Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "AskPro"

SIA "AskPro" (reģ. Nr. 40103622482) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-01-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 61 258 EUR, zaudējumi 40 338 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 147,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana

Reģistrācijas Nr.40103622482
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2013-01-07
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV26ZZZ40103622482
Juridiskā adrese Bērzu aleja 5A, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV-2161

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 61 258 EUR -40 338 EUR 883 135 EUR 2
2024 61 258 EUR 3 502 EUR 1 162 827 EUR 2
2023 61 258 EUR 609 EUR 1 160 298 EUR 2
2022 61 258 EUR 1 174 EUR 1 726 458 EUR 2
2021 60 958 EUR 3 631 EUR 1 801 162 EUR 2
2020 61 150 EUR -9 047 EUR 1 889 494 EUR 2
2019 2 332 EUR 25 080 EUR 2 356 199 EUR 1
2018 0 EUR 1 354 872 EUR 1 837 585 EUR 0
2017 13 831 EUR -2 535 EUR 532 765 EUR 1
2016 17 733 EUR -31 979 EUR 537 310 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 3.86 0.52 0.68 2
2026. gada 1. ceturksnis 5.34 0.52 0.68 2
2025. gada 4. ceturksnis 4.21 0.52 0.68 2
2024 18.84 1.90 2.86 2
2023 33.76 1.90 2.86 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 61 258 EUR 61 258 EUR 61 258 EUR 61 258 EUR 60 958 EUR
Bruto peļņa 27 294 EUR 9 154 EUR 8 379 EUR 8 997 EUR 5 257 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 19 662 EUR 3 502 EUR 609 EUR 1 174 EUR 3 631 EUR
UIN nodoklis 60 000 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -40 338 EUR 3 502 EUR 609 EUR 1 174 EUR 3 631 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 883 135 EUR 1 162 827 EUR 1 160 298 EUR 1 726 458 EUR 1 801 162 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 539 491 EUR 790 832 EUR 741 536 EUR 1 261 377 EUR 1 288 964 EUR
Pašu kapitāls 879 467 EUR 1 159 805 EUR 1 156 303 EUR 1 155 694 EUR 1 290 294 EUR
Īstermiņa saistības 3 668 EUR 3 022 EUR 3 995 EUR 570 764 EUR 481 998 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 28 870 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "ASK ENTERPRISE" — līdz 2016-01-13

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
147,08 261,69 185,62 2,21 2,67
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
147,08 261,69 185,62 2,21 2,67
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-65,85 % 5,72 % 0,99 % 1,92 % 5,96 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-4,57 % 0,30 % 0,05 % 0,07 % 0,20 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-4,59 % 0,30 % 0,05 % 0,10 % 0,28 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,00 0,00 0,49 0,40
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,07 0,05 0,05 0,04 0,03
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
2,24 % 0,30 % 0,05 % 0,10 % 0,28 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
102,12 162,58 122,92 1,74 2,03

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "AskPro" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6820)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 5986 uzņēmumi 2193. vieta pēc apgrozījuma 5455. vieta pēc peļņas Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Plesko Real Estate"46 277 34912 146 54526,2 %0
2"RIGABURGER" SIA32 287 9261 954 9886,1 %181 793 7742 668 (2026 Q2)
3SIA "Rīgas nami"28 420 60294 3490,3 %50955 8361 405 (2026 Q2)
4SIA "M257"25 736 01527 131 381105,4 %0
5SIA "DELTA PROPERTY"25 722 06519 736 41476,7 %0
6SIA "TAV Latvia"19 145 9101 239 9296,5 %82 393 2394 759 (2026 Q2)
7SIA "MV HOTELS"17 876 7372 733 77915,3 %72 553 8201 961 (2026 Q2)
8SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE"16 215 27013 026 99580,3 %91 801 6976 673 (2026 Q2)
9SIA "EfTEN Plaza"13 969 7874 721 71433,8 %113 969 787***
10LSREF3 Riga Plaza SIA13 270 5564 672 10635,2 %113 270 556***
2193SIA "AskPro" (šis uzņēmums)61 258-40 338-65,8 %230 629***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "AskPro"
6820 Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103622482 LV26ZZZ40103622482 SIA "AskPro" SIA AskPro NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2013-01-07 NULL Saulkrastu nov., Saulkrasti, Bērzu aleja 5A 2161 106011282 100016550 100003583 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2996168 40103622482 2012-12-17 2013-01-11 10:02:19

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103622482 2016-01-13 SIA "ASK ENTERPRISE"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92327548 40103622482 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2845 EUR 2016-01-13 2016-01-13 14:46:39

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
759816 19716423 40103622482 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-03 04:33:18.676
921320 21447066 40103622482 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-12 03:03:06.057
344156 15500826 40103622482 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-07 2013-12-31 0 ONES LVL 2020-09-06 04:22:51.042
399912 15653288 40103622482 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 5 ONES EUR 2020-09-09 12:34:30.734
493870 15875851 40103622482 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 7 ONES EUR 2020-09-14 20:36:49.211
645614 16334695 40103622482 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-27 11:20:48.282
1038956 22889128 40103622482 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-18 17:05:06.267
1208297 29185224 40103622482 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-04-27 17:08:27.964
1362453 31115095 40103622482 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-06-17 17:05:41.713
1716490 32420244 40103622482 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-05-16 23:01:19.072
1884052 33455982 40103622482 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-05-22 22:01:59.208
2030598 34428445 40103622482 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-05-23 23:02:43.648
2275007 35426922 40103622482 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-27 17:08:14.498

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1038956 22889128 2332 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19568 -17236 0 2928 45620 376 0 0 0 0 0 NULL NULL 25080 0 25080 NULL 0 25080
1208297 29185224 61150 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 61103 47 0 11136 4207 7135 0 0 4970 0 0 NULL NULL -9047 0 -9047 NULL 0 -9047
1362453 31115095 60958 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 55701 5257 0 13047 5052 5782 0 0 12151 0 0 NULL NULL 3631 0 3631 NULL 0 3631
1716490 32420244 61258 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 52261 8997 0 14000 5756 4386 0 0 4807 0 0 NULL NULL 1174 0 1174 NULL 0 1174
1884052 33455982 61258 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 52879 8379 0 11494 3442 3718 0 0 4000 0 0 NULL NULL 609 0 609 NULL 0 609
2030598 34428445 61258 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 52104 9154 0 11903 5969 3718 0 0 4000 0 0 NULL NULL 3502 0 3502 NULL 0 3502
2275007 35426922 61258 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 33964 27294 0 11057 3143 3718 0 0 4000 0 0 NULL NULL 19662 60000 -40338 NULL 0 -40338
344156 15500826 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14473 -14473 0 158 0 0 0 0 0 0 2600 0 0 -17231 0 NULL 0 NULL -17231
399912 15653288 25258 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 30531 -5273 0 6960 0 0 0 0 0 0 0 9885 0 -2348 0 NULL 0 0 -2348
493870 15875851 14355 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 31816 -17461 0 7950 0 295 0 0 0 0 0 0 0 -25706 0 NULL 0 0 -25706
645614 16334695 17733 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5221 12512 461 29295 1 14736 0 0 0 0 0 NULL NULL -31979 0 -31979 NULL 0 -31979
759816 19716423 13831 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3231 10600 0 13132 0 3 0 0 0 0 0 NULL NULL -2535 0 -2535 NULL 0 -2535
921320 21447066 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 794 -794 0 248 0 0 2000000 0 0 644086 0 NULL NULL 1354872 0 1354872 NULL 0 1354872

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1038956 22889128 1254411 0 508751 0 1763162 0 593037 0 593037 2356199 NULL 972671 87818 0 1295710 2356199
1208297 29185224 1139505 0 190671 0 1330176 0 559318 0 559318 1889494 NULL 543810 59021 0 1286663 1889494
1362453 31115095 1180806 0 108158 0 1288964 0 512198 0 512198 1801162 NULL 481998 28870 0 1290294 1801162
1716490 32420244 1136646 0 124731 0 1261377 0 465081 0 465081 1726458 NULL 570764 0 0 1155694 1726458
1884052 33455982 628640 0 112896 0 741536 0 418762 0 418762 1160298 NULL 3995 0 0 1156303 1160298
2030598 34428445 678806 0 112026 0 790832 0 371995 0 371995 1162827 NULL 3022 0 0 1159805 1162827
2275007 35426922 431553 0 107938 0 539491 0 343644 0 343644 883135 NULL 3668 0 0 879467 883135
344156 15500826 3327 0 3039 349300 355666 0 0 0 0 355666 NULL 0 370897 0 -15231 355666
399912 15653288 43729 0 60545 514086 618360 0 0 0 11000 629360 NULL 653380 0 0 -24020 629360
493870 15875851 146 0 29831 514086 544063 0 23141 0 34141 578204 NULL 627930 0 0 -49726 578204
645614 16334695 751 0 11473 514086 526310 11000 0 0 11000 537310 NULL 4062 614954 0 -81706 537310
759816 19716423 223 0 7456 514086 521765 11000 0 0 11000 532765 NULL 52 616954 0 -84241 532765
921320 21447066 880585 0 957000 0 1837585 0 0 0 0 1837585 NULL 566955 0 0 1270630 1837585

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103622482 SIA "AskPro" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6820 047200 Saulkrasti 18.84 1.90 2.86 2
40103622482 SIA "AskPro" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6820 047400 Saulkrastu pag. 33.76 1.90 2.86 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103622482 SIA "AskPro" ir 11.12.2013 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103622482 SIA "AskPro" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "AskPro" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Bērzu aleja 5A, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV-2161.

Kāds bija SIA "AskPro" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 61 258 EUR, un zaudējumi bija 40 338 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "AskPro" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "AskPro" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "ASK ENTERPRISE"".

Kāds ir SIA "AskPro" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 147,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 147,08.

Kāds ir SIA "AskPro" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 102,12, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "AskPro" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "AskPro"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 18 840 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 900 EUR un VSAOI 2 860 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "AskPro" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "AskPro" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana — Saulkrastu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Saulkrastu novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026