Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.
Uzmanību! Uzņēmuma darbība ir izbeigta (Statuss: Reorganizēts). Dati ir tikai informatīviem nolūkiem.

SIA "NN-Loģistika"

SIA "NN-Loģistika" (reģ. Nr. 40003781391) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Reorganizēts, reģ. datums: 2005-11-09. Jaunākais gada pārskats (2021): apgrozījums 443 114 EUR, zaudējumi 27 849 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 0,26 (2021).

Reģistrācijas Nr.40003781391
Statuss Reorganizēts
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2005-11-09
Darbība izbeigta 2022-11-10
Slēgts Reorganizēts
SEPA IDLV40ZZZ40003781391
Juridiskā adrese Čuibes iela 17, Rīga, LV-1063

UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30

VID dati

PVN maksātājs: nav

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 5 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Darbība izbeigta — signāli ir vēsturiski Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav Reorganizēts 2022-11-10

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss3Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav
Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav
3 senāki procesi (vecāki par 10 gadiem)
Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Reorganizācijas: 1
Reorganizācijas: 1 Agrākie nosaukumi: 1

Reorganizācijas

Agrākie nosaukumi

  • SIA "NN-Loģistika" — līdz 2012-11-16

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003781391 LV40ZZZ40003781391 SIA "NN-Loģistika" SIA NN-Loģistika NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2005-11-09 2022-11-10 R Rīga, Čuibes iela 17 1063 104743498 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40003781391 2012-11-16 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NN-Loģistika"

Tiesību subjektu reorganizācijas

[reorganizations]

ID Reorg.Kods Reorg.Veids Sākotnējais Pārņēmējs Reģistrēts
90015512 ACQUISITION Apvienošanas ceļā pievienota pie 40003781391 40003455216 2022-11-10

Maksātnespējas procesi

[insolvency_legal_person_proceeding]

proceeding_id debtor_name debtor_registration_number debtor_cleaned_name debtor_address proceeding_started_on proceeding_ended_on proceeding_form proceeding_type proceeding_subtype proceeding_resolution_type proceeding_resolution_name entry_created_on court_case_initial_number court_code court_name creditor_applications_deadline_date creditor_applications_deadline_in_days creditor_applications_deadline_in_weeks creditor_applications_deadline_in_months creditor_applications_deadline_in_years legislation_number legislation_version
90002406 SIA "NN-Loģistika" 40003781391 SIA NNLOGISTIKA Rīga, Čuibes iela 17 2009-10-02 2010-01-22 LEGAL_PROTECTION NATIONAL NULL NULL NULL 2009-10-06 10:14:25 C32326409 1000053290 Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa NULL 0 0 0 0 1 2
90101327 SIA "NN-Loģistika" 40003781391 SIA NNLOGISTIKA Rīga, Čuibes iela 17 2010-07-26 2012-05-16 LEGAL_PROTECTION NATIONAL NULL T15 parādnieks ir izpildījis tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu 2010-07-28 08:53:01 C29646610/22 1000053278 Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa NULL 0 0 0 2 1 2
90101039 SIA "NN-Loģistika" 40003781391 SIA NNLOGISTIKA Rīga, Čuibes iela 17 2010-06-21 2010-07-19 LEGAL_PROTECTION NATIONAL NULL T07 tiesiskās aizsardzības procesa pieteikuma noraidīšana 2010-06-22 13:39:50 C29615610 1000053278 Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa NULL 0 0 0 0 1 2

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
744292 19614039 40003781391 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 6 ONES EUR 2020-11-02 08:14:34.887
889804 21319240 40003781391 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 6 ONES EUR 2020-11-10 10:05:55.817
32629 14730545 40003781391 DokUGP2008v1 NULL 2009 2009-01-01 2009-12-31 5 ONES LVL 2020-08-15 21:39:06.32
79847 14824092 40003781391 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 5 ONES LVL 2020-08-21 18:08:58.836
160124 15058578 40003781391 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 5 ONES LVL 2020-08-26 08:46:01.828
238728 15247878 40003781391 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 6 ONES LVL 2020-08-30 17:09:33.559
331734 15475045 40003781391 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 8 ONES LVL 2020-09-05 11:44:53.462
450230 15759395 40003781391 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 9 ONES EUR 2020-09-12 10:33:15.1
507247 15905606 40003781391 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 9 ONES EUR 2020-09-15 15:48:22.178
619501 16218512 40003781391 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 6 ONES EUR 2020-10-25 20:28:56.018
1006852 22731701 40003781391 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 6 ONES EUR 2020-11-16 19:32:38.59
1271914 29649241 40003781391 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 6 ONES EUR 2021-08-02 15:16:45.086
1350154 30986284 40003781391 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 6 ONES EUR 2022-05-24 05:19:57.292

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1006852 22731701 616489 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 283419 333070 0 59769 0 198 0 0 0 0 135954 NULL NULL 137149 10230 126919 NULL 0 126919
1271914 29649241 612827 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 325606 287221 0 46772 0 0 0 0 1600000 0 53999 NULL NULL 1786450 0 1786450 NULL 0 1786450
1350154 30986284 443114 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 361595 81519 0 38643 10701 0 0 0 0 0 81426 NULL NULL -27849 0 -27849 NULL 0 -27849
160124 15058578 186080 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 578449 -392369 0 17552 394 4014 0 0 0 0 0 0 0 -413541 0 NULL 20065 NULL -433606
238728 15247878 272536 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 419794 -147258 0 23400 491963 6588 0 0 0 0 114047 0 0 200670 0 NULL 29348 NULL 171322
32629 14730545 25947 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 307497 -281550 0 7410 5047 3435 0 0 111 0 180491 0 0 -467728 0 NULL 5338 NULL -473066
331734 15475045 381242 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 545442 -164200 0 9506 177 17769 0 0 0 0 95758 0 0 -287056 0 NULL 18764 NULL -305820
450230 15759395 715747 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 863085 -147338 0 26177 751200 6484 0 0 0 0 138011 0 0 433190 0 NULL 26698 0 406492
507247 15905606 726701 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1023141 -296440 0 57736 687 13529 0 0 0 0 113142 0 0 -480160 0 NULL 27080 0 -507240
619501 16218512 337801 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 516842 -179041 0 51934 13986 17267 0 0 0 0 135109 NULL NULL -369365 0 -369365 NULL 0 -369365
744292 19614039 664554 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 500952 163602 0 100864 50827 9225 0 0 0 0 164742 NULL NULL -60402 0 -60402 NULL 0 -60402
79847 14824092 77388 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 524886 -447498 0 19542 1337 667 0 0 11 0 256347 0 0 -722706 0 NULL 15635 NULL -738341
889804 21319240 662882 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 343322 319560 0 81185 0 3093 0 0 0 0 148016 NULL NULL 87266 10890 76376 NULL 0 76376

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1006852 22731701 12034 0 72301 0 84335 0 4855331 0 4855331 4939666 NULL 501926 4532502 0 -94762 4939666
1271914 29649241 10199 0 171483 0 181682 0 4671463 0 4671463 4853145 NULL 334602 2826855 0 1691688 4853145
1350154 30986284 29528 0 68166 0 97694 0 4487614 0 4487614 4585308 NULL 369494 2551975 0 1663839 4585308
160124 15058578 14617 0 16150 0 30767 0 4216020 55 4216075 4246842 NULL 357995 5396018 339 -1507510 4246842
238728 15247878 504 0 58263 0 58767 0 4042219 41 4042260 4101027 NULL 359555 5075917 1743 -1336188 4101027
32629 14730545 31387 0 16880 0 48267 0 5091229 84 5091313 5139580 NULL 1032840 4539488 1746 -434494 5139580
331734 15475045 29987 0 46728 3031 79746 0 3939653 27 3939680 4019426 NULL 331296 5326806 3332 -1642008 4019426
450230 15759395 674 0 93701 0 94375 0 5664706 18 5664724 5759099 NULL 348750 7332411 7813 -1929875 5759099
507247 15905606 3778 0 80718 2500 86996 0 5456896 0 5456896 5543892 NULL 2186711 5788989 5307 -2437115 5543892
619501 16218512 351 0 16389 0 16740 0 5472617 0 5472617 5489357 NULL 404445 5322567 0 -237655 5489357
744292 19614039 29 0 65050 0 65079 0 5211226 0 5211226 5276305 NULL 432534 5141828 0 -298057 5276305
79847 14824092 30552 0 21323 0 51875 0 4649756 69 4649825 4701700 NULL 1293117 4580988 430 -1172835 4701700
889804 21319240 228 0 82915 0 83143 0 5031764 0 5031764 5114907 NULL 517006 4819582 0 -221681 5114907

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003781391 SIA "NN-Loģistika" nav 28.12.2005 nav nav 11.11.2022

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "NN-Loģistika" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Čuibes iela 17, Rīga, LV-1063.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "NN-Loģistika" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NN-Loģistika"".

Kāds ir SIA "NN-Loģistika" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2021. gadā bija 0,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,26.

Kāds ir SIA "NN-Loģistika" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2021. gadā bija 0,64, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "NN-Loģistika" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Lapas ģenerēšanas datums: 30-08-2026