Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "UNGRANITA"

SIA "UNGRANITA" (reģ. Nr. 40103692583) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-07-22. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 19 087 EUR, peļņa 426 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,79 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40103692583
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2013-07-22
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV60ZZZ40103692583
Juridiskā adrese Meža iela 18 - 50, Jaunolaine, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-24

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2023 19 087 EUR 426 EUR 5 504 EUR 1
2022 16 543 EUR 212 EUR 3 057 EUR 1
2021 9 406 EUR -505 EUR 5 638 EUR 1
2020 21 355 EUR 532 EUR 3 681 EUR 1
2019 10 258 EUR -658 EUR 2 533 EUR 1
2018 0 EUR -118 EUR 1 EUR 0
2017 0 EUR -69 EUR 1 EUR 1
2016 0 EUR -56 EUR 1 EUR 1
2015 0 EUR -56 EUR 1 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 0.22 0.02 0.20 1
2023 0.00 0.00 0.00 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024 *** ***
2023

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2023 2022 2021 2020 2019
Neto apgrozījums 19 087 EUR 16 543 EUR 9 406 EUR 21 355 EUR 10 258 EUR
Bruto peļņa 8 146 EUR 7 635 EUR 3 911 EUR 10 399 EUR 3 350 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 476 EUR 212 EUR -505 EUR 532 EUR -658 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 426 EUR 212 EUR -505 EUR 532 EUR -658 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2023 2022 2021 2020 2019
Aktīvi kopā 5 504 EUR 3 057 EUR 5 638 EUR 3 681 EUR 2 533 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 4 592 EUR 2 273 EUR 4 609 EUR 2 527 EUR 1 317 EUR
Pašu kapitāls -291 EUR -718 EUR -928 EUR -423 EUR -955 EUR
Īstermiņa saistības 5 795 EUR 3 775 EUR 6 566 EUR 4 104 EUR 3 488 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Reģistrēti darbības ierobežojumi VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss1Reģistrēti darbības ierobežojumi
Reģistrēti darbības ierobežojumi
1 nodrošinājuma līdzeklis

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2025-04-09
    Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas
    Zvērināts tiesu izpildītājs

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2023 2022 2021 2020 2019
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,79 0,60 0,70 0,62 0,38
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,76 0,54 0,64 0,36 0,33
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
2,23 % 1,28 % -5,37 % 2,49 % -6,41 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
7,74 % 6,93 % -8,96 % 14,45 % -25,98 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-146,39 % -29,53 % 54,42 % -125,77 % 68,90 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-19,91 -5,26 -7,08 -9,70 -3,65
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
1,70 -3,28 7,11 -11,65
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,47 5,41 1,67 5,80 4,05
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-163,57 % -71,87 % 41,70 % -146,34 % 63,46 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,51 5,29 1,00 5,86 2,25

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "UNGRANITA" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8122)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 313 uzņēmumi 135. vieta pēc apgrozījuma 135. vieta pēc peļņas Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "UNO Group"7 510 9461 024 03413,6 %43917 109847 (2026 Q2)
2SIA "Greeserv RIGA"2 761 012200 6357,3 %20613 403793 (2026 Q2)
3SIA MainPro2 238 95727 5241,2 %10223 8961 603 (2026 Q2)
4SIA "BaltCleaner"1 442 143-147 669-10,2 %2721 072***
5SIA "SOFTHOUSE"993 976-76 751-7,7 %3528 399648 (2026 Q2)
6SIA "DEVITO"879 18670 0508,0 %4419 982756 (2026 Q2)
7SIA "DIGITAX Baltija"780 604-148 915-19,1 %0
8SIA MOLO769 45547 6846,2 %3224 045926 (2026 Q2)
9SIA "AB Cleaner"623 78186 44813,9 %5710 944756 (2026 Q2)
10SIA "Craft Serviss"622 118331 58753,3 %4015 553453 (2026 Q2)
135SIA "UNGRANITA" (šis uzņēmums)19 0874262,2 %0
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-24). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "UNGRANITA"
8122 Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103692583 LV60ZZZ40103692583 SIA "UNGRANITA" SIA UNGRANITA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2013-07-22 NULL Olaines nov., Olaines pag., Jaunolaine, Meža iela 18 - 50 2127 110822564 100016077 0 0801080 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
3309809 40103692583 2013-06-18 2013-08-19 09:08:43

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92949957 40103692583 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2025-04-01 2025-04-01 13:25:50

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
760623 19718064 40103692583 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-03 05:29:22.638
909329 21411568 40103692583 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-11 10:35:58.618
465180 15564339 40103692583 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-13 08:03:02.138
465900 15684683 40103692583 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-07-22 2013-12-31 1 ONES LVL 2020-09-13 08:41:56.825
574866 16048742 40103692583 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-19 12:14:10.312
688844 16505875 40103692583 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-29 20:21:35.106
1039433 22912211 40103692583 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-18 17:32:33.583
1227364 29365327 40103692583 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-06-02 17:05:17.829
1363384 31125427 40103692583 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-06-20 17:33:21.319
1475190 32331881 40103692583 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-04-25 06:12:10.644
1889141 33472134 40103692583 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-25 03:09:04.485

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1039433 22912211 10258 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6908 3350 2113 1843 0 0 0 0 0 0 52 NULL NULL -658 0 -658 NULL 0 -658
1227364 29365327 21355 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10956 10399 7534 2246 0 0 0 0 0 0 87 NULL NULL 532 0 532 NULL 0 532
1363384 31125427 9406 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5495 3911 3204 1094 0 0 0 0 0 0 118 NULL NULL -505 0 -505 NULL 0 -505
1475190 32331881 16543 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8908 7635 5722 1397 0 0 0 0 0 0 304 NULL NULL 212 0 212 NULL 0 212
1889141 33472134 19087 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10941 8146 4492 3178 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 476 50 426 NULL 0 426
465180 15564339 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 0 0
465900 15684683 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 0 0
574866 16048742 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 -6 0 NULL 0 0 -56
688844 16505875 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 NULL NULL -6 50 -56 NULL 0 -56
760623 19718064 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 19 NULL NULL -19 50 -69 NULL 0 -69
909329 21411568 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 NULL NULL -18 100 -118 NULL 0 -118

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1039433 22912211 249 0 914 154 1317 0 1216 0 1216 2533 NULL 3488 0 0 -955 2533
1227364 29365327 954 0 517 1056 2527 0 1154 0 1154 3681 NULL 4104 0 0 -423 3681
1363384 31125427 1947 0 2250 412 4609 0 1029 0 1029 5638 NULL 6566 0 0 -928 5638
1475190 32331881 1015 0 1008 250 2273 0 784 0 784 3057 NULL 3775 0 0 -718 3057
1889141 33472134 549 0 3870 173 4592 0 912 0 912 5504 NULL 5795 0 0 -291 5504
465180 15564339 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 0 0 0 1 1
465900 15684683 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 0 0 0 1 1
574866 16048742 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 56 0 0 -55 1
688844 16505875 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 0 112 0 -111 1
760623 19718064 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 0 181 0 -180 1
909329 21411568 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 299 0 0 -298 1

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
465180 15564339 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91360160 40103692583 PROHIBITION Aizliegums Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas 2025-04-09 01920/050/2025-NOS NULL NULL Zvērināts tiesu izpildītājs

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103692583 SIA "UNGRANITA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8122 041400 Olaines pag. 0.22 0.02 0.20 1
40103692583 SIA "UNGRANITA" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8122 041400 Olaines pag. 0.00 0.00 0.00 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103692583 SIA "UNGRANITA" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "UNGRANITA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Meža iela 18 - 50, Jaunolaine, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127.

Kāds bija SIA "UNGRANITA" 2023. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 19 087 EUR, un peļņa bija 426 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "UNGRANITA" 2023. gadā?

2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "UNGRANITA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 0,79 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,76.

Kāds ir SIA "UNGRANITA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 3,51, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "UNGRANITA"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 220 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 20 EUR un VSAOI 200 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "UNGRANITA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "UNGRANITA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi — Olaines novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi · Olaines novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 24-09-2026