Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "HDR"

SIA "HDR" (reģ. Nr. 40003655383) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2003-12-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 118 703 EUR, peļņa 25 835 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 16,60 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Loģistikas pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40003655383
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2003-12-02
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV78ZZZ40003655383
Juridiskā adrese Augusta Deglava iela 122 - 116, Rīga, LV-1082

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-24

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 118 703 EUR 25 835 EUR 53 708 EUR 1
2024 122 433 EUR 56 846 EUR 62 754 EUR 1
2023 105 150 EUR 42 933 EUR 50 957 EUR 1
2022 104 500 EUR 38 933 EUR 44 752 EUR 1
2021 124 838 EUR 57 751 EUR 64 814 EUR 1
2020 114 893 EUR 45 167 EUR 52 002 EUR 2
2019 106 273 EUR 22 363 EUR 30 039 EUR 2
2018 105 380 EUR 40 215 EUR 45 827 EUR 2
2017 94 882 EUR 34 372 EUR 45 605 EUR 2
2016 83 203 EUR 33 519 EUR 124 719 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 5.43 0.62 1.64 1
2026. gada 2. ceturksnis 5.64 0.62 1.64 1
2026. gada 1. ceturksnis 2.44 0.64 1.64 1
2025. gada 4. ceturksnis 5.64 0.66 1.64 1
2024 19.64 2.08 4.51 1
2023 19.60 0.78 2.51 1
2022 21.36 0.52 2.13 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 118 703 EUR 122 433 EUR 105 150 EUR 104 500 EUR 124 838 EUR
Bruto peļņa 48 560 EUR 64 949 EUR 54 435 EUR 52 333 EUR 72 146 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 34 385 EUR 67 579 EUR 53 844 EUR 51 712 EUR 71 326 EUR
UIN nodoklis 8 550 EUR 10 733 EUR 10 911 EUR 12 779 EUR 13 575 EUR
Tīrā peļņa 25 835 EUR 56 846 EUR 42 933 EUR 38 933 EUR 57 751 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 53 708 EUR 62 754 EUR 50 957 EUR 44 752 EUR 64 814 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 40 280 EUR 62 420 EUR 50 957 EUR 41 980 EUR 55 405 EUR
Pašu kapitāls 51 281 EUR 59 646 EUR 45 733 EUR 41 733 EUR 60 551 EUR
Īstermiņa saistības 2 427 EUR 3 108 EUR 5 224 EUR 3 019 EUR 4 263 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
16,60 20,08 9,75 13,91 13,00
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
16,60 20,08 9,75 13,91 13,00
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
21,76 % 46,43 % 40,83 % 37,26 % 46,26 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
48,10 % 90,59 % 84,25 % 87,00 % 89,10 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
50,38 % 95,31 % 93,88 % 93,29 % 95,38 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,05 0,05 0,11 0,07 0,07
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,21 1,95 2,06 2,34 1,93
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
67,05 % 113,30 % 117,74 % 123,91 % 117,79 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
14,38 14,84 10,42 13,14 12,66

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "HDR" ir uzņēmums ar divu desmitgažu stabilitāti, kas kļuvis par uzticamu partneri.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 5225)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 286 uzņēmumi 152. vieta pēc apgrozījuma 59. vieta pēc peļņas Loģistikas pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Hellmann worldwide logistics"35 815 321-998 753-2,8 %63568 4972 900 (2026 Q3)
2Global Container Lines Latvija SIA25 912 82145 0610,2 %46 478 205941 (2026 Q3)
3RIMI Logistics SIA17 599 319255 2831,5 %54432 3522 092 (2026 Q3)
4SIA "BALTREISS"16 537 95114 3180,1 %26636 0752 450 (2026 Q3)
5SIA "TRANSIMEX"16 032 436400 6582,5 %21763 4492 923 (2026 Q3)
6SIA DHL Logistics Latvia14 594 075153 3091,1 %40364 8522 708 (2026 Q3)
7SIA "IMG Logistics"11 354 836324 4202,9 %57199 2081 284 (2026 Q3)
8SIA "URSUS FORWARDING"9 971 631254 3792,6 %21474 8402 931 (2026 Q3)
9"Ardena Transport" SIA9 840 22861 0970,6 %61 640 038782 (2026 Q3)
10GROSTA SIA9 294 081-2 043 959-22,0 %33 098 0272 044 (2026 Q3)
152SIA "HDR" (šis uzņēmums)118 70325 83521,8 %1118 703***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-24). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "HDR"
5225 Loģistikas pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003655383 LV78ZZZ40003655383 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HDR" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību HDR NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2003-12-02 NULL Rīga, Augusta Deglava iela 122 - 116 1082 111265485 0 100003003 0010000 NULL

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92283970 40003655383 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2015-07-07 2015-07-07 15:36:13

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
762828 19728535 40003655383 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 2 ONES EUR 2020-11-03 09:01:13.736
150299 15038305 40003655383 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 2 ONES LVL 2020-08-25 17:24:58.619
238409 15247245 40003655383 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 2 ONES LVL 2020-08-30 16:43:00.975
307344 15424837 40003655383 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 2 ONES LVL 2020-09-04 03:39:11.962
526057 15944188 40003655383 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 3 ONES EUR 2020-09-16 17:06:11.869
1026974 22854306 40003655383 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-17 22:45:56.706
1202766 29151259 40003655383 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-04-21 21:01:11.868
1894394 33487807 40003655383 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-28 20:09:23.125
2226356 35346426 40003655383 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-08 17:04:27.905
901543 21384576 40003655383 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-10 22:28:49.615
410457 15675470 40003655383 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 2 ONES EUR 2020-09-10 03:14:06.66
596234 16127929 40003655383 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 3 ONES EUR 2020-10-23 20:04:14.231
1366210 31148182 40003655383 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-06-27 19:01:25.111
1770489 32368900 40003655383 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-07-27 18:11:45.975
1993669 34310865 40003655383 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-04-30 19:02:18.608

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1026974 22854306 106273 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 71646 34627 0 665 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 33962 11599 22363 NULL 0 22363
1202766 29151259 114893 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 58622 56271 0 593 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 55678 10511 45167 NULL 0 45167
1366210 31148182 124838 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 52692 72146 0 820 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 71326 13575 57751 NULL 0 57751
150299 15038305 74320 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 65241 9079 0 5637 0 114 0 0 156 0 0 0 0 3484 932 NULL 0 NULL 2552
1770489 32368900 104500 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 52167 52333 0 621 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 51712 12779 38933 NULL 0 38933
1894394 33487807 105150 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 50715 54435 0 591 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 53844 10911 42933 NULL 0 42933
1993669 34310865 122433 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 57484 64949 0 3164 5794 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 67579 10733 56846 NULL 0 56846
2226356 35346426 118703 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 70143 48560 0 14175 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 34385 8550 25835 NULL 0 25835
238409 15247245 45195 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 41476 3719 0 4455 0 30 0 0 295 0 0 0 0 -471 175 NULL 0 NULL -646
307344 15424837 53079 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 48376 4703 0 1107 1478 2283 0 0 0 0 356 0 0 2435 416 NULL 0 NULL 2019
410457 15675470 72798 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 68596 4202 0 444 124 0 0 0 0 0 150 0 0 3732 560 NULL 0 0 3172
526057 15944188 78518 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 74379 4139 0 447 115 0 0 0 0 0 0 0 0 3807 571 NULL 0 0 3236
596234 16127929 83203 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 43193 40010 0 576 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 39434 5915 33519 NULL 0 33519
762828 19728535 94882 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 53167 41715 0 726 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 40989 6617 34372 NULL 0 34372
901543 21384576 105380 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 62923 42457 0 672 144 316 0 0 0 0 0 NULL NULL 41613 1398 40215 NULL 0 40215

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1026974 22854306 2256 0 16505 0 18761 0 11278 0 11278 30039 NULL 4876 0 0 25163 30039
1202766 29151259 4472 0 35485 0 39957 0 12045 0 12045 52002 NULL 4035 0 0 47967 52002
1366210 31148182 10425 0 44980 0 55405 0 9409 0 9409 64814 NULL 4263 0 0 60551 64814
150299 15038305 1156 0 9468 487 11111 0 9394 0 9394 20505 NULL 1452 13682 0 5371 20505
1770489 32368900 5244 0 36736 0 41980 0 2772 0 2772 44752 NULL 3019 0 0 41733 44752
1894394 33487807 5938 0 45019 0 50957 0 0 0 0 50957 NULL 5224 0 0 45733 50957
1993669 34310865 56265 0 6155 0 62420 0 334 0 334 62754 NULL 3108 0 0 59646 62754
2226356 35346426 37217 0 3063 0 40280 0 13428 0 13428 53708 NULL 2427 0 0 51281 53708
238409 15247245 599 0 6454 197 7250 0 2342 0 2342 9592 NULL 1246 3621 0 4725 9592
307344 15424837 1971 0 8467 0 10438 0 0 0 0 10438 NULL 329 3366 0 6743 10438
410457 15675470 2387 0 12749 0 15136 0 0 0 0 15136 NULL 2369 0 0 12767 15136
526057 15944188 3162 0 16217 0 19379 0 0 0 0 19379 NULL 3423 0 0 15956 19379
596234 16127929 4621 0 120098 0 124719 0 0 0 0 124719 NULL 17151 0 0 107568 124719
762828 19728535 3852 0 15750 0 19602 0 26003 0 26003 45605 NULL 8433 0 0 37172 45605
901543 21384576 8695 0 10714 0 19409 0 26418 0 26418 45827 NULL 2812 0 0 43015 45827

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003655383 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HDR" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5225 010093 Latgales priekšpilsēta 19.64 2.08 4.51 1
40003655383 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HDR" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5229 010093 Latgales priekšpilsēta 19.60 0.78 2.51 1
40003655383 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HDR" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5229 010093 Latgales priekšpilsēta 21.36 0.52 2.13 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003655383 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HDR" ir 18.06.2004 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003655383 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HDR" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "HDR" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Augusta Deglava iela 122 - 116, Rīga, LV-1082.

Kāds bija SIA "HDR" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 118 703 EUR, un peļņa bija 25 835 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "HDR" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "HDR" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 16,60 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 16,60.

Kāds ir SIA "HDR" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 14,38, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "HDR" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "HDR"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 640 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 080 EUR un VSAOI 4 510 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "HDR" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "HDR" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Loģistikas pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Loģistikas pakalpojumi — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Loģistikas pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 152. no 286

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 24-10-2026