Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Finance mind"

SIA "Finance mind" (reģ. Nr. 40103586054) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-09-13. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 10 000 EUR, zaudējumi 127 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,46 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos

Reģistrācijas Nr.40103586054
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-09-13
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV02ZZZ40103586054
Juridiskā adrese Krišjāņa Valdemāra iela 20 - 12, Rīga, LV-1010

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2023 10 000 EUR -127 EUR 34 783 EUR 0
2022 0 EUR -4 816 EUR 43 156 EUR 1
2021 56 154 EUR -13 827 EUR 46 610 EUR 1
2020 60 828 EUR -38 939 EUR 50 662 EUR 3
2019 32 166 EUR -35 715 EUR 36 320 EUR 3
2018 15 112 EUR -29 572 EUR 17 117 EUR 1
2017 32 347 EUR 748 EUR 8 288 EUR 2
2016 31 007 EUR -7 291 EUR 14 041 EUR 2
2015 32 640 EUR 1 548 EUR 18 535 EUR 2
2014 30 599 EUR 1 305 EUR 18 169 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 2.79 0.21 0.46 0
2023 11.46 1.32 2.52 0
2022 8.08 0.00 0.00 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024 — —
2023 — —
2022 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2023 2022 2021 2020 2019
Neto apgrozījums 10 000 EUR 0 EUR 56 154 EUR 60 828 EUR 32 166 EUR
Bruto peļņa 10 000 EUR 0 EUR 14 365 EUR 8 256 EUR -7 831 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -127 EUR -4 816 EUR -5 515 EUR -30 627 EUR -30 890 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 8 312 EUR 8 312 EUR 4 825 EUR
Tīrā peļņa -127 EUR -4 816 EUR -13 827 EUR -38 939 EUR -35 715 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2023 2022 2021 2020 2019
Aktīvi kopā 34 783 EUR 43 156 EUR 46 610 EUR 50 662 EUR 36 320 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 34 783 EUR 34 783 EUR 35 239 EUR 33 030 EUR 13 413 EUR
Pašu kapitāls -119 482 EUR -119 355 EUR -114 539 EUR -100 713 EUR -61 775 EUR
Īstermiņa saistības 76 327 EUR 84 573 EUR 83 211 EUR 73 436 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 77 917 EUR 77 917 EUR 77 917 EUR 77 918 EUR 98 073 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2023 2022 2021 2020 2019
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,46 0,41 0,42 0,45 —
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,46 0,41 0,42 0,45 —
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-1,27 % — -24,62 % -64,01 % -111,03 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-0,37 % -11,16 % -29,67 % -76,86 % -98,33 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,11 % 4,04 % 12,07 % 38,66 % 57,81 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,29 -1,36 -1,41 -1,50 -1,59
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— — — -7,90 -69,20
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,29 0,00 1,20 1,20 0,89
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,31 % 11,63 % 15,07 % 119,37 % -83,84 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-3,82 -3,82 -2,28 -3,00 -3,16

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Finance mind" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6920)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2705 uzņēmumi 1966. vieta pēc apgrozījuma 2103. vieta pēc peļņas Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Circle K Business Centre"45 767 9831 070 7942,3 %93748 8453 344 (2026 Q3)
2SIA "ERNST & YOUNG BALTIC"19 991 3402 642 07313,2 %24581 5973 430 (2026 Q3)
3"KPMG Baltics SIA"15 904 292784 0754,9 %23866 8252 694 (2026 Q3)
4SIA Cabot Latvia14 818 9941 001 6866,8 %26356 3462 573 (2026 Q3)
5PricewaterhouseCoopers SIA14 085 8371 312 3279,3 %16286 9502 890 (2026 Q3)
6SIA "Helio Media"12 998 497-1 219 692-9,4 %63206 3252 758 (2026 Q3)
7"Allnex Latvia" SIA12 251 2881 142 8079,3 %21856 1992 367 (2026 Q3)
8SIA "Deloitte Latvia"9 254 1081 753 70419,0 %70132 2023 873 (2026 Q3)
9SIA "Deloitte Audits Latvia"3 777 264483 47612,8 %3899 4022 877 (2026 Q3)
10SIA "Grant Thornton Baltic"2 712 281487 78418,0 %4757 7082 761 (2026 Q3)
1966SIA "Finance mind" (šis uzņēmums)10 000-127-1,3 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Finance mind"
6920 Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103586054 LV02ZZZ40103586054 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Finance mind" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Finance mind NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-09-13 NULL Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 20 - 12 1010 118370663 0 100003003 0001000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2839503 40103586054 2012-08-28 2012-09-13 15:26:41

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92949132 40103586054 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2025-03-27 2025-03-27 15:00:34

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
256479 15291232 40103586054 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-09-13 2012-12-31 2 ONES LVL 2020-08-31 17:33:00.189
349327 15512916 40103586054 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 2 ONES LVL 2020-09-06 11:26:06.281
458380 15771770 40103586054 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 2 ONES EUR 2020-09-12 19:35:08.474
565854 16025686 40103586054 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 2 ONES EUR 2020-09-18 21:14:11.705
1295225 30094712 40103586054 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-11-07 17:00:08.569
1432478 31727693 40103586054 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-10-25 17:03:51.605
1934430 33658473 40103586054 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2024-07-17 21:00:01.561
709841 16608514 40103586054 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-31 03:08:36.666
844859 20764791 40103586054 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 2 ONES EUR 2020-11-07 21:29:38.958
1113265 23673285 40103586054 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-22 19:22:55.622
1259046 29610816 40103586054 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2021-07-28 21:00:18.803
1934438 33658489 40103586054 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-07-17 21:00:06.204

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1113265 23673285 15112 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 31105 -15993 0 6634 0 5693 0 0 1033 0 24 NULL NULL -27311 2261 -29572 NULL 0 -29572
1259046 29610816 32166 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 39997 -7831 0 7922 0 14697 0 0 0 0 440 NULL NULL -30890 4825 -35715 NULL 0 -35715
1295225 30094712 60828 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 52572 8256 0 14444 0 21997 0 0 1000 0 3442 NULL NULL -30627 8312 -38939 NULL 0 -38939
1432478 31727693 56154 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 41789 14365 0 13230 0 8771 0 0 2121 0 0 NULL NULL -5515 8312 -13827 NULL 0 -13827
1934430 33658473 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 4816 0 0 0 0 0 NULL NULL -4816 0 -4816 NULL 0 -4816
1934438 33658489 10000 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 10000 8373 0 0 1754 0 0 0 0 0 NULL NULL -127 0 -127 NULL 0 -127
256479 15291232 6760 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4640 2120 0 130 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1989 608 NULL 0 NULL 1381
349327 15512916 20815 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 12852 7963 0 2263 0 20 0 0 0 0 127 0 0 5553 1873 NULL 0 NULL 3680
458380 15771770 30599 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 23051 7548 0 3248 0 26 0 0 53 0 403 0 0 3924 2619 NULL 0 0 1305
565854 16025686 32640 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 25079 7561 0 2842 0 58 0 0 163 0 334 0 0 4490 2942 NULL 0 0 1548
709841 16608514 31007 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 30863 144 0 1470 0 3551 0 0 564 0 210 NULL NULL -4523 2768 -7291 NULL 0 -7291
844859 20764791 32347 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 20497 11850 0 778 0 5548 0 0 0 0 135 NULL NULL 5389 4641 748 NULL 0 748

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1113265 23673285 4508 0 767 0 5275 8000 3842 0 11842 17117 NULL 0 43156 22 -26061 17117
1259046 29610816 2662 0 10751 0 13413 0 22907 0 22907 36320 NULL 0 98073 22 -61775 36320
1295225 30094712 505 0 32525 0 33030 0 17632 0 17632 50662 NULL 73436 77918 21 -100713 50662
1432478 31727693 456 0 34783 0 35239 0 11371 0 11371 46610 NULL 83211 77917 21 -114539 46610
1934430 33658473 0 0 34783 0 34783 0 8373 0 8373 43156 NULL 84573 77917 21 -119355 43156
1934438 33658489 0 0 34783 0 34783 0 0 0 0 34783 NULL 76327 77917 21 -119482 34783
256479 15291232 1705 0 21 0 1726 0 115 0 115 1841 NULL 459 0 0 1382 1841
349327 15512916 1203 0 68 0 1271 0 10634 0 10634 11905 NULL 704 6139 0 5062 11905
458380 15771770 942 0 5367 0 6309 0 11860 0 11860 18169 NULL 2565 7097 0 8507 18169
565854 16025686 258 0 11271 0 11529 0 7006 0 7006 18535 NULL 3105 5375 0 10055 18535
709841 16608514 78 0 8313 0 8391 0 5650 0 5650 14041 NULL 0 7507 3770 2764 14041
844859 20764791 198 0 4767 0 4965 0 3323 0 3323 8288 NULL 0 4754 22 3512 8288

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103586054 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Finance mind" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010094 Vidzemes priekšpilsēta 2.79 0.21 0.46 0
40103586054 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Finance mind" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010095 Zemgales priekšpilsēta 11.46 1.32 2.52 0
40103586054 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Finance mind" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 010095 Zemgales priekšpilsēta 8.08 0.00 0.00 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103586054 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Finance mind" nav 10.12.2020 nav nav 20.07.2022

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103586054 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Finance mind" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Finance mind" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Krišjāņa Valdemāra iela 20 - 12, Rīga, LV-1010.

Kāds bija SIA "Finance mind" 2023. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 10 000 EUR, un zaudējumi bija 127 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Finance mind" 2023. gadā?

2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "Finance mind" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 0,46 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,46.

Kāds ir SIA "Finance mind" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija -3,82, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Finance mind" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Finance mind"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 790 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 210 EUR un VSAOI 460 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Finance mind" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Finance mind" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 966. no 2 705

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026