SIA "Adventis" (reģ. Nr. 40103464817) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-09-30. Jaunākais gada pārskats (2020): apgrozījums 26 877 EUR, peļņa 11 114 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,26 (2020). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40103464817 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2011-09-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV39ZZZ40103464817 |
| Juridiskā adrese | Vecmīlgrāvja iela 6 - 58, Rīga, LV-1015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 26 877 EUR | 11 114 EUR | 2 206 EUR | 4 |
| 2019 | 18 542 EUR | -10 551 EUR | 106 EUR | 2 |
| 2018 | 0 EUR | -50 EUR | 0 EUR | 0 |
| 2016 | 2 988 EUR | -1 628 EUR | 0 EUR | 1 |
| 2015 | 61 259 EUR | -2 982 EUR | 2 681 EUR | 1 |
| 2014 | 72 988 EUR | 53 EUR | 7 792 EUR | 4 |
| 2013 | 69 405 LVL | 2 493 LVL | 5 014 LVL | 4 |
| 2012 | 50 510 LVL | 266 LVL | 4 878 LVL | 3 |
| 2011 | 3 466 LVL | -273 LVL | 3 086 LVL | 3 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 26 877 EUR | 18 542 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 2 988 EUR |
| Bruto peļņa | 15 027 EUR | -10 615 EUR | — | 0 EUR | 806 EUR |
| Personāla izmaksas | — | — | 0 EUR | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 114 EUR | -10 551 EUR | -50 EUR | 0 EUR | -1 628 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 11 114 EUR | -10 551 EUR | -50 EUR | 0 EUR | -1 628 EUR |
| Pozīcija | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 206 EUR | 106 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 206 EUR | 106 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Pašu kapitāls | 462 EUR | -10 652 EUR | -101 EUR | -51 EUR | -51 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 744 EUR | 10 758 EUR | 101 EUR | 51 EUR | 51 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,26 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,26 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
41,35 % | -56,90 % | — | — | -54,48 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
503,81 % | -9 953,77 % | — | — | — |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
2 405,63 % | 99,05 % | 49,50 % | 0,00 % | 3 192,16 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,77 | -1,01 | -1,00 | -1,00 | -1,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
12,18 | 174,92 | — | — | — |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2 405,63 % | 99,05 % | 49,50 % | 0,00 % | 3 192,16 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
28,25 | -292,27 | — | — | — |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Adventis" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2020. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "JAGUAR" | 2 948 566 | 619 124 | 21,0 % | 28 | 105 306 | 1 214 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Braueri Būve" | 2 769 819 | 96 164 | 3,5 % | 43 | 64 414 | 1 639 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "GLONA" | 2 420 847 | 155 169 | 6,4 % | 6 | 403 475 | 934 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SIMCON" | 1 990 103 | 40 760 | 2,0 % | 29 | 68 624 | 1 900 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Kerher construction" | 1 589 925 | 487 | 0,0 % | 46 | 34 564 | 1 722 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "EVR Development" | 1 551 941 | 48 610 | 3,1 % | 17 | 91 291 | 1 665 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EIRO STILS 1" | 1 425 632 | -12 854 | -0,9 % | 52 | 27 416 | 1 835 (2026 Q3) |
| 8 | DKPLUS SIA | 1 305 835 | 73 189 | 5,6 % | 2 | 652 918 | *** |
| 9 | SIA "ML Būve" | 1 230 770 | 29 031 | 2,4 % | 29 | 42 440 | 957 (2026 Q3) |
| 10 | MBP-1 SIA | 1 209 609 | -78 851 | -6,5 % | 3 | 403 203 | 922 (2026 Q3) |
| 191 | SIA "Adventis" (šis uzņēmums) | 26 877 | 11 114 | 41,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103464817 | LV39ZZZ40103464817 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Adventis" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Adventis | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2011-09-30 | NULL | Rīga, Vecmīlgrāvja iela 6 - 58 | 1015 | 113654564 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 2354809 | 40103464817 | 2011-09-27 | 2011-10-03 15:10:57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92227966 | 40103464817 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2014-12-18 | 2014-12-18 10:10:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 806059 | 19853370 | 40103464817 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-05 17:28:09.277 |
| 958914 | 21543740 | 40103464817 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-14 04:29:22.708 |
| 149585 | 15036872 | 40103464817 | DokUGP2008v1 | NULL | 2011 | 2011-09-30 | 2011-12-31 | 3 | ONES | LVL | 2020-08-25 16:37:00.013 |
| 240195 | 15250846 | 40103464817 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-01-01 | 2012-12-31 | 3 | ONES | LVL | 2020-08-30 18:35:13.798 |
| 284042 | 15375952 | 40103464817 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 4 | ONES | LVL | 2020-09-02 10:24:39.508 |
| 382269 | 15614148 | 40103464817 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-09-08 12:15:38.402 |
| 518775 | 15929441 | 40103464817 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-16 09:14:02.084 |
| 686980 | 16493980 | 40103464817 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-29 18:20:00.269 |
| 1085038 | 23268307 | 40103464817 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-21 06:48:26.748 |
| 1273726 | 29654637 | 40103464817 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-08-02 21:18:25.962 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1085038 | 23268307 | 18542 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29157 | -10615 | 0 | 37 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10551 | 0 | -10551 | NULL | 0 | -10551 |
| 1273726 | 29654637 | 26877 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11850 | 15027 | 0 | 3956 | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11114 | 0 | 11114 | NULL | 0 | 11114 |
| 149585 | 15036872 | 3466 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3044 | 422 | 95 | 288 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0 | NULL | 312 | NULL | -273 |
| 240195 | 15250846 | 50510 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 40450 | 10060 | 1032 | 4077 | 0 | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4812 | 0 | NULL | 4546 | NULL | 266 |
| 284042 | 15375952 | 69405 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 53406 | 15999 | 1015 | 5634 | 0 | 611 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8739 | 0 | NULL | 6246 | NULL | 2493 |
| 382269 | 15614148 | 72988 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55790 | 17198 | 1707 | 8851 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6622 | 0 | NULL | 6569 | 0 | 53 |
| 518775 | 15929441 | 61259 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50267 | 10992 | 1588 | 6873 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2531 | 0 | NULL | 5513 | 0 | -2982 |
| 686980 | 16493980 | 2988 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2182 | 806 | 269 | 1588 | 0 | 577 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1628 | 0 | -1628 | NULL | 0 | -1628 |
| 806059 | 19853370 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 958914 | 21543740 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -50 | 0 | -50 | NULL | 0 | -50 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1085038 | 23268307 | 102 | 0 | 4 | 0 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 106 | NULL | 10758 | 0 | 0 | -10652 | 106 |
| 1273726 | 29654637 | 101 | 0 | 2105 | 0 | 2206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2206 | NULL | 1744 | 0 | 0 | 462 | 2206 |
| 149585 | 15036872 | 395 | 0 | 1205 | 1486 | 3086 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3086 | NULL | 3358 | 0 | 0 | -272 | 3086 |
| 240195 | 15250846 | 1346 | 0 | 2502 | 1030 | 4878 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4878 | NULL | 4795 | 0 | 0 | 83 | 4878 |
| 284042 | 15375952 | 1141 | 0 | 2049 | 1824 | 5014 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5014 | NULL | 1858 | 0 | 0 | 3156 | 5014 |
| 382269 | 15614148 | 2523 | 0 | 3298 | 1971 | 7792 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7792 | NULL | 3232 | 0 | 0 | 4560 | 7792 |
| 518775 | 15929441 | 1599 | 0 | 929 | 153 | 2681 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2681 | NULL | 1103 | 0 | 0 | 1578 | 2681 |
| 686980 | 16493980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 51 | 0 | 0 | -51 | 0 |
| 806059 | 19853370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 51 | 0 | 0 | -51 | 0 |
| 958914 | 21543740 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 101 | 0 | 0 | -101 | 0 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91360144 | 40103464817 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2025-04-09 | 03350/044/2025-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
| 91357062 | 40103464817 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums visa veida pārreģistrācijai | 2025-03-06 | 02096/044/2025-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103464817 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Adventis" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4335 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103464817 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Adventis" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4339 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103464817 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Adventis" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4339 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103464817 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Adventis" | nav | 04.10.2012 | nav | nav | 23.12.2016 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103464817 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Adventis" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vecmīlgrāvja iela 6 - 58, Rīga, LV-1015.
2020. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 26 877 EUR, un peļņa bija 11 114 EUR.
2020. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2020. gadā bija 1,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,26.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2020. gadā bija 28,25, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026