Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Reach and wash"

SIA "Reach and wash" (reģ. Nr. 40103187785) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2008-08-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 123 123 EUR, peļņa 15 205 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 3,14 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citi tīrīšanas pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40103187785
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2008-08-26
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV39ZZZ40103187785
Juridiskā adrese Kāpu iela 40 - 1, Jūrmala, LV-2008

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-24

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 123 123 EUR 15 205 EUR 36 336 EUR 3
2024 92 652 EUR 2 685 EUR 20 628 EUR 3
2023 131 427 EUR 525 EUR 20 881 EUR 3
2022 83 881 EUR 5 106 EUR 20 544 EUR 2
2021 36 901 EUR 2 043 EUR 12 315 EUR 1
2020 17 963 EUR -4 185 EUR 10 387 EUR 2
2019 47 112 EUR 6 851 EUR 15 272 EUR 2
2018 65 820 EUR 10 092 EUR 18 897 EUR 3
2017 90 937 EUR 6 760 EUR 14 222 EUR 5
2016 99 601 EUR 8 107 EUR 12 534 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 10.04 0.7 3.25 5
2026. gada 2. ceturksnis 4.56 0.55 2.07 3
2026. gada 1. ceturksnis 3.36 0.54 2.05 3
2025. gada 4. ceturksnis 3.93 0.49 1.90 3
2024 9.97 2.18 6.45 3
2023 9.02 2.42 6.39 3
2022 6.03 1.42 3.80 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 635.57 ~ 564.03
2026. gada 2. ceturksnis 674.68 ~ 590.11
2026. gada 1. ceturksnis 668.17 ~ 585.77
2025. gada 4. ceturksnis 619.28 ~ 542.97
2024 525.57 ~ 470.38
2023 520.68 ~ 466.01
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (6.45 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 525.57 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 525.57 * 0.105 = 55.18 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 490.17 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (525.57 - 55.18 - 490.17) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 525.57 - 55.18 - 0.00 = ~ 470.38 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 123 123 EUR 92 652 EUR 131 427 EUR 83 881 EUR 36 901 EUR
Bruto peļņa 48 126 EUR 35 077 EUR 57 865 EUR 51 559 EUR 10 808 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 15 694 EUR 2 844 EUR 576 EUR 5 270 EUR 2 043 EUR
UIN nodoklis 489 EUR 159 EUR 51 EUR 164 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 15 205 EUR 2 685 EUR 525 EUR 5 106 EUR 2 043 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 36 336 EUR 20 628 EUR 20 881 EUR 20 544 EUR 12 315 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 24 386 EUR 16 692 EUR 15 805 EUR 17 312 EUR 11 378 EUR
Pašu kapitāls 28 579 EUR 15 224 EUR 13 140 EUR 12 615 EUR 7 509 EUR
Īstermiņa saistības 7 757 EUR 5 404 EUR 7 741 EUR 7 929 EUR 4 806 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
3,14 3,09 2,04 2,18 2,37
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
3,14 3,09 2,04 2,18 2,37
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
12,35 % 2,90 % 0,40 % 6,09 % 5,54 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
41,85 % 13,02 % 2,51 % 24,85 % 16,59 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
53,20 % 17,64 % 4,00 % 40,48 % 27,21 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,27 0,35 0,59 0,63 0,64
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
127,56 — 49,00 100,43 23,21
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,39 4,49 6,29 4,08 3,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
55,35 % 18,68 % 4,47 % 42,20 % 28,43 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
7,28 7,11 7,89 6,40 5,08

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Reach and wash" ir nobriedis uzņēmums ar stabilu darbību un ilgtspējīgu attieksmi.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8123)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 334 uzņēmumi 59. vieta pēc apgrozījuma 50. vieta pēc peļņas Citi tīrīšanas pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Vizii Urban"19 794 9661 555 8797,9 %20696 0921 710 (2026 Q3)
2SIA "Aerones Nordic"13 853 599-5 823 339-42,0 %19770 3232 526 (2026 Q3)
3AS "DAUGAVPILS SPECIALIZĒTAIS AUTOTRANSPORTA UZŅĒMUMS"5 590 255236 5494,2 %10652 7381 350 (2026 Q3)
4SIA "EVA Timber LV"3 811 585-94 167-2,5 %31 270 5282 226 (2026 Q3)
5SIA "TRANZĪTS L"2 779 633382 76413,8 %6145 5681 304 (2026 Q3)
6SIA "BEPCO"2 737 13517 7300,6 %15182 4762 515 (2026 Q3)
7SIA "KOM-AUTO"2 106 326307 11714,6 %3560 1811 913 (2026 Q3)
8SIA "Sky Clean"1 840 3195 0260,3 %6130 1691 647 (2026 Q3)
9SIA "Piekrastei.lv"1 699 161477 13428,1 %13130 7051 275 (2026 Q3)
10SIA "AUCES KOMUNĀLIE PAKALPOJUMI"1 389 443-87 214-6,3 %7917 5881 112 (2026 Q3)
59SIA "Reach and wash" (šis uzņēmums)123 12315 20512,3 %524 625636 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-24). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Reach and wash"
8123 Citi tīrīšanas pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103187785 LV39ZZZ40103187785 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reach and wash" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Reach and wash NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2008-08-26 NULL Jūrmala, Kāpu iela 40 - 1 2008 110628472 0 100003036 0004000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
981709 40103187785 2008-08-21 2009-04-21 16:35:51

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92181935 40103187785 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2014-05-08 2014-05-08 18:34:30

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
928421 21467095 40103187785 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-12 11:47:40.369
53585 14760816 40103187785 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 2 ONES LVL 2020-08-18 05:22:45.971
140319 15017756 40103187785 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 3 ONES LVL 2020-08-25 05:10:40.754
193123 15153299 40103187785 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 4 ONES LVL 2020-08-28 05:11:52.311
388742 15629265 40103187785 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 3 ONES EUR 2020-09-08 19:26:22.546
1082511 23259880 40103187785 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-21 04:06:56.977
1739358 32494025 40103187785 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-05-31 06:12:38.8
2150989 35192474 40103187785 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 3 ONES EUR 2026-03-24 17:04:31.298
794462 19830029 40103187785 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 5 ONES EUR 2020-11-05 03:28:04.996
321375 15453702 40103187785 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 4 ONES LVL 2020-09-04 20:20:05.781
495612 15880084 40103187785 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 4 ONES EUR 2020-09-14 22:38:00.743
623870 16237915 40103187785 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 5 ONES EUR 2020-10-26 04:38:41.98
1246867 29551434 40103187785 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-07-17 15:01:49.217
1340035 30876989 40103187785 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-04-28 16:10:06.421
1892315 33480889 40103187785 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-05-28 03:01:37.93
2008059 34352574 40103187785 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-05-09 21:02:28.985

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1082511 23259880 47112 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19951 27161 11428 6131 0 2582 0 0 0 0 169 NULL NULL 6851 0 6851 NULL 0 6851
1246867 29551434 17963 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9735 8228 9070 3084 0 128 0 0 0 0 131 NULL NULL -4185 0 -4185 NULL 0 -4185
1340035 30876989 36901 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 26093 10808 9095 1712 2197 63 0 0 0 0 92 NULL NULL 2043 0 2043 NULL 0 2043
140319 15017756 10169 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4063 6106 0 507 0 2718 0 0 0 0 0 0 0 2881 0 NULL 0 NULL 2881
1739358 32494025 83881 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32322 51559 42830 2330 0 1076 0 0 0 0 53 NULL NULL 5270 164 5106 NULL 0 5106
1892315 33480889 131427 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 73562 57865 53263 3991 185 208 0 0 0 0 12 NULL NULL 576 51 525 NULL 0 525
193123 15153299 16682 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14254 2428 183 617 0 4381 0 0 0 0 0 0 0 -2753 0 NULL 0 NULL -2753
2008059 34352574 92652 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 57575 35077 29243 3222 268 36 0 0 0 0 0 NULL NULL 2844 159 2685 NULL 0 2685
2150989 35192474 123123 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 74997 48126 28647 3774 312 199 0 0 0 0 124 NULL NULL 15694 489 15205 NULL 0 15205
321375 15453702 17507 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13188 4319 554 497 0 5405 0 0 0 0 0 0 0 -2137 0 NULL 0 NULL -2137
388742 15629265 41710 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 33384 8326 384 1015 0 6629 0 0 0 0 0 0 0 298 0 NULL 0 0 298
495612 15880084 91313 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 51822 39491 0 1055 196 12067 0 0 4 0 0 0 0 26569 0 NULL 0 0 26569
53585 14760816 6019 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1773 4246 0 420 558 2214 0 0 0 0 0 0 0 2170 0 NULL 0 NULL 2170
623870 16237915 99601 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 74543 25058 187 1304 0 15360 0 0 100 0 200 NULL NULL 8107 0 8107 NULL 0 8107
794462 19830029 90937 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 38433 52504 21699 11209 1674 14510 0 0 0 0 0 NULL NULL 6760 0 6760 NULL 0 6760
928421 21467095 65820 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 36397 29423 18634 4170 3611 138 0 0 0 0 0 NULL NULL 10092 0 10092 NULL 0 10092

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1082511 23259880 6049 0 6434 0 12483 0 2789 0 2789 15272 NULL 5621 0 0 9651 15272
1246867 29551434 1918 0 7660 632 10210 0 177 0 177 10387 NULL 4921 0 0 5466 10387
1340035 30876989 1695 0 9683 0 11378 0 937 0 937 12315 NULL 4806 0 0 7509 12315
140319 15017756 548 0 1003 6 1557 0 3522 0 3522 5079 NULL 1732 0 0 3347 5079
1739358 32494025 6201 0 11111 0 17312 0 3232 0 3232 20544 NULL 7929 0 0 12615 20544
1892315 33480889 11867 0 3938 0 15805 0 5076 0 5076 20881 NULL 7741 0 0 13140 20881
193123 15153299 1799 0 2309 3 4111 0 5775 0 5775 9886 NULL 9292 0 0 594 9886
2008059 34352574 9518 0 7174 0 16692 0 3936 0 3936 20628 NULL 5404 0 0 15224 20628
2150989 35192474 15647 0 8739 0 24386 0 11950 0 11950 36336 NULL 7757 0 0 28579 36336
321375 15453702 1309 0 3384 3 4696 0 2677 0 2677 7373 NULL 8916 0 0 -1543 7373
388742 15629265 3331 0 816 95 4242 0 2444 0 2444 6686 NULL 8583 0 0 -1897 6686
495612 15880084 19198 0 9042 205 28445 0 4966 0 4966 33411 NULL 8739 0 0 24672 33411
53585 14760816 853 0 16 0 869 0 5468 0 5468 6337 NULL 5871 0 0 466 6337
623870 16237915 1833 0 4341 288 6462 0 6072 0 6072 12534 NULL 1471 0 0 11063 12534
794462 19830029 2177 0 5854 0 8031 0 6191 0 6191 14222 NULL 4662 0 0 9560 14222
928421 21467095 11636 0 2907 548 15091 0 3806 0 3806 18897 NULL 6005 0 0 12892 18897

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103187785 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reach and wash" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8123 004000 Jūrmala 9.97 2.18 6.45 3
40103187785 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reach and wash" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8129 004000 Jūrmala 9.02 2.42 6.39 3
40103187785 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reach and wash" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8129 004000 Jūrmala 6.03 1.42 3.80 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103187785 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reach and wash" ir 08.09.2008 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103187785 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reach and wash" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Reach and wash" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Kāpu iela 40 - 1, Jūrmala, LV-2008.

Kāds bija SIA "Reach and wash" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 123 123 EUR, un peļņa bija 15 205 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Reach and wash" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kāds ir SIA "Reach and wash" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,14 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,14.

Kāds ir SIA "Reach and wash" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,28, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Reach and wash" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Reach and wash"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 525.57 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 470.38 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Reach and wash"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 970 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 180 EUR un VSAOI 6 450 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Reach and wash" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Reach and wash" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi tīrīšanas pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citi tīrīšanas pakalpojumi — Jūrmala

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Citi tīrīšanas pakalpojumi · Jūrmala — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 59. no 334

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 24-10-2026