Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

"Lūkas fonds"

"Lūkas fonds" (reģ. Nr. 40008184420) — nodibinājums, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-10-12. Jaunākais gada pārskats (2025): darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 6,02 (2023).

Reģistrācijas Nr.40008184420
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaNodibinājums (NOD)
ReģistrsBiedrību un nodibinājumu reģistrs
Reģistrēts2011-10-12
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV02ZZZ40008184420
Juridiskā adrese Vidus prospekts 15, Ogre, Ogres nov., LV-5001

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 8 661 EUR 0
2024 9 097 EUR 0
2023 13 187 EUR 1
2022 28 848 EUR 7
2021 193 064 EUR 15
2020 167 271 EUR 17
2019 159 926 EUR 19
2018 160 182 EUR 17
2017 129 062 EUR 16
2016 89 804 EUR 18

VID dati

PVN maksātājs: nav

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 8 661 EUR 9 097 EUR 13 187 EUR 28 848 EUR 193 064 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 5 861 EUR 6 297 EUR 9 370 EUR 22 998 EUR 185 122 EUR
Pašu kapitāls 8 661 EUR 9 097 EUR 11 630 EUR 27 210 EUR 179 059 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 1 557 EUR 1 638 EUR 14 005 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Meitas/dalības: 1
Meitas/dalības: 1

Meitas uzņēmumi / dalības

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
6,02 14,04 13,22
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
6,02 14,04 2,96
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,00 0,13 0,06 0,08

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40008184420 LV02ZZZ40008184420 "Lūkas fonds" NULL Lūkas fonds NULL 0 B Biedrību un nodibinājumu reģistrs NOD Nodibinājums 2011-10-12 NULL Ogres nov., Ogre, Vidus prospekts 15 5001 101368351 100015356 100003470 0740201 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2390019 40008184420 2011-09-04 2011-10-28 11:26:22

Tiesību subjektu darbības mērķi un veidi

[area_of_activity]

Reģ.Nr. Nosauk./Vārds legal_form_code legal_form_code_text area_of_activity
40008184420 "Lūkas fonds" FOUNDATION_NOD Nodibinājums Sniegt sociālo, dvēselisko un garīgo palīdzību visu vecumu un tautību cilvēkiem, sekmējot Evaņģēlija izplatību.

Biedrību un nodibinājumu darbības jomas

[areas_of_activity_of_associations_foundations]

Reģ.Kods Nosauk./Vārds Subj.Veids area_of_activity
40008184420 "Lūkas fonds" NOD Citur neklasificēta darbības joma

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
744385 19614277 40008184420 DokGPUIENv1 BNAGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 16 ONES EUR 2020-11-02 08:19:40.882
878543 21258296 40008184420 DokGPv1 BNAGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 17 ONES EUR 2020-11-09 17:48:52.493
1125078 15137399 40008184420 DokBNAGPv1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 8 ONES LVL 2021-01-04 17:13:49.083
1133420 15352548 40008184420 DokBNAGPv1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 12 ONES LVL 2021-01-08 17:15:17.637
1148764 15599208 40008184420 DokBNAGPv1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 12 ONES EUR 2021-01-14 17:17:48.637
601763 16150236 40008184420 DokGPUIENv1 BNAGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 18 ONES EUR 2020-10-24 05:06:36.569
1204647 29165987 40008184420 DokGPv1 BNAGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 19 ONES EUR 2021-04-23 17:00:21.886
1239509 29485133 40008184420 DokGPv1 BNAGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 17 ONES EUR 2021-07-01 18:29:56.976
1371005 31174485 40008184420 DokGPv1 BNAGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 15 ONES EUR 2022-06-30 21:44:37.504
1812223 33162343 40008184420 DokGPv1 BNAGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 7 ONES EUR 2024-03-11 17:34:06.408
1872582 33414447 40008184420 DokBNAGPv3 NULL 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-14 04:01:31.335
1999911 34323397 40008184420 DokBNAGPv4 NULL 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-05-03 20:00:26.529
2169673 35223690 40008184420 DokBNAGPv4 NULL 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-03-31 17:03:30.448

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1125078 15137399 25340 0 1701 27677 54718 0 1414 0 1414 56132 NULL 6480 0 NULL 49652 56132
1133420 15352548 29288 0 1707 34341 65336 0 6547 0 6547 71883 NULL 6514 0 NULL 65369 71883
1148764 15599208 72938 0 2429 49515 124882 0 6480 0 6480 131362 NULL 11086 0 NULL 120276 131362
1204647 29165987 25258 0 4809 126832 156899 0 3027 0 3027 159926 0 15055 0 NULL 144871 159926
1239509 29485133 26958 0 4737 134228 165923 0 1348 0 1348 167271 0 7640 0 NULL 159631 167271
1371005 31174485 33898 0 7591 143633 185122 2800 5142 0 7942 193064 0 14005 0 NULL 179059 193064
1812223 33162343 14702 0 8296 0 22998 2800 3050 0 5850 28848 NULL 1638 0 NULL 27210 28848
1872582 33414447 2103 0 7267 0 9370 2800 1017 0 3817 13187 NULL 1557 0 NULL 11630 13187
1999911 34323397 1737 0 4560 0 6297 2800 0 0 2800 9097 NULL 0 0 NULL 9097 9097
2169673 35223690 1301 0 4560 0 5861 2800 0 0 2800 8661 NULL 0 0 NULL 8661 8661
601763 16150236 37889 0 2419 38382 78690 0 11114 0 11114 89804 NULL 13478 0 NULL 76326 89804
744385 19614277 38113 0 2419 84897 125429 0 3633 0 3633 129062 NULL 10720 0 NULL 118342 129062
878543 21258296 46912 0 2754 105982 155648 0 4534 0 4534 160182 0 12661 0 NULL 147521 160182

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40008184420 "Lūkas fonds" nav 15.08.2012 nav nav 30.06.2025

Dalība citos uzņēmumos (kā subjekts)

[members]

ID URI Uzņ.Reģ.Nr. Subj.Tips Nosauk./Vārds PK Maska Dz.Dat. Reģ.Nr. Daļu/Akc.Sk. Daļas/Akc.Nom. Daļu/Akc.Val. No Reģ.Dat. Lab.Dat.
92677151 NULL 40203320220 LEGAL_ENTITY "Lūkas fonds" NULL NULL 40008184420 2800 1 EUR 2021-05-24 2021-05-24 2021-05-24 11:54:10

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir "Lūkas fonds" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Vidus prospekts 15, Ogre, Ogres nov., LV-5001.

Kāds ir "Lūkas fonds" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 6,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,02.

Vai "Lūkas fonds" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Lielākie uzņēmumi — Ogres novads

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Ogres novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026