Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "DA kompetentie speciālisti"

SIA "DA kompetentie speciālisti" (reģ. Nr. 40103564555) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-07-11. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 3 425 EUR, zaudējumi 1 062 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,43 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas

Reģistrācijas Nr.40103564555
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-07-11
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV27ZZZ40103564555
Juridiskā adrese "Lielauce", Ļetki, Ilzeskalna pag., Rēzeknes nov., LV-4619

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2024 3 425 EUR -1 062 EUR 8 759 EUR 1
2023 130 EUR -1 027 EUR 12 168 EUR 1
2022 12 275 EUR -4 000 EUR 12 790 EUR 2
2021 18 242 EUR -5 797 EUR 12 061 EUR 1
2020 1 880 EUR 3 822 EUR 13 011 EUR 2
2019 23 354 EUR -453 EUR 17 051 EUR 2
2018 25 600 EUR 1 500 EUR 82 510 EUR 2
2017 0 EUR -2 816 EUR 94 707 EUR 1
2016 34 149 EUR -1 720 EUR 98 846 EUR 1
2015 34 349 EUR 2 556 EUR 91 503 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.19 0.04 0.07 1
2024 2.61 0.72 1.41 1
2023 0.00 0.02 0.06 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis
2026. gada 1. ceturksnis
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2024 2023 2022 2021 2020
Neto apgrozījums 3 425 EUR 130 EUR 12 275 EUR 18 242 EUR 1 880 EUR
Personāla izmaksas 149 EUR 149 EUR 757 EUR 2 103 EUR 372 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -1 062 EUR -1 027 EUR -4 000 EUR -5 797 EUR 3 822 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -1 062 EUR -1 027 EUR -4 000 EUR -5 797 EUR 3 822 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2024 2023 2022 2021 2020
Aktīvi kopā 8 759 EUR 12 168 EUR 12 790 EUR 12 061 EUR 13 011 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 6 379 EUR 9 788 EUR 10 410 EUR 9 681 EUR 10 631 EUR
Pašu kapitāls -6 101 EUR -5 040 EUR -4 013 EUR -12 EUR 5 785 EUR
Īstermiņa saistības 14 860 EUR 17 208 EUR 16 803 EUR 12 073 EUR 4 226 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 3 000 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1 Agrākie nosaukumi: 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Agrākie nosaukumi

  • Darba aizsardzības kompetentie speciālisti SIA — līdz 2013-07-29

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2024 2023 2022 2021 2020
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,43 0,57 0,62 0,80 2,52
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,43 0,57 0,62 0,80 2,52
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-31,01 % -790,00 % -32,59 % -31,78 % 203,30 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-12,12 % -8,44 % -31,27 % -48,06 % 29,38 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
17,41 % 20,38 % 99,68 % 48 308,33 % 66,07 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-2,44 -3,41 -4,19 -1 006,08 1,25
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,39 0,01 0,96 1,51 0,14
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
17,41 % 20,38 % 99,68 % 48 308,33 % 43,51 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-1,44 -1,16 -0,74 -0,13 2,12

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "DA kompetentie speciālisti" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7020)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2686 uzņēmumi 1656. vieta pēc apgrozījuma 2026. vieta pēc peļņas Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "Honor Invest"297 157 4385 584 0331,9 %399 052 4794 586 (2026 Q2)
2AS "Eco Baltia"282 303 1185 646 9522,0 %835 287 8905 863 (2026 Q2)
3SIA "TAK Capital"144 523 78819 577 82813,5 %272 261 894***
4SIA Mercador90 688 2436 400 9037,1 %518 137 6491 905 (2026 Q2)
5SIA "GRIFS AG International"36 851 82564 9500,2 %218 425 913***
6SIA "SOTA-ONLINE HOLDING"33 316 9781 204 9953,6 %311 105 6591 203 (2026 Q2)
7AS "MŪSA MOTORS GRUPA"14 873 071577 5973,9 %28531 1811 602 (2026 Q2)
8SIA Paynt12 364 6131 190 1959,6 %79156 5142 604 (2026 Q2)
9SIA Electronic Commerce Consulting Service11 399 19774 0880,6 %42 849 7991 929 (2026 Q2)
10AS Eleving Stella6 049 653-258 638-4,3 %6987 6764 707 (2026 Q2)
1656DA kompetentie speciālisti SIA (šis uzņēmums)3 425-1 062-31,0 %13 425
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "DA kompetentie speciālisti"
7020 Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103564555 LV27ZZZ40103564555 DA kompetentie speciālisti SIA NULL DA kompetentie speciālisti SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-07-11 NULL Rēzeknes nov., Ilzeskalna pag., Ļetki, "Lielauce" 4619 104491621 100016132 0 0780258 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2764611 40103564555 2012-06-27 2012-07-17 08:34:54

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103564555 2013-07-29 Darba aizsardzības kompetentie speciālisti SIA

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92174632 40103564555 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2846 EUR 2014-03-28 2014-03-28 10:21:58

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
845380 20830430 40103564555 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-07 22:12:28.695
666418 16421936 40103564555 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-28 14:45:45.392
346624 15505940 40103564555 DokUGP2008v1 NULL 2013 2012-07-11 2013-12-31 5 ONES LVL 2020-09-06 08:30:42.797
444025 15745011 40103564555 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-11 22:32:53.608
553345 15999429 40103564555 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-18 06:16:42.808
1167521 28806156 40103564555 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2021-02-15 21:00:11.282
1167524 28806162 40103564555 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2021-02-15 21:00:46.982
1284158 29726742 40103564555 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-08-16 13:02:10.378
1946340 33903368 40103564555 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2024-11-19 19:00:04.79
1946349 33903386 40103564555 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2024-11-19 19:00:09.998
1946389 33903467 40103564555 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-11-19 19:00:32.922
2088554 34763709 40103564555 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-09-22 19:00:43.222

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1167521 28806156 25600 0 0 20000 24672 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 19428 0 0 0 0 0 NULL NULL 1500 0 1500 NULL 0 1500
1167524 28806162 23354 0 0 0 23622 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 417 0 0 232 0 0 NULL NULL -453 0 -453 NULL 0 -453
1284158 29726742 1880 0 0 0 1497 372 0 NULL NULL NULL NULL NULL 683 0 0 4494 0 0 NULL NULL 3822 0 3822 NULL 0 3822
1946340 33903368 18242 0 0 0 21936 2103 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -5797 0 -5797 NULL 0 -5797
1946349 33903386 12275 0 0 0 15518 757 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -4000 0 -4000 NULL 0 -4000
1946389 33903467 130 0 0 0 1008 149 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1027 0 -1027 NULL 0 -1027
2088554 34763709 3425 0 0 0 3325 149 0 NULL NULL NULL NULL NULL 1013 0 0 0 0 0 NULL NULL -1062 0 -1062 NULL 0 -1062
346624 15505940 79923 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 42904 37019 0 8500 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28519 0 NULL 0 NULL 28519
444025 15745011 34149 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 33303 846 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 846 0 NULL 0 0 846
553345 15999429 34349 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 64264 -29915 0 0 32471 0 0 0 0 0 0 0 0 2556 0 NULL 0 0 2556
666418 16421936 34149 0 0 0 35860 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 9 NULL NULL -1720 0 -1720 NULL 0 -1720
845380 20830430 0 0 0 0 1658 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 1108 0 0 0 0 0 NULL NULL -2766 50 -2816 NULL 0 -2816

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1167521 28806156 31 0 0 0 31 82479 0 0 82479 82510 NULL 62485 17609 0 2416 82510
1167524 28806162 4176 0 10495 0 14671 2380 0 0 2380 17051 NULL 12088 3000 0 1963 17051
1284158 29726742 4674 0 5957 0 10631 2380 0 0 2380 13011 NULL 4226 3000 0 5785 13011
1946340 33903368 3820 0 5861 0 9681 2380 0 0 2380 12061 NULL 12073 0 0 -12 12061
1946349 33903386 2280 0 8130 0 10410 2380 0 0 2380 12790 NULL 16803 0 0 -4013 12790
1946389 33903467 2063 0 7725 0 9788 2380 0 0 2380 12168 NULL 17208 0 0 -5040 12168
2088554 34763709 1979 0 4400 0 6379 2380 0 0 2380 8759 NULL 14860 0 0 -6101 8759
346624 15505940 19090 0 23904 0 42994 0 1036 0 17436 60430 NULL 12971 16940 0 30519 60430
444025 15745011 16 0 32950 0 32966 0 6700 0 71839 104805 NULL 5614 43850 0 55341 104805
553345 15999429 84 0 0 0 84 0 5216 0 91419 91503 NULL 75719 10382 0 5402 91503
666418 16421936 3442 0 0 0 3442 91325 4079 0 95404 98846 NULL 71996 23168 0 3682 98846
845380 20830430 119 0 0 0 119 91325 3263 0 94588 94707 NULL 72232 21609 0 866 94707

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103564555 DA kompetentie speciālisti SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7020 043480 Ilzeskalna pag. 2.61 0.72 1.41 1
40103564555 DA kompetentie speciālisti SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7022 043480 Ilzeskalna pag. 0.00 0.02 0.06 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103564555 DA kompetentie speciālisti SIA ir 13.06.2013 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103564555 DA kompetentie speciālisti SIA B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "DA kompetentie speciālisti" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Lielauce", Ļetki, Ilzeskalna pag., Rēzeknes nov., LV-4619.

Kāds bija SIA "DA kompetentie speciālisti" 2024. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 425 EUR, un zaudējumi bija 1 062 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "DA kompetentie speciālisti" 2024. gadā?

2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "DA kompetentie speciālisti" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Darba aizsardzības kompetentie speciālisti SIA".

Kāds ir SIA "DA kompetentie speciālisti" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,43 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,43.

Kāds ir SIA "DA kompetentie speciālisti" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -1,44, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "DA kompetentie speciālisti" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "DA kompetentie speciālisti"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 610 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 720 EUR un VSAOI 1 410 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "DA kompetentie speciālisti" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "DA kompetentie speciālisti" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas — Rēzeknes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Rēzeknes novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-09-2026