Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "DAS Expert"

SIA "DAS Expert" (reģ. Nr. 40103482028) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-11-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 40 253 EUR, zaudējumi 445 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,16 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope

Reģistrācijas Nr.40103482028
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2011-11-17
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV69ZZZ40103482028
Juridiskā adrese Gramzdas iela 19 k-1 - 28, Rīga, LV-1029

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 40 253 EUR -445 EUR 505 EUR 2
2024 38 327 EUR 100 EUR 586 EUR 2
2023 38 460 EUR -129 EUR 761 EUR 2
2022 32 739 EUR -101 EUR 613 EUR 2
2021 31 155 EUR -326 EUR 377 EUR 2
2020 26 623 EUR -1 454 EUR 115 EUR 2
2019 26 488 EUR 1 185 EUR 1 599 EUR 2
2018 26 823 EUR -930 EUR 124 EUR 2
2017 26 565 EUR 39 EUR 1 312 EUR 2
2016 23 471 EUR 400 EUR 903 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 2.87 0.64 2.22 2
2026. gada 2. ceturksnis 3.18 0.66 2.25 2
2026. gada 1. ceturksnis 2.71 0.59 2.11 2
2025. gada 4. ceturksnis 2.50 0.54 1.96 2
2024 9.99 2.36 7.37 2
2023 9.70 2.16 7.33 3
2022 7.96 1.74 6.04 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 597.28 ~ 520.17
2022 492.16 ~ 422.39

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 40 253 EUR 38 327 EUR 38 460 EUR 32 739 EUR 31 155 EUR
Bruto peļņa -73 EUR 330 EUR 302 EUR 270 EUR 460 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -445 EUR 100 EUR -129 EUR -101 EUR -326 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -445 EUR 100 EUR -129 EUR -101 EUR -326 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 505 EUR 586 EUR 761 EUR 613 EUR 377 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 505 EUR 586 EUR 761 EUR 613 EUR 377 EUR
Pašu kapitāls -2 578 EUR -2 133 EUR -2 232 EUR -2 103 EUR -2 002 EUR
Īstermiņa saistības 3 083 EUR 2 719 EUR 2 993 EUR 2 716 EUR 2 379 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Darbinieku skaits: kritums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija Nr. RI11IC0138 Darbība reģistrēta
    no 2011-12-19 · Automašīnu remontdarbnīca

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,16 0,22 0,25 0,23 0,16
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,16 0,22 0,25 0,23 0,16
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-1,11 % 0,26 % -0,34 % -0,31 % -1,05 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-88,12 % 17,06 % -16,95 % -16,48 % -86,47 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
17,26 % -4,69 % 5,78 % 4,80 % 16,28 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,20 -1,27 -1,34 -1,29 -1,19
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
79,71 65,40 50,54 53,41 82,64
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
17,26 % -4,69 % 5,78 % 4,80 % 16,28 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
68,48 59,78 45,01 47,10 71,13

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "DAS Expert" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9531)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2897 uzņēmumi 1285. vieta pēc apgrozījuma 1873. vieta pēc peļņas Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "ZK 9"13 245 61870 7790,5 %14790 1062 628 (2026 Q3)
2SIA "Andre Motors"12 575 437472 3443,8 %21598 8302 826 (2026 Q3)
3SIA "Favorit West"9 057 06117 2780,2 %17532 7681 980 (2026 Q3)
4SIA "Avēnija VP"8 535 43244 6050,5 %18474 1911 048 (2026 Q3)
5SIA "AK12"5 844 818-47 388-0,8 %6787 2362 236 (2026 Q3)
6SIA "AUTOFAVORĪTS"5 591 387-161 436-2,9 %6586 0211 542 (2026 Q3)
7SIA "SD AUTOCENTRS"5 559 209177 7293,2 %24231 6341 424 (2026 Q3)
8SIA "TEHAUTO"5 212 68684 5561,6 %22236 9401 562 (2026 Q3)
9SIA "STUTTGART workshop"5 069 545135 8012,7 %23220 4151 951 (2026 Q3)
10"SG AUTOCENTRS" SIA4 937 742106 9702,2 %31 645 9141 382 (2026 Q3)
1285SIA "DAS Expert" (šis uzņēmums)40 253-445-1,1 %220 127***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "DAS Expert"
9531 Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103482028 LV69ZZZ40103482028 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAS Expert" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību DAS Expert NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2011-11-17 NULL Rīga, Gramzdas iela 19 k-1 - 28 1029 111624411 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2423530 40103482028 2011-11-04 2011-11-22 14:14:54

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92356232 40103482028 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2016-05-19 2016-05-19 09:42:16

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
120006 14975595 40103482028 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-11-17 2011-12-31 1 ONES LVL 2020-08-23 23:26:52.849
901692 21384881 40103482028 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-10 22:36:38.779
575487 16050232 40103482028 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 3 ONES EUR 2020-09-19 12:48:06.719
623266 16235381 40103482028 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-26 04:03:16.954
1207335 29177857 40103482028 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-04-27 09:00:08.44
1324339 30726756 40103482028 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-03-30 09:00:08.4
1471603 32311083 40103482028 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-04-24 23:03:48.201
1925723 33571825 40103482028 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-06-09 19:00:25.282
713079 19263691 40103482028 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 2 ONES EUR 2020-10-31 14:04:24.661
194530 15156515 40103482028 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 3 ONES LVL 2020-08-28 08:12:23.929
279577 15365278 40103482028 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 4 ONES LVL 2020-09-02 04:02:33.646
366958 15549214 40103482028 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-07 11:18:06.027
1025145 22841752 40103482028 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-17 20:37:17.899
1983829 34263887 40103482028 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-04-16 03:00:05.332
2191488 35266600 40103482028 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-04-13 23:00:02.146

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1025145 22841752 26488 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 24645 1843 0 658 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1185 0 1185 NULL 0 1185
120006 14975595 320 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 237 83 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 83 0 NULL 0 NULL 83
1207335 29177857 26623 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 27350 -727 0 727 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1454 0 -1454 NULL 0 -1454
1324339 30726756 31155 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 30695 460 0 786 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -326 0 -326 NULL 0 -326
1471603 32311083 32739 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32469 270 0 371 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -101 0 -101 NULL 0 -101
1925723 33571825 38460 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 38158 302 0 425 0 6 0 0 0 0 0 NULL NULL -129 0 -129 NULL 0 -129
194530 15156515 11685 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11586 99 0 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 49 7 NULL 0 NULL 42
1983829 34263887 38327 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 37997 330 0 375 145 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 100 0 100 NULL 0 100
2191488 35266600 40253 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 40326 -73 0 372 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -445 0 -445 NULL 0 -445
279577 15365278 13090 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13019 71 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 2 NULL 0 NULL 9
366958 15549214 23556 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 24330 -774 0 121 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -895 0 NULL 0 0 -895
575487 16050232 17150 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 17753 -603 0 81 471 0 0 0 0 0 0 0 0 -213 0 NULL 0 0 -213
623266 16235381 23471 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 22870 601 0 102 0 99 0 0 0 0 0 NULL NULL 400 0 400 NULL 0 400
713079 19263691 26565 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 26407 158 0 117 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 41 2 39 NULL 0 39
901692 21384881 26823 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 27293 -470 0 653 193 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -930 0 -930 NULL 0 -930

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1025145 22841752 1589 0 10 0 1599 0 0 0 0 1599 NULL 1821 0 0 -222 1599
120006 14975595 321 0 0 0 321 0 0 0 0 321 NULL 237 0 0 84 321
1207335 29177857 115 0 0 0 115 0 0 0 0 115 NULL 1791 0 0 -1676 115
1324339 30726756 377 0 0 0 377 0 0 0 0 377 NULL 2379 0 0 -2002 377
1471603 32311083 613 0 0 0 613 0 0 0 0 613 NULL 2716 0 0 -2103 613
1925723 33571825 761 0 0 0 761 0 0 0 0 761 NULL 2993 0 0 -2232 761
194530 15156515 482 0 0 0 482 0 0 0 0 482 NULL 356 0 0 126 482
1983829 34263887 586 0 0 0 586 0 0 0 0 586 NULL 2719 0 0 -2133 586
2191488 35266600 505 0 0 0 505 0 0 0 0 505 NULL 3083 0 0 -2578 505
279577 15365278 264 0 248 0 512 0 0 0 0 512 NULL 377 0 0 135 512
366958 15549214 447 0 521 0 968 0 0 0 0 968 NULL 1671 0 0 -703 968
575487 16050232 181 0 111 0 292 0 0 0 0 292 NULL 1208 0 0 -916 292
623266 16235381 891 0 12 0 903 0 0 0 0 903 NULL 1419 0 0 -516 903
713079 19263691 1302 0 10 0 1312 0 0 0 0 1312 NULL 1789 0 0 -477 1312
901692 21384881 114 0 10 0 124 0 0 0 0 124 NULL 1531 0 0 -1407 124

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103482028 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAS Expert" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9531 010095 Zemgales priekšpilsēta 9.99 2.36 7.37 2
40103482028 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAS Expert" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4520 010095 Zemgales priekšpilsēta 9.70 2.16 7.33 3
40103482028 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAS Expert" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4520 010095 Zemgales priekšpilsēta 7.96 1.74 6.04 3

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103482028 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DAS Expert" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "DAS Expert" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Gramzdas iela 19 k-1 - 28, Rīga, LV-1029.

Kāds bija SIA "DAS Expert" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 40 253 EUR, un zaudējumi bija 445 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "DAS Expert" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "DAS Expert" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,16 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,16.

Kāds ir SIA "DAS Expert" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 68,48, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "DAS Expert"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 990 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 360 EUR un VSAOI 7 370 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "DAS Expert" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "DAS Expert" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 285. no 2 897

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026