Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "IC Rīga"

SIA "IC Rīga" (reģ. Nr. 40103534531) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-04-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 246 355 EUR, peļņa 8 545 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 0,60 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Citu jaunu preču mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40103534531
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-04-13
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV46ZZZ40103534531
Juridiskā adrese Gaujas iela 49 - 19, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 246 355 EUR 8 545 EUR 79 934 EUR 7
2024 1 298 176 EUR -77 691 EUR 87 294 EUR 7
2023 1 313 684 EUR -30 722 EUR 150 764 EUR 8
2022 1 209 897 EUR 15 320 EUR 144 850 EUR 7
2021 1 135 722 EUR 27 563 EUR 148 642 EUR 7
2020 909 756 EUR 19 243 EUR 151 941 EUR 7
2019 906 819 EUR 13 535 EUR 129 193 EUR 7
2018 879 045 EUR 43 814 EUR 146 571 EUR 8
2017 669 336 EUR 25 647 EUR 134 420 EUR 6
2016 78 523 EUR 1 666 EUR 28 333 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 38.68 4.8 11.71 7
2026. gada 1. ceturksnis 29.16 5.87 13.29 7
2025. gada 4. ceturksnis 33.40 5.72 13.06 8
2024 125.96 32.01 60.35 9
2023 130.85 29.76 55.33 8

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 635.73 ~ 1 230.91
2026. gada 1. ceturksnis 1 856.43 ~ 1 378.07
2025. gada 4. ceturksnis 1 596.26 ~ 1 194.40
2024 1 639.18 ~ 1 186.02
2023 1 690.68 ~ 1 218.94

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (60.35 * 1000) / 0.3409 ) / 9 / 12 = 1 639.18 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 639.18 * 0.105 = 172.11 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 61.85 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 639.18 - 172.11 - 61.85) * 0.2 ≈ 281.04 EUR

4. Neto alga: 1 639.18 - 172.11 - 281.04 = ~ 1 186.02 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 246 355 EUR 1 298 176 EUR 1 313 684 EUR 1 209 897 EUR 1 135 722 EUR
Bruto peļņa 202 564 EUR 36 524 EUR 17 297 EUR 70 381 EUR 119 293 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 8 560 EUR -77 691 EUR -30 722 EUR 18 515 EUR 39 517 EUR
UIN nodoklis 15 EUR 0 EUR 0 EUR 3 195 EUR 11 954 EUR
Tīrā peļņa 8 545 EUR -77 691 EUR -30 722 EUR 15 320 EUR 27 563 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 79 934 EUR 87 294 EUR 150 764 EUR 144 850 EUR 148 642 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 79 804 EUR 86 052 EUR 147 929 EUR 142 238 EUR 138 948 EUR
Pašu kapitāls -54 141 EUR -62 687 EUR 15 004 EUR 45 726 EUR 43 186 EUR
Īstermiņa saistības 134 075 EUR 149 981 EUR 135 760 EUR 99 124 EUR 104 725 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 731 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,60 0,57 1,09 1,43 1,33
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,59 0,57 1,09 1,43 1,33
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
0,69 % -5,98 % -2,34 % 1,27 % 2,43 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
10,69 % -89,00 % -20,38 % 10,58 % 18,54 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-15,78 % 123,93 % -204,76 % 33,50 % 63,82 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-2,48 -2,39 9,05 2,17 2,44
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
14,52 -9 710,38 -613,44 110,56 66,86
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
15,59 14,87 8,71 8,35 7,64
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-16,98 % 123,92 % -204,43 % 40,86 % 91,35 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
14,69 10,77 8,25 9,41 9,05

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "IC Rīga" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4778)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 823 uzņēmumi 34. vieta pēc apgrozījuma 154. vieta pēc peļņas Citu jaunu preču mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Briļļu Nams"11 148 049459 1684,1 %11497 7901 774 (2026 Q2)
2SIA "VISION EXPRESS BALTIJA"10 536 341148 1971,4 %14771 6761 506 (2026 Q2)
3SIA "OPTIC GURU"8 164 88844 8710,5 %15951 3511 252 (2026 Q2)
4SIA "KONGS"7 878 724301 2763,8 %71110 9681 173 (2026 Q2)
5SIA "Movilog"7 013 513326 5454,7 %13539 5011 273 (2026 Q2)
6SIA "HILTI SERVICES LIMITED"6 978 691717 86810,3 %47148 4833 540 (2026 Q2)
7SIA "KOMEKS"6 787 299582 3588,6 %31218 9451 190 (2026 Q2)
8SIA "Hidronex"6 074 457428 4877,1 %32189 8272 459 (2026 Q2)
9SIA "Purnavu muiža"5 098 137296 0825,8 %18283 2301 269 (2026 Q2)
10SIA "GARDS"4 416 683-84 663-1,9 %6964 0101 079 (2026 Q2)
34SIA "IC Rīga" (šis uzņēmums)1 246 3558 5450,7 %7178 0511 636 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "IC Rīga"
4778 Citu jaunu preču mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103534531 LV46ZZZ40103534531 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IC Rīga" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību IC Rīga NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-04-13 NULL Mārupes nov., Mārupe, Gaujas iela 49 - 19 2167 117773653 100016583 100003815 0807600 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2634089 40103534531 2012-03-28 2012-04-17 11:57:32

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92356148 40103534531 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2844 EUR 2016-05-18 2016-05-18 18:52:59

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
822757 19898500 40103534531 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 6 ONES EUR 2020-11-06 16:26:40.331
952249 21525502 40103534531 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 8 ONES EUR 2020-11-13 18:05:16.707
245850 15262472 40103534531 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-04-13 2012-12-31 5 ONES LVL 2020-08-31 03:33:30.827
337737 15487389 40103534531 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 5 ONES LVL 2020-09-05 18:06:33.455
421945 15699422 40103534531 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 5 ONES EUR 2020-09-10 17:17:50.887
556231 16005406 40103534531 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 5 ONES EUR 2020-09-18 10:48:31.809
653833 16370979 40103534531 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 5 ONES EUR 2020-10-27 20:28:52.955
1087275 23272807 40103534531 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 7 ONES EUR 2020-11-21 10:21:27.245
1247886 29558264 40103534531 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 7 ONES EUR 2021-07-20 11:04:27.446
1376879 31222436 40103534531 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 7 ONES EUR 2022-07-11 21:03:39.141
1483934 32364455 40103534531 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 7 ONES EUR 2023-04-28 03:06:25.863
1878108 33433546 40103534531 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 8 ONES EUR 2024-05-17 03:37:38.86
2019066 34384576 40103534531 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 7 ONES EUR 2025-05-15 03:01:34.828
2210075 35311856 40103534531 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 7 ONES EUR 2026-04-27 21:00:36.133

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1087275 23272807 906819 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 845198 61621 23140 17536 0 0 0 0 234 0 3644 NULL NULL 17535 4000 13535 NULL 0 13535
1247886 29558264 909756 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 832933 76823 28798 26714 0 0 0 0 26 0 2094 NULL NULL 19243 0 19243 NULL 0 19243
1376879 31222436 1135722 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1016429 119293 23816 55361 0 0 0 0 1 0 600 NULL NULL 39517 11954 27563 NULL 0 27563
1483934 32364455 1209897 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1139516 70381 6048 45651 0 0 0 0 2 0 169 NULL NULL 18515 3195 15320 NULL 0 15320
1878108 33433546 1313684 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1296387 17297 13747 34270 0 0 0 0 48 0 50 NULL NULL -30722 0 -30722 NULL 0 -30722
2019066 34384576 1298176 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1261652 36524 10746 103461 0 0 0 0 0 0 8 NULL NULL -77691 0 -77691 NULL 0 -77691
2210075 35311856 1246355 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1043791 202564 23981 169390 0 0 0 0 0 0 633 NULL NULL 8560 15 8545 NULL 0 8545
245850 15262472 9420 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 12205 -2785 0 1359 0 3 0 0 0 0 0 0 0 -4147 0 NULL 0 NULL -4147
337737 15487389 47875 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32592 15283 0 2814 0 39 0 0 0 0 0 0 0 12430 0 NULL 0 NULL 10460
421945 15699422 99951 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 29354 70597 592 30286 0 0 0 0 0 0 381 0 0 39338 0 NULL 0 0 39338
556231 16005406 94226 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 25720 68506 20634 31350 0 0 0 0 0 0 4600 0 0 11922 0 NULL 0 0 11922
653833 16370979 78523 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 42655 35868 475 33434 23 316 0 0 0 0 0 NULL NULL 1666 0 1666 NULL 0 1666
822757 19898500 669336 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 606690 62646 18587 18229 0 0 0 0 2554 0 57 NULL NULL 28327 2680 25647 NULL 0 25647
952249 21525502 879045 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 773530 105515 39154 22570 0 0 0 0 1419 0 1396 NULL NULL 43814 0 43814 NULL 0 43814

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1087275 23272807 26540 0 80604 120 107264 0 21929 0 21929 129193 NULL 73140 11858 0 44195 129193
1247886 29558264 32470 0 104987 55 137512 0 14429 0 14429 151941 NULL 81399 7104 0 63438 151941
1376879 31222436 19246 0 119660 42 138948 0 9694 0 9694 148642 NULL 104725 731 0 43186 148642
1483934 32364455 19865 0 122360 13 142238 0 2612 0 2612 144850 NULL 99124 0 0 45726 144850
1878108 33433546 16838 0 131039 52 147929 0 2835 0 2835 150764 NULL 135760 0 0 15004 150764
2019066 34384576 9398 0 76623 31 86052 0 1242 0 1242 87294 NULL 149981 0 0 -62687 87294
2210075 35311856 8885 0 69961 958 79804 0 130 0 130 79934 NULL 134075 0 0 -54141 79934
245850 15262472 154 0 2632 0 2786 0 1817 0 1817 4603 NULL 0 8720 0 -4117 4603
337737 15487389 6323 0 7713 0 14036 0 2713 0 2713 16749 NULL 8436 0 0 8313 16749
421945 15699422 4717 0 36284 120 41121 0 3750 0 3750 44871 NULL 8585 0 0 36286 44871
556231 16005406 6135 0 27445 14 33594 0 1874 0 1874 35468 NULL 20699 0 0 14769 35468
653833 16370979 5255 0 22343 0 27598 0 735 0 735 28333 NULL 23820 0 0 4513 28333
822757 19898500 3588 0 94680 0 98268 0 36152 0 36152 134420 NULL 104260 0 0 30160 134420
952249 21525502 23245 0 93485 74 116804 0 29767 0 29767 146571 NULL 80426 19485 0 46660 146571

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103534531 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IC Rīga" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4778 039200 Mārupe 125.96 32.01 60.35 9
40103534531 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IC Rīga" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4778 039200 Mārupe 130.85 29.76 55.33 8

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103534531 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IC Rīga" ir 06.09.2013 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103534531 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IC Rīga" A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "IC Rīga" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Gaujas iela 49 - 19, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.

Kāds bija SIA "IC Rīga" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 246 355 EUR, un peļņa bija 8 545 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "IC Rīga" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.

Kāds ir SIA "IC Rīga" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,60 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,59.

Kāds ir SIA "IC Rīga" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 14,69, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "IC Rīga" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "IC Rīga"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 639.18 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 186.02 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "IC Rīga"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 125 960 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 32 010 EUR un VSAOI 60 350 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "IC Rīga" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "IC Rīga" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu jaunu preču mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citu jaunu preču mazumtirdzniecība — Mārupes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citu jaunu preču mazumtirdzniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026