Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Holiday Travel Group"

SIA "Holiday Travel Group" (reģ. Nr. 40103245551) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2009-08-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 25 767 EUR, peļņa 811 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,69 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citur neklasificēta izglītība

Reģistrācijas Nr.40103245551
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2009-08-27
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV20ZZZ40103245551
Juridiskā adrese Žubītes iela 49, Jūrmala, LV-2008

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 25 767 EUR 811 EUR 62 287 EUR 2
2024 37 915 EUR 19 249 EUR 67 454 EUR 2
2023 13 534 EUR 6 268 EUR 43 453 EUR 1
2022 8 039 EUR 1 891 EUR 14 542 EUR 1
2021 12 371 EUR 4 942 EUR 4 011 EUR 1
2020 2 830 EUR -1 912 EUR 6 093 EUR 1
2019 15 619 EUR 2 273 EUR 1 901 EUR 2
2018 6 827 EUR -3 779 EUR 2 033 EUR 2
2017 3 726 EUR -4 101 EUR 6 500 EUR 1
2016 0 EUR -95 EUR 52 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.66 0.1 0.56 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.91 0.11 0.8 1
2026. gada 1. ceturksnis 1.22 0.11 1.10 1
2025. gada 4. ceturksnis 1.64 0.12 1.51 2
2024 4.47 0.31 4.15 1
2023 2.52 0.00 2.51 1
2022 1.41 0.06 1.34 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 25 767 EUR 37 915 EUR 13 534 EUR 8 039 EUR 12 371 EUR
Bruto peļņa 25 767 EUR 37 915 EUR 13 534 EUR 6 285 EUR 8 024 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 811 EUR 19 249 EUR 6 268 EUR 1 891 EUR 4 942 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 811 EUR 19 249 EUR 6 268 EUR 1 891 EUR 4 942 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 62 287 EUR 67 454 EUR 43 453 EUR 14 542 EUR 4 011 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 61 977 EUR 66 825 EUR 42 646 EUR 14 542 EUR 4 011 EUR
Pašu kapitāls 25 589 EUR 24 778 EUR 5 529 EUR -739 EUR -2 630 EUR
Īstermiņa saistības 36 698 EUR 42 676 EUR 37 924 EUR 15 281 EUR 6 641 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Agrākie nosaukumi: 2
Agrākie nosaukumi: 2

Agrākie nosaukumi

  • SIA "AVALDERS LATVIJA 7" — līdz 2012-12-28
  • SIA "AVALDERS LATVIJA" — līdz 2010-07-21

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,69 1,57 1,12 0,95 0,60
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,69 1,57 1,12 0,95 0,36
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
3,15 % 50,77 % 46,31 % 23,52 % 39,95 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
1,30 % 28,54 % 14,42 % 13,00 % 123,21 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
3,17 % 77,69 % 113,37 % -255,89 % -187,91 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,43 1,72 6,86 -20,68 -2,53
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— — — — 2 472,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,41 0,56 0,31 0,55 3,08
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
3,17 % 77,69 % 113,37 % -255,89 % -187,98 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,39 2,26 1,01 0,86 5,72

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Holiday Travel Group" ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā pusotru desmitgadi sekmīgi darbojas un attīstās.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8559)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1040 uzņēmumi 438. vieta pēc apgrozījuma 444. vieta pēc peļņas Citur neklasificēta izglītība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1iPS Media SIA8 396 5681 942 19623,1 %71 199 5102 946 (2026 Q3)
2SIA "BUTS"3 580 885-287 002-8,0 %9139 3501 450 (2026 Q3)
3Crosshill Global Solutions SIA2 789 076326 83811,7 %14199 2203 531 (2026 Q3)
4SIA "BALTIJAS DATORU AKADĒMIJA"2 307 707506 48021,9 %14164 8363 094 (2026 Q3)
5SIA "Mācību centrs LIEPA"1 828 179122 7846,7 %3848 1102 007 (2026 Q3)
6SIA "RSU Psihosomatiskās Medicīnas un Psihoterapijas klīnika"1 723 94665 2563,8 %7822 1021 243 (2026 Q3)
7SIA "LATINSOFT"1 694 384-199 765-11,8 %4537 6531 500 (2026 Q3)
8SIA "FIZIOCENTRS"1 464 293-8 164-0,6 %3739 5752 568 (2026 Q3)
9SIA "FITA"1 210 057605 50550,0 %2605 029***
10SIA "Multimetode"1 208 06686 8327,2 %3138 9701 389 (2026 Q3)
438SIA Holiday Travel Group (šis uzņēmums)25 7678113,1 %125 767***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Holiday Travel Group"
8559 Citur neklasificēta izglītība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103245551 LV20ZZZ40103245551 SIA Holiday Travel Group SIA Holiday Travel Group NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2009-08-27 NULL Jūrmala, Žubītes iela 49 2008 101750941 0 100003036 0130000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
1239362 40103245551 2009-08-18 2009-10-06 17:03:54

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103245551 2012-12-28 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVALDERS LATVIJA 7"
40103245551 2010-07-21 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVALDERS LATVIJA"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92460081 40103245551 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2846 EUR 2016-07-20 2016-07-20 07:29:51.671779

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
746021 19622246 40103245551 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-02 10:10:11.709
852845 21036904 40103245551 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-08 10:30:11.601
158671 15055568 40103245551 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 0 ONES LVL 2020-08-26 05:41:26.33
311234 15432869 40103245551 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 0 ONES LVL 2020-09-04 09:27:44.845
391521 15635317 40103245551 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-08 22:33:47.422
544494 15981340 40103245551 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-17 17:34:06.284
995677 22643898 40103245551 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-16 06:08:46.972
2046011 34474793 40103245551 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-06-01 17:00:40.453
684968 16486591 40103245551 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 0 ONES EUR 2020-10-29 16:07:33.629
1218776 29261388 40103245551 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-05-12 12:01:53.533
1377832 31232573 40103245551 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-13 17:28:11.544
1716670 32420610 40103245551 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-16 23:08:07.42
1890686 33475249 40103245551 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-27 03:00:45.156
2305991 35464572 40103245551 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-30 23:00:56.718

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1218776 29261388 2830 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 2830 4178 59 0 0 0 0 0 0 80 NULL NULL -1487 425 -1912 NULL 0 -1912
1377832 31232573 12371 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4347 8024 783 1922 0 375 0 0 0 0 2 NULL NULL 4942 0 4942 NULL 0 4942
158671 15055568 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 NULL 0
1716670 32420610 8039 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1754 6285 1370 3031 11 4 0 0 0 0 0 NULL NULL 1891 0 1891 NULL 0 1891
1890686 33475249 13534 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 13534 2220 5024 38 60 0 0 0 0 0 NULL NULL 6268 0 6268 NULL 0 6268
2046011 34474793 37915 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 37915 17666 1000 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 19249 0 19249 NULL 0 19249
2305991 35464572 25767 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 25767 23466 1251 0 239 0 0 0 0 0 NULL NULL 811 0 811 NULL 0 811
311234 15432869 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 23 655 0 0 0 0 0 0 0 -632 0 NULL 0 NULL -632
391521 15635317 300 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 300 300 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 0 0
544494 15981340 122 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 122 31 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 91 50 NULL 0 0 41
684968 16486591 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 95 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -95 0 -95 NULL 0 -95
746021 19622246 3726 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 3726 7308 71 0 0 0 0 0 0 1 NULL NULL -3654 447 -4101 NULL 0 -4101
852845 21036904 6827 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 6827 9521 61 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2755 1024 -3779 NULL 0 -3779
995677 22643898 15619 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 15619 10945 58 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 4616 2343 2273 NULL 0 2273

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1218776 29261388 6 0 6087 0 6093 0 0 0 0 6093 NULL 13665 0 0 -7572 6093
1377832 31232573 471 0 1893 1647 4011 0 0 0 0 4011 NULL 6641 0 0 -2630 4011
158671 15055568 0 0 655 0 655 0 0 0 0 655 NULL 23 0 0 632 655
1716670 32420610 3450 0 11092 0 14542 0 0 0 0 14542 NULL 15281 0 0 -739 14542
1890686 33475249 1284 0 41362 0 42646 0 807 0 807 43453 NULL 37924 0 0 5529 43453
2046011 34474793 4640 0 62185 0 66825 0 629 0 629 67454 NULL 42676 0 0 24778 67454
2305991 35464572 4720 0 57257 0 61977 0 310 0 310 62287 NULL 36698 0 0 25589 62287
311234 15432869 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 0 0 0 0
391521 15635317 0 0 300 0 300 0 0 0 0 300 NULL 300 0 0 0 300
544494 15981340 146 0 0 0 146 0 0 0 0 146 NULL 105 0 0 41 146
684968 16486591 52 0 0 0 52 0 0 0 0 52 NULL 105 0 0 -53 52
746021 19622246 43 0 6457 0 6500 0 0 0 0 6500 NULL 10654 0 0 -4154 6500
852845 21036904 6 0 2027 0 2033 0 0 0 0 2033 NULL 9966 0 0 -7933 2033
995677 22643898 1283 0 618 0 1901 0 0 0 0 1901 NULL 7561 0 0 -5660 1901

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103245551 SIA Holiday Travel Group 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8559 004000 Jūrmala 4.47 0.31 4.15 1
40103245551 SIA Holiday Travel Group 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8559 004000 Jūrmala 2.52 0.00 2.51 1
40103245551 SIA Holiday Travel Group 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8559 004000 Jūrmala 1.41 0.06 1.34 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103245551 SIA Holiday Travel Group B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Holiday Travel Group" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Žubītes iela 49, Jūrmala, LV-2008.

Kāds bija SIA "Holiday Travel Group" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 25 767 EUR, un peļņa bija 811 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Holiday Travel Group" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Holiday Travel Group" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVALDERS LATVIJA 7"", "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVALDERS LATVIJA"".

Kāds ir SIA "Holiday Travel Group" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,69 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,69.

Kāds ir SIA "Holiday Travel Group" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,39, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Holiday Travel Group"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 470 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 310 EUR un VSAOI 4 150 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Holiday Travel Group" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Holiday Travel Group" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēta izglītība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citur neklasificēta izglītība — Jūrmala

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificēta izglītība · Jūrmala — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 438. no 1 040

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026