Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "LB un KP konsultācijas"

SIA "LB un KP konsultācijas" (reģ. Nr. 40103169686) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2008-05-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 40 091 EUR, peļņa 1 040 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,71 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Biroju administratīvās darbības un atbalsta pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40103169686
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2008-05-13
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV26ZZZ40103169686
Juridiskā adrese Dienvidu iela 9 - 27, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 40 091 EUR 1 040 EUR 9 225 EUR 1
2024 11 827 EUR 104 EUR 4 351 EUR 1
2023 17 240 EUR 111 EUR 3 947 EUR 1
2022 14 922 EUR 3 316 EUR 3 957 EUR 0
2021 0 EUR -120 EUR 9 EUR 1
2020 0 EUR -224 EUR 78 EUR 1
2019 1 153 EUR -737 EUR 343 EUR 1
2018 3 158 EUR 192 EUR 2 162 EUR 0
2017 2 007 EUR 470 EUR 2 895 EUR 0
2016 2 172 EUR 482 EUR 431 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 5.3 0.9 1.78 1
2026. gada 1. ceturksnis 5.76 1.08 1.99 1
2025. gada 4. ceturksnis 5.45 1.08 2.00 1
2024 2.06 0.33 0.00 0
2023 3.17 0.25 0.15 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024
2023

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 40 091 EUR 11 827 EUR 17 240 EUR 14 922 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 5 106 EUR 2 528 EUR 4 133 EUR 5 091 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 1 040 EUR 154 EUR 111 EUR 3 366 EUR -120 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 50 EUR 0 EUR 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 1 040 EUR 104 EUR 111 EUR 3 316 EUR -120 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 9 225 EUR 4 351 EUR 3 947 EUR 3 957 EUR 9 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 8 109 EUR 1 830 EUR 2 010 EUR 2 281 EUR 9 EUR
Pašu kapitāls 4 479 EUR 3 439 EUR 3 335 EUR 3 225 EUR -91 EUR
Īstermiņa saistības 4 746 EUR 912 EUR 612 EUR 732 EUR 100 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Agrākie nosaukumi: 2
Agrākie nosaukumi: 2

Agrākie nosaukumi

  • SIA "Auto4X4.lv" — līdz 2022-04-04
  • SIA "EkoFood" — līdz 2011-05-16

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,71 2,01 3,28 3,12 0,09
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,67 2,01 3,28 3,12 0,09
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
2,59 % 0,88 % 0,64 % 22,22 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
11,27 % 2,39 % 2,81 % 83,80 % -1 333,33 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
23,22 % 3,02 % 3,33 % 102,82 % 131,87 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,06 0,27 0,18 0,23 -1,10
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,35 2,72 4,37 3,77 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
23,22 % 4,48 % 3,33 % 104,37 % 131,87 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
5,76 5,23 7,70 9,23 -57,62

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "LB un KP konsultācijas" ir nobriedis uzņēmums ar stabilu darbību un ilgtspējīgu attieksmi.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8210)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 456 uzņēmumi 117. vieta pēc apgrozījuma 188. vieta pēc peļņas Biroju administratīvās darbības un atbalsta pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Bolt Services LV25 175 609986 0443,9 %105239 7683 036 (2026 Q2)
2MSC Shared Service Center Riga SIA11 724 064570 1274,9 %26344 5782 200 (2026 Q2)
3Norwegian Air Resources Latvia SIA7 638 659183 4812,4 %16646 0162 347 (2026 Q2)
4SIA "Elfa Distrelec"6 632 655578 1628,7 %20831 8881 908 (2026 Q2)
5SIA "Corporate Solutions"6 238 079229 5613,7 %12549 9052 446 (2026 Q2)
6SIA Suppline4 321 748-71 655-1,7 %12335 1361 659 (2026 Q2)
7SIA VR Services Latvia2 768 8763 6130,1 %3676 9135 961 (2026 Q2)
8SIA "Noda Services"2 502 26035 8931,4 %16156 3915 325 (2026 Q2)
9SIA Norit Latvia2 364 993189 2878,0 %4948 2653 767 (2026 Q2)
10SIA "GruCargo"2 317 34011 5790,5 %8289 6681 428 (2026 Q2)
117LB un KP konsultācijas SIA (šis uzņēmums)40 0911 0402,6 %140 091***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "LB un KP konsultācijas"
8210 Biroju administratīvās darbības un atbalsta pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103169686 LV26ZZZ40103169686 LB un KP konsultācijas SIA NULL LB un KP konsultācijas SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2008-05-13 NULL Salaspils nov., Salaspils, Dienvidu iela 9 - 27 2169 114382390 100015485 100003575 0801211 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
907927 40103169686 2008-04-30 2009-03-05 15:16:04

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103169686 2022-04-04 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Auto4X4.lv"
40103169686 2011-05-16 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EkoFood"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92849096 40103169686 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2846 EUR 2022-04-04 2022-04-04 15:28:44

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
806808 19854875 40103169686 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-05 18:19:25.89
924844 21454160 40103169686 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-12 08:00:13.494
68800 14800298 40103169686 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 2 ONES LVL 2020-08-20 04:04:34.386
115753 14966188 40103169686 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 1 ONES LVL 2020-08-23 18:46:40.316
214217 15197749 40103169686 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 1 ONES LVL 2020-08-29 09:48:40.089
303885 15417773 40103169686 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 1 ONES LVL 2020-09-03 20:40:59.325
416787 15688707 40103169686 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-10 11:36:56.852
519075 15930051 40103169686 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-16 09:29:49.947
636737 16295260 40103169686 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-26 20:44:13.851
1016859 22785698 40103169686 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-17 11:07:18.892
1205297 29167809 40103169686 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-04-24 19:03:47.969
1402416 31341255 40103169686 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-30 18:44:57.781
1474338 32327067 40103169686 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-04-25 05:13:24.435
1848930 33313641 40103169686 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-04-14 03:00:25.37
1985740 34274060 40103169686 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-04-21 23:00:37.146
2207729 35307075 40103169686 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-04-26 20:00:13.622

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1016859 22785698 1153 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 1153 1611 222 0 7 0 0 0 0 0 NULL NULL -687 50 -737 NULL 0 -737
115753 14966188 737 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5596 -4859 0 67 23 129 0 0 0 0 0 0 0 -5032 0 NULL 0 NULL -5032
1205297 29167809 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 220 0 4 0 0 0 0 0 NULL NULL -224 0 -224 NULL 0 -224
1402416 31341255 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 120 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -120 0 -120 NULL 0 -120
1474338 32327067 14922 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9831 5091 1120 652 63 16 0 0 0 0 0 NULL NULL 3366 50 3316 NULL 0 3316
1848930 33313641 17240 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13107 4133 1797 1997 0 228 0 0 0 0 0 NULL NULL 111 0 111 NULL 0 111
1985740 34274060 11827 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9299 2528 415 2030 95 24 0 0 0 0 0 NULL NULL 154 50 104 NULL 0 104
214217 15197749 5534 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5522 12 19 116 214 46 0 0 0 0 0 0 0 45 0 NULL 0 NULL 45
2207729 35307075 40091 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 34985 5106 1756 2320 10 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1040 0 1040 NULL 0 1040
303885 15417773 4608 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4687 -79 0 154 29 142 0 0 0 0 0 0 0 -346 0 NULL 0 NULL -346
416787 15688707 4771 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4123 648 0 128 0 23 0 0 0 0 0 0 0 497 0 NULL 0 0 497
519075 15930051 4099 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 51648 -47549 0 124 53041 0 0 0 0 0 0 0 0 5368 0 NULL 0 0 5368
636737 16295260 2172 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5644 -3472 0 216 4170 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 482 0 482 NULL 0 482
68800 14800298 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 38 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -38 0 NULL 0 NULL -38
806808 19854875 2007 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2796 -789 0 270 1547 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 488 18 470 NULL 0 470
924844 21454160 3158 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2579 579 0 373 0 14 0 0 0 0 0 NULL NULL 192 0 192 NULL 0 192

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1016859 22785698 343 0 0 0 343 0 0 0 0 343 NULL 91 0 0 252 343
115753 14966188 599 0 46 0 645 0 0 0 0 645 NULL 3975 600 0 -3930 645
1205297 29167809 78 0 0 0 78 0 0 0 0 78 NULL 50 0 0 28 78
1402416 31341255 9 0 0 0 9 0 0 0 0 9 NULL 100 0 0 -91 9
1474338 32327067 1025 0 1256 0 2281 0 1676 0 1676 3957 NULL 732 0 0 3225 3957
1848930 33313641 1 0 2009 0 2010 0 1937 0 1937 3947 NULL 612 0 0 3335 3947
1985740 34274060 703 0 1127 0 1830 0 2521 0 2521 4351 NULL 912 0 0 3439 4351
214217 15197749 133 0 0 8754 8887 0 0 0 0 8887 NULL 462 12310 0 -3885 8887
2207729 35307075 259 0 7645 205 8109 0 1116 0 1116 9225 NULL 4746 0 0 4479 9225
303885 15417773 157 0 835 25706 26698 0 0 0 0 26698 NULL 419 30510 0 -4231 26698
416787 15688707 599 0 27 46076 46702 0 0 0 0 46702 NULL 1493 50731 0 -5522 46702
519075 15930051 571 0 27 680 1278 0 0 0 0 1278 NULL 1433 0 0 -155 1278
636737 16295260 159 0 0 272 431 0 0 0 0 431 NULL 104 0 0 327 431
68800 14800298 1702 0 0 0 1702 0 0 0 0 1702 NULL 600 0 0 1102 1702
806808 19854875 1674 0 0 1221 2895 0 0 0 0 2895 NULL 2098 0 0 797 2895
924844 21454160 424 0 217 1521 2162 0 0 0 0 2162 NULL 1173 0 0 989 2162

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103169686 LB un KP konsultācijas SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8210 045200 Salaspils 2.06 0.33 0.00 0
40103169686 LB un KP konsultācijas SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8211 045200 Salaspils 3.17 0.25 0.15 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103169686 LB un KP konsultācijas SIA ir 01.07.2008 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103169686 LB un KP konsultācijas SIA A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "LB un KP konsultācijas" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Dienvidu iela 9 - 27, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169.

Kāds bija SIA "LB un KP konsultācijas" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 40 091 EUR, un peļņa bija 1 040 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "LB un KP konsultācijas" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "LB un KP konsultācijas" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Auto4X4.lv"", "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EkoFood"".

Kāds ir SIA "LB un KP konsultācijas" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,71 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,67.

Kāds ir SIA "LB un KP konsultācijas" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,76, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "LB un KP konsultācijas" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "LB un KP konsultācijas"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 060 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 330 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "LB un KP konsultācijas" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "LB un KP konsultācijas" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Biroju administratīvās darbības un atbalsta pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Biroju administratīvās darbības un atbalsta pakalpojumi — Salaspils novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Biroju administratīvās darbības un atbalsta pakalpojumi · Salaspils novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026