Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Flexlog"

SIA "Flexlog" (reģ. Nr. 40103687205) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-07-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 311 529 EUR, peļņa 71 543 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 1,40 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Starpniecības pakalpojumi kravu transporta jomā

Reģistrācijas Nr.40103687205
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2013-07-02
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV57ZZZ40103687205
Juridiskā adrese Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 2 311 529 EUR 71 543 EUR 398 801 EUR 5
2024 2 397 589 EUR 50 229 EUR 499 815 EUR 5
2023 2 493 633 EUR 111 377 EUR 414 758 EUR 5
2022 2 752 855 EUR 82 344 EUR 597 502 EUR 4
2021 1 687 130 EUR 88 547 EUR 420 833 EUR 4
2020 0 EUR -50 EUR 1 EUR 0
2019 0 EUR -50 EUR 1 EUR 0
2018 0 EUR -50 EUR 0 EUR 0
2017 0 EUR -50 EUR 0 EUR 0
2016 0 EUR -50 EUR 0 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis -50.16 2.46 7.26 4
2026. gada 1. ceturksnis -51.85 2.38 7.15 4
2025. gada 4. ceturksnis -29.23 3.45 8.92 4
2024 -103.34 17.38 37.06 5
2023 -183.26 13.73 30.62 4

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 774.71 ~ 1 323.58
2026. gada 1. ceturksnis 1 747.82 ~ 1 305.66
2025. gada 4. ceturksnis 2 180.50 ~ 1 583.95
2024 1 811.87 ~ 1 297.30
2023 1 871.27 ~ 1 339.60

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (37.06 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 1 811.87 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 811.87 * 0.105 = 190.25 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 811.87 - 190.25 - 0.00) * 0.2 ≈ 324.32 EUR

4. Neto alga: 1 811.87 - 190.25 - 324.32 = ~ 1 297.30 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 2 311 529 EUR 2 397 589 EUR 2 493 633 EUR 2 752 855 EUR 1 687 130 EUR
Bruto peļņa 211 822 EUR 221 905 EUR 242 266 EUR 252 029 EUR 174 734 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 71 543 EUR 50 229 EUR 111 377 EUR 82 344 EUR 92 559 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 1 012 EUR
Tīrā peļņa 71 543 EUR 50 229 EUR 111 377 EUR 82 344 EUR 88 547 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 398 801 EUR 499 815 EUR 414 758 EUR 597 502 EUR 420 833 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 393 227 EUR 494 988 EUR 407 483 EUR 592 120 EUR 415 350 EUR
Pašu kapitāls 117 496 EUR 99 791 EUR 116 062 EUR 133 685 EUR 91 033 EUR
Īstermiņa saistības 281 305 EUR 400 024 EUR 298 696 EUR 463 817 EUR 329 800 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "MP LOGISTICS" — līdz 2021-02-05

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,40 1,24 1,36 1,28 1,26
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,40 1,24 1,36 1,28 1,26
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
3,10 % 2,09 % 4,47 % 2,99 % 5,25 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
17,94 % 10,05 % 26,85 % 13,78 % 21,04 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
60,89 % 50,33 % 95,96 % 61,60 % 97,27 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
2,39 4,01 2,57 3,47 3,62
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
5,80 4,80 6,01 4,61 4,01
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
60,89 % 50,33 % 95,96 % 61,60 % 101,68 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
6,97 5,51 7,42 5,49 5,13

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Flexlog" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 5231)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 198 uzņēmumi 21. vieta pēc apgrozījuma 27. vieta pēc peļņas Starpniecības pakalpojumi kravu transporta jomā
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AVM Bunker Ltd SIA286 156 55316 809 6095,9 %1286 156 553***
2SIA "DSV Air & Sea"53 945 812257 7460,5 %222 452 0823 667 (2026 Q2)
3SIA "DANIR 19"20 685 8644 138 72620,0 %141 477 5624 554 (2026 Q2)
4VILKS SIA18 757 786359 0361,9 %57329 0842 090 (2026 Q2)
5SIA Greencarrier Liner Agency Latvia9 428 249530 1265,6 %13725 2503 689 (2026 Q2)
6JAS Worldwide Latvia SIA7 714 108136 4881,8 %24321 4212 393 (2026 Q2)
7SIA "RMC Logistics"6 532 82986 1611,3 %11593 8942 169 (2026 Q2)
8SIA "DALA TRANSPORTS"6 530 265141 4652,2 %61 088 3781 804 (2026 Q2)
9SIA "CONSORT"6 393 854302 9184,7 %14456 7041 108 (2026 Q2)
10SIA "OCTOPUS SPEDITION"6 052 742297 3384,9 %61 008 7901 804 (2026 Q2)
21SIA "Flexlog" (šis uzņēmums)2 311 52971 5433,1 %4577 8821 775 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Flexlog"
5231 Starpniecības pakalpojumi kravu transporta jomā
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103687205 LV57ZZZ40103687205 SIA "Flexlog" SIA Flexlog NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2013-07-02 NULL Rīga, Dārzciema iela 60 1073 101824802 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
3281857 40103687205 2013-06-17 2013-07-25 09:26:01

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103687205 2021-02-05 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MP LOGISTICS"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92786819 40103687205 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2021-02-05 2021-02-05 17:27:34

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
580956 16064090 40103687205 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-07-02 2013-12-31 1 ONES LVL 2020-09-19 18:48:15.638
580957 16064092 40103687205 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-19 18:48:18.427
580961 16064109 40103687205 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-19 18:48:31.648
975222 21843393 40103687205 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 0 ONES EUR 2020-11-15 03:11:25.924
975223 21843396 40103687205 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-15 03:11:29.287
975236 21843860 40103687205 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-15 03:12:14.446
1111118 23565702 40103687205 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-22 17:10:21.137
1181632 28978588 40103687205 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-03-19 15:03:16.643
1328459 30763899 40103687205 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 4 ONES EUR 2022-04-05 18:02:24.536
1729339 32470700 40103687205 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 4 ONES EUR 2023-05-26 20:11:39.345
1881815 33448918 40103687205 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 5 ONES EUR 2024-05-21 19:10:30.296
2029203 34423063 40103687205 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 5 ONES EUR 2025-05-23 03:00:42.67
2202138 35295326 40103687205 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 5 ONES EUR 2026-04-22 17:06:50.797

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1111118 23565702 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1181632 28978588 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1328459 30763899 1687130 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1512396 174734 5869 77323 2430 1413 0 0 0 0 0 NULL NULL 92559 1012 91547 NULL 3000 88547
1729339 32470700 2752855 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2500826 252029 10107 161321 26217 24474 0 0 0 0 0 NULL NULL 82344 0 82344 NULL 0 82344
1881815 33448918 2493633 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2251367 242266 12573 118761 5322 4877 0 0 0 0 0 NULL NULL 111377 0 111377 NULL 0 111377
2029203 34423063 2397589 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2175684 221905 13299 147118 10660 21919 0 0 0 0 0 NULL NULL 50229 0 50229 NULL 0 50229
2202138 35295326 2311529 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2099707 211822 13620 137860 14170 2969 0 0 0 0 0 NULL NULL 71543 0 71543 NULL 0 71543
580956 16064090 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 0 0
580957 16064092 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 0 0
580961 16064109 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 50 -50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -50 0 NULL 0 0 -50
975222 21843393 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
975223 21843396 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
975236 21843860 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1111118 23565702 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 NULL 250 0 1 -250 1
1181632 28978588 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 NULL 301 0 0 -300 1
1328459 30763899 82061 0 333289 0 415350 0 4813 670 5483 420833 NULL 329800 0 0 91033 420833
1729339 32470700 133953 0 458167 0 592120 0 4963 419 5382 597502 NULL 463817 0 0 133685 597502
1881815 33448918 38377 0 369106 0 407483 0 6917 358 7275 414758 NULL 298696 0 0 116062 414758
2029203 34423063 46437 0 448551 0 494988 0 4710 117 4827 499815 NULL 400024 0 0 99791 499815
2202138 35295326 45484 0 347743 0 393227 0 5531 43 5574 398801 NULL 281305 0 0 117496 398801
580956 16064090 0 0 10 0 10 0 0 0 0 10 NULL 0 0 0 10 10
580957 16064092 0 0 64 0 64 0 0 0 0 64 NULL 50 0 0 14 64
580961 16064109 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 100 0 0 -100 0
975222 21843393 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 150 0 0 -150 0
975223 21843396 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 200 0 0 -200 0
975236 21843860 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 250 0 0 -250 0

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
1111118 23565702 1 0 0 0 0 0 NULL 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103687205 SIA "Flexlog" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5231 010093 Latgales priekšpilsēta -103.34 17.38 37.06 5
40103687205 SIA "Flexlog" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5229 010093 Latgales priekšpilsēta -183.26 13.73 30.62 4

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103687205 SIA "Flexlog" ir 22.02.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103687205 SIA "Flexlog" A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Flexlog" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073.

Kāds bija SIA "Flexlog" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 311 529 EUR, un peļņa bija 71 543 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Flexlog" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Flexlog" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MP LOGISTICS"".

Kāds ir SIA "Flexlog" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,40 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,40.

Kāds ir SIA "Flexlog" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,97, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Flexlog" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Flexlog"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 811.87 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 297.30 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Kāds ir SIA "Flexlog" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Flexlog" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Starpniecības pakalpojumi kravu transporta jomā.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Starpniecības pakalpojumi kravu transporta jomā — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Starpniecības pakalpojumi kravu transporta jomā · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026