Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "PZA"

SIA "PZA" (reģ. Nr. 40103447802) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-08-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 40 910 EUR, peļņa 16 943 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,07 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos

Reģistrācijas Nr.40103447802
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2011-08-16
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV52ZZZ40103447802
Juridiskā adrese Turaidas iela 46, Jūrmala, LV-2015

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-19

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 40 910 EUR 16 943 EUR 13 032 EUR 4
2024 37 088 EUR 16 776 EUR 304 EUR 3
2023 39 513 EUR 19 440 EUR 2 276 EUR 2
2022 39 718 EUR 15 765 EUR 1 097 EUR 2
2021 35 690 EUR -8 372 EUR 2 260 EUR 4
2020 39 872 EUR -9 548 EUR 4 204 EUR 5
2019 39 360 EUR -4 462 EUR 1 251 EUR 5
2018 38 238 EUR -8 125 EUR 911 EUR 5
2017 47 740 EUR -6 807 EUR 207 EUR 5
2016 32 217 EUR -16 219 EUR 1 665 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 2.39 0.97 1.41 4
2026. gada 2. ceturksnis 2.37 0.98 1.39 4
2026. gada 1. ceturksnis 3.46 1.39 2.07 4
2025. gada 4. ceturksnis 3.24 1.29 1.95 4
2024 6.24 2.36 3.86 3
2023 7.89 3.00 4.89 2
2022 8.52 3.24 5.28 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 344.68 ~ 308.48
2026. gada 2. ceturksnis 339.79 ~ 304.11
2026. gada 1. ceturksnis 506.01 ~ 452.88
2025. gada 4. ceturksnis 476.68 ~ 426.63
2024 314.53 ~ 281.50
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (3.86 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 314.53 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 314.53 * 0.105 = 33.03 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (314.53 - 33.03 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 314.53 - 33.03 - 0.00 = ~ 281.50 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 40 910 EUR 37 088 EUR 39 513 EUR 39 718 EUR 35 690 EUR
Bruto peļņa 40 910 EUR 37 088 EUR 39 513 EUR 39 718 EUR 35 690 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 16 943 EUR 16 776 EUR 19 440 EUR 15 765 EUR -4 166 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 4 206 EUR
Tīrā peļņa 16 943 EUR 16 776 EUR 19 440 EUR 15 765 EUR -8 372 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 13 032 EUR 304 EUR 2 276 EUR 1 097 EUR 2 260 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 528 EUR 304 EUR 2 276 EUR 1 097 EUR 1 275 EUR
Pašu kapitāls 5 107 EUR -11 836 EUR -28 612 EUR -48 052 EUR -63 817 EUR
Īstermiņa saistības 7 925 EUR 12 140 EUR 30 888 EUR 49 149 EUR 66 077 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "Draugi Būvē" — līdz 2013-06-05

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,07 0,03 0,07 0,02 0,02
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,07 0,03 0,07 0,02 0,02
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
41,42 % 45,23 % 49,20 % 39,69 % -23,46 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
130,01 % 5 518,42 % 854,13 % 1 437,10 % -370,44 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
331,76 % -141,74 % -67,94 % -32,81 % 13,12 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,55 -1,03 -1,08 -1,02 -1,04
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— — 2 778,14 329,44 -41,51
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,14 122,00 17,36 36,21 15,79
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
331,76 % -141,74 % -67,97 % -32,91 % 6,37 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
7,37 231,91 23,82 12,00 -34,71

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "PZA" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6920)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2706 uzņēmumi 1000. vieta pēc apgrozījuma 403. vieta pēc peļņas Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Circle K Business Centre"45 767 9831 070 7942,3 %93748 8453 344 (2026 Q3)
2SIA "ERNST & YOUNG BALTIC"19 991 3402 642 07313,2 %24581 5973 430 (2026 Q3)
3"KPMG Baltics SIA"15 904 292784 0754,9 %23866 8252 694 (2026 Q3)
4SIA Cabot Latvia14 818 9941 001 6866,8 %26356 3462 573 (2026 Q3)
5PricewaterhouseCoopers SIA14 085 8371 312 3279,3 %16286 9502 890 (2026 Q3)
6SIA "Helio Media"12 998 497-1 219 692-9,4 %63206 3252 758 (2026 Q3)
7"Allnex Latvia" SIA12 251 2881 142 8079,3 %21856 1992 367 (2026 Q3)
8SIA "Deloitte Latvia"9 254 1081 753 70419,0 %70132 2023 873 (2026 Q3)
9SIA "Deloitte Audits Latvia"3 777 264483 47612,8 %3899 4022 877 (2026 Q3)
10SIA "Grant Thornton Baltic"2 712 281487 78418,0 %4757 7082 761 (2026 Q3)
1000SIA "PZA" (šis uzņēmums)40 91016 94341,4 %410 228345 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-19). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "PZA"
6920 Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103447802 LV52ZZZ40103447802 SIA "PZA" SIA PZA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2011-08-16 NULL Jūrmala, Turaidas iela 46 2015 101743341 0 100003036 0004000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2290674 40103447802 2011-08-01 2011-08-18 09:44:13

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103447802 2013-06-05 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Draugi Būvē"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92971030 40103447802 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2026-03-04 2026-03-04 10:29:31

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
729714 19536657 40103447802 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 5 ONES EUR 2020-11-01 12:05:32.313
233283 15236838 40103447802 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 5 ONES LVL 2020-08-30 11:20:25.503
318344 15447508 40103447802 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 5 ONES LVL 2020-09-04 17:11:49.909
429314 15714637 40103447802 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 5 ONES EUR 2020-09-11 04:17:33.479
685144 16487277 40103447802 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 5 ONES EUR 2020-10-29 16:17:25.861
1166877 28796522 40103447802 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 5 ONES EUR 2021-02-12 15:02:42.036
1341551 30887409 40103447802 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 4 ONES EUR 2022-04-29 18:10:15.279
1458439 32217716 40103447802 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-03-22 17:01:55.763
1913014 33533024 40103447802 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-06-02 04:06:10.944
1975251 34211795 40103447802 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-03-28 21:00:17.913
2117616 35100291 40103447802 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 4 ONES EUR 2026-02-19 23:00:19.085
853248 21045805 40103447802 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 5 ONES EUR 2020-11-08 11:02:49.243
544579 15981513 40103447802 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 5 ONES EUR 2020-09-17 17:38:34.771
995140 22637900 40103447802 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 5 ONES EUR 2020-11-16 05:29:06.451

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1166877 28796522 39872 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 39872 42302 756 0 235 0 0 0 0 152 NULL NULL -3573 5975 -9548 NULL 0 -9548
1341551 30887409 35690 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 35690 39134 429 0 195 0 0 0 0 98 NULL NULL -4166 4206 -8372 NULL 0 -8372
1458439 32217716 39718 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 39718 23471 434 0 0 0 0 0 0 48 NULL NULL 15765 0 15765 NULL 0 15765
1913014 33533024 39513 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 39513 19500 616 50 0 0 0 0 0 7 NULL NULL 19440 0 19440 NULL 0 19440
1975251 34211795 37088 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 37088 19693 642 245 222 0 0 0 0 0 NULL NULL 16776 0 16776 NULL 0 16776
2117616 35100291 40910 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 40910 22039 503 0 1425 0 0 0 0 0 NULL NULL 16943 0 16943 NULL 0 16943
233283 15236838 30983 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 30983 18693 276 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12014 0 NULL 0 NULL 12014
318344 15447508 30805 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 30805 22709 119 0 74 0 0 0 0 0 0 0 7903 0 NULL 0 NULL 7903
429314 15714637 47336 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 47336 42758 68 0 172 0 0 0 0 0 0 0 4338 0 NULL 0 0 4338
544579 15981513 24477 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 24477 42338 81 0 21 0 0 0 0 0 0 0 -17963 0 NULL 0 0 -17963
685144 16487277 32217 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 32217 44956 212 0 81 0 0 0 0 287 NULL NULL -13319 2900 -16219 NULL 0 -16219
729714 19536657 47740 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 47740 46879 158 0 256 0 0 0 0 303 NULL NULL 144 6951 -6807 NULL 0 -6807
853248 21045805 38238 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 38238 39604 250 0 517 0 0 0 0 256 NULL NULL -2389 5736 -8125 NULL 0 -8125
995140 22637900 39360 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 39360 36607 789 0 317 0 0 0 0 205 NULL NULL 1442 5904 -4462 NULL 0 -4462

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1166877 28796522 52 0 1502 0 1554 2650 0 0 2650 4204 NULL 59649 0 0 -55445 4204
1341551 30887409 808 0 467 0 1275 985 0 0 985 2260 NULL 66077 0 0 -63817 2260
1458439 32217716 248 0 849 0 1097 0 0 0 0 1097 NULL 49149 0 0 -48052 1097
1913014 33533024 454 0 1822 0 2276 0 0 0 0 2276 NULL 30888 0 0 -28612 2276
1975251 34211795 222 0 82 0 304 0 0 0 0 304 NULL 12140 0 0 -11836 304
2117616 35100291 121 0 407 0 528 0 12504 0 12504 13032 NULL 7925 0 0 5107 13032
233283 15236838 2 0 14840 0 14842 0 0 0 0 14842 NULL 2827 0 0 12015 14842
318344 15447508 82 0 24036 0 24118 0 0 0 0 24118 NULL 4200 0 0 19918 24118
429314 15714637 0 0 37475 0 37475 0 0 0 2760 40235 NULL 7556 0 0 32679 40235
544579 15981513 1169 0 572 0 1741 0 0 0 410 2151 NULL 12435 0 0 -10284 2151
685144 16487277 142 0 1113 0 1255 410 0 0 410 1665 NULL 28168 0 0 -26503 1665
729714 19536657 20 0 187 0 207 0 0 0 0 207 NULL 33517 0 0 -33310 207
853248 21045805 759 0 152 0 911 0 0 0 0 911 NULL 42346 0 0 -41435 911
995140 22637900 111 0 130 0 241 1010 0 0 1010 1251 NULL 47148 0 0 -45897 1251

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103447802 SIA "PZA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 004000 Jūrmala 6.24 2.36 3.86 3
40103447802 SIA "PZA" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 004000 Jūrmala 7.89 3.00 4.89 2
40103447802 SIA "PZA" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 004000 Jūrmala 8.52 3.24 5.28 2

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103447802 SIA "PZA" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "PZA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Turaidas iela 46, Jūrmala, LV-2015.

Kāds bija SIA "PZA" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 40 910 EUR, un peļņa bija 16 943 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "PZA" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "PZA" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Draugi Būvē"".

Kāds ir SIA "PZA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,07 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,07.

Kāds ir SIA "PZA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,37, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "PZA"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 314.53 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 281.50 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "PZA"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 240 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 360 EUR un VSAOI 3 860 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "PZA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "PZA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos — Jūrmala

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos · Jūrmala — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 000. no 2 706

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 19-10-2026