SIA "Fire Hawk" (reģ. Nr. 40103512784) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-02-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 109 380 EUR, peļņa 39 576 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 5,15 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40103512784 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2012-02-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV74ZZZ40103512784 |
| Juridiskā adrese | Priežu iela 1, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 109 380 EUR | 39 576 EUR | 101 938 EUR | 1 |
| 2024 | 82 511 EUR | 24 901 EUR | 73 663 EUR | 2 |
| 2023 | 123 066 EUR | 35 069 EUR | 63 643 EUR | 2 |
| 2022 | 201 930 EUR | 37 799 EUR | 60 491 EUR | 2 |
| 2021 | 67 803 EUR | -12 492 EUR | 22 416 EUR | 2 |
| 2020 | 106 453 EUR | 30 745 EUR | 39 379 EUR | 2 |
| 2019 | 93 024 EUR | -3 088 EUR | 28 961 EUR | 3 |
| 2018 | 125 895 EUR | 5 848 EUR | 29 409 EUR | 3 |
| 2017 | 149 931 EUR | 15 957 EUR | 52 623 EUR | 2 |
| 2016 | 149 962 EUR | 4 075 EUR | 58 597 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.26 | 0.37 | 1.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 7.18 | 0.42 | 1.08 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.65 | 0.68 | 1.07 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.70 | 0.67 | 1.07 | 1 |
| 2024 | 27.74 | 3.20 | 4.70 | 2 |
| 2023 | 36.76 | 5.08 | 4.46 | 3 |
| 2022 | 26.20 | 1.46 | 3.86 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 363.42 | ~ 325.26 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 109 380 EUR | 82 511 EUR | 123 066 EUR | 201 930 EUR | 67 803 EUR |
| Bruto peļņa | 54 779 EUR | 39 773 EUR | 66 080 EUR | 70 800 EUR | 3 814 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 42 634 EUR | 28 679 EUR | 41 819 EUR | 41 364 EUR | -9 894 EUR |
| UIN nodoklis | 3 058 EUR | 3 778 EUR | 6 750 EUR | 3 565 EUR | 2 598 EUR |
| Tīrā peļņa | 39 576 EUR | 24 901 EUR | 35 069 EUR | 37 799 EUR | -12 492 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 101 938 EUR | 73 663 EUR | 63 643 EUR | 60 491 EUR | 22 416 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 66 916 EUR | 43 701 EUR | 62 112 EUR | 58 184 EUR | 21 906 EUR |
| Pašu kapitāls | 88 943 EUR | 59 367 EUR | 49 466 EUR | 41 397 EUR | 13 098 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 995 EUR | 14 296 EUR | 14 177 EUR | 19 094 EUR | 9 318 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-03-03 – 2025-08-04 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,15 | 3,06 | 4,38 | 3,05 | 2,35 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,15 | 3,06 | 4,38 | 3,05 | 2,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
36,18 % | 30,18 % | 28,50 % | 18,72 % | -18,42 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
38,82 % | 33,80 % | 55,10 % | 62,49 % | -55,73 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
44,50 % | 41,94 % | 70,90 % | 91,31 % | -95,37 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,15 | 0,24 | 0,29 | 0,46 | 0,71 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,07 | 1,12 | 1,93 | 3,34 | 3,02 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
47,93 % | 48,31 % | 84,54 % | 99,92 % | -75,54 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,36 | 5,04 | 6,64 | 7,41 | 3,14 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Fire Hawk" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 4 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "GVF Consult" | 5 470 264 | -1 471 404 | -26,9 % | 3 | 1 823 421 | 2 167 (2026 Q3) |
| 9 | Adven Latvia SIA | 4 968 094 | -527 239 | -10,6 % | 49 | 101 390 | 2 485 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BR Group" | 4 518 831 | 9 473 931 | 209,7 % | 16 | 282 427 | 2 454 (2026 Q3) |
| 418 | SIA "Fire Hawk" (šis uzņēmums) | 109 380 | 39 576 | 36,2 % | 1 | 109 380 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103512784 | LV74ZZZ40103512784 | SIA "Fire Hawk" | SIA | Fire Hawk | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2012-02-16 | NULL | Ādažu nov., Ādaži, Priežu iela 1 | 2164 | 101298504 | 100016501 | 100003823 | 0804400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 2545378 | 40103512784 | 2012-02-07 | 2012-02-20 09:42:19 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40103512784 | 2026-05-11 | SIA "Best Training Agency" |
| 40103512784 | 2016-03-09 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MV Consulting" |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90018252 | ACQUISITION | Apvienošanas ceļā pievienota pie | 40103751942 | 40103512784 | 2026-05-11 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103512784 | 2025-08-04 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40103512784 | 2025-03-03 | 9250 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04d32b4b |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92337750 | 40103512784 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2845 | EUR | 2016-03-09 | 2016-03-09 16:48:34 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 747012 | 19630815 | 40103512784 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-02 11:14:49.749 |
| 280185 | 15366729 | 40103512784 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 4 | ONES | LVL | 2020-09-02 04:37:36.841 |
| 373790 | 15571542 | 40103512784 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-09-07 18:44:58.668 |
| 1449432 | 32144272 | 40103512784 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-02-28 17:09:02.571 |
| 1821813 | 33195873 | 40103512784 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-11 23:45:50.332 |
| 1977708 | 34225251 | 40103512784 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-02 21:01:12.494 |
| 2123977 | 35119623 | 40103512784 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-26 21:03:15.088 |
| 892183 | 21336678 | 40103512784 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-10 12:33:32.534 |
| 175969 | 15098523 | 40103512784 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-02-16 | 2012-12-31 | 4 | ONES | LVL | 2020-08-27 06:15:51.531 |
| 492862 | 15873148 | 40103512784 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-09-14 19:29:59.756 |
| 646172 | 16337132 | 40103512784 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-10-27 12:02:30.962 |
| 1009390 | 22748174 | 40103512784 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-16 22:34:15.103 |
| 1169780 | 28841009 | 40103512784 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-02-22 19:05:51.243 |
| 1330714 | 30789645 | 40103512784 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-04-11 13:06:21.795 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1009390 | 22748174 | 93024 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 65742 | 27282 | 0 | 11030 | 1 | 18512 | 0 | 0 | 15 | 0 | 3 | NULL | NULL | -2247 | 841 | -3088 | NULL | 0 | -3088 |
| 1169780 | 28841009 | 106453 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36605 | 69848 | 0 | 19179 | 6 | 17935 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | NULL | NULL | 32746 | 2001 | 30745 | NULL | 0 | 30745 |
| 1330714 | 30789645 | 67803 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 63989 | 3814 | 0 | 7798 | 0 | 5910 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9894 | 2598 | -12492 | NULL | 0 | -12492 |
| 1449432 | 32144272 | 201930 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 131130 | 70800 | 0 | 9084 | 0 | 20352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 41364 | 3565 | 37799 | NULL | 0 | 37799 |
| 175969 | 15098523 | 46328 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34952 | 11376 | 0 | 1963 | 0 | 936 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8477 | 0 | NULL | 0 | NULL | 8477 |
| 1821813 | 33195873 | 123066 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 56986 | 66080 | 0 | 8395 | 0 | 15866 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 41819 | 6750 | 35069 | NULL | 0 | 35069 |
| 1977708 | 34225251 | 82511 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42738 | 39773 | 0 | 5160 | 12842 | 18981 | 0 | 0 | 205 | 0 | 0 | NULL | NULL | 28679 | 3778 | 24901 | NULL | 0 | 24901 |
| 2123977 | 35119623 | 109380 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54601 | 54779 | 0 | 6776 | 9250 | 15082 | 0 | 0 | 463 | 0 | 0 | NULL | NULL | 42634 | 3058 | 39576 | NULL | 0 | 39576 |
| 280185 | 15366729 | 63896 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54450 | 9446 | 0 | 2286 | 0 | 3552 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3608 | 0 | NULL | 0 | NULL | 3608 |
| 373790 | 15571542 | 92230 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 61564 | 30666 | 0 | 5281 | 0 | 4873 | 0 | 0 | 9 | 0 | 2476 | 0 | 0 | 18045 | 1811 | NULL | 0 | 0 | 16234 |
| 492862 | 15873148 | 151024 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 112427 | 38597 | 0 | 5819 | 0 | 11145 | 0 | 0 | 38 | 0 | 2429 | 0 | 0 | 19242 | 2704 | NULL | 0 | 0 | 16538 |
| 646172 | 16337132 | 149962 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 114074 | 35888 | 0 | 6515 | 17514 | 40415 | 0 | 0 | 30 | 0 | 446 | NULL | NULL | 6056 | 1981 | 4075 | NULL | 0 | 4075 |
| 747012 | 19630815 | 149931 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 96407 | 53524 | 0 | 3968 | 2602 | 32977 | 0 | 0 | 21 | 0 | 227 | NULL | NULL | 18975 | 3018 | 15957 | NULL | 0 | 15957 |
| 892183 | 21336678 | 125895 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 74421 | 51474 | 0 | 9695 | 0 | 34862 | 0 | 0 | 23 | 0 | 88 | NULL | NULL | 6852 | 1004 | 5848 | NULL | 0 | 5848 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1009390 | 22748174 | 17109 | 0 | 10915 | 0 | 28024 | 0 | 937 | 0 | 937 | 28961 | NULL | 23356 | 0 | 0 | 5605 | 28961 |
| 1169780 | 28841009 | 35504 | 0 | 3446 | 0 | 38950 | 0 | 429 | 0 | 429 | 39379 | NULL | 5789 | 0 | 0 | 33590 | 39379 |
| 1330714 | 30789645 | 21407 | 0 | 499 | 0 | 21906 | 0 | 510 | 0 | 510 | 22416 | NULL | 9318 | 0 | 0 | 13098 | 22416 |
| 1449432 | 32144272 | 57482 | 0 | 702 | 0 | 58184 | 0 | 2307 | 0 | 2307 | 60491 | NULL | 19094 | 0 | 0 | 41397 | 60491 |
| 175969 | 15098523 | 12643 | 0 | 2914 | 0 | 15557 | 0 | 12313 | 0 | 12313 | 27870 | NULL | 17393 | 0 | 0 | 10477 | 27870 |
| 1821813 | 33195873 | 53688 | 0 | 8424 | 0 | 62112 | 0 | 1531 | 0 | 1531 | 63643 | NULL | 14177 | 0 | 0 | 49466 | 63643 |
| 1977708 | 34225251 | 40253 | 0 | 3448 | 0 | 43701 | 0 | 29962 | 0 | 29962 | 73663 | NULL | 14296 | 0 | 0 | 59367 | 73663 |
| 2123977 | 35119623 | 57045 | 0 | 9871 | 0 | 66916 | 0 | 26389 | 8633 | 35022 | 101938 | NULL | 12995 | 0 | 0 | 88943 | 101938 |
| 280185 | 15366729 | 10399 | 0 | 3325 | 0 | 13724 | 0 | 11748 | 0 | 11748 | 25472 | NULL | 11387 | 0 | 0 | 14085 | 25472 |
| 373790 | 15571542 | 28488 | 0 | 3770 | 0 | 32258 | 0 | 41777 | 0 | 41777 | 74035 | NULL | 37760 | 0 | 0 | 36275 | 74035 |
| 492862 | 15873148 | 31827 | 0 | 1378 | 0 | 33205 | 0 | 32400 | 0 | 32400 | 65605 | NULL | 31898 | 0 | 0 | 33707 | 65605 |
| 646172 | 16337132 | 30120 | 0 | 7343 | 0 | 37463 | 0 | 21134 | 0 | 21134 | 58597 | NULL | 24149 | 0 | 0 | 34448 | 58597 |
| 747012 | 19630815 | 27457 | 0 | 13710 | 0 | 41167 | 0 | 11456 | 0 | 11456 | 52623 | NULL | 19885 | 0 | 0 | 32738 | 52623 |
| 892183 | 21336678 | 15398 | 0 | 10424 | 0 | 25822 | 0 | 3587 | 0 | 3587 | 29409 | NULL | 18379 | 0 | 0 | 11030 | 29409 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103512784 | SIA "Fire Hawk" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 023200 | Ādaži | 27.74 | 3.20 | 4.70 | 2 |
| 40103512784 | SIA "Fire Hawk" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 023200 | Ādaži | 36.76 | 5.08 | 4.46 | 3 |
| 40103512784 | SIA "Best Training Agency" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 023200 | Ādaži | 26.20 | 1.46 | 3.86 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103512784 | SIA "Fire Hawk" | ir | 17.03.2012 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103512784 | SIA "Fire Hawk" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Priežu iela 1, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 109 380 EUR, un peļņa bija 39 576 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Best Training Agency"", "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MV Consulting"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,15 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,15.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,36, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 27 740 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 200 EUR un VSAOI 4 700 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026