

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 4 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Uzsākta likvidācija VID reitings: C Gada pārskats: nav iesniegts Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss4Uzsākta likvidācija
Uzsākta likvidācija
likvidācija 1 darbības liegums/apturēšana 1 nodrošinājuma līdzeklis

Darbības liegumi un apturēšanas

  • Saimnieciskās darbības apturēšana — no 2015-11-11
    Ar Valsts ieņēmumu dienesta 2015.gada 3.novembra lēmumu Nr.30.1-8.72.2/388

VID darbības apturēšanas vēsture

  • Apturēta no 2015-11-17 spēkā
    VID lēmums 2015-11-03

Likvidācija

  • Likvidācijas process — no 2012-07-17
    Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas 10.01.2012. spriedums lietā Nr.C28354310.

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2015-11-11
    Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai
    VID Nodokļu pārvalde

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4624)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 8 uzņēmumi 6. vieta pēc apgrozījuma 5. vieta pēc peļņas Jēlādu, kailādu un izstrādātu ādu vairumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "CALROCK RIGA"380 62740 31110,6 %3126 8761 027 (2026 Q3)
2SIA "STILNOVO"148 816-31 737-21,3 %349 605779 (2026 Q3)
3ANME SIA85 81250 01058,3 %185 812***
4SIA "AVERE"16 4091 4288,7 %116 409***
5SIA Alx Projects8 4406878,1 %0—***
6SIA "VALENTA BALTIKA" (šis uzņēmums)00—1——
7SIA "LIKURGS"0-50—0——
8SIA "LMGA"0-51—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-24). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003636467 LV08ZZZ40003636467 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALENTA BALTIKA" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību VALENTA BALTIKA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2003-07-01 NULL Rīga, Melnsila iela 28 - 1 1046 112534146 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjektu lietās reģistrētie aktuālie darbības aizliegumi un darbības apturēšanas/atjaunošanas

[suspensions_prohibitions]

ID Reģ.Nr. suspension_code suspension_code_text No ground_for
900167499 40003636467 ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED Saimnieciskās darbības apturēšana 2015-11-11 Ar Valsts ieņēmumu dienesta 2015.gada 3.novembra lēmumu Nr.30.1-8.72.2/388

Saimnieciskās darbības apturēšana (VID)

[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Lemuma_datums Aizliegts_veikt_darijumus_no Aizliegts_veikt_darijumus_lidz Lemuma_par_atjaunosanu_datums
40003636467 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALENTA BALTIKA" 03.11.2015 17.11.2015 NULL

Ziņas par tiesību subjektu likvidācijas procesiem

[liquidations]

ID Reģ.Nr. liquidation_type liquidation_type_text No grounds_for_liquidation Reģ.Dat. Lab.Dat.
900104490 40003636467 LIQUIDATION Likvidācijas process 2012-07-17 Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas 10.01.2012. spriedums lietā Nr.C28354310. 2012-07-17 11:05:02 2012-07-17 11:05:02

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92410120 40003636467 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1423 EUR 2016-07-16 2016-07-16 06:58:39.819521
92410119 40003636467 REGISTERED_EQUITY Reģistrētais pamatkapitāls 2846 EUR 2016-07-16 2016-07-16 06:58:39.812355

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91091597 40003636467 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai 2015-11-11 30.1-8.72.2/388 1000228799 NULL VID Nodokļu pārvalde

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003636467 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALENTA BALTIKA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4624 010092 Kurzemes rajons 0.00 0.00 0.00 1
40003636467 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALENTA BALTIKA" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4624 010092 Kurzemes rajons 0.00 0.00 0.00 1
40003636467 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALENTA BALTIKA" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4624 010092 Kurzemes rajons 0.00 0.00 0.00 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003636467 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALENTA BALTIKA" nav 30.07.2003 nav nav 22.06.2004

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003636467 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALENTA BALTIKA" C Pārkāpumi saistību izpildē 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "VALENTA BALTIKA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Melnsila iela 28 - 1, Rīga, LV-1046.

Vai SIA "VALENTA BALTIKA" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "VALENTA BALTIKA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.

Kāda ir SIA "VALENTA BALTIKA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jēlādu, kailādu un izstrādātu ādu vairumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Jēlādu, kailādu un izstrādātu ādu vairumtirdzniecība — Rīga

Citi lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Jēlādu, kailādu un izstrādātu ādu vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 25-10-2026