Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Syntex"

SIA "Syntex" (reģ. Nr. 40103361720) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2010-12-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 162 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 2,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Elektronisko un optisko iekārtu remonts un apkope

Reģistrācijas Nr.40103361720
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2010-12-28
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV49ZZZ40103361720
Juridiskā adrese Granīta iela 32 k-10, Acone, Salaspils pag., Salaspils nov., LV-2119

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -162 EUR 10 488 EUR 0
2024 0 EUR -227 EUR 10 650 EUR 0
2023 0 EUR -158 EUR 19 877 EUR 0
2022 0 EUR -1 013 EUR 20 035 EUR 0
2021 23 530 EUR -12 823 EUR 25 183 EUR 1
2020 31 530 EUR 8 690 EUR 27 579 EUR 2
2019 31 466 EUR 8 359 EUR 19 685 EUR 2
2018 39 944 EUR 15 511 EUR 22 467 EUR 2
2017 40 372 EUR -240 EUR 15 853 EUR 4
2016 42 228 EUR 3 268 EUR 17 118 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 0.06 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 23 530 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR -12 141 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -162 EUR -227 EUR -158 EUR -1 013 EUR -12 823 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -162 EUR -227 EUR -158 EUR -1 013 EUR -12 823 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 10 488 EUR 10 650 EUR 19 877 EUR 20 035 EUR 25 183 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 10 388 EUR 10 550 EUR 19 777 EUR 19 935 EUR 25 083 EUR
Pašu kapitāls 5 988 EUR 6 150 EUR 6 377 EUR 6 535 EUR 7 547 EUR
Īstermiņa saistības 4 500 EUR 4 500 EUR 13 500 EUR 13 500 EUR 17 636 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,31 2,34 1,46 1,48 1,42
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,31 2,34 1,46 1,48 1,42
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-54,50 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-1,54 % -2,13 % -0,79 % -5,06 % -50,92 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-2,71 % -3,69 % -2,48 % -15,50 % -169,91 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,75 0,73 2,12 2,07 2,34
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00 0,93
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-2,71 % -3,69 % -2,48 % -15,50 % -169,91 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,40 1,40 0,67 0,55 0,00

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Syntex" ir uzņēmums, kas jau sasniedzis gandrīz divdesmit gadu pieredzi un nostiprinājies kā uzticams partneris.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 3313)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 38 uzņēmumi 35. vieta pēc apgrozījuma 28. vieta pēc peļņas Elektronisko un optisko iekārtu remonts un apkope
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "UEG"626 52199 43315,9 %789 5031 302 (2026 Q2)
2SIA "HRS serviss"489 74213 7252,8 %2244 871***
3SIA Conset341 74931 9019,3 %2170 875***
4SIA "BMS TEHNOLOĢIJA"222 378-539 295-242,5 %455 5952 386 (2026 Q2)
5SIA AM Energo189 21681 08242,9 %294 608***
6SIA "Workshop83"166 4066 5323,9 %1166 406***
7SIA "Mebdesign"145 897-42 638-29,2 %272 949***
8SIA "RELIN"135 4341 4491,1 %267 717***
9SIA "BALTIJAS LĀZERU CENTRS"133 46526 25019,7 %344 488799 (2026 Q2)
10SIA "Seamless eProducts Latvia"97 11686 93189,5 %197 116***
35SIA "Syntex" (šis uzņēmums)0-1620
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Syntex"
3313 Elektronisko un optisko iekārtu remonts un apkope
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103361720 LV49ZZZ40103361720 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Syntex" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Syntex NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2010-12-28 NULL Salaspils nov., Salaspils pag., Acone, Granīta iela 32 k-10 2119 103113145 100015485 0 0801231 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
1917629 40103361720 2010-12-22 2011-01-04 08:50:53

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92540872 40103361720 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 285 EUR 2016-10-14 2016-10-14 10:59:04.942994

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
832604 20030574 40103361720 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 4 ONES EUR 2020-11-07 06:38:47.7
951834 21524661 40103361720 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-13 17:32:22.857
161967 15062377 40103361720 DokUGP2008v1 NULL 2011 2010-12-28 2011-12-31 2 ONES LVL 2020-08-26 10:48:43.505
226312 15222548 40103361720 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 2 ONES LVL 2020-08-29 23:12:56.141
302698 15415386 40103361720 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 3 ONES LVL 2020-09-03 19:27:17.625
419407 15694182 40103361720 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-10 14:30:40.168
555753 16004421 40103361720 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 4 ONES EUR 2020-09-18 10:22:59.809
657385 16386233 40103361720 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 4 ONES EUR 2020-10-28 04:03:39.916
1098858 23300651 40103361720 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-22 03:29:22.951
1281461 29686088 40103361720 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-08-05 23:10:49.314
1421322 31429380 40103361720 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-08-12 21:00:46.396
1759530 32549137 40103361720 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-06-06 19:10:03.982
1851398 33327700 40103361720 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-04-17 22:00:41.782
2067363 34531355 40103361720 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-06-08 23:01:28.329
2218964 35328370 40103361720 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-01 23:00:10.544

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1098858 23300651 31466 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 18145 13321 0 242 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 13079 4720 8359 NULL 0 8359
1281461 29686088 31530 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 22678 8852 0 162 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 8690 0 8690 NULL 0 8690
1421322 31429380 23530 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 35671 -12141 0 161 186 707 0 0 0 0 0 NULL NULL -12823 0 -12823 NULL 0 -12823
161967 15062377 530 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 300 230 0 97 0 0 0 0 0 0 0 0 0 133 0 NULL 0 NULL 133
1759530 32549137 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 1013 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1013 0 -1013 NULL 0 -1013
1851398 33327700 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 158 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -158 0 -158 NULL 0 -158
2067363 34531355 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 227 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -227 0 -227 NULL 0 -227
2218964 35328370 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 162 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -162 0 -162 NULL 0 -162
226312 15222548 14154 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7366 6788 0 5950 0 16 0 0 0 0 0 0 0 822 0 NULL 0 NULL 822
302698 15415386 21271 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13051 8220 0 6304 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1915 0 NULL 0 NULL 1915
419407 15694182 47911 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 23510 24401 0 8802 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15599 0 NULL 4312 0 11287
555753 16004421 41277 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 30312 10965 0 8759 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2206 0 NULL 0 0 2206
657385 16386233 42228 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 26523 15705 0 8636 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 7069 3801 3268 NULL 0 3268
832604 20030574 40372 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 26289 14083 0 8470 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 5613 5853 -240 NULL 0 -240
951834 21524661 39944 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 17331 22613 0 1110 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 21503 5992 15511 NULL 0 15511

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1098858 23300651 8473 0 11112 0 19585 0 100 0 100 19685 NULL 2005 0 0 17680 19685
1281461 29686088 3319 0 24160 0 27479 0 100 0 100 27579 NULL 7209 0 0 20370 27579
1421322 31429380 9780 0 15303 0 25083 0 100 0 100 25183 NULL 17636 0 0 7547 25183
161967 15062377 511 0 170 0 681 0 0 0 0 681 NULL 348 0 0 333 681
1759530 32549137 6722 0 13213 0 19935 0 100 0 100 20035 NULL 13500 0 0 6535 20035
1851398 33327700 12746 0 7031 0 19777 0 100 0 100 19877 NULL 13500 0 0 6377 19877
2067363 34531355 3519 0 7031 0 10550 0 100 0 100 10650 NULL 4500 0 0 6150 10650
2218964 35328370 3357 0 7031 0 10388 0 100 0 100 10488 NULL 4500 0 0 5988 10488
226312 15222548 928 0 1440 0 2368 0 1500 0 1500 3868 NULL 1913 0 800 1155 3868
302698 15415386 1576 0 2378 0 3954 0 1200 0 1200 5154 NULL 2106 0 800 2248 5154
419407 15694182 7421 0 7409 0 14830 0 1281 0 1281 16111 NULL 3212 0 1138 11761 16111
555753 16004421 7597 0 4882 0 12479 0 1245 0 1245 13724 NULL 3041 0 0 10683 13724
657385 16386233 8928 0 7372 0 16300 0 818 0 818 17118 NULL 0 3167 0 13951 17118
832604 20030574 8882 0 6580 0 15462 0 391 0 391 15853 NULL 0 2142 0 13711 15853
951834 21524661 15449 0 6918 0 22367 0 100 0 100 22467 NULL 0 3745 0 18722 22467

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103361720 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Syntex" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3313 045400 Salaspils pag. 0.06 0.00 0.00 0
40103361720 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Syntex" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3313 045400 Salaspils pag. 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103361720 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Syntex" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Syntex" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Granīta iela 32 k-10, Acone, Salaspils pag., Salaspils nov., LV-2119.

Kāds bija SIA "Syntex" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 162 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Syntex" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "Syntex" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,31.

Kāds ir SIA "Syntex" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,40, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Syntex"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 60 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Syntex" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Syntex" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektronisko un optisko iekārtu remonts un apkope.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Elektronisko un optisko iekārtu remonts un apkope — Salaspils novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Elektronisko un optisko iekārtu remonts un apkope · Salaspils novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026