Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "MEDIA SALES HOUSE"

SIA "MEDIA SALES HOUSE" (reģ. Nr. 40103464412) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-09-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 27 864 EUR, zaudējumi 8 076 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,45 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Reklāmas izvietošana plašsaziņas līdzekļos

Reģistrācijas Nr.40103464412
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2011-09-29
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV13ZZZ40103464412
Juridiskā adrese Bruņinieku iela 72A - 20, Rīga, LV-1009

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 27 864 EUR -8 076 EUR 25 213 EUR 1
2024 17 531 EUR -15 240 EUR 24 241 EUR 1
2023 62 681 EUR -1 910 EUR 38 663 EUR 3
2022 91 151 EUR 25 320 EUR 47 606 EUR 3
2021 92 351 EUR 11 758 EUR 39 595 EUR 3
2020 79 752 EUR 13 905 EUR 34 473 EUR 3
2019 140 406 EUR 13 550 EUR 45 280 EUR 3
2018 116 365 EUR 17 017 EUR 54 684 EUR 3
2017 158 920 EUR 4 057 EUR 42 459 EUR 3
2016 231 709 EUR 3 156 EUR 88 848 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 3.58 0.41 1.4 1
2026. gada 2. ceturksnis 3.76 0.28 1.06 1
2026. gada 1. ceturksnis 5.70 0.71 1.98 1
2025. gada 4. ceturksnis 3.26 0.44 1.27 1
2024 3.31 0.34 0.72 1
2023 18.76 1.82 3.68 1
2022 28.46 1.89 3.99 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 27 864 EUR 17 531 EUR 62 681 EUR 91 151 EUR 92 351 EUR
Bruto peļņa 19 236 EUR 13 577 EUR 46 897 EUR 69 883 EUR 56 612 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -8 076 EUR -15 078 EUR 182 EUR 29 669 EUR 14 015 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 162 EUR 2 092 EUR 4 349 EUR 2 257 EUR
Tīrā peļņa -8 076 EUR -15 240 EUR -1 910 EUR 25 320 EUR 11 758 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 25 213 EUR 24 241 EUR 38 663 EUR 47 606 EUR 39 595 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 10 892 EUR 9 920 EUR 24 286 EUR 33 081 EUR 24 841 EUR
Pašu kapitāls -772 EUR 7 304 EUR 23 194 EUR 33 154 EUR 21 035 EUR
Īstermiņa saistības 24 206 EUR 15 159 EUR 10 515 EUR 9 498 EUR 13 606 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,45 0,65 2,31 3,48 1,83
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,45 0,65 2,31 3,48 1,83
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-28,98 % -86,93 % -3,05 % 27,78 % 12,73 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-32,03 % -62,87 % -4,94 % 53,19 % 29,70 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
1 046,11 % -208,65 % -8,23 % 76,37 % 55,90 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-31,35 2,08 0,45 0,29 0,65
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-4,31 -37,76 1,19 64,80 5,41
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,11 0,72 1,62 1,91 2,33
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-650,94 % -161,74 % 4,00 % 79,08 % 66,14 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-0,12 -0,86 3,40 6,29 4,98

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "MEDIA SALES HOUSE" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7312)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 297 uzņēmumi 129. vieta pēc apgrozījuma 267. vieta pēc peļņas Reklāmas izvietošana plašsaziņas līdzekļos
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1Adsol international SIA80 090 178-8 3600,0 %0——
2Nutrameg SIA33 311 018-2 749 596-8,3 %70475 8724 724 (2026 Q3)
3GALAKSION GROUP SIA13 639 049105 0340,8 %71 948 4361 686 (2026 Q3)
4SIA "Media House"12 796 343114 3500,9 %28457 0122 485 (2026 Q3)
5SIA "Intense Media Baltic"12 239 619154 9271,3 %16764 9762 842 (2026 Q3)
6SIA "SS"12 158 7557 960 34665,5 %111 105 3414 643 (2026 Q3)
7Dentsu Latvia SIA9 923 218168 5371,7 %33300 7042 628 (2026 Q3)
8SIA DOAFF9 799 2951 604 78216,4 %81 224 9123 179 (2026 Q3)
9Aleph Latvia SIA7 146 2282 753 86738,5 %55129 9313 904 (2026 Q3)
10SIA "Setupad"7 029 028291 3484,1 %9781 0034 589 (2026 Q3)
129SIA "MEDIA SALES HOUSE" (šis uzņēmums)27 864-8 076-29,0 %127 864***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "MEDIA SALES HOUSE"
7312 Reklāmas izvietošana plašsaziņas līdzekļos
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103464412 LV13ZZZ40103464412 SIA "MEDIA SALES HOUSE" SIA MEDIA SALES HOUSE NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2011-09-29 NULL Rīga, Bruņinieku iela 72A - 20 1009 111776284 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2352258 40103464412 2011-09-15 2011-09-30 14:21:21

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92309421 40103464412 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2851 EUR 2015-10-06 2015-10-06 11:18:09

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
204720 15178201 40103464412 DokUGP2008v1 NULL 2012 2011-09-29 2012-12-31 1 ONES LVL 2020-08-28 19:13:15.415
333610 15478933 40103464412 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 2 ONES LVL 2020-09-05 13:43:16.598
644181 16328387 40103464412 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-27 09:41:17.272
1090386 23283285 40103464412 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-21 14:34:58.247
1395785 31322891 40103464412 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-07-28 20:48:27.545
2050974 34489991 40103464412 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-03 21:02:28.14
787188 19815436 40103464412 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 3 ONES EUR 2020-11-04 16:21:27.973
958912 21543736 40103464412 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-14 04:29:15.944
439327 15735373 40103464412 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-11 17:12:41.318
550110 15992854 40103464412 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-17 23:37:24.959
1265354 29633347 40103464412 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-07-30 21:06:16.963
1737143 32489525 40103464412 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-05-30 22:05:32.506
1908496 33523985 40103464412 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-06-01 03:38:36.203
2306934 35465524 40103464412 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-31 17:02:32.267

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1090386 23283285 140406 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14583 125823 69828 15251 3899 23045 0 0 0 0 3473 NULL NULL 18125 4575 13550 NULL 0 13550
1265354 29633347 79752 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 79752 45683 4689 0 5663 0 0 0 0 5546 NULL NULL 18171 4266 13905 NULL 0 13905
1395785 31322891 92351 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 35739 56612 22074 13388 0 3960 0 0 0 0 3175 NULL NULL 14015 2257 11758 NULL 0 11758
1737143 32489525 91151 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21268 69883 18455 17865 0 3429 0 0 0 0 465 NULL NULL 29669 4349 25320 NULL 0 25320
1908496 33523985 62681 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15784 46897 18079 24493 0 3198 0 0 0 0 945 NULL NULL 182 2092 -1910 NULL 0 -1910
204720 15178201 39202 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 22977 16225 10807 2075 260 2511 0 0 4 0 581 0 0 515 161 NULL 0 NULL 354
2050974 34489991 17531 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3954 13577 10181 16276 0 1986 0 0 177 0 389 NULL NULL -15078 162 -15240 NULL 0 -15240
2306934 35465524 27864 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8628 19236 10606 12903 0 2282 0 0 0 0 1521 NULL NULL -8076 0 -8076 NULL 0 -8076
333610 15478933 36300 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9427 26873 17834 1680 161 4143 0 0 4 0 802 0 0 2579 541 NULL 0 NULL 2038
439327 15735373 89998 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6655 83343 49317 7783 0 10571 0 0 0 0 1877 0 0 13795 1631 NULL 0 0 12164
550110 15992854 173766 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 134848 38918 12934 9888 110 6390 0 0 0 0 1994 0 0 7822 1362 NULL 0 0 6460
644181 16328387 231709 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 186843 44866 19055 9825 0 9356 0 0 0 0 2332 NULL NULL 4298 1142 3156 NULL 0 3156
787188 19815436 158920 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 94136 64784 32762 8829 4657 19548 0 0 0 0 2877 NULL NULL 5425 1368 4057 NULL 0 4057
958912 21543736 116365 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 16602 99763 57682 11731 306 11164 0 0 537 0 3012 NULL NULL 17017 0 17017 NULL 0 17017

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1090386 23283285 151 0 26330 0 26481 17971 782 46 18799 45280 NULL 23043 0 4954 17283 45280
1265354 29633347 2266 0 17016 0 19282 14321 870 0 15191 34473 NULL 11881 0 4954 17638 34473
1395785 31322891 39 0 24802 0 24841 14321 433 0 14754 39595 NULL 13606 0 4954 21035 39595
1737143 32489525 14077 0 19004 0 33081 14321 204 0 14525 47606 NULL 9498 0 4954 33154 47606
1908496 33523985 3309 0 20977 0 24286 14321 56 0 14377 38663 NULL 10515 0 4954 23194 38663
204720 15178201 234 0 3408 0 3642 0 29 0 29 3671 NULL 2709 0 558 404 3671
2050974 34489991 11 0 9909 0 9920 14321 0 0 14321 24241 NULL 15159 0 1778 7304 24241
2306934 35465524 491 0 10401 0 10892 14321 0 0 14321 25213 NULL 24206 0 1779 -772 25213
333610 15478933 1438 0 4383 0 5821 0 255 0 255 6076 NULL 2579 0 1055 2442 6076
439327 15735373 11451 0 4839 0 16290 0 15734 0 15734 32024 NULL 14140 0 2246 15638 32024
550110 15992854 5295 0 54432 0 59727 0 11744 0 11744 71471 NULL 59291 0 2246 9934 71471
644181 16328387 -168 0 79719 0 79551 0 9297 0 9297 88848 NULL 0 78983 3235 6630 88848
787188 19815436 3456 0 13887 0 17343 17971 7145 0 25116 42459 NULL 0 29974 4954 7531 42459
958912 21543736 1384 0 28982 0 30366 17971 6238 109 24318 54684 NULL 28980 0 4954 20750 54684

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103464412 SIA "MEDIA SALES HOUSE" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7312 010093 Latgales priekšpilsēta 3.31 0.34 0.72 1
40103464412 SIA "MEDIA SALES HOUSE" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7312 010093 Latgales priekšpilsēta 18.76 1.82 3.68 1
40103464412 SIA "MEDIA SALES HOUSE" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7312 010093 Latgales priekšpilsēta 28.46 1.89 3.99 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103464412 SIA "MEDIA SALES HOUSE" ir 18.10.2011 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103464412 SIA "MEDIA SALES HOUSE" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "MEDIA SALES HOUSE" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Bruņinieku iela 72A - 20, Rīga, LV-1009.

Kāds bija SIA "MEDIA SALES HOUSE" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 27 864 EUR, un zaudējumi bija 8 076 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "MEDIA SALES HOUSE" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "MEDIA SALES HOUSE" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,45 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,45.

Kāds ir SIA "MEDIA SALES HOUSE" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,12, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "MEDIA SALES HOUSE" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "MEDIA SALES HOUSE"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 340 EUR un VSAOI 720 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "MEDIA SALES HOUSE" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "MEDIA SALES HOUSE" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Reklāmas izvietošana plašsaziņas līdzekļos.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Reklāmas izvietošana plašsaziņas līdzekļos — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Reklāmas izvietošana plašsaziņas līdzekļos · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 129. no 297

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-10-2026