PS "LT Celtniecība" (reģ. Nr. 40103297356) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2010-06-03. Jaunākais gada pārskats (2012): apgrozījums 0 LVL, peļņa 0 LVL, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,00 (2018). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40103297356 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2010-06-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV25ZZZ40103297356 |
| Juridiskā adrese | Granīta iela 15, Rumbula, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-1057 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 0 LVL | 0 LVL | 29 LVL | 0 |
| 2011 | 260 516 LVL | 1 581 LVL | 30 536 LVL | 0 |
| 2010 | 274 077 LVL | -1 585 LVL | 48 699 LVL | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | — | — | — | — | 0 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR |
| Pašu kapitāls | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,00 | 1,00 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,00 | 1,00 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,00 % | 0,00 % | 0,00 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "LT Celtniecība" ir pieredzējis un uzticams uzņēmums, kas turpina stiprināt savu reputāciju.
Pamatojoties uz 2018. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "JAGUAR" | 2 948 566 | 619 124 | 21,0 % | 28 | 105 306 | 1 214 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Braueri Būve" | 2 769 819 | 96 164 | 3,5 % | 43 | 64 414 | 1 639 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "GLONA" | 2 420 847 | 155 169 | 6,4 % | 6 | 403 475 | 934 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SIMCON" | 1 990 103 | 40 760 | 2,0 % | 29 | 68 624 | 1 900 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Kerher construction" | 1 589 925 | 487 | 0,0 % | 46 | 34 564 | 1 722 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "EVR Development" | 1 551 941 | 48 610 | 3,1 % | 17 | 91 291 | 1 665 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EIRO STILS 1" | 1 425 632 | -12 854 | -0,9 % | 52 | 27 416 | 1 835 (2026 Q3) |
| 8 | DKPLUS SIA | 1 305 835 | 73 189 | 5,6 % | 2 | 652 918 | *** |
| 9 | SIA "ML Būve" | 1 230 770 | 29 031 | 2,4 % | 29 | 42 440 | 957 (2026 Q3) |
| 10 | MBP-1 SIA | 1 209 609 | -78 851 | -6,5 % | 3 | 403 203 | 922 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103297356 | LV25ZZZ40103297356 | Pilnsabiedrība "LT Celtniecība" | Pilnsabiedrība | LT Celtniecība | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2010-06-03 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Rumbula, Granīta iela 15 | 1057 | 105977320 | 100016784 | 0 | 0809600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 1625236 | 40103297356 | 2010-05-28 | 2010-06-09 14:57:18 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900280685 | 40103297356 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2021-11-08 | Valsts ieņēmumu dienesta 02.11.2021. lēmums Nr.30.1-8.59.2/8.59.2/161343 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40103297356 | Pilnsabiedrība "LT Celtniecība" | 02.11.2021 | 09.11.2021 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92007339 | 40103297356 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 0 | LVL | 2010-06-03 | 2010-06-03 16:38:55 |
| 92007338 | 40103297356 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 0 | LVL | 2010-06-03 | 2010-06-03 16:38:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 88011 | 14840716 | 40103297356 | DokUGP2008v1 | NULL | 2010 | 2010-06-03 | 2010-12-31 | 0 | ONES | LVL | 2020-08-22 06:03:19.33 |
| 249770 | 15272011 | 40103297356 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-01-01 | 2012-12-31 | 0 | ONES | LVL | 2020-08-31 10:02:16.71 |
| 574092 | 16046819 | 40103297356 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-09-19 11:20:51.854 |
| 638367 | 16302580 | 40103297356 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-10-26 22:41:51.477 |
| 764125 | 19735340 | 40103297356 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-03 10:23:21.474 |
| 911320 | 21416277 | 40103297356 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-11 12:49:53.092 |
| 158412 | 15055022 | 40103297356 | DokUGP2008v1 | NULL | 2011 | 2011-01-01 | 2011-12-31 | 0 | ONES | LVL | 2020-08-26 05:27:18.507 |
| 336746 | 15485168 | 40103297356 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 0 | ONES | LVL | 2020-09-05 17:05:13.021 |
| 418497 | 15692291 | 40103297356 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-09-10 13:30:47.031 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 158412 | 15055022 | 260516 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 260000 | 516 | 410 | 229 | 1700 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1581 | 0 | NULL | 0 | NULL | 1581 |
| 249770 | 15272011 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 | -24 | 0 | NULL | 0 | NULL | 0 |
| 336746 | 15485168 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | 0 |
| 418497 | 15692291 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 |
| 574092 | 16046819 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 |
| 638367 | 16302580 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 764125 | 19735340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 88011 | 14840716 | 274077 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 274077 | 0 | 1175 | 432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1585 | 0 | NULL | 0 | NULL | -1585 |
| 911320 | 21416277 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 158412 | 15055022 | 30429 | 0 | 107 | 0 | 30536 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30536 | NULL | 0 | 30540 | 0 | -4 | 30536 |
| 249770 | 15272011 | 5 | 0 | 24 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | NULL | 29 | 0 | 0 | 0 | 29 |
| 336746 | 15485168 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 418497 | 15692291 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 574092 | 16046819 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 638367 | 16302580 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 764125 | 19735340 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 88011 | 14840716 | 48616 | 0 | 83 | 0 | 48699 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48699 | NULL | 0 | 50284 | 0 | -1585 | 48699 |
| 911320 | 21416277 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 911320 | 21416277 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91276716 | 40103297356 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai | 2021-11-08 | 30.1-8.59.2/8.59.2/161343 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103297356 | Pilnsabiedrība "LT Celtniecība" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4335 | 044420 | Stopiņu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103297356 | Pilnsabiedrība "LT Celtniecība" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4339 | 044420 | Stopiņu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103297356 | Pilnsabiedrība "LT Celtniecība" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4339 | 044420 | Stopiņu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103297356 | Pilnsabiedrība "LT Celtniecība" | nav | 17.07.2010 | nav | nav | 19.05.2017 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103297356 | Pilnsabiedrība "LT Celtniecība" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Granīta iela 15, Rumbula, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-1057.
2012. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 LVL, un peļņa bija 0 LVL.
2012. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2018. gadā bija 1,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2018. gadā bija 0,00, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026