SIA "CARCARE 4U" (reģ. Nr. 40103424778) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-06-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 295 010 EUR, peļņa 35 199 EUR, darbinieku skaits: 8. Kopējais likviditātes koeficients: 4,37 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40103424778 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2011-06-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV27ZZZ40103424778 |
| Juridiskā adrese | Ganību dambis 21, Rīga, LV-1005 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 295 010 EUR | 35 199 EUR | 59 299 EUR | 8 |
| 2024 | 248 668 EUR | 9 775 EUR | 56 872 EUR | 6 |
| 2023 | 193 049 EUR | -11 001 EUR | 71 024 EUR | 8 |
| 2022 | 180 704 EUR | 689 EUR | 62 310 EUR | 7 |
| 2021 | 158 544 EUR | 1 007 EUR | 58 193 EUR | 8 |
| 2020 | 93 363 EUR | 1 449 EUR | 44 625 EUR | 6 |
| 2019 | 85 766 EUR | 8 601 EUR | 23 154 EUR | 8 |
| 2018 | 97 824 EUR | 868 EUR | 13 364 EUR | 9 |
| 2017 | 89 703 EUR | -555 EUR | 15 921 EUR | 8 |
| 2016 | 104 848 EUR | 4 073 EUR | 20 397 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 12.24 | 1.62 | 4.01 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 15.0 | 1.73 | 5.15 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 16.46 | 1.82 | 5.73 | 7 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 21.13 | 1.90 | 6.07 | 8 |
| 2024 | 57.01 | 7.40 | 19.04 | 6 |
| 2023 | 43.87 | 5.54 | 19.75 | 7 |
| 2022 | 39.82 | 4.58 | 17.34 | 7 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 784.20 | ~ 663.13 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 839.28 | ~ 699.86 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 800.40 | ~ 673.94 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 741.91 | ~ 624.74 |
| 2024 | 775.72 | ~ 634.21 |
| 2023 | 689.70 | ~ 579.23 |
| 2022 | 605.54 | ~ 493.01 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (19.04 * 1000) / 0.3409 ) / 6 / 12 = 775.72 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 775.72 * 0.105 = 81.45 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 393.95 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (775.72 - 81.45 - 393.95) * 0.2 ≈ 60.06 EUR
4. Neto alga: 775.72 - 81.45 - 60.06 = ~ 634.21 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 295 010 EUR | 248 668 EUR | 193 049 EUR | 180 704 EUR | 158 544 EUR |
| Bruto peļņa | 159 275 EUR | 102 300 EUR | 93 682 EUR | 94 522 EUR | 82 408 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 35 199 EUR | 9 775 EUR | -11 001 EUR | 689 EUR | 1 007 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 35 199 EUR | 9 775 EUR | -11 001 EUR | 689 EUR | 1 007 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 59 299 EUR | 56 872 EUR | 71 024 EUR | 62 310 EUR | 58 193 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 46 852 EUR | 39 740 EUR | 65 841 EUR | 54 618 EUR | 53 031 EUR |
| Pašu kapitāls | 48 569 EUR | 13 370 EUR | 3 593 EUR | 14 594 EUR | 13 905 EUR |
| Īstermiņa saistības | 10 730 EUR | 43 502 EUR | 67 431 EUR | 47 716 EUR | 44 288 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,37 | 0,91 | 0,98 | 1,14 | 1,20 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,88 | 0,39 | 0,17 | 0,24 | 0,37 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
11,93 % | 3,93 % | -5,70 % | 0,38 % | 0,64 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
59,36 % | 17,19 % | -15,49 % | 1,11 % | 1,73 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
72,47 % | 73,11 % | -306,18 % | 4,72 % | 7,24 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,22 | 3,25 | 18,77 | 3,27 | 3,19 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,97 | 4,37 | 2,72 | 2,90 | 2,72 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
72,47 % | 73,11 % | -306,18 % | 4,72 % | 7,24 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,84 | 5,18 | 2,28 | 3,33 | 3,21 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "CARCARE 4U" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 299 | SIA "CARCARE 4U" (šis uzņēmums) | 295 010 | 35 199 | 11,9 % | 5 | 59 002 | 784 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103424778 | LV27ZZZ40103424778 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARCARE 4U" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | CARCARE 4U | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2011-06-06 | NULL | Rīga, Ganību dambis 21 | 1005 | 104456724 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 2183696 | 40103424778 | 2011-04-20 | 2011-06-07 17:13:24 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92301173 | 40103424778 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2015-08-28 | 2015-08-28 10:43:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 857283 | 21101538 | 40103424778 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2020-11-08 15:28:10.391 |
| 183675 | 15113889 | 40103424778 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-01-01 | 2012-12-31 | 4 | ONES | LVL | 2020-08-27 15:47:53.241 |
| 301624 | 15413216 | 40103424778 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 5 | ONES | LVL | 2020-09-03 18:20:16.217 |
| 373775 | 15571482 | 40103424778 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2020-09-07 18:44:11.394 |
| 1094306 | 23291498 | 40103424778 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-11-21 19:39:17.435 |
| 1746589 | 32514661 | 40103424778 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2023-06-02 04:01:48.42 |
| 720670 | 19422630 | 40103424778 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-10-31 21:46:16.443 |
| 101991 | 14913916 | 40103424778 | DokUGP2008v1 | NULL | 2011 | 2011-06-06 | 2011-12-31 | 2 | ONES | LVL | 2020-08-22 23:11:03.849 |
| 484699 | 15832124 | 40103424778 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-09-14 09:45:04.214 |
| 625168 | 16243449 | 40103424778 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-10-26 06:13:52.749 |
| 1274839 | 29656884 | 40103424778 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2021-08-03 03:48:55.82 |
| 1411718 | 31364791 | 40103424778 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2022-08-02 21:45:59.658 |
| 1911908 | 33530810 | 40103424778 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2024-06-02 03:09:34.139 |
| 2054523 | 34500285 | 40103424778 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-06-05 03:11:00.746 |
| 2323513 | 35484327 | 40103424778 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2026-06-02 03:10:13.897 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 101991 | 14913916 | 8574 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8786 | -212 | 0 | 340 | 0 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -598 | 0 | NULL | 0 | NULL | -598 |
| 1094306 | 23291498 | 85766 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 67005 | 18761 | 8576 | 2241 | 732 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8601 | 0 | 8601 | NULL | 0 | 8601 |
| 1274839 | 29656884 | 93363 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38921 | 54442 | 51734 | 1187 | 0 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1449 | 0 | 1449 | NULL | 0 | 1449 |
| 1411718 | 31364791 | 158544 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 76136 | 82408 | 79589 | 1812 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1007 | 0 | 1007 | NULL | 0 | 1007 |
| 1746589 | 32514661 | 180704 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 86182 | 94522 | 92357 | 1476 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 689 | 0 | 689 | NULL | 0 | 689 |
| 183675 | 15113889 | 41160 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35906 | 5254 | 0 | 1464 | 0 | 616 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3174 | 55 | NULL | 0 | NULL | 3119 |
| 1911908 | 33530810 | 193049 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 99367 | 93682 | 103549 | 1134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11001 | 0 | -11001 | NULL | 0 | -11001 |
| 2054523 | 34500285 | 248668 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 146368 | 102300 | 95273 | 1232 | 4109 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9775 | 0 | 9775 | NULL | 0 | 9775 |
| 2323513 | 35484327 | 295010 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 135735 | 159275 | 122672 | 1404 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 35199 | 0 | 35199 | NULL | 0 | 35199 |
| 301624 | 15413216 | 73262 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 65231 | 8031 | 0 | 1957 | 0 | 2856 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3218 | 0 | NULL | 0 | NULL | 3218 |
| 373775 | 15571482 | 79503 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59811 | 19692 | 0 | 18499 | 1084 | 14442 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -12165 | 0 | NULL | 0 | 0 | -12165 |
| 484699 | 15832124 | 98417 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 73902 | 24515 | 0 | 17446 | 8708 | 9597 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6180 | 1036 | NULL | 0 | 0 | 5144 |
| 625168 | 16243449 | 104848 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 79126 | 25722 | 0 | 20881 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4841 | 768 | 4073 | NULL | 0 | 4073 |
| 720670 | 19422630 | 89703 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 68592 | 21111 | 0 | 21498 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -387 | 168 | -555 | NULL | 0 | -555 |
| 857283 | 21101538 | 97824 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 75281 | 22543 | 1202 | 20473 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 868 | 0 | 868 | NULL | 0 | 868 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 101991 | 14913916 | 97 | 0 | 1017 | 616 | 1730 | 0 | 3104 | 0 | 3104 | 4834 | NULL | 3432 | 0 | 0 | 1402 | 4834 |
| 1094306 | 23291498 | 2288 | 0 | 3894 | 9432 | 15614 | 0 | 7540 | 0 | 7540 | 23154 | NULL | 11705 | 0 | 0 | 11449 | 23154 |
| 1274839 | 29656884 | 9922 | 0 | 11751 | 18921 | 40594 | 0 | 4031 | 0 | 4031 | 44625 | NULL | 31727 | 0 | 0 | 12898 | 44625 |
| 1411718 | 31364791 | 11156 | 0 | 5078 | 36797 | 53031 | 0 | 5162 | 0 | 5162 | 58193 | NULL | 44288 | 0 | 0 | 13905 | 58193 |
| 1746589 | 32514661 | 2416 | 0 | 8930 | 43272 | 54618 | 0 | 7692 | 0 | 7692 | 62310 | NULL | 47716 | 0 | 0 | 14594 | 62310 |
| 183675 | 15113889 | 759 | 0 | 2051 | 1562 | 4372 | 0 | 4993 | 0 | 4993 | 9365 | NULL | 4844 | 0 | 0 | 4521 | 9365 |
| 1911908 | 33530810 | 1492 | 0 | 9661 | 54688 | 65841 | 0 | 5183 | 0 | 5183 | 71024 | NULL | 67431 | 0 | 0 | 3593 | 71024 |
| 2054523 | 34500285 | 5856 | 0 | 11245 | 22639 | 39740 | 0 | 17132 | 0 | 17132 | 56872 | NULL | 43502 | 0 | 0 | 13370 | 56872 |
| 2323513 | 35484327 | 11464 | 0 | 19388 | 16000 | 46852 | 0 | 12447 | 0 | 12447 | 59299 | NULL | 10730 | 0 | 0 | 48569 | 59299 |
| 301624 | 15413216 | 2743 | 0 | 1750 | 0 | 4493 | 0 | 13105 | 259 | 13364 | 17857 | NULL | 4018 | 0 | 0 | 13839 | 17857 |
| 373775 | 15571482 | 2659 | 0 | 5993 | 579 | 9231 | 0 | 10454 | 231 | 10685 | 19916 | NULL | 12390 | 0 | 0 | 7526 | 19916 |
| 484699 | 15832124 | 2645 | 0 | 751 | 153 | 3549 | 0 | 15266 | 169 | 15435 | 18984 | NULL | 15022 | 0 | 0 | 3962 | 18984 |
| 625168 | 16243449 | 8424 | 0 | 2665 | 0 | 11089 | 0 | 9308 | 0 | 9308 | 20397 | NULL | 12362 | 0 | 0 | 8035 | 20397 |
| 720670 | 19422630 | 3964 | 0 | 2486 | 2263 | 8713 | 0 | 7208 | 0 | 7208 | 15921 | NULL | 13659 | 0 | 0 | 2262 | 15921 |
| 857283 | 21101538 | 3639 | 0 | 3492 | 899 | 8030 | 0 | 5334 | 0 | 5334 | 13364 | NULL | 10234 | 0 | 0 | 3130 | 13364 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 101991 | 14913916 | 9442 | 12020 | 0 | -2578 | 0 | 0 | -2578 | -2578 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2000 | 1600 | 0 | 925 | 0 | 0 | 2675 | 0 | 97 | 0 | 97 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103424778 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARCARE 4U" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 010096 | Ziemeļu rajons | 57.01 | 7.40 | 19.04 | 6 |
| 40103424778 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARCARE 4U" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 010096 | Ziemeļu rajons | 43.87 | 5.54 | 19.75 | 7 |
| 40103424778 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARCARE 4U" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 010096 | Ziemeļu rajons | 39.82 | 4.58 | 17.34 | 7 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103424778 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARCARE 4U" | ir | 28.06.2011 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103424778 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CARCARE 4U" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ganību dambis 21, Rīga, LV-1005.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 295 010 EUR, un peļņa bija 35 199 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,37 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,88.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,84, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 775.72 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 634.21 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 57 010 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 400 EUR un VSAOI 19 040 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026