Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks""

SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks"" (reģ. Nr. 40103609342) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-11-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 10 415 EUR, peļņa 3 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,06 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citur neklasificēta izglītība

Reģistrācijas Nr.40103609342
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-11-23
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV77ZZZ40103609342
Juridiskā adrese Gaujas iela 25A, Murjāņi, Sējas pag., Saulkrastu nov., LV-2142

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 10 415 EUR 3 EUR 62 EUR 2
2024 9 600 EUR -260 EUR 46 EUR 1
2023 8 080 EUR -819 EUR 40 EUR 1
2022 6 622 EUR -131 EUR 30 EUR 1
2021 7 146 EUR 657 EUR 892 EUR 1
2020 7 890 EUR 1 642 EUR 25 EUR 1
2019 17 355 EUR 1 939 EUR 70 EUR 1
2018 17 330 EUR -2 845 EUR 74 EUR 1
2017 18 858 EUR -500 EUR 52 EUR 1
2016 17 385 EUR -220 EUR 1 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 1.09 0.13 0.95 2
2026. gada 2. ceturksnis 1.05 0.13 0.91 2
2026. gada 1. ceturksnis 1.11 0.17 0.94 2
2025. gada 4. ceturksnis 1.14 0.13 1.00 1
2024 3.44 0.64 2.80 1
2023 2.76 0.39 2.36 1
2022 2.82 0.66 1.71 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 10 415 EUR 9 600 EUR 8 080 EUR 6 622 EUR 7 146 EUR
Bruto peļņa 188 EUR -992 EUR -1 170 EUR -212 EUR 785 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 3 EUR -260 EUR -819 EUR -131 EUR 657 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 3 EUR -260 EUR -819 EUR -131 EUR 657 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 62 EUR 46 EUR 40 EUR 30 EUR 892 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 62 EUR 46 EUR 40 EUR 30 EUR 892 EUR
Pašu kapitāls -5 395 EUR -5 398 EUR -5 136 EUR -4 318 EUR -4 187 EUR
Īstermiņa saistības 1 082 EUR 1 069 EUR 801 EUR 656 EUR 1 387 EUR
Ilgtermiņa saistības 4 375 EUR 4 375 EUR 4 375 EUR 3 692 EUR 3 692 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,06 0,04 0,05 0,05 0,64
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,06 0,04 0,04 0,05 0,64
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
0,03 % -2,71 % -10,14 % -1,98 % 9,19 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
4,84 % -565,22 % -2 047,50 % -436,67 % 73,65 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-0,06 % 4,82 % 15,95 % 3,03 % -15,69 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,01 -1,01 -1,01 -1,01 -1,21
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
167,98 208,70 202,00 220,73 8,01
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-0,29 % 25,42 % 107,62 % 20,93 % -132,73 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
81,88 74,96 15,17 69,43 5,56

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks"" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8559)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1040 uzņēmumi 625. vieta pēc apgrozījuma 558. vieta pēc peļņas Citur neklasificēta izglītība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1iPS Media SIA8 396 5681 942 19623,1 %71 199 5102 946 (2026 Q3)
2SIA "BUTS"3 580 885-287 002-8,0 %9139 3501 450 (2026 Q3)
3Crosshill Global Solutions SIA2 789 076326 83811,7 %14199 2203 531 (2026 Q3)
4SIA "BALTIJAS DATORU AKADĒMIJA"2 307 707506 48021,9 %14164 8363 094 (2026 Q3)
5SIA "Mācību centrs LIEPA"1 828 179122 7846,7 %3848 1102 007 (2026 Q3)
6SIA "RSU Psihosomatiskās Medicīnas un Psihoterapijas klīnika"1 723 94665 2563,8 %7822 1021 243 (2026 Q3)
7SIA "LATINSOFT"1 694 384-199 765-11,8 %4537 6531 500 (2026 Q3)
8SIA "FIZIOCENTRS"1 464 293-8 164-0,6 %3739 5752 568 (2026 Q3)
9SIA "FITA"1 210 057605 50550,0 %2605 029***
10SIA "Multimetode"1 208 06686 8327,2 %3138 9701 389 (2026 Q3)
625SIA Mācību centrs "DzīvotPrieks" (šis uzņēmums)10 41530,0 %25 208***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks""
8559 Citur neklasificēta izglītība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103609342 LV77ZZZ40103609342 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Mācību centrs "DzīvotPrieks" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Mācību centrs "DzīvotPrieks" NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-11-23 NULL Saulkrastu nov., Sējas pag., Murjāņi, Gaujas iela 25A 2142 105546355 100016550 0 0809200 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2944720 40103609342 2012-11-19 2012-11-29 14:20:25

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92364531 40103609342 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 700 EUR 2016-06-08 2016-06-08 16:44:36

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
822849 19898684 40103609342 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-06 16:31:50.755
863906 21170579 40103609342 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-08 22:48:21.404
497039 15883413 40103609342 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-15 03:15:01.887
673351 16444040 40103609342 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-28 22:31:57.536
1307937 30540121 40103609342 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-02-19 22:00:49.126
1477106 32337841 40103609342 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-04-25 17:31:00.463
2219016 35328422 40103609342 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-02 17:00:05.068
273117 15330244 40103609342 DokUGP2008v1 NULL 2013 2012-11-23 2013-12-31 1 ONES LVL 2020-09-01 17:19:24.074
372625 15567038 40103609342 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-07 17:30:24.151
1052522 23060076 40103609342 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-19 12:17:36.817
1203816 29159651 40103609342 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-04-22 20:05:28.344
1920259 33550236 40103609342 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-06-04 03:08:48.317
2067863 34532366 40103609342 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-09 03:03:28.995

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1052522 23060076 17355 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7316 10039 0 5243 0 2857 0 0 0 0 0 NULL NULL 1939 0 1939 NULL 0 1939
1203816 29159651 7890 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4560 3330 0 373 0 1315 0 0 0 0 0 NULL NULL 1642 0 1642 NULL 0 1642
1307937 30540121 7146 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6361 785 0 128 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 657 0 657 NULL 0 657
1477106 32337841 6622 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6834 -212 0 178 259 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -131 0 -131 NULL 0 -131
1920259 33550236 8080 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9250 -1170 0 166 517 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -819 0 -819 NULL 0 -819
2067863 34532366 9600 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10592 -992 0 118 850 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -260 0 -260 NULL 0 -260
2219016 35328422 10415 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10227 188 0 169 0 16 0 0 0 0 0 NULL NULL 3 0 3 NULL 0 3
273117 15330244 1260 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 723 537 252 989 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -704 0 NULL 113 NULL -817
372625 15567038 286 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 34 252 0 692 2 0 0 0 0 0 0 0 0 -438 0 NULL 29 0 -467
497039 15883413 2785 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6348 -3563 0 129 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -3692 0 NULL 250 0 -3942
673351 16444040 17385 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15748 1637 0 272 0 1585 0 0 0 0 0 NULL NULL -220 0 -220 NULL 0 -220
822849 19898684 18858 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11654 7204 0 5085 0 2619 0 0 0 0 0 NULL NULL -500 0 -500 NULL 0 -500
863906 21170579 17330 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11982 5348 0 5192 0 3001 0 0 0 0 0 NULL NULL -2845 0 -2845 NULL 0 -2845

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1052522 23060076 63 0 7 0 70 0 0 0 0 70 NULL 2819 3734 0 -6483 70
1203816 29159651 15 0 10 0 25 0 0 0 0 25 NULL 1177 3692 0 -4844 25
1307937 30540121 882 0 10 0 892 0 0 0 0 892 NULL 1387 3692 0 -4187 892
1477106 32337841 20 0 10 0 30 0 0 0 0 30 NULL 656 3692 0 -4318 30
1920259 33550236 12 0 18 10 40 0 0 0 0 40 NULL 801 4375 0 -5136 40
2067863 34532366 28 0 18 0 46 0 0 0 0 46 NULL 1069 4375 0 -5398 46
2219016 35328422 47 0 15 0 62 0 0 0 0 62 NULL 1082 4375 0 -5395 62
273117 15330244 4 0 0 0 4 0 0 0 0 4 NULL 311 10 0 -317 4
372625 15567038 78 0 72 0 150 0 0 0 0 150 NULL 366 699 0 -915 150
497039 15883413 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 1693 3164 0 -4857 0
673351 16444040 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 1904 3174 0 -5077 1
822849 19898684 45 0 7 0 52 0 0 0 0 52 NULL 2455 3174 0 -5577 52
863906 21170579 74 0 0 0 74 0 0 0 0 74 NULL 4762 3734 0 -8422 74

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103609342 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Mācību centrs "DzīvotPrieks" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8559 047410 Sējas pag. 3.44 0.64 2.80 1
40103609342 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Mācību centrs "DzīvotPrieks" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8559 047410 Sējas pag. 2.76 0.39 2.36 1
40103609342 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Mācību centrs "DzīvotPrieks" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8559 047410 Sējas pag. 2.82 0.66 1.71 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103609342 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Mācību centrs "DzīvotPrieks" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks"" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Gaujas iela 25A, Murjāņi, Sējas pag., Saulkrastu nov., LV-2142.

Kāds bija SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks"" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 10 415 EUR, un peļņa bija 3 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks"" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks"" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,06.

Kāds ir SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks"" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 81,88, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks""?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 440 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 640 EUR un VSAOI 2 800 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks"" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Mācību centrs "DzīvotPrieks"" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēta izglītība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citur neklasificēta izglītība — Saulkrastu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificēta izglītība · Saulkrastu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 625. no 1 040

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-10-2026