Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "PR SOLUTION LV"

SIA "PR SOLUTION LV" (reģ. Nr. 40103670726) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-05-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 44 995 EUR, peļņa 1 328 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 2,13 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Ziņu aģentūru darbība

Reģistrācijas Nr.40103670726
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2013-05-15
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV51ZZZ40103670726
Juridiskā adrese Aleksandra Čaka iela 47 - 6, Rīga, LV-1011

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 44 995 EUR 1 328 EUR 22 147 EUR 2
2024 21 993 EUR -2 622 EUR 20 320 EUR 2
2023 47 583 EUR 14 363 EUR 13 978 EUR 2
2022 5 943 EUR -2 405 EUR 734 EUR 1
2021 526 EUR -4 039 EUR 1 825 EUR 1
2020 3 216 EUR -507 EUR 5 420 EUR 1
2019 10 995 EUR 3 693 EUR 5 927 EUR 1
2018 150 EUR -101 EUR 2 114 EUR 0
2017 0 EUR -127 EUR 2 207 EUR 0
2016 0 EUR -114 EUR 2 334 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 2.16 0.56 1.6 2
2026. gada 1. ceturksnis 3.77 2.20 1.57 2
2025. gada 4. ceturksnis 1.78 0.24 1.53 2
2024 7.59 0.80 3.79 2
2023 8.37 6.14 2.22 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 44 995 EUR 21 993 EUR 47 583 EUR 5 943 EUR 526 EUR
Bruto peļņa 12 736 EUR 11 611 EUR 15 088 EUR 5 943 EUR 526 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 1 328 EUR 4 715 EUR 14 363 EUR -2 405 EUR -4 039 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 1 467 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 1 328 EUR -2 622 EUR 14 363 EUR -2 405 EUR -4 039 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 22 147 EUR 20 320 EUR 13 978 EUR 734 EUR 1 825 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 21 788 EUR 19 530 EUR 12 757 EUR 734 EUR 1 825 EUR
Pašu kapitāls 11 917 EUR 10 589 EUR 13 211 EUR -1 152 EUR 1 253 EUR
Īstermiņa saistības 10 230 EUR 9 731 EUR 767 EUR 1 886 EUR 572 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,13 2,01 16,63 0,39 3,19
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,13 2,01 16,63 0,39 3,19
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
2,95 % -11,92 % 30,19 % -40,47 % -767,87 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
6,00 % -12,90 % 102,75 % -327,66 % -221,32 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
11,14 % -24,76 % 108,72 % 208,77 % -322,35 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,86 0,92 0,06 -1,64 0,46
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,03 1,08 3,40 8,10 0,29
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
11,14 % 44,53 % 108,72 % 208,77 % -322,35 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,53 3,05 15,24 -4,81 -4,59

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "PR SOLUTION LV" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6031)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 8 uzņēmumi 2. vieta pēc apgrozījuma 2. vieta pēc peļņas Ziņu aģentūru darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "LETA"5 104 329328 0236,4 %10747 7041 998 (2026 Q2)
2SIA "PR SOLUTION LV" (šis uzņēmums)44 9951 3283,0 %222 498***
3SIA "Cbonds Europe"44 882-11 629-25,9 %222 441***
4SIA "FILMU STUDIJA DIVI DEVIŅI"26 1506262,4 %126 150***
5SIA "Baltic Features"5 96274012,4 %15 962***
6SIA "4rati"3 510-794-22,6 %0
7SIA "EZ Media"0-1100
8SIA "Coldstart"0-3550
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "PR SOLUTION LV"
6031 Ziņu aģentūru darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103670726 LV51ZZZ40103670726 SIA "PR SOLUTION LV" SIA PR SOLUTION LV NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2013-05-15 NULL Rīga, Aleksandra Čaka iela 47 - 6 1011 111996946 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
3190303 40103670726 2013-05-02 2013-05-24 09:20:50

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92342395 40103670726 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2845 EUR 2016-04-01 2016-04-01 08:59:08

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
766928 19746117 40103670726 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-03 13:31:29.052
908569 21408453 40103670726 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-11 09:44:18.533
351903 15367480 40103670726 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-05-15 2013-12-31 0 ONES LVL 2020-09-06 14:16:03.119
407364 15668986 40103670726 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 0 ONES EUR 2020-09-09 20:39:26.92
506271 15903518 40103670726 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 0 ONES EUR 2020-09-15 14:45:20.147
635737 16290773 40103670726 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 0 ONES EUR 2020-10-26 19:33:52.396
1006242 22727328 40103670726 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-16 18:48:16.747
1208727 29186621 40103670726 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-04-27 21:03:07.592
1331488 30800611 40103670726 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-04-12 18:03:50.49
1474875 32331175 40103670726 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-04-25 05:43:20.46
1873886 33419757 40103670726 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-05-14 20:04:17.112
1986923 34283047 40103670726 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-04-23 21:00:41.502
2200680 35291519 40103670726 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-04-21 19:00:20.997

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1006242 22727328 10995 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1995 9000 0 1460 0 3847 0 0 0 0 0 NULL NULL 3693 0 3693 NULL 0 3693
1208727 29186621 3216 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 475 2741 0 1671 0 1577 0 0 0 0 0 NULL NULL -507 0 -507 NULL 0 -507
1331488 30800611 526 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 526 0 3624 0 941 0 0 0 0 0 NULL NULL -4039 0 -4039 NULL 0 -4039
1474875 32331175 5943 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 5943 0 8263 0 85 0 0 0 0 0 NULL NULL -2405 0 -2405 NULL 0 -2405
1873886 33419757 47583 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32495 15088 0 143 0 582 0 0 0 0 0 NULL NULL 14363 0 14363 NULL 0 14363
1986923 34283047 21993 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10382 11611 0 4742 0 2154 0 0 0 0 0 NULL NULL 4715 1467 3248 NULL 5870 -2622
2200680 35291519 44995 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32259 12736 0 11408 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1328 0 1328 NULL 0 1328
351903 15367480 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 163 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -163 0 NULL 0 NULL -163
407364 15668986 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 58 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -58 0 NULL 0 0 -58
506271 15903518 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 108 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -108 0 NULL 0 0 -108
635737 16290773 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 114 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -114 0 -114 NULL 0 -114
766928 19746117 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 127 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -127 0 -127 NULL 0 -127
908569 21408453 150 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 150 0 210 0 41 0 0 0 0 0 NULL NULL -101 0 -101 NULL 0 -101

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1006242 22727328 5728 0 199 0 5927 0 0 0 0 5927 NULL 129 0 0 5798 5927
1208727 29186621 5420 0 0 0 5420 0 0 0 0 5420 NULL 129 0 0 5291 5420
1331488 30800611 1825 0 0 0 1825 0 0 0 0 1825 NULL 572 0 0 1253 1825
1474875 32331175 734 0 0 0 734 0 0 0 0 734 NULL 1886 0 0 -1152 734
1873886 33419757 12756 0 1 0 12757 0 1221 0 1221 13978 NULL 767 0 0 13211 13978
1986923 34283047 19527 0 3 0 19530 0 790 0 790 20320 NULL 9731 0 0 10589 20320
2200680 35291519 21784 0 4 0 21788 0 359 0 359 22147 NULL 10230 0 0 11917 22147
351903 15367480 6 0 1831 0 1837 0 0 0 0 1837 NULL 0 0 0 1837 1837
407364 15668986 0 0 2556 0 2556 0 0 0 0 2556 NULL 0 0 0 2556 2556
506271 15903518 2448 0 0 0 2448 0 0 0 0 2448 NULL 0 0 0 2448 2448
635737 16290773 2334 0 0 0 2334 0 0 0 0 2334 NULL 0 0 0 2334 2334
766928 19746117 2207 0 0 0 2207 0 0 0 0 2207 NULL 0 0 0 2207 2207
908569 21408453 2114 0 0 0 2114 0 0 0 0 2114 NULL 8 0 0 2106 2114

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103670726 SIA "PR SOLUTION LV" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6031 010091 Centra rajons 7.59 0.80 3.79 2
40103670726 SIA "PR SOLUTION LV" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6391 010091 Centra rajons 8.37 6.14 2.22 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103670726 SIA "PR SOLUTION LV" nav 19.08.2024 nav nav 30.08.2024

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103670726 SIA "PR SOLUTION LV" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "PR SOLUTION LV" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Aleksandra Čaka iela 47 - 6, Rīga, LV-1011.

Kāds bija SIA "PR SOLUTION LV" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 44 995 EUR, un peļņa bija 1 328 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "PR SOLUTION LV" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "PR SOLUTION LV" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,13 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,13.

Kāds ir SIA "PR SOLUTION LV" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,53, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "PR SOLUTION LV" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "PR SOLUTION LV"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 590 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 800 EUR un VSAOI 3 790 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "PR SOLUTION LV" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "PR SOLUTION LV" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ziņu aģentūru darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Ziņu aģentūru darbība — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Ziņu aģentūru darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026