Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "BodyLux"

SIA "BodyLux" (reģ. Nr. 40103447766) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-08-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 186 EUR, zaudējumi 1 303 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 41,88 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Tekstilizstrādājumu mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40103447766
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2011-08-16
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV54ZZZ40103447766
Juridiskā adrese Elizabetes iela 2 - 2, Tukums, Tukuma nov., LV-3101

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 186 EUR -1 303 EUR 58 049 EUR 0
2024 6 614 EUR -3 147 EUR 59 836 EUR 1
2023 32 493 EUR 590 EUR 65 395 EUR 3
2022 31 919 EUR 1 464 EUR 64 109 EUR 3
2021 25 511 EUR 9 547 EUR 61 420 EUR 3
2020 27 316 EUR 5 974 EUR 53 728 EUR 3
2019 33 104 EUR 2 177 EUR 49 245 EUR 4
2018 36 976 EUR 6 898 EUR 47 504 EUR 4
2017 42 469 EUR 8 014 EUR 49 658 EUR 4
2016 44 645 EUR 9 536 EUR 38 786 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2025. gada 4. ceturksnis 1.00 0.12 0.11 0
2024 2.72 0.70 1.03 1
2023 8.11 1.31 2.99 3
2022 6.16 0.64 2.85 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 *** ***
2023 243.64 ~ 218.05
2022 232.23 ~ 207.84

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 186 EUR 6 614 EUR 32 493 EUR 31 919 EUR 25 511 EUR
Bruto peļņa 1 186 EUR -2 570 EUR 2 446 EUR 2 551 EUR 6 603 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -1 303 EUR -3 147 EUR 590 EUR 1 464 EUR 9 547 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -1 303 EUR -3 147 EUR 590 EUR 1 464 EUR 9 547 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 58 049 EUR 59 836 EUR 65 395 EUR 64 109 EUR 61 420 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 58 049 EUR 59 836 EUR 65 395 EUR 64 109 EUR 61 420 EUR
Pašu kapitāls 56 663 EUR 57 967 EUR 61 114 EUR 60 523 EUR 59 059 EUR
Īstermiņa saistības 1 386 EUR 1 869 EUR 4 281 EUR 3 586 EUR 2 361 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums Darbinieku skaits: kritums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
41,88 32,01 15,28 17,88 26,01
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
41,88 30,93 13,45 14,39 20,23
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-109,87 % -47,58 % 1,82 % 4,59 % 37,42 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-2,24 % -5,26 % 0,90 % 2,28 % 15,54 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-2,30 % -5,43 % 0,97 % 2,42 % 16,17 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,02 0,03 0,07 0,06 0,04
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,02 0,11 0,50 0,50 0,42
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-2,30 % -5,43 % 0,97 % 2,42 % 16,17 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
18,65 14,49 7,98 9,13 12,91

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "BodyLux" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4751)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 281 uzņēmumi 212. vieta pēc apgrozījuma 212. vieta pēc peļņas Tekstilizstrādājumu mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS Abakhan Fabrics Eesti Latvijas Filiāle3 065 27149 2971,6 %30102 176960 (2026 Q3)
2SIA "L'Dolcevita Latvija"1 373 032-1 766-0,1 %12114 4191 652 (2026 Q3)
3SIA "SALVO MD"1 325 633-24 676-1,9 %1969 7701 296 (2026 Q3)
4SIA "Z4LV"1 277 774179 23014,0 %1491 270948 (2026 Q3)
5SIA "MERKURITA LV"1 236 2498400,1 %2549 4501 544 (2026 Q3)
6SIA "ReStyle"876 10983 1099,5 %1087 6111 344 (2026 Q3)
7SIA "RB PROJEKTS"798 239247 77531,0 %4199 5602 425 (2026 Q3)
8SIA "Baltic accountancy solutions"640 6871 1530,2 %2229 122814 (2026 Q3)
9SIA "TAVAM MIEGAM"629 9095 1160,8 %4157 4771 828 (2026 Q3)
10SIA "REO LAT"600 97783 61113,9 %1540 065802 (2026 Q3)
212SIA "BodyLux" (šis uzņēmums)1 186-1 303-109,9 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "BodyLux"
4751 Tekstilizstrādājumu mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103447766 LV54ZZZ40103447766 SIA "BodyLux" SIA BodyLux NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2011-08-16 NULL Tukuma nov., Tukums, Elizabetes iela 2 - 2 3101 110538234 100016261 100003671 0900201 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2291422 40103447766 2011-08-11 2011-08-18 14:58:21

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92342104 40103447766 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1778 EUR 2016-03-31 2016-03-31 10:01:25

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
229258 15228577 40103447766 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 3 ONES LVL 2020-08-30 05:30:22.469
319185 15449281 40103447766 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 3 ONES LVL 2020-09-04 18:05:42.725
444861 15746740 40103447766 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-11 23:29:38.78
537316 15966752 40103447766 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 4 ONES EUR 2020-09-17 09:47:45.07
1262434 29622852 40103447766 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-07-30 09:04:06.511
1922554 33554834 40103447766 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-06-04 17:14:50.413
823975 19900937 40103447766 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 4 ONES EUR 2020-11-06 17:45:14.062
955659 21537205 40103447766 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 4 ONES EUR 2020-11-13 21:47:15.159
160682 15059712 40103447766 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-08-16 2011-12-31 3 ONES LVL 2020-08-26 09:27:23.468
678853 16463211 40103447766 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 4 ONES EUR 2020-10-29 09:14:46.549
1072470 23224181 40103447766 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 4 ONES EUR 2020-11-20 14:06:49.51
1372708 31183007 40103447766 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-07-02 17:08:49.766
1757228 32538637 40103447766 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-06-04 21:05:05.494
1992671 34306242 40103447766 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-04-30 03:04:18.128
2214976 35321738 40103447766 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-04-29 19:00:40.518

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1072470 23224181 33104 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 29445 3659 0 1458 0 24 0 0 0 0 0 NULL NULL 2177 0 2177 NULL 0 2177
1262434 29622852 27316 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 20736 6580 0 1894 1305 17 0 0 0 0 0 NULL NULL 5974 0 5974 NULL 0 5974
1372708 31183007 25511 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 18908 6603 0 1468 4415 3 0 0 0 0 0 NULL NULL 9547 0 9547 NULL 0 9547
160682 15059712 7246 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6398 848 0 167 0 0 0 0 0 0 42 0 0 639 87 NULL 0 NULL 552
1757228 32538637 31919 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 29368 2551 0 2341 1437 545 0 0 362 0 0 NULL NULL 1464 0 1464 NULL 0 1464
1922554 33554834 32493 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 30047 2446 0 2371 536 21 0 0 0 0 0 NULL NULL 590 0 590 NULL 0 590
1992671 34306242 6614 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9184 -2570 0 369 0 208 0 0 0 0 0 NULL NULL -3147 0 -3147 NULL 0 -3147
2214976 35321738 1186 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 1186 1186 1037 0 266 0 0 0 0 0 NULL NULL -1303 0 -1303 NULL 0 -1303
229258 15228577 27535 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 24632 2903 256 1057 0 6 0 0 0 0 374 0 0 1210 175 NULL 0 NULL 1035
319185 15449281 26640 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 22931 3709 0 1463 1000 4 0 0 0 0 232 0 0 3010 427 NULL 0 NULL 2583
444861 15746740 42303 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 34950 7353 0 2203 0 40 0 0 0 0 80 0 0 5030 770 NULL 0 0 4260
537316 15966752 41359 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32088 9271 0 1922 0 44 0 0 0 0 2 0 0 7303 1148 NULL 0 0 6155
678853 16463211 44645 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 31611 13034 24 1655 0 43 0 0 0 0 0 NULL NULL 11312 1776 9536 NULL 0 9536
823975 19900937 42469 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32908 9561 0 1488 0 59 0 0 0 0 0 NULL NULL 8014 0 8014 NULL 0 8014
955659 21537205 36976 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 29009 7967 0 1165 130 34 0 0 0 0 0 NULL NULL 6898 0 6898 NULL 0 6898

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1072470 23224181 4700 0 32573 11972 49245 0 0 0 0 49245 NULL 5706 0 0 43539 49245
1262434 29622852 6454 0 33312 13962 53728 0 0 0 0 53728 NULL 4216 0 0 49512 53728
1372708 31183007 14749 0 33010 13661 61420 0 0 0 0 61420 NULL 2361 0 0 59059 61420
160682 15059712 4366 0 407 5167 9940 0 843 73 916 10856 NULL 5682 3372 0 1802 10856
1757228 32538637 8954 0 42644 12511 64109 0 0 0 0 64109 NULL 3586 0 0 60523 64109
1922554 33554834 617 0 56961 7817 65395 0 0 0 0 65395 NULL 4281 0 0 61114 65395
1992671 34306242 40 0 57760 2036 59836 0 0 0 0 59836 NULL 1869 0 0 57967 59836
2214976 35321738 13 0 58036 0 58049 0 0 0 0 58049 NULL 1386 0 0 56663 58049
229258 15228577 2001 0 2991 5703 10695 0 791 48 839 11534 NULL 6722 1975 0 2837 11534
319185 15449281 802 0 6655 5595 13052 0 406 23 429 13481 NULL 4415 3646 0 5420 13481
444861 15746740 1495 0 14583 8022 24100 0 1351 0 1351 25451 NULL 8292 5188 0 11971 25451
537316 15966752 243 0 20776 7891 28910 0 666 0 666 29576 NULL 6263 5188 0 18125 29576
678853 16463211 951 0 31266 6501 38718 0 68 0 68 38786 NULL 5937 5188 0 27661 38786
823975 19900937 1113 0 41694 6851 49658 0 0 0 0 49658 NULL 8795 5188 0 35675 49658
955659 21537205 672 0 37696 9136 47504 0 0 0 0 47504 NULL 4931 0 0 42573 47504

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103447766 SIA "BodyLux" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4751 052210 Tukums 2.72 0.70 1.03 1
40103447766 SIA "BodyLux" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4751 052210 Tukums 8.11 1.31 2.99 3
40103447766 SIA "BodyLux" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4751 052210 Tukums 6.16 0.64 2.85 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103447766 SIA "BodyLux" nav 29.01.2018 nav nav 21.10.2025

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103447766 SIA "BodyLux" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "BodyLux" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Elizabetes iela 2 - 2, Tukums, Tukuma nov., LV-3101.

Kāds bija SIA "BodyLux" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 186 EUR, un zaudējumi bija 1 303 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "BodyLux" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "BodyLux" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 41,88 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 41,88.

Kāds ir SIA "BodyLux" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 18,65, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "BodyLux" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "BodyLux"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 720 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 700 EUR un VSAOI 1 030 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "BodyLux" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "BodyLux" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Tekstilizstrādājumu mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Tekstilizstrādājumu mazumtirdzniecība — Tukuma novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Tekstilizstrādājumu mazumtirdzniecība · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 212. no 281

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 24-10-2026