Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "TAVA Ceļteka"

SIA "TAVA Ceļteka" (reģ. Nr. 40103378445) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-02-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 125 EUR, peļņa 1 247 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 42,19 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Juridiskie pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40103378445
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2011-02-09
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV09ZZZ40103378445
Juridiskā adrese Puķulejas iela 6, Medemciems, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-25

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 125 EUR 1 247 EUR 20 461 EUR 1
2024 4 703 EUR 3 270 EUR 19 090 EUR 1
2023 10 690 EUR 9 802 EUR 16 155 EUR 1
2022 11 612 EUR 9 269 EUR 6 326 EUR 1
2021 25 530 EUR -6 561 EUR 2 703 EUR 1
2020 39 815 EUR 15 047 EUR 22 890 EUR 2
2019 18 199 EUR -8 966 EUR 14 231 EUR 3
2018 35 688 EUR 6 590 EUR 15 799 EUR 3
2017 14 169 EUR -12 522 EUR 28 735 EUR 3
2016 49 925 EUR 6 145 EUR 37 353 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2024 0.77 0.30 0.47 1
2023 0.52 0.19 0.32 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 125 EUR 4 703 EUR 10 690 EUR 11 612 EUR 25 530 EUR
Bruto peļņa 1 125 EUR 4 703 EUR 10 690 EUR 11 612 EUR 25 530 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 1 297 EUR 3 270 EUR 9 802 EUR 9 269 EUR -6 561 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 1 247 EUR 3 270 EUR 9 802 EUR 9 269 EUR -6 561 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 20 461 EUR 19 090 EUR 16 155 EUR 6 326 EUR 2 703 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 20 461 EUR 19 090 EUR 16 155 EUR 6 326 EUR 2 703 EUR
Pašu kapitāls 19 976 EUR 18 729 EUR 15 459 EUR 5 657 EUR -3 612 EUR
Īstermiņa saistības 485 EUR 361 EUR 696 EUR 669 EUR 6 315 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Agrākie nosaukumi: 2
Agrākie nosaukumi: 2

Agrākie nosaukumi

  • B. Strupiša. Troubleshooter. SIA — līdz 2024-11-15
  • SIA B. Strupišas juridiskais birojs — līdz 2022-11-02

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
42,19 52,88 23,21 9,46 0,43
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
42,19 52,88 23,21 9,46 0,43
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
110,84 % 69,53 % 91,69 % 79,82 % -25,70 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
6,09 % 17,13 % 60,67 % 146,52 % -242,73 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
6,24 % 17,46 % 63,41 % 163,85 % 181,64 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,02 0,02 0,05 0,12 -1,75
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,05 0,25 0,66 1,84 9,45
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
6,49 % 17,46 % 63,41 % 163,85 % 181,64 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
19,08 24,10 13,37 11,33 -0,45

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "TAVA Ceļteka" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6910)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1281 uzņēmumi 932. vieta pēc apgrozījuma 607. vieta pēc peļņas Juridiskie pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1Sorainen ZAB SIA13 982 9113 940 00728,2 %81172 6293 463 (2026 Q2)
2ZAB COBALT SIA9 072 6552 810 45731,0 %37245 2072 878 (2026 Q2)
3SIA "I & D KONSULTĀCIJAS"6 015 4442 543 46842,3 %23 007 722***
4"ZAB Ellex Kļaviņš" SIA5 602 8851 469 44026,2 %23243 6042 538 (2026 Q2)
5TEGOS zvērinātu advokātu birojs SIA5 295 117976 58018,4 %25211 8052 599 (2026 Q2)
6Zvērinātu advokātu birojs "Rode un partneri asociētie partneri" PS4 328 9413 746 85286,6 %41 082 2351 071 (2026 Q2)
7ZAB Eversheds Sutherland Bitāns SIA4 039 762579 89114,4 %22183 6262 056 (2026 Q2)
8SIA Sadarbības centrs "ITA"3 900 209265 0136,8 %21 950 105***
9BERG ZAB SIA3 827 2762 897 48075,7 %12318 9402 835 (2026 Q2)
10SIA "ZAB Spīgulis & Kukainis"3 319 630281 0418,5 %9368 8482 273 (2026 Q2)
932TAVA Ceļteka SIA (šis uzņēmums)1 1251 247110,8 %11 125—
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-25). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "TAVA Ceļteka"
6910 Juridiskie pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103378445 LV09ZZZ40103378445 TAVA Ceļteka SIA NULL TAVA Ceļteka SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2011-02-09 NULL Olaines nov., Olaines pag., Medemciems, Puķulejas iela 6 2127 105888078 100016077 0 0801080 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
1985218 40103378445 2011-01-17 2011-02-14 16:32:41

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103378445 2024-11-15 B. Strupiša. Troubleshooter. SIA
40103378445 2022-11-02 SIA B. Strupišas juridiskais birojs

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92190227 40103378445 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2845 EUR 2014-06-17 2014-06-17 18:59:23

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
791975 19825030 40103378445 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 3 ONES EUR 2020-11-04 21:41:43.594
882320 21272527 40103378445 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-09 22:15:14.181
117965 14971218 40103378445 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-02-09 2011-12-31 5 ONES LVL 2020-08-23 21:14:57.703
211335 15191831 40103378445 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 5 ONES LVL 2020-08-29 05:19:54.365
267550 15311564 40103378445 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 5 ONES LVL 2020-09-01 10:32:25.512
369838 15557645 40103378445 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 5 ONES EUR 2020-09-07 14:27:13.702
475848 15807383 40103378445 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 4 ONES EUR 2020-09-13 19:24:33.914
585095 16081183 40103378445 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 4 ONES EUR 2020-10-09 16:02:06.74
994371 22627711 40103378445 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-16 04:36:16.091
1170840 28855970 40103378445 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-02-24 20:18:57.706
1344937 30917239 40103378445 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-05-06 18:05:41.661
1449703 32146330 40103378445 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-02-28 17:20:40.622
1827198 33228602 40103378445 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-03-20 20:06:54.59
1978278 34229443 40103378445 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-04-03 21:01:16.579
2161388 35211812 40103378445 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-03-28 17:00:40.031

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1170840 28855970 39815 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 39815 0 0 0 24768 0 0 0 0 0 NULL NULL 15047 0 15047 NULL 0 15047
117965 14971218 25570 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 25570 0 0 0 24001 0 0 0 0 154 0 0 1415 0 NULL 0 NULL 1415
1344937 30917239 25530 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 25530 0 0 0 32091 0 0 0 0 0 NULL NULL -6561 0 -6561 NULL 0 -6561
1449703 32146330 11612 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 11612 0 0 0 2343 0 0 0 0 0 NULL NULL 9269 0 9269 NULL 0 9269
1827198 33228602 10690 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 10690 0 0 510 1424 0 0 26 0 0 NULL NULL 9802 0 9802 NULL 0 9802
1978278 34229443 4703 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 4703 0 0 2 1925 0 0 490 0 0 NULL NULL 3270 0 3270 NULL 0 3270
211335 15191831 34335 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 34335 0 0 0 32698 0 0 0 0 116 0 0 1521 0 NULL 0 NULL 1521
2161388 35211812 1125 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 1125 0 0 9 475 0 0 638 0 0 NULL NULL 1297 0 1297 NULL 0 1247
267550 15311564 31384 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 31384 0 0 0 33562 0 0 0 0 37 0 0 -2215 0 NULL 0 NULL -2215
369838 15557645 48818 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 48818 0 0 0 51641 0 0 0 0 0 0 0 -2823 0 NULL 0 0 -2823
475848 15807383 49683 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 49683 0 0 0 35312 0 0 0 0 0 0 0 14371 0 NULL 0 0 14371
585095 16081183 49925 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 43780 0 0 0 0 0 NULL NULL 6145 0 6145 NULL 0 6145
791975 19825030 14169 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 26691 0 0 0 0 0 NULL NULL -12522 0 -12522 NULL 0 -12522
882320 21272527 35688 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 35688 0 0 0 29098 0 0 0 0 0 NULL NULL 6590 0 6590 NULL 0 6590
994371 22627711 18199 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 18199 0 0 0 27165 0 0 0 0 0 NULL NULL -8966 0 -8966 NULL 0 -8966

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1170840 28855970 2761 0 20129 0 22890 0 0 0 0 22890 NULL 19941 0 0 2949 22890
117965 14971218 2305 0 2106 0 4411 0 0 0 0 4411 NULL 2946 0 0 1465 4411
1344937 30917239 1421 0 1282 0 2703 0 0 0 0 2703 NULL 6315 0 0 -3612 2703
1449703 32146330 4268 0 2058 0 6326 0 0 0 0 6326 NULL 669 0 0 5657 6326
1827198 33228602 8968 0 7187 0 16155 0 0 0 0 16155 NULL 696 0 0 15459 16155
1978278 34229443 162 0 18928 0 19090 0 0 0 0 19090 NULL 361 0 0 18729 19090
211335 15191831 1204 0 9896 0 11100 0 0 0 0 11100 NULL 8114 0 0 2986 11100
2161388 35211812 245 0 20216 0 20461 0 0 0 0 20461 NULL 485 0 0 19976 20461
267550 15311564 2917 0 1090 0 4007 0 0 0 0 4007 NULL 4222 0 0 -215 4007
369838 15557645 1773 0 4465 0 6238 0 0 0 0 6238 NULL 9367 0 0 -3129 6238
475848 15807383 8455 0 4032 0 12487 0 0 0 0 12487 NULL 1245 0 0 11242 12487
585095 16081183 52 0 37301 0 37353 0 0 0 0 37353 NULL 19966 0 0 17387 37353
791975 19825030 5293 0 23442 0 28735 0 0 0 0 28735 NULL 23870 0 0 4865 28735
882320 21272527 626 0 15173 0 15799 0 0 0 0 15799 NULL 18931 0 0 -3132 15799
994371 22627711 794 0 13437 0 14231 0 0 0 0 14231 NULL 26329 0 0 -12098 14231

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103378445 TAVA Ceļteka SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6910 041400 Olaines pag. 0.77 0.30 0.47 1
40103378445 TAVA Ceļteka SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6910 041400 Olaines pag. 0.52 0.19 0.32 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103378445 TAVA Ceļteka SIA B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "TAVA Ceļteka" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Puķulejas iela 6, Medemciems, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127.

Kāds bija SIA "TAVA Ceļteka" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 125 EUR, un peļņa bija 1 247 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "TAVA Ceļteka" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "TAVA Ceļteka" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "B. Strupiša. Troubleshooter. SIA", "SIA B. Strupišas juridiskais birojs".

Kāds ir SIA "TAVA Ceļteka" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 42,19 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 42,19.

Kāds ir SIA "TAVA Ceļteka" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 19,08, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "TAVA Ceļteka"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 770 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 300 EUR un VSAOI 470 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "TAVA Ceļteka" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "TAVA Ceļteka" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Juridiskie pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Juridiskie pakalpojumi — Olaines novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Juridiskie pakalpojumi · Olaines novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 25-09-2026