Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "CONTRARIO"

SIA "CONTRARIO" (reģ. Nr. 40103378731) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-02-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 7 675 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,02 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas

Reģistrācijas Nr.40103378731
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2011-02-09
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV47ZZZ40103378731
Juridiskā adrese "Silēni", Otaņķu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3475

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -7 675 EUR 59 201 EUR 0
2024 0 EUR -16 326 EUR 66 172 EUR 0
2023 126 400 EUR -58 345 EUR 74 638 EUR 0
2022 134 845 EUR 19 993 EUR 251 763 EUR 3
2021 228 893 EUR 74 685 EUR 420 528 EUR 3
2020 200 309 EUR 106 285 EUR 205 844 EUR 2
2019 101 362 EUR 59 928 EUR 77 143 EUR 1
2018 62 460 EUR 18 175 EUR 23 569 EUR 2
2017 20 011 EUR -14 240 EUR 6 599 EUR 2
2016 8 449 EUR -3 246 EUR 3 643 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 -5.40 0.00 0.00 0
2023 72.44 3.22 6.74 0
2022 93.27 11.19 23.84 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024 — —
2023 — —
2022 1 942.57 ~ 1 388.73

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 126 400 EUR 134 845 EUR 228 893 EUR
Bruto peļņa 0 EUR -3 951 EUR -12 972 EUR -5 804 EUR 86 034 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -7 625 EUR -16 276 EUR -33 345 EUR 41 460 EUR 74 685 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 25 000 EUR 21 467 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -7 675 EUR -16 326 EUR -58 345 EUR 19 993 EUR 74 685 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 59 201 EUR 66 172 EUR 74 638 EUR 251 763 EUR 420 528 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 031 EUR 1 060 EUR 6 100 EUR 200 808 EUR 326 647 EUR
Pašu kapitāls -17 482 EUR -9 807 EUR 6 519 EUR 164 864 EUR 244 871 EUR
Īstermiņa saistības 63 543 EUR 75 979 EUR 68 119 EUR 86 899 EUR 136 674 EUR
Ilgtermiņa saistības 13 140 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 38 983 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,02 0,01 0,09 2,31 2,39
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,02 0,01 0,09 0,22 0,49
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
— — -46,16 % 14,83 % 32,63 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-12,96 % -24,67 % -78,17 % 7,94 % 17,76 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
43,90 % 166,47 % -895,00 % 12,13 % 30,50 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-4,39 -7,75 10,45 0,53 0,72
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-0,92 -2,31 -6,35 5,85 24,44
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 1,69 0,54 0,54
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
84,34 % 115,82 % -441,88 % 30,33 % 27,43 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-1,30 -1,52 0,01 2,83 2,52

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "CONTRARIO" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7020)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2676 uzņēmumi 2614. vieta pēc apgrozījuma 2346. vieta pēc peļņas Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Mercador90 688 2436 400 9037,1 %518 137 6491 496 (2026 Q3)
2SIA "SOTA-ONLINE HOLDING"33 316 9781 204 9953,6 %311 105 6591 366 (2026 Q3)
3SIA NordBus Group29 797 4131 411 4994,7 %0——
4AS "MŪSA MOTORS GRUPA"14 873 071577 5973,9 %30495 7691 659 (2026 Q3)
5SIA Paynt12 364 6131 190 1959,6 %79156 5144 332 (2026 Q3)
6SIA Electronic Commerce Consulting Service11 399 19774 0880,6 %52 279 8391 586 (2026 Q3)
7AS Eleving Stella6 049 653-258 638-4,3 %6593 0724 189 (2026 Q3)
8SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT"6 020 043830 43013,8 %50120 4013 310 (2026 Q3)
9SIA "LNK PROPERTIES"5 791 8964 730 30781,7 %12482 6582 116 (2026 Q3)
10AS Eleving Vehicle Finance5 623 9142 151 72538,3 %42133 9034 130 (2026 Q3)
2614SIA "CONTRARIO" (šis uzņēmums)0-7 675—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "CONTRARIO"
7020 Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103378731 LV47ZZZ40103378731 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CONTRARIO" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību CONTRARIO NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2011-02-09 NULL Dienvidkurzemes nov., Otaņķu pag., "Silēni" 3475 103300393 100016495 0 0647980 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
1980997 40103378731 2011-01-20 2011-02-11 09:36:34

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92700006 40103378731 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3000 EUR 2019-06-07 2019-06-07 09:34:13

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
936254 21487819 40103378731 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-12 20:29:24.111
158942 15056125 40103378731 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-02-09 2011-12-31 2 ONES LVL 2020-08-26 06:06:37.281
231991 15234186 40103378731 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 2 ONES LVL 2020-08-30 10:02:15.968
438843 15734399 40103378731 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-11 16:35:37.735
564506 16022600 40103378731 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-18 19:39:21.297
703001 16530708 40103378731 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-30 16:33:01.146
1718301 32426789 40103378731 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-05-17 19:03:10.628
1887552 33468926 40103378731 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-05-24 19:05:21.491
2033861 34437672 40103378731 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-05-26 19:02:01.15
2264306 35412746 40103378731 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-25 18:00:18.87
811565 19871353 40103378731 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 2 ONES EUR 2020-11-05 23:35:44.494
321932 15454862 40103378731 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 0 ONES LVL 2020-09-04 21:03:09.319
1062278 23156868 40103378731 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-19 22:49:38.722
1241249 29495187 40103378731 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-07-05 13:00:34.197
1391333 31305814 40103378731 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-07-26 23:05:04.119

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1062278 23156868 101362 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21657 79705 0 18299 1877 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 63283 3355 59928 NULL 0 59928
1241249 29495187 200309 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 79499 120810 0 13174 0 2160 0 0 834 0 25 NULL NULL 106285 0 106285 NULL 0 106285
1391333 31305814 228893 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 142859 86034 0 9018 25 0 0 0 830 0 3186 NULL NULL 74685 0 74685 NULL 0 74685
158942 15056125 9963 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5245 4718 0 4109 0 0 0 0 0 0 0 0 0 609 0 NULL 0 NULL 609
1718301 32426789 134845 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 140649 -5804 0 26350 81541 0 0 0 623 0 8550 NULL NULL 41460 21467 19993 NULL 0 19993
1887552 33468926 126400 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 139372 -12972 0 23618 7784 0 0 0 0 0 4539 NULL NULL -33345 25000 -58345 NULL 0 -58345
2033861 34437672 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3951 -3951 0 7419 12 0 0 0 0 0 4918 NULL NULL -16276 50 -16326 NULL 0 -16326
2264306 35412746 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 4984 1322 0 0 0 0 0 3963 NULL NULL -7625 50 -7675 NULL 0 -7675
231991 15234186 225 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 27 198 0 528 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -330 0 NULL 0 NULL -330
321932 15454862 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 1491 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1491 0 NULL 0 NULL -1491
438843 15734399 27491 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13797 13694 675 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13019 1896 NULL 0 0 11123
564506 16022600 11936 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9094 2842 9038 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -6196 0 NULL 0 0 -6196
703001 16530708 8449 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2674 5775 0 9021 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -3246 0 -3246 NULL 0 -3246
811565 19871353 20011 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21657 -1646 0 12594 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -14240 0 -14240 NULL 0 -14240
936254 21487819 62460 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 28090 34370 0 16195 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 18175 0 18175 NULL 0 18175

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1062278 23156868 332 0 74250 0 74582 0 2561 0 2561 77143 NULL 13242 0 0 63901 77143
1241249 29495187 11084 0 61544 74296 146924 34000 24920 0 58920 205844 NULL 22692 12966 0 170186 205844
1391333 31305814 54 0 66270 260323 326647 37000 56881 0 93881 420528 NULL 136674 38983 0 244871 420528
158942 15056125 1213 0 436 0 1649 0 0 0 0 1649 NULL 940 0 0 709 1649
1718301 32426789 0 0 19219 181589 200808 0 50955 0 50955 251763 NULL 86899 0 0 164864 251763
1887552 33468926 0 0 6100 0 6100 0 68538 0 68538 74638 NULL 68119 0 0 6519 74638
2033861 34437672 0 0 1060 0 1060 0 65112 0 65112 66172 NULL 75979 0 0 -9807 66172
2264306 35412746 37 0 994 0 1031 0 58170 0 58170 59201 NULL 63543 13140 0 -17482 59201
231991 15234186 398 0 0 0 398 0 0 0 0 398 NULL 19 0 0 379 398
321932 15454862 610 0 0 0 610 0 0 0 0 610 NULL 1722 0 0 -1112 610
438843 15734399 87 0 17459 0 17546 0 0 0 0 17546 NULL 8006 0 0 9540 17546
564506 16022600 66 0 5526 0 5592 0 0 0 0 5592 NULL 2248 0 0 3344 5592
703001 16530708 61 0 3582 0 3643 0 0 0 0 3643 NULL 3545 0 0 98 3643
811565 19871353 59 0 6239 0 6298 0 301 0 301 6599 NULL 20741 0 0 -14142 6599
936254 21487819 46 0 21414 0 21460 0 2109 0 2109 23569 NULL 19536 0 0 4033 23569

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103378731 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CONTRARIO" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7020 027570 Otaņķu pag. -5.40 0.00 0.00 0
40103378731 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CONTRARIO" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7022 027570 Otaņķu pag. 72.44 3.22 6.74 0
40103378731 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CONTRARIO" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7022 027570 Otaņķu pag. 93.27 11.19 23.84 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103378731 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CONTRARIO" ir 03.03.2014 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103378731 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CONTRARIO" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "CONTRARIO" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Silēni", Otaņķu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3475.

Kāds bija SIA "CONTRARIO" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 7 675 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "CONTRARIO" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "CONTRARIO" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,02.

Kāds ir SIA "CONTRARIO" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -1,30, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "CONTRARIO" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "CONTRARIO" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "CONTRARIO" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas — Dienvidkurzemes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Dienvidkurzemes novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 2 614. no 2 676

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026