SIA "GSC" (reģ. Nr. 40103221591) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2009-03-24. Jaunākais gada pārskats (2010): apgrozījums 23 563 LVL, zaudējumi 848 LVL, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 108,56 (2010). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40103221591 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2009-03-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV47ZZZ40103221591 |
| Juridiskā adrese | Dagmāras iela 9 - 28, Rīga, LV-1007 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 23 563 LVL | -848 LVL | 977 LVL | 3 |
| 2009 | 13 031 LVL | -184 LVL | 3 109 LVL | 1 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2010 | 2009 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 23 563 LVL | 13 031 LVL |
| Bruto peļņa | 454 LVL | -143 LVL |
| Peļņa pirms nodokļiem | -848 LVL | -184 LVL |
| UIN nodoklis | 0 LVL | 0 LVL |
| Tīrā peļņa | -848 LVL | -184 LVL |
| Pozīcija | 2010 | 2009 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 977 LVL | 3 109 LVL |
| Apgrozāmie līdzekļi | 977 LVL | 3 109 LVL |
| Pašu kapitāls | 968 LVL | 1 816 LVL |
| Īstermiņa saistības | 9 LVL | 1 293 LVL |
| Ilgtermiņa saistības | 0 LVL | 0 LVL |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2010 | 2009 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
108,56 | 2,40 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
108,56 | 2,40 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,60 % | -1,41 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-86,80 % | -5,92 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-87,60 % | -10,13 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,71 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
24,12 | 4,19 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-87,60 % | -10,13 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
68,10 | 5,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GSC" ir uzņēmums, kas jau sasniedzis gandrīz divdesmit gadu pieredzi un nostiprinājies kā uzticams partneris.
Pamatojoties uz 2010. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Vizii" | 12 638 905 | 141 008 | 1,1 % | 868 | 14 561 | 739 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Concord Service Group | 9 150 643 | 86 001 | 0,9 % | 477 | 19 184 | 777 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "CHS" | 8 297 173 | 172 148 | 2,1 % | 526 | 15 774 | 726 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MARIVO" | 5 484 073 | 73 948 | 1,3 % | 349 | 15 714 | 688 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Ekozona" | 4 367 227 | 221 009 | 5,1 % | 112 | 38 993 | 1 184 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Cleanhouse" | 3 324 629 | 152 274 | 4,6 % | 136 | 24 446 | 873 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Simply Clean" | 2 255 312 | 60 616 | 2,7 % | 67 | 33 661 | 1 108 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MAX SHINE" | 2 105 427 | 459 499 | 21,8 % | 165 | 12 760 | 582 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "XCLEAN" | 1 677 490 | 639 | 0,0 % | 34 | 49 338 | 672 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LV GROUP" | 1 504 260 | 135 260 | 9,0 % | 50 | 30 085 | 944 (2026 Q3) |
| 165 | SIA "GSC" (šis uzņēmums) | 23 563 | -848 | -3,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103221591 | LV47ZZZ40103221591 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GSC" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | GSC | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2009-03-24 | NULL | Rīga, Dagmāras iela 9 - 28 | 1007 | 111754693 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 1159491 | 40103221591 | 2009-03-23 | 2009-08-03 11:20:48 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900124005 | 40103221591 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2014-03-24 | Valsts ieņēmumu dienesta 14.03.2014. lēmums Nr.8.16/L-7882 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40103221591 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GSC" | 14.03.2014 | 29.03.2014 | NULL |
[liquidations]
| ID | Reģ.Nr. | liquidation_type | liquidation_type_text | No | grounds_for_liquidation | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900102791 | 40103221591 | LIQUIDATION | Likvidācijas process | 2011-10-24 | Dalībnieka 17.10.2011. lēmums Nr.5/2011 | 2011-10-24 10:56:20 | 2011-10-24 10:56:20 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92457711 | 40103221591 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2846 | EUR | 2016-07-20 | 2016-07-20 07:23:25.635744 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25248 | 14873141 | 40103221591 | DokUGP2008v1 | NULL | 2009 | 2009-03-24 | 2009-12-31 | 1 | ONES | LVL | 2020-08-14 23:08:20.381 |
| 71706 | 14806189 | 40103221591 | DokUGP2008v1 | NULL | 2010 | 2010-01-01 | 2010-12-31 | 3 | ONES | LVL | 2020-08-20 18:37:51.441 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25248 | 14873141 | 13031 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13174 | -143 | 0 | 36 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -184 | 0 | NULL | 0 | NULL | -184 |
| 71706 | 14806189 | 23563 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23109 | 454 | 1137 | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -848 | 0 | NULL | 0 | NULL | -848 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25248 | 14873141 | 1 | 0 | 3108 | 0 | 3109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3109 | NULL | 1293 | 0 | 0 | 1816 | 3109 |
| 71706 | 14806189 | 61 | 0 | 916 | 0 | 977 | 0 | 0 | 0 | 0 | 977 | NULL | 9 | 0 | 0 | 968 | 977 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103221591 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GSC" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8121 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103221591 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GSC" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8121 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103221591 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GSC" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8121 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103221591 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GSC" | nav | 21.04.2009 | nav | nav | 28.11.2011 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103221591 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GSC" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dagmāras iela 9 - 28, Rīga, LV-1007.
2010. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 23 563 LVL, un zaudējumi bija 848 LVL.
2010. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2010. gadā bija 108,56 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 108,56.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2010. gadā bija 68,10, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026