Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "PK Truck"

SIA "PK Truck" (reģ. Nr. 40103500179) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-01-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 145 403 EUR, zaudējumi 37 102 EUR, darbinieku skaits: 15. Kopējais likviditātes koeficients: 0,48 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Kravu autotransports

Reģistrācijas Nr.40103500179
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-01-12
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV36ZZZ40103500179
Juridiskā adrese Ziedoņa iela 11, Tukums, Tukuma nov., LV-3101

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 145 403 EUR -37 102 EUR 780 784 EUR 15
2024 1 125 259 EUR 27 260 EUR 1 012 794 EUR 14
2023 1 105 183 EUR 53 222 EUR 755 810 EUR 13
2022 1 000 258 EUR 136 252 EUR 404 720 EUR 12
2021 250 260 EUR -24 205 EUR 173 408 EUR 8
2020 76 397 EUR -14 868 EUR 66 805 EUR 4
2019 132 772 EUR 69 463 EUR 78 598 EUR 3
2018 104 803 EUR 6 691 EUR 32 253 EUR 3
2017 96 683 EUR 3 535 EUR 53 224 EUR 2
2016 33 295 EUR -45 846 EUR 50 480 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis -5.63 4.79 13.2 15
2026. gada 2. ceturksnis -24.19 5.33 14.01 15
2026. gada 1. ceturksnis 10.11 5.71 16.72 15
2025. gada 4. ceturksnis -3.49 2.96 8.41 15
2024 -43.56 26.90 51.92 14
2023 -108.93 26.12 45.75 13
2022 -52.54 21.26 36.72 11

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 860.47 ~ 713.99
2026. gada 2. ceturksnis 913.27 ~ 749.19
2026. gada 1. ceturksnis 1 089.93 ~ 866.98
2025. gada 4. ceturksnis 548.22 ~ 490.66
2024 906.56 ~ 717.83
2023 860.28 ~ 688.25
2022 816.02 ~ 622.67

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (51.92 * 1000) / 0.3409 ) / 14 / 12 = 906.56 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 906.56 * 0.105 = 95.19 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 343.63 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (906.56 - 95.19 - 343.63) * 0.2 ≈ 93.55 EUR

4. Neto alga: 906.56 - 95.19 - 93.55 = ~ 717.83 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 145 403 EUR 1 125 259 EUR 1 105 183 EUR 1 000 258 EUR 250 260 EUR
Bruto peļņa 58 467 EUR 67 963 EUR 113 176 EUR 156 465 EUR 13 686 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -37 101 EUR 27 313 EUR 53 416 EUR 136 252 EUR -24 205 EUR
UIN nodoklis 1 EUR 53 EUR 194 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -37 102 EUR 27 260 EUR 53 222 EUR 136 252 EUR -24 205 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 780 784 EUR 1 012 794 EUR 755 810 EUR 404 720 EUR 173 408 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 122 193 EUR 213 088 EUR 137 779 EUR 150 630 EUR 38 733 EUR
Pašu kapitāls 210 481 EUR 247 583 EUR 220 323 EUR 167 101 EUR 30 849 EUR
Īstermiņa saistības 256 908 EUR 294 584 EUR 190 576 EUR 128 542 EUR 80 584 EUR
Ilgtermiņa saistības 313 395 EUR 470 627 EUR 344 911 EUR 109 077 EUR 61 975 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,48 0,72 0,72 1,17 0,48
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,46 0,70 0,71 1,15 0,42
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-3,24 % 2,42 % 4,82 % 13,62 % -9,67 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-4,75 % 2,69 % 7,04 % 33,67 % -13,96 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-17,63 % 11,01 % 24,16 % 81,54 % -78,46 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
2,71 3,09 2,43 1,42 4,62
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-0,23 1,82 3,21 26,95 -9,72
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,47 1,11 1,46 2,47 1,44
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-1,34 % 8,46 % 13,72 % 51,24 % -23,64 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,70 1,58 2,15 4,24 1,12

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "PK Truck" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4941)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 3014 uzņēmumi 350. vieta pēc apgrozījuma 2795. vieta pēc peļņas Kravu autotransports
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Kreiss"259 668 1745 882 3152,3 %3 10483 6561 639 (2026 Q3)
2SIA "Baltic Logistic Solutions"105 529 2712 425 6872,3 %573184 1701 945 (2026 Q3)
3Kim Johansen Transport SIA37 380 062318 8100,9 %38796 5891 658 (2026 Q3)
4SIA "VIKOTRANS"31 567 5661 539 9674,9 %50862 1411 716 (2026 Q3)
5SIA "OTAŅĶU DZIRNAVNIEKS"23 826 152688 6362,9 %120198 5512 103 (2026 Q3)
6SIA "Samskip"21 231 804-236 485-1,1 %28375 0241 889 (2026 Q3)
7SIA "Heisterkamp Transport Latvija"21 139 548414 6382,0 %32365 4481 544 (2026 Q3)
8SIA "DINOTRANS"21 046 42154 4750,3 %23191 1101 926 (2026 Q3)
9SIA "PRIZMA"20 948 217838 5834,0 %27775 8601 440 (2026 Q3)
10SIA "HEAD"17 665 842684 0183,9 %19292 0101 271 (2026 Q3)
350SIA "PK Truck" (šis uzņēmums)1 145 403-37 102-3,2 %1576 360860 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "PK Truck"
4941 Kravu autotransports
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103500179 LV36ZZZ40103500179 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PK Truck" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību PK Truck NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-01-12 NULL Tukuma nov., Tukums, Ziedoņa iela 11 3101 102078770 100016710 100003671 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2495217 40103500179 2012-01-09 2012-01-13 13:43:34

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92694321 40103500179 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3000 EUR 2019-04-26 2019-04-26 10:47:08

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
749987 19652957 40103500179 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 2 ONES EUR 2020-11-02 14:30:03.19
244975 15260661 40103500179 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-12 2012-12-31 8 ONES LVL 2020-08-30 23:37:19.949
383777 15617744 40103500179 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 2 ONES EUR 2020-09-08 13:49:08.388
482951 15826695 40103500179 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 2 ONES EUR 2020-09-14 06:21:51.463
1023403 22830296 40103500179 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-17 18:35:57.101
1214497 29215824 40103500179 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-04-30 21:09:51.963
1450317 32154924 40103500179 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 12 ONES EUR 2023-03-02 18:02:40.716
1863284 33376915 40103500179 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 13 ONES EUR 2024-05-01 19:11:23.436
1995080 34313711 40103500179 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 14 ONES EUR 2025-05-01 05:01:23.798
870241 21215866 40103500179 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-09 09:31:15.407
333759 15479231 40103500179 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 6 ONES LVL 2020-09-05 14:01:04.309
661451 16402845 40103500179 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-28 09:21:56.118
1321371 30704166 40103500179 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 8 ONES EUR 2022-03-24 20:02:52.912
2195202 35277710 40103500179 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 15 ONES EUR 2026-04-16 17:05:25.281

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1023403 22830296 132772 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 41080 91692 16826 3756 2911 4558 0 0 0 0 0 NULL NULL 69463 0 69463 NULL 0 69463
1214497 29215824 76397 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 72739 3658 11324 2570 0 4632 0 0 0 0 0 NULL NULL -14868 0 -14868 NULL 0 -14868
1321371 30704166 250260 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 236574 13686 11034 3379 44 22100 0 0 835 0 2257 NULL NULL -24205 0 -24205 NULL 0 -24205
1450317 32154924 1000258 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 843793 156465 0 38372 24124 715 0 0 0 0 5250 NULL NULL 136252 0 136252 NULL 0 136252
1863284 33376915 1105183 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 992007 113176 0 60368 25567 1098 0 0 276 0 24137 NULL NULL 53416 194 53222 NULL 0 53222
1995080 34313711 1125259 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1057296 67963 0 74000 67326 555 0 0 0 0 33421 NULL NULL 27313 53 27260 NULL 0 27260
2195202 35277710 1145403 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1086936 58467 0 78542 13288 210 0 0 0 0 30104 NULL NULL -37101 1 -37102 NULL 0 -37102
244975 15260661 301668 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 253829 47839 0 13401 12244 7954 0 0 0 0 0 0 0 38728 5275 NULL 0 NULL 33453
333759 15479231 202478 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 213557 -11079 0 15970 61217 4580 0 0 0 0 681 0 0 28907 4648 NULL 0 NULL 24259
383777 15617744 126725 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 138553 -11828 0 7009 22077 879 0 0 0 0 0 0 0 2361 1312 NULL 0 0 1049
482951 15826695 116248 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 128492 -12244 0 6355 2 1491 0 0 41 0 0 0 0 -20047 0 NULL 0 0 -20047
661451 16402845 33295 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 64129 -30834 7008 7442 218 780 0 0 0 0 0 NULL NULL -45846 0 -45846 NULL 0 -45846
749987 19652957 96683 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 73125 23558 9638 7203 0 2638 0 0 0 0 0 NULL NULL 4079 544 3535 NULL 0 3535
870241 21215866 104803 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 68040 36763 18351 7438 5 4144 0 0 0 0 0 NULL NULL 6835 144 6691 NULL 0 6691

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1023403 22830296 8793 0 20993 0 29786 0 48812 0 48812 78598 NULL 8676 0 0 69922 78598
1214497 29215824 27 0 28032 0 28059 0 38746 0 38746 66805 NULL 11751 0 0 55054 66805
1321371 30704166 123 0 33420 5190 38733 0 134675 0 134675 173408 NULL 80584 61975 0 30849 173408
1450317 32154924 60469 0 87863 2298 150630 0 254090 0 254090 404720 NULL 128542 109077 0 167101 404720
1863284 33376915 40103 0 94694 2982 137779 0 618031 0 618031 755810 NULL 190576 344911 0 220323 755810
1995080 34313711 100306 0 107363 5419 213088 0 799706 0 799706 1012794 NULL 294584 470627 0 247583 1012794
2195202 35277710 4019 0 114401 3773 122193 0 658591 0 658591 780784 NULL 256908 313395 0 210481 780784
244975 15260661 2952 0 33538 0 36490 0 40828 0 40828 77318 NULL 29442 11033 1390 35453 77318
333759 15479231 1600 0 23462 0 25062 0 25836 0 25836 50898 NULL 11582 0 716 38600 50898
383777 15617744 14085 0 36688 0 50773 0 37938 0 37938 88711 NULL 31720 0 1019 55972 88711
482951 15826695 13119 0 42368 0 55487 0 27210 0 27210 82697 NULL 45753 0 1019 35925 82697
661451 16402845 17 0 34122 0 34139 0 16341 0 16341 50480 NULL 60401 0 0 -9921 50480
749987 19652957 179 0 48273 0 48452 0 4772 0 4772 53224 NULL 59610 0 0 -6386 53224
870241 21215866 7505 0 23236 0 30741 0 1512 0 1512 32253 NULL 31948 0 0 305 32253

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103500179 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PK Truck" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 052210 Tukums -43.56 26.90 51.92 14
40103500179 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PK Truck" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 052210 Tukums -108.93 26.12 45.75 13
40103500179 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PK Truck" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 052210 Tukums -52.54 21.26 36.72 11

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103500179 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PK Truck" ir 18.01.2012 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103500179 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PK Truck" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "PK Truck" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Ziedoņa iela 11, Tukums, Tukuma nov., LV-3101.

Kāds bija SIA "PK Truck" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 145 403 EUR, un zaudējumi bija 37 102 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "PK Truck" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 15 darbinieki.

Kāds ir SIA "PK Truck" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,46.

Kāds ir SIA "PK Truck" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,70, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "PK Truck" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "PK Truck"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 906.56 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 717.83 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Kāds ir SIA "PK Truck" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "PK Truck" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Kravu autotransports.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Kravu autotransports — Tukuma novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Kravu autotransports · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 350. no 3 014

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026