Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "WINBALT"

SIA "WINBALT" (reģ. Nr. 40103506881) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-01-31. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 122 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana

Reģistrācijas Nr.40103506881
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-01-31
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV84ZZZ40103506881
Juridiskā adrese Ilūkstes iela 32 - 43, Rīga, LV-1082

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-25

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -122 EUR 10 EUR 0
2024 0 EUR -105 EUR 2 EUR 0
2023 0 EUR -131 EUR 5 EUR 0
2022 0 EUR -50 EUR 0 EUR 0
2021 0 EUR -168 EUR 0 EUR 0
2020 22 516 EUR -1 561 EUR 733 EUR 4
2019 21 896 EUR 1 378 EUR 5 511 EUR 4
2018 21 904 EUR -5 021 EUR 863 EUR 5
2017 35 355 EUR 2 582 EUR 9 850 EUR 4
2016 23 180 EUR 619 EUR 5 190 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2024 0.05 0.00 0.00 0
2023 0.05 0.00 0.00 0
2022 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis — —
2024 — —
2023 — —
2022 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Personāla izmaksas 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 7 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -72 EUR -55 EUR -81 EUR 0 EUR -118 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -122 EUR -105 EUR -131 EUR -50 EUR -168 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 10 EUR 2 EUR 5 EUR 0 EUR 0 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 10 EUR 2 EUR 5 EUR 0 EUR 0 EUR
Pašu kapitāls -1 072 EUR -950 EUR -845 EUR -714 EUR -665 EUR
Īstermiņa saistības 1 082 EUR 952 EUR 850 EUR 714 EUR 665 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,01 0,00 0,01 0,00 0,00
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,01 0,00 0,01 0,00 0,00
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-1 220,00 % -5 250,00 % -2 620,00 % — —
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
11,38 % 11,05 % 15,50 % 7,00 % 25,26 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,01 -1,00 -1,01 -1,00 -1,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 — —
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
6,72 % 5,79 % 9,59 % 0,00 % 17,74 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-190,45 -828,76 -315,07 — —

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "WINBALT" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4332)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 320 uzņēmumi 290. vieta pēc apgrozījuma 185. vieta pēc peļņas Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "WEmont"2 058 861359 42617,5 %18114 3811 649 (2026 Q3)
2SIA ET Solution1 807 284434 36824,0 %11164 299659 (2026 Q3)
3SIA "DOVGIL"1 760 502-48 411-2,7 %2570 4201 055 (2026 Q3)
4SIA "S4VS Windows"1 492 76831 6252,1 %1978 5671 672 (2026 Q3)
5SIA "Logi Durvis"1 362 27156 0754,1 %13104 7901 285 (2026 Q3)
6SIA "AJ Tehnika"929 279-9 783-1,1 %2144 251662 (2026 Q3)
7SIA "Idea Crafter Group"820 27343 1895,3 %2410 137***
8SIA "A.M.Holdings"803 52730 7103,8 %6133 9212 800 (2026 Q3)
9SIA "Griestu Montāžnieks"790 226111 80414,1 %987 8031 940 (2026 Q3)
10SIA "Logu maiņa"754 28612 4761,7 %3251 429231 (2026 Q3)
290SIA "WINBALT" (šis uzņēmums)0-122—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-25). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "WINBALT"
4332 Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103506881 LV84ZZZ40103506881 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WINBALT" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību WINBALT NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-01-31 NULL Rīga, Ilūkstes iela 32 - 43 1082 112386702 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2522805 40103506881 2012-01-25 2012-02-01 15:09:22

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92849284 40103506881 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-04-05 2022-04-05 12:13:16

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
173213 15091556 40103506881 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-31 2012-12-31 4 ONES LVL 2020-08-27 03:18:03.028
360813 15525395 40103506881 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 5 ONES EUR 2020-09-07 03:14:18.145
479964 15817932 40103506881 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 5 ONES EUR 2020-09-14 03:00:50.29
600703 16145934 40103506881 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 5 ONES EUR 2020-10-24 03:48:55.056
988708 22553149 40103506881 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 4 ONES EUR 2020-11-15 19:16:50.32
2097072 35016928 40103506881 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-01-15 19:00:49.425
713987 19290961 40103506881 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 4 ONES EUR 2020-10-31 15:02:08.179
859546 21125798 40103506881 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 5 ONES EUR 2020-11-08 18:05:40.648
261005 15292242 40103506881 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 4 ONES LVL 2020-08-31 22:42:14.782
1170277 28848694 40103506881 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-02-23 18:01:53.691
1303624 30463494 40103506881 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-02-02 15:01:34.091
1438168 32028649 40103506881 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-01-19 17:03:44.792
1789329 33061668 40103506881 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-02-05 19:03:20.127
1962889 34122713 40103506881 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-02-26 17:01:46.78

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1170277 28848694 22516 0 0 0 0 20395 0 NULL NULL NULL NULL NULL 3682 0 0 0 0 0 NULL NULL -1561 0 -1561 NULL 0 -1561
1303624 30463494 0 0 0 0 0 7 0 NULL NULL NULL NULL NULL 111 0 0 0 0 0 NULL NULL -118 0 -118 NULL 50 -168
1438168 32028649 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 50 -50
173213 15091556 9766 0 0 0 0 8730 0 NULL NULL NULL NULL NULL 106 0 0 0 0 0 0 0 930 0 NULL 879 NULL 51
1789329 33061668 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 81 0 0 0 0 0 NULL NULL -81 0 -81 NULL 50 -131
1962889 34122713 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 55 0 0 0 0 0 NULL NULL -55 0 -55 NULL 50 -105
2097072 35016928 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 72 0 0 0 0 0 NULL NULL -72 0 -72 NULL 50 -122
261005 15292242 5441 0 0 0 0 4787 0 NULL NULL NULL NULL NULL 156 0 0 0 0 0 0 0 498 0 NULL 490 NULL 8
360813 15525395 13641 0 0 0 0 12137 0 NULL NULL NULL NULL NULL 226 0 0 0 0 0 0 0 1278 0 NULL 1228 NULL 50
479964 15817932 15417 0 0 0 0 12433 0 NULL NULL NULL NULL NULL 224 0 0 0 0 0 0 0 2760 0 NULL 1388 0 1372
600703 16145934 23180 0 0 0 0 20244 0 NULL NULL NULL NULL NULL 2317 0 0 0 0 0 NULL NULL 619 0 619 NULL 0 619
713987 19290961 35355 0 0 0 0 27460 0 NULL NULL NULL NULL NULL 5313 0 0 0 0 0 NULL NULL 2582 0 2582 NULL 0 2582
859546 21125798 21904 0 0 0 0 23424 0 NULL NULL NULL NULL NULL 3501 0 0 0 0 0 NULL NULL -5021 0 -5021 NULL 0 -5021
988708 22553149 21896 0 0 0 0 16961 0 NULL NULL NULL NULL NULL 3557 0 0 0 0 0 NULL NULL 1378 0 1378 NULL 0 1378

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1170277 28848694 733 0 0 0 733 0 0 0 0 733 NULL 1230 0 0 -497 733
1303624 30463494 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 665 0 0 -665 0
1438168 32028649 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 714 0 0 -714 0
173213 15091556 470 0 0 0 470 0 0 0 0 470 NULL 418 0 0 52 470
1789329 33061668 5 0 0 0 5 0 0 0 0 5 NULL 850 0 0 -845 5
1962889 34122713 2 0 0 0 2 0 0 0 0 2 NULL 952 0 0 -950 2
2097072 35016928 10 0 0 0 10 0 0 0 0 10 NULL 1082 0 0 -1072 10
261005 15292242 1106 0 0 0 1106 0 0 0 0 1106 NULL 1046 0 0 60 1106
360813 15525395 598 0 0 0 598 0 0 0 0 598 NULL 464 0 0 134 598
479964 15817932 2308 0 0 0 2308 0 0 0 0 2308 NULL 802 0 0 1506 2308
600703 16145934 5190 0 0 0 5190 0 0 0 0 5190 NULL 3065 0 0 2125 5190
713987 19290961 9850 0 0 0 9850 0 0 0 0 9850 NULL 5143 0 0 4707 9850
859546 21125798 863 0 0 0 863 0 0 0 0 863 NULL 1177 0 0 -314 863
988708 22553149 5511 0 0 0 5511 0 0 0 0 5511 NULL 4447 0 0 1064 5511

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103506881 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WINBALT" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4332 010093 Latgales priekšpilsēta 0.05 0.00 0.00 0
40103506881 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WINBALT" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4332 010093 Latgales priekšpilsēta 0.05 0.00 0.00 0
40103506881 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WINBALT" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4332 010093 Latgales priekšpilsēta 0.05 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103506881 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WINBALT" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "WINBALT" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Ilūkstes iela 32 - 43, Rīga, LV-1082.

Kāds bija SIA "WINBALT" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 122 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "WINBALT" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "WINBALT" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.

Kāds ir SIA "WINBALT" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -190,45, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "WINBALT"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "WINBALT" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "WINBALT" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Galdniecības izstrādājumu uzstādīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 290. no 320

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 25-10-2026