Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "DTC Grupa"

SIA "DTC Grupa" (reģ. Nr. 40003819134) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2006-04-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 60 863 EUR, peļņa 4 174 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 6,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Datoru un perifēro iekārtu ražošana

Reģistrācijas Nr.40003819134
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2006-04-18
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV61ZZZ40003819134
Juridiskā adrese Zirņu iela 4 - 28, Rīga, LV-1013

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 60 863 EUR 4 174 EUR 12 157 EUR 1
2024 78 124 EUR 27 176 EUR 24 719 EUR 1
2023 71 188 EUR 18 053 EUR 18 381 EUR 1
2022 54 868 EUR -12 243 EUR 7 936 EUR 1
2021 106 447 EUR 1 680 EUR 11 110 EUR 1
2020 116 029 EUR 6 958 EUR 8 828 EUR 1
2019 89 941 EUR -9 023 EUR 1 203 EUR 1
2018 35 559 EUR 512 EUR 5 945 EUR 1
2017 37 367 EUR -142 EUR 966 EUR 1
2016 8 163 EUR 898 EUR 1 395 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 2.12 0.29 0.8 1
2026. gada 1. ceturksnis 2.02 0.29 0.78 1
2025. gada 4. ceturksnis 4.08 0.30 0.76 1
2024 14.70 0.50 2.84 1
2023 11.64 0.22 2.51 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 60 863 EUR 78 124 EUR 71 188 EUR 54 868 EUR 106 447 EUR
Bruto peļņa 32 153 EUR 45 296 EUR 34 895 EUR 1 921 EUR 10 888 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 7 674 EUR 27 176 EUR 18 053 EUR -12 243 EUR 1 680 EUR
UIN nodoklis 3 500 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 4 174 EUR 27 176 EUR 18 053 EUR -12 243 EUR 1 680 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 12 157 EUR 24 719 EUR 18 381 EUR 7 936 EUR 11 110 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 7 778 EUR 19 956 EUR 13 982 EUR 3 324 EUR 10 358 EUR
Pašu kapitāls 10 380 EUR 20 206 EUR -6 970 EUR -25 023 EUR -12 780 EUR
Īstermiņa saistības 1 261 EUR 4 175 EUR 24 643 EUR 32 959 EUR 23 562 EUR
Ilgtermiņa saistības 516 EUR 338 EUR 708 EUR 0 EUR 328 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

ES fondu projekti11 487 € līgumos

Kā izpildītājam projektos (1, 1 487 €)

  • 1 487 € 2019-11
    Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru · SIA "GEMMA doktorāts"

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
6,17 4,78 0,57 0,10 0,44
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
6,17 4,78 0,57 0,10 0,44
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
6,86 % 34,79 % 25,36 % -22,31 % 1,58 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
34,33 % 109,94 % 98,22 % -154,27 % 15,12 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
40,21 % 134,49 % -259,01 % 48,93 % -13,15 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,17 0,22 -3,64 -1,32 -1,87
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
31,55
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
5,01 3,16 3,87 6,91 9,58
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
70,43 % 132,28 % -288,29 % 48,93 % -13,93 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
10,52 9,60 6,06 -3,56 8,00

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "DTC Grupa" ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā pusotru desmitgadi sekmīgi darbojas un attīstās.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 2620)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 25 uzņēmumi 10. vieta pēc apgrozījuma 13. vieta pēc peļņas Datoru un perifēro iekārtu ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "DATEKS GRUPA"8 013 888113 4541,4 %12667 8242 123 (2026 Q2)
2SIA "Azeron"6 767 559697 41610,3 %11160 9691 630 (2026 Q2)
3SIA "CMNO Logica"3 212 065-5 190-0,2 %23139 6551 752 (2026 Q2)
4SIA Quality Jobs1 538 968105 4266,9 %4931 4081 444 (2026 Q2)
5SIA "Datorsistēmas"370 3244 3121,2 %3123 4412 334 (2026 Q2)
6SIA "ATB Innovations"306 50936 43811,9 %561 302638 (2026 Q2)
7SIA "Interactive Media Spot"200 65611 5285,7 %2100 328***
8SIA "DTech"137 73684 23761,2 %268 868***
9SIA "Dilon Electronics"131 10488 82567,8 %0
10SIA "DTC Grupa" (šis uzņēmums)60 8634 1746,9 %160 863***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "DTC Grupa"
2620 Datoru un perifēro iekārtu ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003819134 LV61ZZZ40003819134 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DTC Grupa" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību DTC Grupa NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2006-04-18 NULL Rīga, Zirņu iela 4 - 28 1013 112083090 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
1853722 40003819134 2006-04-04 2010-11-22 09:43:46

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92221321 40003819134 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2014-11-21 2014-11-21 12:58:19

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
753193 19679800 40003819134 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-02 18:08:05.112
933049 21477579 40003819134 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-12 17:02:56.676
20757 14896677 40003819134 DokUGP2008v1 NULL 2009 2009-01-01 2009-12-31 2 ONES LVL 2020-08-14 18:03:27.986
127658 14991558 40003819134 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 2 ONES LVL 2020-08-24 12:12:16.674
191490 15149713 40003819134 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 2 ONES LVL 2020-08-28 03:24:54.101
295408 15400447 40003819134 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 2 ONES LVL 2020-09-03 11:34:08.804
398830 15651032 40003819134 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 2 ONES EUR 2020-09-09 11:24:44.772
503156 15896843 40003819134 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-15 11:25:20.264
621898 16228941 40003819134 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-25 23:05:24.121
1069300 23208642 40003819134 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-20 10:34:02.095
1246027 29545237 40003819134 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-07-15 18:03:52.225
1379924 31248734 40003819134 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-15 18:23:43.246
1715925 32419105 40003819134 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-16 21:02:30.483
1851637 33331010 40003819134 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-04-18 19:06:03.409
2036817 34446626 40003819134 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-28 03:01:34.084
2104105 35048353 40003819134 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-01-29 19:01:49.164

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1069300 23208642 89941 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 91411 -1470 855 5925 18 791 0 0 0 0 0 NULL NULL -9023 0 -9023 NULL 0 -9023
1246027 29545237 116029 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 101119 14910 1546 5551 0 745 0 0 0 0 110 NULL NULL 6958 0 6958 NULL 0 6958
127658 14991558 29632 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 29319 313 0 2002 5 1764 0 0 0 0 5 0 0 -3453 0 NULL 0 NULL -3453
1379924 31248734 106447 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 95559 10888 2128 5697 0 1328 0 0 0 0 55 NULL NULL 1680 0 1680 NULL 0 1680
1715925 32419105 54868 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 52947 1921 1982 8631 169 3720 0 0 0 0 0 NULL NULL -12243 0 -12243 NULL 0 -12243
1851637 33331010 71188 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 36293 34895 3710 10605 1 2528 0 0 0 0 0 NULL NULL 18053 0 18053 NULL 0 18053
191490 15149713 45832 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 55390 -9558 0 2247 8621 917 0 0 0 0 34 0 0 -4135 0 NULL 0 NULL -4135
2036817 34446626 78124 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32828 45296 1229 11563 0 5328 0 0 0 0 0 NULL NULL 27176 0 27176 NULL 0 27176
20757 14896677 49331 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 46224 3107 1395 4670 5058 6213 0 0 1 0 229 0 0 -4341 0 NULL 0 NULL -4341
2104105 35048353 60863 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 28710 32153 8945 12324 0 3210 0 0 0 0 0 NULL NULL 7674 3500 4174 NULL 0 4174
295408 15400447 28209 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 25863 2346 726 1624 0 9313 0 0 0 0 118 0 0 -9435 0 NULL 0 NULL -9435
398830 15651032 8993 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 18249 -9256 968 2854 25435 0 0 0 0 0 12 0 0 12345 0 NULL 0 0 12345
503156 15896843 11226 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19693 -8467 1004 1381 18769 153 0 0 0 0 11 0 0 7753 0 NULL 0 0 7753
621898 16228941 8163 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19681 -11518 924 1497 14935 98 0 0 0 0 0 NULL NULL 898 0 898 NULL 0 898
753193 19679800 37367 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 42661 -5294 1034 3167 9808 455 0 0 0 0 0 NULL NULL -142 0 -142 NULL 0 -142
933049 21477579 35559 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 34987 572 1034 3270 4681 437 0 0 0 0 0 NULL NULL 512 0 512 NULL 0 512

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1069300 23208642 479 0 0 0 479 0 724 0 724 1203 NULL 22285 336 0 -21418 1203
1246027 29545237 7001 0 361 0 7362 0 1466 0 1466 8828 NULL 22632 656 0 -14460 8828
127658 14991558 623 0 455 17143 18221 0 1094 0 1094 19315 NULL 29156 284 0 -10125 19315
1379924 31248734 6978 0 3380 0 10358 0 752 0 752 11110 NULL 23562 328 0 -12780 11110
1715925 32419105 3324 0 0 0 3324 0 4612 0 4612 7936 NULL 32959 0 0 -25023 7936
1851637 33331010 13982 0 0 0 13982 0 4399 0 4399 18381 NULL 24643 708 0 -6970 18381
191490 15149713 76 0 0 8804 8880 0 509 0 509 9389 NULL 23649 0 0 -14260 9389
2036817 34446626 19791 0 165 0 19956 0 4763 0 4763 24719 NULL 4175 338 0 20206 24719
20757 14896677 564 0 944 0 1508 0 148 0 148 1656 NULL 4525 0 0 -2869 1656
2104105 35048353 7778 0 0 0 7778 0 4379 0 4379 12157 NULL 1261 516 0 10380 12157
295408 15400447 484 0 3 0 487 0 0 0 0 487 NULL 24182 0 0 -23695 487
398830 15651032 0 0 30 0 30 0 0 0 0 30 NULL 21400 0 0 -21370 30
503156 15896843 135 0 0 0 135 0 0 0 0 135 NULL 13752 0 0 -13617 135
621898 16228941 36 0 439 0 475 0 920 0 920 1395 NULL 13212 948 0 -12765 1395
753193 19679800 291 0 86 0 377 0 589 0 589 966 NULL 13399 474 0 -12907 966
933049 21477579 540 0 500 3511 4551 0 1394 0 1394 5945 NULL 17601 739 0 -12395 5945

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
20757 14896677 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL -4341 794 -2056 0 0 0 -2056 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -2056 2620 564

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003819134 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DTC Grupa" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2620 010094 Vidzemes priekšpilsēta 14.70 0.50 2.84 1
40003819134 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DTC Grupa" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2620 010094 Vidzemes priekšpilsēta 11.64 0.22 2.51 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003819134 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DTC Grupa" ir 10.05.2006 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003819134 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DTC Grupa" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "DTC Grupa" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Zirņu iela 4 - 28, Rīga, LV-1013.

Kāds bija SIA "DTC Grupa" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 60 863 EUR, un peļņa bija 4 174 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "DTC Grupa" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "DTC Grupa" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,17.

Kāds ir SIA "DTC Grupa" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,52, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "DTC Grupa" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "DTC Grupa"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 14 700 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 500 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "DTC Grupa" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "DTC Grupa" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datoru un perifēro iekārtu ražošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Datoru un perifēro iekārtu ražošana — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Datoru un perifēro iekārtu ražošana · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026