Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "ADgett"

SIA "ADgett" (reģ. Nr. 40103715778) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-09-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 694 120 EUR, peļņa 52 534 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 6,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Reklāmas aģentūru darbība

Reģistrācijas Nr.40103715778
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2013-09-30
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV27ZZZ40103715778
Juridiskā adrese Vagonu iela 35 - 12, Rīga, LV-1009

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-19

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 694 120 EUR 52 534 EUR 221 260 EUR 5
2024 674 989 EUR 113 918 EUR 230 664 EUR 5
2023 456 578 EUR 36 651 EUR 124 316 EUR 4
2022 422 591 EUR 35 998 EUR 107 783 EUR 4
2021 381 130 EUR 18 129 EUR 134 007 EUR 4
2020 412 883 EUR 35 364 EUR 115 706 EUR 4
2019 470 996 EUR 59 177 EUR 105 766 EUR 3
2018 318 395 EUR 10 524 EUR 43 227 EUR 2
2017 211 252 EUR 9 089 EUR 69 574 EUR 1
2016 115 973 EUR 5 014 EUR 54 910 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 18.6 5.41 8.37 5
2026. gada 2. ceturksnis 13.67 4.58 7.43 5
2026. gada 1. ceturksnis 20.12 3.66 6.75 4
2025. gada 4. ceturksnis 14.03 3.79 6.74 4
2024 73.55 15.33 22.42 5
2023 49.61 12.71 19.13 4
2022 39.92 10.61 16.91 4

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 1 636.84 ~ 1 231.66
2026. gada 2. ceturksnis 1 453.02 ~ 1 109.09
2026. gada 1. ceturksnis 1 650.04 ~ 1 240.46
2025. gada 4. ceturksnis 1 647.60 ~ 1 228.63
2024 1 096.12 ~ 838.96
2023 1 169.09 ~ 885.60
2022 1 033.42 ~ 756.58

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (22.42 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 1 096.12 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 096.12 * 0.105 = 115.09 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 270.72 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 096.12 - 115.09 - 270.72) * 0.2 ≈ 142.06 EUR

4. Neto alga: 1 096.12 - 115.09 - 142.06 = ~ 838.96 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 694 120 EUR 674 989 EUR 456 578 EUR 422 591 EUR 381 130 EUR
Bruto peļņa 231 378 EUR 270 795 EUR 181 429 EUR 151 038 EUR 87 349 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 61 858 EUR 119 264 EUR 43 288 EUR 40 147 EUR 26 928 EUR
UIN nodoklis 9 324 EUR 5 346 EUR 6 637 EUR 4 149 EUR 8 799 EUR
Tīrā peļņa 52 534 EUR 113 918 EUR 36 651 EUR 35 998 EUR 18 129 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 221 260 EUR 230 664 EUR 124 316 EUR 107 783 EUR 134 007 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 203 216 EUR 204 124 EUR 105 139 EUR 80 759 EUR 102 684 EUR
Pašu kapitāls 175 390 EUR 164 856 EUR 75 939 EUR 64 263 EUR 44 765 EUR
Īstermiņa saistības 31 824 EUR 35 998 EUR 41 385 EUR 24 805 EUR 69 976 EUR
Ilgtermiņa saistības 8 149 EUR 23 142 EUR 2 781 EUR 14 774 EUR 19 266 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)147,67 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 47,67 €

  • 47,67 € 2023-09-07
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": Aizdevumu garantijas

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-09-07 – 2023-09-07 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
6,39 5,67 2,54 3,26 1,47
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
6,39 5,67 2,54 3,26 1,47
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
7,57 % 16,88 % 8,03 % 8,52 % 4,76 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
23,74 % 49,39 % 29,48 % 33,40 % 13,53 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
29,95 % 69,10 % 48,26 % 56,02 % 40,50 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,23 0,36 0,58 0,62 1,99
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
55,07 60,96 57,36 31,28 22,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,14 2,93 3,67 3,92 2,84
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
33,26 % 62,29 % 53,12 % 49,98 % 44,06 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
7,09 6,85 6,37 6,67 4,16

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "ADgett" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7311)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1972 uzņēmumi 133. vieta pēc apgrozījuma 132. vieta pēc peļņas Reklāmas aģentūru darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1WhatDigital SIA71 843 73664 3510,1 %116 531 2494 826 (2026 Q3)
2AS "MIXD Performance"36 843 374104 2450,3 %66 140 562999 (2026 Q3)
3SIA "YM MEDIA EUROPE"26 055 755-3 470 065-13,3 %213 027 878***
4"Initiative Latvia" SIA19 653 320787 1024,0 %25786 1332 402 (2026 Q3)
5SIA "Top Media"15 369 886468 3443,0 %121 280 8244 447 (2026 Q3)
6Havas Media SIA13 974 174383 9562,7 %24582 2572 793 (2026 Q3)
7SIA MBD Latvia13 635 688135 6821,0 %59231 1132 657 (2026 Q3)
8"Inspired" SIA13 396 925294 6682,2 %33405 9672 567 (2026 Q3)
9SIA "Trendmark"13 139 455117 6650,9 %30437 9822 001 (2026 Q3)
10SIA "MMS COMMUNICATIONS LATVIA"10 065 217-302 358-3,0 %29347 0763 183 (2026 Q3)
133SIA "ADgett" (šis uzņēmums)694 12052 5347,6 %5138 8241 637 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-19). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "ADgett"
7311 Reklāmas aģentūru darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103715778 LV27ZZZ40103715778 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADgett" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību ADgett NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2013-09-30 NULL Rīga, Vagonu iela 35 - 12 1009 117400904 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
3384828 40103715778 2013-09-19 2013-10-08 10:32:05

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40103715778 2023-09-07 47.67 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Aizdevumu garantijas 03 Galvojums/garantija 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 769e1899

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92232820 40103715778 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2801 EUR 2015-01-14 2015-01-14 13:22:16

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
959520 21544952 40103715778 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-14 05:13:36.123
622321 16230921 40103715778 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-25 23:26:52
1035059 22888342 40103715778 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-18 12:24:07.765
1193825 29066670 40103715778 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-04-06 15:02:14.515
1737209 32489658 40103715778 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 4 ONES EUR 2023-05-30 22:07:47.396
1898401 33498403 40103715778 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 4 ONES EUR 2024-05-29 21:08:32.85
2253471 35397490 40103715778 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 5 ONES EUR 2026-05-21 20:00:15.664
803517 19848255 40103715778 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-05 14:36:05.828
353310 15514633 40103715778 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-09-30 2013-12-31 2 ONES LVL 2020-09-06 15:43:43.179
449323 15757097 40103715778 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-12 09:33:17.401
502589 15895635 40103715778 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 2 ONES EUR 2020-09-15 10:44:30.245
1328208 30760598 40103715778 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 4 ONES EUR 2022-04-05 13:02:16.33
2038656 34453529 40103715778 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 5 ONES EUR 2025-05-28 23:02:05.593

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1035059 22888342 470996 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 306537 164459 74531 21254 0 5618 0 0 0 0 1146 NULL NULL 61910 2733 59177 NULL 0 59177
1193825 29066670 412883 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 256219 156664 94236 16037 57 1393 0 0 0 0 702 NULL NULL 44353 8989 35364 NULL 0 35364
1328208 30760598 381130 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 293781 87349 96967 17111 56393 1454 0 0 0 0 1282 NULL NULL 26928 8799 18129 NULL 0 18129
1737209 32489658 422591 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 271553 151038 104682 17023 4503 96 0 0 7733 0 1326 NULL NULL 40147 4149 35998 NULL 0 35998
1898401 33498403 456578 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 275149 181429 112807 16642 0 7924 0 0 0 0 768 NULL NULL 43288 6637 36651 NULL 0 36651
2038656 34453529 674989 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 404194 270795 128115 18042 0 3633 0 0 248 0 1989 NULL NULL 119264 5346 113918 NULL 0 113918
2253471 35397490 694120 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 462742 231378 145321 20788 0 2395 0 0 128 0 1144 NULL NULL 61858 9324 52534 NULL 0 52534
353310 15514633 4903 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1541 3362 2405 343 0 0 0 0 0 0 2 0 0 612 0 NULL 0 NULL 171
449323 15757097 99822 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 41721 58101 47594 3480 0 0 0 0 36 0 40 0 0 7023 0 NULL 0 0 -1961
502589 15895635 97160 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 56953 40207 30088 6938 0 0 0 0 66 0 113 0 0 3134 753 NULL 0 0 2381
622321 16230921 115973 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 59527 56446 37972 9731 0 2058 0 0 0 0 504 NULL NULL 6181 1167 5014 NULL 0 5014
803517 19848255 211252 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 119021 92231 60693 14629 494 4620 0 0 0 0 846 NULL NULL 11937 2848 9089 NULL 0 9089
959520 21544952 318395 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 230498 87897 55804 19511 922 1614 0 0 0 0 896 NULL NULL 10994 470 10524 NULL 0 10524

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1035059 22888342 2232 0 90139 0 92371 0 13395 0 13395 105766 NULL 41624 2102 0 62040 105766
1193825 29066670 209 0 105643 0 105852 0 7519 2335 9854 115706 NULL 53934 0 0 61772 115706
1328208 30760598 23773 0 78911 0 102684 0 27502 3821 31323 134007 NULL 69976 19266 0 44765 134007
1737209 32489658 632 0 80127 0 80759 0 24901 2123 27024 107783 NULL 24805 14774 3941 64263 107783
1898401 33498403 10381 0 94758 0 105139 0 18540 637 19177 124316 NULL 41385 2781 4211 75939 124316
2038656 34453529 39324 0 164800 0 204124 0 26540 0 26540 230664 NULL 35998 23142 6668 164856 230664
2253471 35397490 42967 0 160249 0 203216 0 18044 0 18044 221260 NULL 31824 8149 5897 175390 221260
353310 15514633 1557 0 0 0 1557 0 0 0 0 1557 NULL 1363 0 22 172 1557
449323 15757097 2361 0 123 1397 3881 0 3019 0 3019 6900 NULL 8336 0 281 -1717 6900
502589 15895635 735 0 16722 27 17484 0 4765 0 4765 22249 NULL 18784 0 0 3465 22249
622321 16230921 -226 0 31206 0 30980 0 23930 0 23930 54910 NULL 29783 16648 0 8479 54910
803517 19848255 1180 0 36386 12397 49963 0 19611 0 19611 69574 NULL 45650 11912 0 12012 69574
959520 21544952 5872 0 17665 2504 26041 0 17186 0 17186 43227 NULL 22683 7157 0 13387 43227

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103715778 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADgett" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7311 010093 Latgales priekšpilsēta 73.55 15.33 22.42 5
40103715778 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADgett" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7311 010093 Latgales priekšpilsēta 49.61 12.71 19.13 4
40103715778 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADgett" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7311 010093 Latgales priekšpilsēta 39.92 10.61 16.91 4

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103715778 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADgett" ir 03.06.2014 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103715778 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADgett" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "ADgett" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Vagonu iela 35 - 12, Rīga, LV-1009.

Kāds bija SIA "ADgett" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 694 120 EUR, un peļņa bija 52 534 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "ADgett" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.

Kāds ir SIA "ADgett" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,39.

Kāds ir SIA "ADgett" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,09, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "ADgett" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "ADgett"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 096.12 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 838.96 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "ADgett"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 73 550 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 15 330 EUR un VSAOI 22 420 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "ADgett" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "ADgett" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Reklāmas aģentūru darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Reklāmas aģentūru darbība — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Reklāmas aģentūru darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 133. no 1 972

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 19-10-2026