Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Cieņpilna bērnība"

SIA "Cieņpilna bērnība" (reģ. Nr. 40003924719) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2007-05-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 333 228 EUR, zaudējumi 12 285 EUR, darbinieku skaits: 13. Kopējais likviditātes koeficients: 0,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Pirmsskolas izglītība

Reģistrācijas Nr.40003924719
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2007-05-21
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV96ZZZ40003924719
Juridiskā adrese "Juglas", Villasmuiža, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2135

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 333 228 EUR -12 285 EUR 25 479 EUR 13
2024 0 EUR -376 EUR 4 864 EUR 0
2023 0 EUR -64 EUR 5 177 EUR 1
2022 0 EUR -83 EUR 5 694 EUR 1
2021 0 EUR -60 EUR 5 694 EUR 1
2020 0 EUR -57 EUR 5 694 EUR 1
2019 0 EUR -75 EUR 5 886 EUR 1
2018 0 EUR -149 EUR 5 886 EUR 1
2017 0 EUR -60 EUR 6 091 EUR 1
2016 0 EUR -145 EUR 6 091 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 21.64 5.39 16.24 14
2026. gada 1. ceturksnis 22.08 5.87 16.20 13
2025. gada 4. ceturksnis 22.44 5.99 16.44 13

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 134.25 ~ 896.54
2026. gada 1. ceturksnis 1 218.49 ~ 952.71
2025. gada 4. ceturksnis 1 236.55 ~ 954.55

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 333 228 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa -1 922 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -12 285 EUR -326 EUR -10 EUR -26 EUR -10 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 50 EUR 54 EUR 57 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa -12 285 EUR -376 EUR -64 EUR -83 EUR -60 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 25 479 EUR 4 864 EUR 5 177 EUR 5 694 EUR 5 694 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 23 132 EUR 4 864 EUR 5 177 EUR 5 694 EUR 5 694 EUR
Pašu kapitāls -7 741 EUR 4 544 EUR 4 920 EUR 4 984 EUR 5 067 EUR
Īstermiņa saistības 33 220 EUR 320 EUR 257 EUR 710 EUR 627 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "Klaudija Hēla" — līdz 2024-11-29

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,70 15,20 20,14 8,02 9,08
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,70 15,20 20,14 8,02 9,08
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-3,69 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-48,22 % -7,73 % -1,24 % -1,46 % -1,05 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
158,70 % -8,27 % -1,30 % -1,67 % -1,18 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-4,29 0,07 0,05 0,14 0,12
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-3 070,25 -24,08
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
13,08 0,00 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
158,65 % -6,89 % -0,20 % -0,52 % -0,20 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
10,92 7,23 9,52 4,30 4,78

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Cieņpilna bērnība" ir uzņēmums, kas jau sasniedzis gandrīz divdesmit gadu pieredzi un nostiprinājies kā uzticams partneris.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8510)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 180 uzņēmumi 60. vieta pēc apgrozījuma 163. vieta pēc peļņas Pirmsskolas izglītība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA CreaKids7 377 363216 3472,9 %24230 4851 434 (2026 Q2)
2Starptautiskā vidusskola "Ekziperī" SIA7 048 004275 7273,9 %12158 2481 804 (2026 Q2)
3SIA "Patnis un partneri"3 328 3208 9970,3 %9236 177939 (2026 Q2)
4SIA "NAKONA"2 644 709417 39215,8 %7833 907917 (2026 Q2)
5AL818 SIA2 558 114306 79412,0 %6340 6051 527 (2026 Q2)
6SIA "DOMDARIS"2 192 079-58 703-2,7 %5837 7941 674 (2026 Q2)
7SIA "Mazulītis Rū"2 129 66693 3694,4 %6234 3491 335 (2026 Q2)
8SIA "Rīgas Vācu Skola"1 726 208-312 121-18,1 %3746 654877 (2026 Q2)
9SIA "patnis.edu"1 621 527-96 487-6,0 %5330 5951 137 (2026 Q2)
10SIA "KARLSONS PLUS"1 404 243614 19743,7 %4531 205945 (2026 Q2)
60Cieņpilna bērnība SIA (šis uzņēmums)333 228-12 285-3,7 %1423 8021 134 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Cieņpilna bērnība"
8510 Pirmsskolas izglītība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003924719 LV96ZZZ40003924719 Cieņpilna bērnība SIA NULL Cieņpilna bērnība SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2007-05-21 NULL Ropažu nov., Ropažu pag., Villasmuiža, "Juglas" 2135 102730827 100016784 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
176240 40003924719 2007-04-23 2007-05-23 14:47:40

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40003924719 2024-11-29 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Klaudija Hēla"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92941874 40003924719 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2845 EUR 2024-11-29 2024-11-29 11:15:58

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
840378 20303515 40003924719 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-11-07 16:25:06.456
840382 20303526 40003924719 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-11-07 16:25:19.249
840386 20303555 40003924719 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-07 16:25:31.989
893747 21346032 40003924719 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-10 14:16:13.772
97200 14899934 40003924719 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 1 ONES LVL 2020-08-22 18:00:56.572
171800 15088189 40003924719 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 1 ONES LVL 2020-08-26 22:40:59.15
256766 15292029 40003924719 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 1 ONES LVL 2020-08-31 17:48:23.205
463634 15786474 40003924719 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 1 ONES LVL 2020-09-13 04:39:12.326
463793 15786888 40003924719 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-13 04:48:26.877
1079869 23251972 40003924719 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-20 22:11:44.423
1197079 29098554 40003924719 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-04-12 20:01:48.23
1354142 31024528 40003924719 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-05-28 16:01:39.808
1474336 32327063 40003924719 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-04-25 05:13:19.722
1901367 33504366 40003924719 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-30 17:07:31.93
2024069 34400899 40003924719 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-05-18 19:02:21.404
2218499 35327901 40003924719 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 13 ONES EUR 2026-05-01 17:00:30.257

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1079869 23251972 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 31 0 0 0 0 0 NULL NULL -31 44 -75 NULL 0 -75
1197079 29098554 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 NULL NULL -7 50 -57 NULL 0 -57
1354142 31024528 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 NULL NULL -10 50 -60 NULL 0 -60
1474336 32327063 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 26 0 0 0 0 0 NULL NULL -26 57 -83 NULL 0 -83
171800 15088189 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 NULL 0
1901367 33504366 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 NULL NULL -10 54 -64 NULL 0 -64
2024069 34400899 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 313 0 0 0 0 0 0 13 NULL NULL -326 50 -376 NULL 0 -376
2218499 35327901 333228 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 335150 -1922 0 10359 0 0 0 0 0 0 4 NULL NULL -12285 0 -12285 NULL 0 -12285
256766 15292029 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 NULL 0
463634 15786474 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 0 0
463793 15786888 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50 NULL 0 0 -50
840378 20303515 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 556 0 0 0 0 0 0 0 -556 50 NULL 0 0 -606
840382 20303526 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 95 0 0 0 0 0 NULL NULL -95 50 -145 NULL 0 -145
840386 20303555 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 NULL NULL -10 50 -60 NULL 0 -60
893747 21346032 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 75 0 24 0 0 0 0 0 NULL NULL -99 50 -149 NULL 0 -149
97200 14899934 995 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 995 697 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 293 0 NULL 0 NULL 293

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1079869 23251972 5500 0 386 0 5886 0 0 0 0 5886 NULL 702 0 0 5184 5886
1197079 29098554 5308 0 386 0 5694 0 0 0 0 5694 NULL 567 0 0 5127 5694
1354142 31024528 5308 0 386 0 5694 0 0 0 0 5694 NULL 627 0 0 5067 5694
1474336 32327063 5308 0 386 0 5694 0 0 0 0 5694 NULL 710 0 0 4984 5694
171800 15088189 2590 0 2180 0 4770 0 0 0 0 4770 NULL 364 0 0 4406 4770
1901367 33504366 4791 0 386 0 5177 0 0 0 0 5177 NULL 257 0 0 4920 5177
2024069 34400899 4791 0 73 0 4864 0 0 0 0 4864 NULL 320 0 0 4544 4864
2218499 35327901 942 0 22190 0 23132 0 2347 0 2347 25479 NULL 33220 0 0 -7741 25479
256766 15292029 2590 0 2180 0 4770 0 0 0 0 4770 NULL 364 0 0 4406 4770
463634 15786474 2590 0 2180 0 4770 0 0 0 0 4770 NULL 364 0 0 4406 4770
463793 15786888 3685 0 3051 0 6736 0 0 0 0 6736 NULL 517 0 0 6219 6736
840378 20303515 3685 0 2445 0 6130 0 0 0 0 6130 NULL 517 0 0 5613 6130
840382 20303526 3685 0 2406 0 6091 0 0 0 0 6091 NULL 623 0 0 5468 6091
840386 20303555 3685 0 2406 0 6091 0 0 0 0 6091 NULL 683 0 0 5408 6091
893747 21346032 5500 0 386 0 5886 0 0 0 0 5886 NULL 627 0 0 5259 5886
97200 14899934 2590 0 2180 0 4770 0 0 0 0 4770 NULL 364 0 0 4406 4770

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003924719 Cieņpilna bērnība SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8510 044410 Ropažu pag. 0.00 0.00 0.00 0
40003924719 Cieņpilna bērnība SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8690 044410 Ropažu pag. 0.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003924719 Cieņpilna bērnība SIA nav 19.07.2007 nav nav 13.09.2012

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003924719 Cieņpilna bērnība SIA A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Cieņpilna bērnība" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Juglas", Villasmuiža, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2135.

Kāds bija SIA "Cieņpilna bērnība" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 333 228 EUR, un zaudējumi bija 12 285 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Cieņpilna bērnība" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 13 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Cieņpilna bērnība" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Klaudija Hēla"".

Kāds ir SIA "Cieņpilna bērnība" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,70.

Kāds ir SIA "Cieņpilna bērnība" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,92, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Cieņpilna bērnība" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "Cieņpilna bērnība" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Cieņpilna bērnība" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pirmsskolas izglītība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Pirmsskolas izglītība — Ropažu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Pirmsskolas izglītība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026