SIA "APRANGA MLV" (reģ. Nr. 40103486301) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-11-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 7 791 888 EUR, peļņa 645 782 EUR, darbinieku skaits: 57. Kopējais likviditātes koeficients: 1,90 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Apģērbu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40103486301 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2011-11-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV31ZZZ40103486301 |
| Juridiskā adrese | Elizabetes iela 51 - 1A, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 791 888 EUR | 645 782 EUR | 1 854 378 EUR | 57 |
| 2024 | 8 485 208 EUR | 862 653 EUR | 2 432 106 EUR | 63 |
| 2023 | 7 868 714 EUR | 580 968 EUR | 2 413 216 EUR | 62 |
| 2022 | 6 506 520 EUR | 374 459 EUR | 2 229 163 EUR | 60 |
| 2021 | 4 811 403 EUR | 364 968 EUR | 2 453 608 EUR | 63 |
| 2020 | 5 093 065 EUR | 287 078 EUR | 2 262 686 EUR | 64 |
| 2019 | 5 260 174 EUR | 388 256 EUR | 2 669 456 EUR | 54 |
| 2018 | 3 929 512 EUR | 467 585 EUR | 1 033 154 EUR | 40 |
| 2017 | 4 096 660 EUR | 372 248 EUR | 824 923 EUR | 41 |
| 2016 | 3 978 449 EUR | 384 922 EUR | 864 934 EUR | 38 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 549.43 | 20.67 | 58.52 | 54 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 441.11 | 25.18 | 64.25 | 53 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 550.40 | 23.73 | 62.20 | 56 |
| 2024 | 2 212.66 | 124.70 | 267.09 | 64 |
| 2023 | 1 927.28 | 106.29 | 239.75 | 63 |
| 2022 | 1 718.91 | 83.06 | 190.61 | 58 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 059.65 | ~ 846.80 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 185.36 | ~ 930.62 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 086.06 | ~ 854.21 |
| 2024 | 1 020.16 | ~ 790.42 |
| 2023 | 930.27 | ~ 732.98 |
| 2022 | 803.36 | ~ 614.87 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (267.09 * 1000) / 0.3409 ) / 64 / 12 = 1 020.16 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 020.16 * 0.105 = 107.12 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 299.94 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 020.16 - 107.12 - 299.94) * 0.2 ≈ 122.62 EUR
4. Neto alga: 1 020.16 - 107.12 - 122.62 = ~ 790.42 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 7 791 888 EUR | 8 485 208 EUR | 7 868 714 EUR | 6 506 520 EUR | 4 811 403 EUR |
| Bruto peļņa | 3 564 362 EUR | 3 988 840 EUR | 3 543 934 EUR | 2 863 354 EUR | 1 721 741 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 934 167 EUR | 1 062 868 EUR | 731 015 EUR | 490 040 EUR | 367 071 EUR |
| UIN nodoklis | 288 385 EUR | 200 215 EUR | 150 047 EUR | 115 581 EUR | 2 103 EUR |
| Tīrā peļņa | 645 782 EUR | 862 653 EUR | 580 968 EUR | 374 459 EUR | 364 968 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 854 378 EUR | 2 432 106 EUR | 2 413 216 EUR | 2 229 163 EUR | 2 453 608 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 536 646 EUR | 2 050 691 EUR | 1 872 443 EUR | 1 419 592 EUR | 1 322 288 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 044 874 EUR | 1 549 092 EUR | 1 486 439 EUR | 1 505 471 EUR | 1 731 042 EUR |
| Īstermiņa saistības | 809 504 EUR | 883 014 EUR | 926 777 EUR | 723 692 EUR | 722 566 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,90 | 2,32 | 2,02 | 1,96 | 1,83 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,09 | 1,72 | 1,19 | 0,99 | 0,91 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,29 % | 10,17 % | 7,38 % | 5,76 % | 7,59 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
34,82 % | 35,47 % | 24,07 % | 16,80 % | 14,87 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
61,80 % | 55,69 % | 39,08 % | 24,87 % | 21,08 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,77 | 0,57 | 0,62 | 0,48 | 0,42 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 6 470,16 | 40 837,67 | 175,80 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,20 | 3,49 | 3,26 | 2,92 | 1,96 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
89,40 % | 68,61 % | 49,19 % | 32,55 % | 21,33 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,06 | 6,46 | 5,67 | 5,27 | 4,20 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "APRANGA MLV" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "LPP Latvia ltd" | 58 150 753 | 1 191 859 | 2,0 % | 447 | 130 091 | 1 252 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "APRANGA LV" | 32 919 192 | 1 586 737 | 4,8 % | 196 | 167 955 | 1 139 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "New Yorker Latvija" | 25 751 395 | 5 542 828 | 21,5 % | 158 | 162 984 | 1 237 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "APRANGA" | 22 531 871 | 947 025 | 4,2 % | 188 | 119 850 | 1 257 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "LINDEX LATVIA" | 13 734 555 | 823 400 | 6,0 % | 102 | 134 653 | 1 068 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Peek & Cloppenburg" | 13 323 379 | 1 084 824 | 8,1 % | 52 | 256 219 | 1 404 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "APRANGA MLV" (šis uzņēmums) | 7 791 888 | 645 782 | 8,3 % | 54 | 144 294 | 1 060 (2026 Q2) |
| 8 | POLDMA KAUBANDUSE AKTSIASELTS filiāle Latvijā | 7 441 878 | 389 466 | 5,2 % | 144 | 51 680 | 1 184 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Mikado Group" | 6 439 542 | 350 345 | 5,4 % | 33 | 195 138 | 1 452 (2026 Q2) |
| 10 | VAN GRAAF Latvia SIA | 4 917 955 | 583 548 | 11,9 % | 24 | 204 915 | 1 062 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103486301 | LV31ZZZ40103486301 | SIA "APRANGA MLV" | SIA | APRANGA MLV | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2011-11-30 | NULL | Rīga, Elizabetes iela 51 - 1A | 1010 | 118911635 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 2438068 | 40103486301 | 2011-11-10 | 2011-12-02 09:35:52 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92381120 | 40103486301 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 85342 | EUR | 2016-07-11 | 2016-07-11 15:03:53 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 788871 | 19818803 | 40103486301 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 41 | ONES | EUR | 2020-11-04 18:14:15.718 |
| 937614 | 21491186 | 40103486301 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 40 | ONES | EUR | 2020-11-12 22:10:03.998 |
| 651120 | 16359206 | 40103486301 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 38 | ONES | EUR | 2020-10-27 17:30:13.177 |
| 1101236 | 23306213 | 40103486301 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 54 | ONES | EUR | 2020-11-22 06:02:37.35 |
| 1263642 | 29628689 | 40103486301 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 64 | ONES | EUR | 2021-07-30 15:18:23.321 |
| 1375543 | 31211604 | 40103486301 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 63 | ONES | EUR | 2022-07-08 17:14:35.207 |
| 1744563 | 32510475 | 40103486301 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 60 | ONES | EUR | 2023-06-01 20:02:44.272 |
| 1903832 | 33511918 | 40103486301 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 62 | ONES | EUR | 2024-05-31 03:21:59.018 |
| 2007859 | 34352172 | 40103486301 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 63 | ONES | EUR | 2025-05-09 21:00:24.914 |
| 2254093 | 35398139 | 40103486301 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 57 | ONES | EUR | 2026-05-22 03:00:48.607 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1101236 | 23306213 | 5260174 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3053374 | 2206800 | 1608300 | 201373 | 6290 | 1567 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10204 | NULL | NULL | 391646 | 3390 | 388256 | NULL | 0 | 388256 |
| 1263642 | 29628689 | 5093065 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3038834 | 2054231 | 1597199 | 204893 | 54515 | 4143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10127 | NULL | NULL | 292384 | 5306 | 287078 | NULL | 0 | 287078 |
| 1375543 | 31211604 | 4811403 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3089662 | 1721741 | 1435691 | 194362 | 285897 | 8414 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2100 | NULL | NULL | 367071 | 2103 | 364968 | NULL | 0 | 364968 |
| 1744563 | 32510475 | 6506520 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3643166 | 2863354 | 2130982 | 268198 | 25549 | 0 | 0 | 0 | 329 | 0 | 12 | NULL | NULL | 490040 | 115581 | 374459 | NULL | 0 | 374459 |
| 1903832 | 33511918 | 7868714 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4324780 | 3543934 | 2500359 | 343495 | 20708 | 3416 | 0 | 0 | 13756 | 0 | 113 | NULL | NULL | 731015 | 150047 | 580968 | NULL | 0 | 580968 |
| 2007859 | 34352172 | 8485208 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4496368 | 3988840 | 2594825 | 380974 | 24666 | 5437 | 0 | 0 | 30598 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1062868 | 200215 | 862653 | NULL | 0 | 862653 |
| 2254093 | 35398139 | 7791888 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4227526 | 3564362 | 2311953 | 359109 | 28892 | 6862 | 0 | 0 | 18837 | 0 | 0 | NULL | NULL | 934167 | 288385 | 645782 | NULL | 0 | 645782 |
| 651120 | 16359206 | 3978449 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2392200 | 1586249 | 984884 | 150045 | 3102 | 682 | 0 | 0 | 0 | 0 | 292 | NULL | NULL | 453448 | 73500 | 379948 | NULL | 0 | 384922 |
| 788871 | 19818803 | 4096660 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2448792 | 1647868 | 990710 | 187710 | 5243 | 28972 | 0 | 0 | 0 | 0 | 96 | NULL | NULL | 445623 | 75598 | 370025 | NULL | 0 | 372248 |
| 937614 | 21491186 | 3929512 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2317436 | 1612076 | 979960 | 170930 | 7101 | 453 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 467834 | 249 | 467585 | NULL | 0 | 467585 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1101236 | 23306213 | 117522 | 0 | 68843 | 692711 | 879076 | 0 | 1790366 | 14 | 1790380 | 2669456 | NULL | 1590459 | 0 | 0 | 1078997 | 2669456 |
| 1263642 | 29628689 | 59446 | 0 | 131096 | 610306 | 800848 | 0 | 1461838 | 0 | 1461838 | 2262686 | NULL | 819211 | 77401 | 0 | 1366074 | 2262686 |
| 1375543 | 31211604 | 540802 | 0 | 114773 | 666713 | 1322288 | 0 | 1131320 | 0 | 1131320 | 2453608 | NULL | 722566 | 0 | 0 | 1731042 | 2453608 |
| 1744563 | 32510475 | 620428 | 0 | 93072 | 706092 | 1419592 | 0 | 809571 | 0 | 809571 | 2229163 | NULL | 723692 | 0 | 0 | 1505471 | 2229163 |
| 1903832 | 33511918 | 1055697 | 0 | 48364 | 768382 | 1872443 | 0 | 537920 | 2853 | 540773 | 2413216 | NULL | 926777 | 0 | 0 | 1486439 | 2413216 |
| 2007859 | 34352172 | 1482388 | 0 | 32950 | 535353 | 2050691 | 0 | 379742 | 1673 | 381415 | 2432106 | NULL | 883014 | 0 | 0 | 1549092 | 2432106 |
| 2254093 | 35398139 | 839574 | 0 | 39209 | 657863 | 1536646 | 0 | 317240 | 492 | 317732 | 1854378 | NULL | 809504 | 0 | 0 | 1044874 | 1854378 |
| 651120 | 16359206 | 63139 | 0 | 238701 | 428082 | 729922 | 0 | 135012 | 0 | 135012 | 864934 | NULL | 311803 | 2223 | 0 | 550908 | 864934 |
| 788871 | 19818803 | 132027 | 0 | 111506 | 479233 | 722766 | 0 | 102030 | 127 | 102157 | 824923 | NULL | 301767 | 0 | 0 | 523156 | 824923 |
| 937614 | 21491186 | 336311 | 0 | 60472 | 457246 | 854029 | 0 | 179054 | 71 | 179125 | 1033154 | NULL | 342413 | 0 | 0 | 690741 | 1033154 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 651120 | 16359206 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 453448 | 548296 | 602158 | -306 | -74301 | NULL | 527551 | 0 | 0 | -3382 | 0 | -146000 | 0 | 0 | 0 | -149382 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -400000 | -400000 | 0 | -21831 | 84970 | 63139 |
| 788871 | 19818803 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 445623 | 531443 | 463176 | -96 | -56323 | NULL | 406757 | 0 | 0 | -52869 | 0 | 115000 | 0 | 0 | 0 | 62131 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -400000 | -400000 | 0 | 68888 | 63139 | 132027 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103486301 | SIA "APRANGA MLV" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 2 212.66 | 124.70 | 267.09 | 64 |
| 40103486301 | SIA "APRANGA MLV" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1 927.28 | 106.29 | 239.75 | 63 |
| 40103486301 | SIA "APRANGA MLV" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1 718.91 | 83.06 | 190.61 | 58 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103486301 | SIA "APRANGA MLV" | ir | 29.12.2011 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103486301 | SIA "APRANGA MLV" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Elizabetes iela 51 - 1A, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 7 791 888 EUR, un peļņa bija 645 782 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 57 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,90 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,09.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,06, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 020.16 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 790.42 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 212 660 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 124 700 EUR un VSAOI 267 090 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apģērbu mazumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026