Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "AUTODINAMIKA"

SIA "AUTODINAMIKA" (reģ. Nr. 40103584566) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-09-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 44 541 EUR, peļņa 11 459 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,61 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Būvniecības mašīnu un aprīkojuma iznomāšana un ekspluatācijas līzings

Reģistrācijas Nr.40103584566
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-09-10
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV20ZZZ40103584566
Juridiskā adrese "Ances", Vārpas, Baldones pag., Ķekavas nov., LV-2125

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 44 541 EUR 11 459 EUR 48 706 EUR 1
2024 16 925 EUR -13 342 EUR 35 592 EUR 1
2023 33 149 EUR 9 336 EUR 50 414 EUR 1
2022 140 EUR -11 828 EUR 26 501 EUR 1
2021 15 271 EUR -2 997 EUR 38 321 EUR 1
2020 44 230 EUR 2 564 EUR 45 026 EUR 2
2019 61 110 EUR 8 506 EUR 33 349 EUR 3
2018 55 329 EUR 15 214 EUR 35 126 EUR 3
2017 56 876 EUR 3 348 EUR 25 883 EUR 3
2016 38 509 EUR -13 727 EUR 24 450 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 3.09 0.0 0.8 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.69 0.0 0.8 1
2026. gada 1. ceturksnis 2.56 0.00 0.78 1
2025. gada 4. ceturksnis 2.69 0.00 0.76 1
2024 5.88 0.03 3.03 1
2023 -1.45 0.25 2.91 1
2022 2.52 0.00 2.05 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 44 541 EUR 16 925 EUR 33 149 EUR 140 EUR 15 271 EUR
Personāla izmaksas 10 979 EUR 10 386 EUR 11 311 EUR 7 278 EUR 6 670 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 11 459 EUR -13 342 EUR 9 336 EUR -11 828 EUR -2 997 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 11 459 EUR -13 342 EUR 9 336 EUR -11 828 EUR -2 997 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 48 706 EUR 35 592 EUR 50 414 EUR 26 501 EUR 38 321 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 23 119 EUR 5 029 EUR 10 377 EUR 23 501 EUR 30 267 EUR
Pašu kapitāls 10 938 EUR -522 EUR 12 820 EUR 3 484 EUR 15 312 EUR
Īstermiņa saistības 37 768 EUR 36 114 EUR 37 594 EUR 23 017 EUR 23 009 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,61 0,14 0,28 1,02 1,32
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,54 0,14 0,28 1,02 1,32
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
25,73 % -78,83 % 28,16 % -8 448,57 % -19,63 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
23,53 % -37,49 % 18,52 % -44,63 % -7,82 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
104,76 % 2 555,94 % 72,82 % -339,49 % -19,57 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
3,45 -69,18 2,93 6,61 1,50
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— — — — -72,10
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,91 0,48 0,66 0,01 0,40
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
104,76 % 2 555,94 % 72,82 % -339,49 % -19,31 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,74 -1,33 1,20 -1,19 0,91

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "AUTODINAMIKA" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7732)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 331 uzņēmumi 168. vieta pēc apgrozījuma 115. vieta pēc peļņas Būvniecības mašīnu un aprīkojuma iznomāšana un ekspluatācijas līzings
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Storent"25 737 2161 917 7417,5 %102252 3262 381 (2026 Q3)
2SIA "DOKA Latvia"12 264 720709 6785,8 %41299 1403 279 (2026 Q3)
3SIA ĀTRAIS TORŅU SERVISS11 448 6041 348 87811,8 %71161 2483 355 (2026 Q3)
4SIA "Arsenal Industrial"8 133 427-102 813-1,3 %49165 9882 972 (2026 Q3)
5SIA "Ostland"7 937 769535 0046,7 %59134 5381 056 (2026 Q3)
6Ramirent Baltic AS Rīgas filiāle7 539 386904 32912,0 %10770 4622 811 (2026 Q3)
7CRAMO SIA7 113 340199 0172,8 %37192 2523 392 (2026 Q3)
8"PERI" SIA6 276 492569 4849,1 %30209 2163 002 (2026 Q3)
9SIA "Technorent"5 908 263-558 992-9,5 %16369 2661 789 (2026 Q3)
10"Kurt Koenig Celtniecības Mašīnas Latvija" SIA5 834 084297 0555,1 %20291 7043 153 (2026 Q3)
168SIA "AUTODINAMIKA" (šis uzņēmums)44 54111 45925,7 %144 541***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "AUTODINAMIKA"
7732 Būvniecības mašīnu un aprīkojuma iznomāšana un ekspluatācijas līzings
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103584566 LV20ZZZ40103584566 SIA "AUTODINAMIKA" SIA AUTODINAMIKA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-09-10 NULL Ķekavas nov., Baldones pag., Vārpas, "Ances" 2125 105445506 100016470 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2839496 40103584566 2012-09-04 2012-09-13 15:25:43

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92663263 40103584566 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 57622 EUR 2018-09-28 2018-09-28 13:29:54

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
888746 21311580 40103584566 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-10 09:01:35.685
178979 15106591 40103584566 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-09-10 2012-12-31 2 ONES LVL 2020-08-27 10:46:35.414
422703 15700990 40103584566 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 3 ONES EUR 2020-09-10 18:08:18.652
504555 15899836 40103584566 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 4 ONES EUR 2020-09-15 13:02:38.013
584352 16077834 40103584566 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 4 ONES EUR 2020-10-05 16:02:17.12
992411 22605017 40103584566 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-15 23:23:26.641
1258905 29610512 40103584566 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-07-28 19:19:15.251
1383841 31271355 40103584566 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-21 03:03:28.8
1437681 32014793 40103584566 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-01-15 22:03:42.831
2033040 34433338 40103584566 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-25 17:00:05.207
753012 19678997 40103584566 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 3 ONES EUR 2020-11-02 17:48:02.244
281362 15369586 40103584566 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 3 ONES LVL 2020-09-02 06:01:53.763
1897127 33493301 40103584566 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-29 06:00:02.525
2259950 35406272 40103584566 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-24 20:00:21.947

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1258905 29610512 44230 0 0 0 25313 7181 2839 NULL NULL NULL NULL NULL 6302 0 0 0 0 31 NULL NULL 2564 0 2564 NULL 0 2564
1383841 31271355 15271 0 0 40100 12682 6670 1809 NULL NULL NULL NULL NULL 49939 0 0 12773 0 41 NULL NULL -2997 0 -2997 NULL 0 -2997
1437681 32014793 140 0 0 8300 4103 7278 1650 NULL NULL NULL NULL NULL 7237 0 0 0 0 0 NULL NULL -11828 0 -11828 NULL 0 -11828
178979 15106591 1812 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4068 -2256 0 181 0 474 0 0 0 0 0 0 0 -2911 0 NULL 0 NULL -2911
1897127 33493301 33149 0 0 15476 7656 11311 4268 NULL NULL NULL NULL NULL 16054 0 0 0 0 0 NULL NULL 9336 0 9336 NULL 0 9336
2033040 34433338 16925 0 0 0 8341 10386 8574 NULL NULL NULL NULL NULL 2966 0 0 0 0 0 NULL NULL -13342 0 -13342 NULL 0 -13342
2259950 35406272 44541 0 0 83 8977 10979 8643 NULL NULL NULL NULL NULL 4566 0 0 0 0 0 NULL NULL 11459 0 11459 NULL 0 11459
281362 15369586 16800 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 28248 -11448 0 1395 14000 21903 0 0 0 0 0 0 0 -20746 0 NULL 2772 NULL -23518
422703 15700990 40356 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 28731 11625 0 1416 4300 10586 0 0 0 0 0 0 0 3923 0 NULL 4019 0 -96
504555 15899836 34720 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 38089 -3369 0 594 3500 13615 0 0 0 0 0 0 0 -14078 0 NULL 3439 0 -17517
584352 16077834 38509 0 0 2500 25254 6156 4894 NULL NULL NULL NULL NULL 14651 0 0 0 0 90 NULL NULL -10036 3691 -13727 NULL 0 -13727
753012 19678997 56876 0 0 0 38479 9304 3777 NULL NULL NULL NULL NULL 16233 0 0 15035 0 98 NULL NULL 4020 672 3348 NULL 0 3348
888746 21311580 55329 0 0 17200 32003 9547 2880 NULL NULL NULL NULL NULL 12835 0 0 0 0 0 NULL NULL 15264 50 15214 NULL 0 15214
992411 22605017 61110 0 0 0 27902 11222 2703 NULL NULL NULL NULL NULL 10777 0 0 0 0 0 NULL NULL 8506 0 8506 NULL 0 8506

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1258905 29610512 991 0 6181 351 7523 0 37476 27 37503 45026 NULL 26717 0 0 18309 45026
1383841 31271355 25401 0 4866 0 30267 0 8042 12 8054 38321 NULL 23009 0 0 15312 38321
1437681 32014793 20063 0 3438 0 23501 0 3000 0 3000 26501 NULL 23017 0 0 3484 26501
178979 15106591 773 0 623 0 1396 0 24438 103 24541 25937 NULL 1848 0 0 24089 25937
1897127 33493301 7793 0 2584 0 10377 0 39973 64 40037 50414 NULL 37594 0 0 12820 50414
2033040 34433338 2992 0 2037 0 5029 0 30512 51 30563 35592 NULL 36114 0 0 -522 35592
2259950 35406272 18690 0 1764 2665 23119 0 25549 38 25587 48706 NULL 37768 0 0 10938 48706
281362 15369586 4692 0 955 0 5647 0 20732 93 20825 26472 NULL 25901 0 0 571 26472
422703 15700990 1262 0 14538 0 15800 0 22186 117 22303 38103 NULL 0 37387 0 716 38103
504555 15899836 248 0 14774 0 15022 0 15008 102 15110 30132 NULL 46933 0 0 -16801 30132
584352 16077834 144 0 14787 0 14931 0 9432 87 9519 24450 NULL 54979 0 0 -30529 24450
753012 19678997 7407 0 10576 0 17983 0 7828 72 7900 25883 NULL 53064 0 0 -27181 25883
888746 21311580 8185 0 6525 307 15017 0 20052 57 20109 35126 NULL 27887 0 0 7239 35126
992411 22605017 8664 0 6308 223 15195 0 18112 42 18154 33349 NULL 17604 0 0 15745 33349

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103584566 SIA "AUTODINAMIKA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7732 034400 Baldones pag. 5.88 0.03 3.03 1
40103584566 SIA "AUTODINAMIKA" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7732 034400 Baldones pag. -1.45 0.25 2.91 1
40103584566 SIA "AUTODINAMIKA" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7732 034400 Baldones pag. 2.52 0.00 2.05 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103584566 SIA "AUTODINAMIKA" ir 26.09.2012 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103584566 SIA "AUTODINAMIKA" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "AUTODINAMIKA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Ances", Vārpas, Baldones pag., Ķekavas nov., LV-2125.

Kāds bija SIA "AUTODINAMIKA" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 44 541 EUR, un peļņa bija 11 459 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "AUTODINAMIKA" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "AUTODINAMIKA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,61 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,54.

Kāds ir SIA "AUTODINAMIKA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,74, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "AUTODINAMIKA" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "AUTODINAMIKA"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 880 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 30 EUR un VSAOI 3 030 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "AUTODINAMIKA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "AUTODINAMIKA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Būvniecības mašīnu un aprīkojuma iznomāšana un ekspluatācijas līzings.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Būvniecības mašīnu un aprīkojuma iznomāšana un ekspluatācijas līzings — Ķekavas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Būvniecības mašīnu un aprīkojuma iznomāšana un ekspluatācijas līzings · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 168. no 331

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 24-10-2026