Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Vinotrade"

SIA "Vinotrade" (reģ. Nr. 40103495766) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-12-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 6 694 293 EUR, peļņa 490 373 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 1,80 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Dzērienu vairumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40103495766
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2011-12-28
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV71ZZZ40103495766
Juridiskā adrese Tēraudu iela 18, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 6 694 293 EUR 490 373 EUR 2 420 630 EUR 6
2024 7 381 929 EUR 474 621 EUR 1 114 357 EUR 5
2023 9 527 913 EUR 793 267 EUR 861 617 EUR 3
2022 195 018 EUR 19 267 EUR 108 142 EUR 3
2021 0 EUR -22 EUR 3 326 EUR 2
2020 0 EUR -5 981 EUR 6 255 EUR 2
2019 95 247 EUR -5 553 EUR 58 854 EUR 2
2018 498 477 EUR 11 689 EUR 83 084 EUR 2
2017 407 866 EUR 1 687 EUR 82 540 EUR 2
2016 634 932 EUR -7 204 EUR 90 854 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 14.07 5.06 7.99 7
2026. gada 1. ceturksnis 123.19 4.55 7.22 6
2025. gada 4. ceturksnis 8.68 4.42 7.23 6
2024 132.42 13.36 21.30 5
2023 -35.90 6.19 10.40 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 116.09 ~ 884.43
2026. gada 1. ceturksnis 1 176.62 ~ 924.79
2025. gada 4. ceturksnis 1 178.25 ~ 915.68
2024 1 041.36 ~ 803.97
2023 847.43 ~ 680.03

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (21.3 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 1 041.36 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 041.36 * 0.105 = 109.34 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 291.78 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 041.36 - 109.34 - 291.78) * 0.2 ≈ 128.05 EUR

4. Neto alga: 1 041.36 - 109.34 - 128.05 = ~ 803.97 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 6 694 293 EUR 7 381 929 EUR 9 527 913 EUR 195 018 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 755 579 EUR 684 680 EUR 824 403 EUR 22 912 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 527 873 EUR 605 141 EUR 799 721 EUR 19 267 EUR -22 EUR
UIN nodoklis 37 500 EUR 130 520 EUR 6 454 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 490 373 EUR 474 621 EUR 793 267 EUR 19 267 EUR -22 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 2 420 630 EUR 1 114 357 EUR 861 617 EUR 108 142 EUR 3 326 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 2 350 886 EUR 1 019 129 EUR 818 078 EUR 108 142 EUR 3 326 EUR
Pašu kapitāls 1 117 537 EUR 777 165 EUR 796 140 EUR 22 372 EUR 3 105 EUR
Īstermiņa saistības 1 303 093 EUR 337 192 EUR 65 477 EUR 85 770 EUR 221 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "LOMER POINT BRIDGE" — līdz 2022-06-08

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,80 3,02 12,49 1,26 15,05
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,28 1,57 7,43 1,26 15,05
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
7,33 % 6,43 % 8,33 % 9,88 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
20,26 % 42,59 % 92,07 % 17,82 % -0,66 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
43,88 % 61,07 % 99,64 % 86,12 % -0,71 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,17 0,43 0,08 3,83 0,07
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,77 6,62 11,06 1,80 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
47,24 % 77,87 % 100,45 % 86,12 % -0,71 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,50 10,30 20,44 2,79 7,34

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Vinotrade" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4634)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 177 uzņēmumi 27. vieta pēc apgrozījuma 11. vieta pēc peļņas Dzērienu vairumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Pernod Ricard Eastern Europe Operations"141 996 6931 637 6311,2 %265 461 4113 905 (2026 Q2)
2SIA "AMBER DISTRIBUTION LATVIA"127 068 6675 640 2824,4 %156814 5431 523 (2026 Q2)
3SIA "MV GROUP Distribution LV"97 620 0881 503 4671,5 %901 084 6681 912 (2026 Q2)
4SIA "Coca-Cola HBC Latvia"59 222 182-168 594-0,3 %92643 7193 548 (2026 Q2)
5SIA "LIVIKO"42 243 3991 349 9593,2 %49862 1102 882 (2026 Q2)
6SIA "East Spirits"35 558 563395 5681,1 %93 950 9512 965 (2026 Q2)
7SIA "BALTĀ BURA"34 292 097-3 549 280-10,4 %0
8SIA "Prike Latvija"29 297 505676 6012,3 %32915 5473 397 (2026 Q2)
9Anora Latvia SIA28 797 412310 7011,1 %31928 9492 967 (2026 Q2)
10AS "Aldaris"27 583 781-2 833 671-10,3 %138199 8822 671 (2026 Q2)
27SIA "Vinotrade" (šis uzņēmums)6 694 293490 3737,3 %7956 3281 116 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Vinotrade"
4634 Dzērienu vairumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103495766 LV71ZZZ40103495766 SIA "Vinotrade" SIA Vinotrade NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2011-12-28 NULL Mārupes nov., Mārupe, Tēraudu iela 18 2167 103525830 100016583 100003815 0807600 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2474421 40103495766 2011-12-08 2011-12-29 11:05:56

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103495766 2022-06-08 SIA "LOMER POINT BRIDGE"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92293178 40103495766 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2844 EUR 2015-07-30 2015-07-30 11:44:17

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
721053 19431510 40103495766 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 2 ONES EUR 2020-10-31 22:16:08.969
900097 21377480 40103495766 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-10 21:01:08.437
121863 14979500 40103495766 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-12-28 2011-12-31 0 ONES LVL 2020-08-24 04:25:33.282
213756 15196796 40103495766 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 3 ONES LVL 2020-08-29 09:23:51.234
277897 15360751 40103495766 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 3 ONES LVL 2020-09-01 23:07:13.869
378219 15602114 40103495766 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 3 ONES EUR 2020-09-08 03:05:50.686
473480 15801477 40103495766 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 3 ONES EUR 2020-09-13 16:48:19.109
592300 16111878 40103495766 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 3 ONES EUR 2020-10-23 03:07:21.795
1000009 22682149 40103495766 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-16 11:48:21.694
1168782 28829693 40103495766 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-02-19 13:01:53.352
1309440 30565126 40103495766 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-02-24 22:14:44.264
1456545 32203007 40103495766 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-03-17 17:03:19.342
1818939 33181628 40103495766 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-03-11 22:06:49.173
2025962 34410701 40103495766 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 5 ONES EUR 2025-05-20 19:01:54.952
2227844 35348909 40103495766 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 6 ONES EUR 2026-05-10 17:00:02.532

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1000009 22682149 95247 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 103375 -8128 3335 3435 11463 2118 0 0 0 0 0 NULL NULL -5553 0 -5553 NULL 0 -5553
1168782 28829693 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 4791 3743 2568 15 0 0 0 0 0 NULL NULL -5981 0 -5981 NULL 0 -5981
121863 14979500 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 NULL 0
1309440 30565126 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 2665 356 2999 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -22 0 -22 NULL 0 -22
1456545 32203007 195018 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 172106 22912 3040 605 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 19267 0 19267 NULL 0 19267
1818939 33181628 9527913 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8703510 824403 6196 11938 2 6550 0 0 0 0 0 NULL NULL 799721 6454 793267 NULL 0 793267
2025962 34410701 7381929 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6697249 684680 150929 22732 94122 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 605141 130520 474621 NULL 0 474621
213756 15196796 490246 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 467622 22624 8025 2495 0 4083 0 0 1386 0 2082 0 0 7325 1070 NULL 0 NULL 6255
2227844 35348909 6694293 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5938714 755579 186678 30610 61544 71962 0 0 0 0 0 NULL NULL 527873 37500 490373 NULL 0 490373
277897 15360751 624705 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 578255 46450 9672 8701 0 6016 0 0 463 0 984 0 0 21540 2379 NULL 1032 NULL 18129
378219 15602114 889464 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 855961 33503 9498 16123 530 666 0 0 0 0 1182 0 0 6564 1364 NULL 0 0 5340
473480 15801477 470944 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 459662 11282 15776 14108 0 3505 0 0 0 0 280 0 0 -22387 0 NULL 0 0 -22012
592300 16111878 634932 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 619977 14955 14910 5815 3 1845 0 0 0 0 58 NULL NULL -7670 0 -7670 NULL 0 -7204
721053 19431510 407866 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 388170 19696 14572 4938 2084 303 0 0 0 0 0 NULL NULL 1967 280 1687 NULL 0 1687
900097 21377480 498477 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 475827 22650 3926 3809 318 3524 0 0 0 0 0 NULL NULL 11709 20 11689 NULL 0 11689

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1000009 22682149 3159 0 55544 0 58703 0 151 0 151 58854 NULL 49746 0 0 9108 58854
1168782 28829693 6246 0 9 0 6255 0 0 0 0 6255 NULL 3128 0 0 3127 6255
121863 14979500 1000 0 1000 0 2000 0 0 0 0 2000 NULL 0 0 0 2000 2000
1309440 30565126 3306 0 20 0 3326 0 0 0 0 3326 NULL 221 0 0 3105 3326
1456545 32203007 86045 0 22097 0 108142 0 0 0 0 108142 NULL 85770 0 0 22372 108142
1818939 33181628 476781 0 9463 331834 818078 0 43539 0 43539 861617 NULL 65477 0 0 796140 861617
2025962 34410701 168260 0 362801 488068 1019129 0 95228 0 95228 1114357 NULL 337192 0 0 777165 1114357
213756 15196796 7254 0 16698 317 24269 0 1305 0 1305 25574 NULL 17319 0 0 8255 25574
2227844 35348909 1188610 110100 370413 681763 2350886 0 69744 0 69744 2420630 NULL 1303093 0 0 1117537 2420630
277897 15360751 19931 0 46382 27 66340 0 25837 0 25837 92177 NULL 49110 18778 1032 23257 92177
378219 15602114 28925 0 106870 638 136433 0 28861 0 28861 165294 NULL 108476 17058 1329 38431 165294
473480 15801477 1276 0 57682 0 58958 0 21052 0 21052 80010 NULL 55487 7150 954 16419 80010
592300 16111878 15593 0 60893 131 76617 0 14237 0 14237 90854 NULL 81151 0 488 9215 90854
721053 19431510 2056 0 74585 23 76664 0 5876 0 5876 82540 NULL 71149 0 0 11391 82540
900097 21377480 29015 0 52066 126 81207 0 1877 0 1877 83084 NULL 68423 0 0 14661 83084

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103495766 SIA "Vinotrade" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4634 039200 Mārupe 132.42 13.36 21.30 5
40103495766 SIA "Vinotrade" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4634 039200 Mārupe -35.90 6.19 10.40 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103495766 SIA "Vinotrade" ir 07.01.2012 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103495766 SIA "Vinotrade" A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Vinotrade" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Tēraudu iela 18, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.

Kāds bija SIA "Vinotrade" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 694 293 EUR, un peļņa bija 490 373 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Vinotrade" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Vinotrade" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "LOMER POINT BRIDGE"".

Kāds ir SIA "Vinotrade" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,80 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,28.

Kāds ir SIA "Vinotrade" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,50, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Vinotrade" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Vinotrade"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 041.36 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 803.97 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Vinotrade"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 132 420 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 13 360 EUR un VSAOI 21 300 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Vinotrade" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Vinotrade" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzērienu vairumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Dzērienu vairumtirdzniecība — Mārupes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Dzērienu vairumtirdzniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026