PS "UB MV" (reģ. Nr. 40103714486) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-09-26. Jaunākais gada pārskats (2018): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 132 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,77 (2018). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40103714486 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2013-09-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV88ZZZ40103714486 |
| Juridiskā adrese | 1. Dienvidu iela 10, Vārzas, Skultes pag., Limbažu nov., LV-4025 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 EUR | -132 EUR | 2 069 EUR | 0 |
| 2017 | 0 EUR | -138 EUR | 2 159 EUR | 0 |
| 2016 | 0 EUR | -202 EUR | 2 159 EUR | 0 |
| 2015 | 35 049 EUR | -151 EUR | 2 030 EUR | 0 |
| 2014 | 42 279 EUR | 0 EUR | 5 932 EUR | 0 |
| 2013 | 7 426 LVL | 0 LVL | 4 764 LVL | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 35 049 EUR | 42 279 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 193 EUR | 608 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -82 EUR | -138 EUR | -202 EUR | -151 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -132 EUR | -138 EUR | -202 EUR | -151 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 069 EUR | 2 159 EUR | 2 159 EUR | 2 030 EUR | 5 932 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 069 EUR | 2 159 EUR | 2 159 EUR | 2 030 EUR | 5 932 EUR |
| Pašu kapitāls | -609 EUR | -477 EUR | -339 EUR | -137 EUR | 14 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 678 EUR | 2 636 EUR | 2 498 EUR | 2 167 EUR | 5 918 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,77 | 0,82 | 0,86 | 0,94 | 1,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,77 | 0,82 | 0,86 | 0,94 | 1,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | — | -0,43 % | 0,00 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-6,38 % | -6,39 % | -9,36 % | -7,44 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
21,67 % | 28,93 % | 59,59 % | 110,22 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-4,40 | -5,53 | -7,37 | -15,82 | 422,71 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 17,27 | 7,13 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
13,46 % | 28,93 % | 59,59 % | 110,22 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,68 | -0,62 | -0,59 | 16,87 | 7,12 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "UB MV" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2018. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Vizii" | 12 638 905 | 141 008 | 1,1 % | 868 | 14 561 | 739 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Concord Service Group | 9 150 643 | 86 001 | 0,9 % | 477 | 19 184 | 777 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "CHS" | 8 297 173 | 172 148 | 2,1 % | 526 | 15 774 | 726 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MARIVO" | 5 484 073 | 73 948 | 1,3 % | 349 | 15 714 | 688 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Ekozona" | 4 367 227 | 221 009 | 5,1 % | 112 | 38 993 | 1 184 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Cleanhouse" | 3 324 629 | 152 274 | 4,6 % | 136 | 24 446 | 873 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Simply Clean" | 2 255 312 | 60 616 | 2,7 % | 67 | 33 661 | 1 108 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MAX SHINE" | 2 105 427 | 459 499 | 21,8 % | 165 | 12 760 | 582 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "XCLEAN" | 1 677 490 | 639 | 0,0 % | 34 | 49 338 | 672 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LV GROUP" | 1 504 260 | 135 260 | 9,0 % | 50 | 30 085 | 944 (2026 Q3) |
| 347 | PS "UB MV" (šis uzņēmums) | 0 | -132 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103714486 | LV88ZZZ40103714486 | Pilnsabiedrība "UB MV" | Pilnsabiedrība | UB MV | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2013-09-26 | NULL | Limbažu nov., Skultes pag., Vārzas, 1. Dienvidu iela 10 | 4025 | 105040687 | 100015975 | 0 | 0660276 | NULL |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900301287 | 40103714486 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2023-04-25 | Valsts ieņēmumu dienesta 24.04.2023. lēmums Nr. 30.1/8.59.2/45523 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40103714486 | Pilnsabiedrība "UB MV" | 24.04.2023 | 26.04.2023 | NULL |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 758680 | 19713457 | 40103714486 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-03 03:16:30.996 |
| 283822 | 15375431 | 40103714486 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-09-26 | 2013-12-31 | 0 | ONES | LVL | 2020-09-02 10:12:38.813 |
| 393970 | 15640723 | 40103714486 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-09-09 04:21:51.03 |
| 959519 | 21544950 | 40103714486 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-14 05:13:33.011 |
| 529339 | 15950780 | 40103714486 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-09-16 20:36:03.015 |
| 650636 | 16357076 | 40103714486 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-10-27 17:03:52.312 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 283822 | 15375431 | 7426 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7320 | 106 | 0 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | 0 |
| 393970 | 15640723 | 42279 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41671 | 608 | 0 | 613 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 |
| 529339 | 15950780 | 35049 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34856 | 193 | 0 | 193 | 0 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -151 | 0 | NULL | 0 | 0 | -151 |
| 650636 | 16357076 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 23 | 0 | 179 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -202 | 0 | -202 | NULL | 0 | -202 |
| 758680 | 19713457 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -138 | 0 | -138 | NULL | 0 | -138 |
| 959519 | 21544950 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -82 | 50 | -132 | NULL | 0 | -132 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 283822 | 15375431 | 534 | 1200 | 3030 | 0 | 4764 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4764 | NULL | 4754 | 0 | 0 | 10 | 4764 |
| 393970 | 15640723 | 490 | 1707 | 3735 | 0 | 5932 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5932 | NULL | 5918 | 0 | 0 | 14 | 5932 |
| 529339 | 15950780 | 2015 | 0 | 15 | 0 | 2030 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2030 | NULL | 2167 | 0 | 0 | -137 | 2030 |
| 650636 | 16357076 | 2144 | 0 | 15 | 0 | 2159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2159 | NULL | 2498 | 0 | 0 | -339 | 2159 |
| 758680 | 19713457 | 2144 | 0 | 15 | 0 | 2159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2159 | NULL | 2636 | 0 | 0 | -477 | 2159 |
| 959519 | 21544950 | 2054 | 0 | 15 | 0 | 2069 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2069 | NULL | 2678 | 0 | 0 | -609 | 2069 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91310471 | 40103714486 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai | 2023-04-25 | 30.1/8.59.2/45523 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103714486 | Pilnsabiedrība "UB MV" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 8121 | 035490 | Skultes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103714486 | Pilnsabiedrība "UB MV" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 8121 | 035490 | Skultes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103714486 | Pilnsabiedrība "UB MV" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 8121 | 035490 | Skultes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103714486 | Pilnsabiedrība "UB MV" | nav | 09.10.2013 | nav | nav | 28.03.2019 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103714486 | Pilnsabiedrība "UB MV" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir 1. Dienvidu iela 10, Vārzas, Skultes pag., Limbažu nov., LV-4025.
2018. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 132 EUR.
2018. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2018. gadā bija 0,77 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,77.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2018. gadā bija -0,68, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026