Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "MUZA"

SIA "MUZA" (reģ. Nr. 40103510270) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-02-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 50 EUR, zaudējumi 2 839 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,95 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos

Reģistrācijas Nr.40103510270
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-02-09
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV52ZZZ40103510270
Juridiskā adrese Latgales iela 425 - 104, Rīga, LV-1063

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-20

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 50 EUR -2 839 EUR 1 583 EUR 1
2024 3 404 EUR -12 130 EUR 3 785 EUR 0
2023 24 145 EUR -957 EUR 18 040 EUR 2
2022 20 012 EUR 1 484 EUR 19 795 EUR 1
2021 25 058 EUR 3 482 EUR 18 039 EUR 1
2020 21 128 EUR 9 349 EUR 16 803 EUR 1
2019 20 744 EUR 357 EUR 13 427 EUR 1
2018 7 644 EUR 1 964 EUR 13 134 EUR 1
2017 7 050 EUR 437 EUR 10 688 EUR 1
2016 6 043 EUR -2 590 EUR 11 652 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis -0.24 0.0 0.0 0
2026. gada 2. ceturksnis -0.21 0.0 0.0 0
2026. gada 1. ceturksnis -0.16 0.00 0.00 0
2025. gada 4. ceturksnis -0.16 0.00 0.00 0
2024 -0.68 0.05 0.15 1
2023 4.00 0.44 0.62 1
2022 3.26 0.12 0.35 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 50 EUR 3 404 EUR 24 145 EUR 20 012 EUR 25 058 EUR
Bruto peļņa -436 EUR 1 702 EUR 8 825 EUR 7 512 EUR 8 481 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -2 839 EUR -12 130 EUR -957 EUR 1 484 EUR 3 482 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -2 839 EUR -12 130 EUR -957 EUR 1 484 EUR 3 482 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 1 583 EUR 3 785 EUR 18 040 EUR 19 795 EUR 18 039 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 249 EUR 3 785 EUR 14 783 EUR 17 414 EUR 15 297 EUR
Pašu kapitāls 942 EUR 3 780 EUR 15 910 EUR 17 367 EUR 15 883 EUR
Īstermiņa saistības 641 EUR 5 EUR 2 130 EUR 2 428 EUR 2 156 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,95 757,00 6,94 7,17 7,10
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,95 757,00 6,94 5,38 3,11
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-5 678,00 % -356,35 % -3,96 % 7,42 % 13,90 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-179,34 % -320,48 % -5,30 % 7,50 % 19,30 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-301,38 % -320,90 % -6,02 % 8,54 % 21,92 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,68 0,00 0,13 0,14 0,14
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,03 0,90 1,34 1,01 1,39
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-301,38 % -320,90 % -6,02 % 8,54 % 21,92 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-4,14 310,02 5,56 5,53 6,35

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "MUZA" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6920)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2706 uzņēmumi 2382. vieta pēc apgrozījuma 2470. vieta pēc peļņas Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Circle K Business Centre"45 767 9831 070 7942,3 %93748 8453 344 (2026 Q3)
2SIA "ERNST & YOUNG BALTIC"19 991 3402 642 07313,2 %24581 5973 430 (2026 Q3)
3"KPMG Baltics SIA"15 904 292784 0754,9 %23866 8252 694 (2026 Q3)
4SIA Cabot Latvia14 818 9941 001 6866,8 %26356 3462 573 (2026 Q3)
5PricewaterhouseCoopers SIA14 085 8371 312 3279,3 %16286 9502 890 (2026 Q3)
6SIA "Helio Media"12 998 497-1 219 692-9,4 %63206 3252 758 (2026 Q3)
7"Allnex Latvia" SIA12 251 2881 142 8079,3 %21856 1992 367 (2026 Q3)
8SIA "Deloitte Latvia"9 254 1081 753 70419,0 %70132 2023 873 (2026 Q3)
9SIA "Deloitte Audits Latvia"3 777 264483 47612,8 %3899 4022 877 (2026 Q3)
10SIA "Grant Thornton Baltic"2 712 281487 78418,0 %4757 7082 761 (2026 Q3)
2382SIA "MUZA" (šis uzņēmums)50-2 839-5 678,0 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-20). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "MUZA"
6920 Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103510270 LV52ZZZ40103510270 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUZA" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību MUZA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-02-09 NULL Rīga, Latgales iela 425 - 104 1063 112452622 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2536733 40103510270 2012-01-30 2012-02-13 13:53:44

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92736703 40103510270 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2845 EUR 2020-02-14 2020-02-14 12:26:21

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
809592 19867292 40103510270 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-05 21:27:47.406
439544 15735820 40103510270 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 2 ONES EUR 2020-09-11 17:24:37.613
667273 16424465 40103510270 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-28 15:42:29.364
1128975 23889580 40103510270 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-01-06 13:00:21.963
1925637 33571644 40103510270 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-06-08 19:00:40.524
959000 21543912 40103510270 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-14 04:34:17.2
241040 15252625 40103510270 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-02-09 2012-12-31 2 ONES LVL 2020-08-30 19:28:04.678
333792 15479297 40103510270 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 2 ONES LVL 2020-09-05 14:02:48.282
572390 16041950 40103510270 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 2 ONES EUR 2020-09-19 09:20:28.405
998144 22663891 40103510270 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-16 09:44:10.87
1389149 31297380 40103510270 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-26 17:07:15.469
1454105 32183541 40103510270 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-03-11 21:00:08.516
1964491 34133533 40103510270 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-02-28 21:00:05.944
2344340 35547308 40103510270 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-06-23 17:00:21.239

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1128975 23889580 21128 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7357 13771 2320 2210 135 0 0 0 0 0 27 NULL NULL 9349 0 9349 NULL 0 9349
1389149 31297380 25058 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 16577 8481 3180 1625 4 198 0 0 0 0 0 NULL NULL 3482 0 3482 NULL 0 3482
1454105 32183541 20012 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 12500 7512 3530 3401 981 78 0 0 0 0 0 NULL NULL 1484 0 1484 NULL 0 1484
1925637 33571644 24145 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15320 8825 5158 5210 748 162 0 0 0 0 0 NULL NULL -957 0 -957 NULL 0 -957
1964491 34133533 3404 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1702 1702 8685 5312 171 6 0 0 0 0 0 NULL NULL -12130 0 -12130 NULL 0 -12130
2344340 35547308 50 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 486 -436 1998 485 131 51 0 0 0 0 0 NULL NULL -2839 0 -2839 NULL 0 -2839
241040 15252625 945 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 300 645 512 470 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -337 0 NULL 0 NULL -337
333792 15479297 4989 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3271 1718 458 485 0 0 0 0 0 0 64 0 0 711 0 NULL 0 NULL 711
439544 15735820 8549 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5172 3377 1698 1259 0 0 0 0 0 0 20 0 0 400 0 NULL 0 81 319
572390 16041950 4831 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2826 2005 878 1296 44 11 0 0 0 0 0 0 0 -136 50 NULL 0 0 -186
667273 16424465 6043 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4602 1441 1734 2223 65 111 0 0 0 0 0 NULL NULL -2562 28 -2590 NULL 0 -2590
809592 19867292 7050 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3155 3895 1826 1655 78 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 492 55 437 NULL 0 437
959000 21543912 7644 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2384 5260 2184 1151 49 10 0 0 0 0 0 NULL NULL 1964 0 1964 NULL 0 1964
998144 22663891 20744 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1775 18969 1504 16993 15 130 0 0 0 0 0 NULL NULL 357 0 357 NULL 0 357

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1128975 23889580 577 2035 938 9607 13157 0 3555 91 3646 16803 NULL 4402 0 0 12401 16803
1389149 31297380 1628 1651 3432 8586 15297 0 2720 22 2742 18039 NULL 2156 0 0 15883 18039
1454105 32183541 10442 1118 1507 4347 17414 0 2381 0 2381 19795 NULL 2428 0 0 17367 19795
1925637 33571644 5965 7177 1641 0 14783 0 3257 0 3257 18040 NULL 2130 0 0 15910 18040
1964491 34133533 0 0 3785 0 3785 0 0 0 0 3785 NULL 5 0 0 3780 3785
2344340 35547308 71 965 213 0 1249 0 302 32 334 1583 NULL 641 0 0 942 1583
241040 15252625 224 0 1729 0 1953 0 356 44 400 2353 NULL 690 0 0 1663 2353
333792 15479297 2409 0 154 0 2926 0 1372 22 1394 4320 NULL 1946 0 0 2374 4320
439544 15735820 2791 0 615 4036 7442 0 1369 30 1399 8841 NULL 5144 0 0 3697 8841
572390 16041950 4264 0 332 5984 10580 0 3503 10 3513 14093 NULL 10582 0 0 3511 14093
667273 16424465 3660 0 376 5280 9316 0 2333 3 2336 11652 NULL 10732 0 0 920 11652
809592 19867292 3562 0 527 4174 8263 0 2425 0 2425 10688 NULL 9331 0 0 1357 10688
959000 21543912 3882 0 651 6261 10794 0 2340 0 2340 13134 NULL 9814 0 0 3320 13134
998144 22663891 400 0 75 9607 10082 0 3172 173 3345 13427 NULL 10374 0 0 3053 13427

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103510270 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUZA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010093 Latgales priekšpilsēta -0.68 0.05 0.15 1
40103510270 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUZA" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010093 Latgales priekšpilsēta 4.00 0.44 0.62 1
40103510270 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUZA" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010093 Latgales priekšpilsēta 3.26 0.12 0.35 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103510270 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUZA" ir 19.03.2012 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103510270 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUZA" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "MUZA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Latgales iela 425 - 104, Rīga, LV-1063.

Kāds bija SIA "MUZA" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 50 EUR, un zaudējumi bija 2 839 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "MUZA" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "MUZA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,95 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,95.

Kāds ir SIA "MUZA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -4,14, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "MUZA" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "MUZA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "MUZA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 2 382. no 2 706

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 20-10-2026