SIA "MontEs Euro" (reģ. Nr. 40103719873) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-10-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 15 341 EUR, peļņa 2 244 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,23 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40103719873 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2013-10-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ40103719873 |
| Juridiskā adrese | Vienības prospekts 9 k-1 - 2, Jūrmala, LV-2010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 341 EUR | 2 244 EUR | 24 867 EUR | 1 |
| 2024 | 18 456 EUR | 2 744 EUR | 28 239 EUR | 1 |
| 2023 | 18 799 EUR | 1 620 EUR | 22 238 EUR | 1 |
| 2022 | 18 542 EUR | 2 351 EUR | 18 233 EUR | 1 |
| 2021 | 16 001 EUR | 3 111 EUR | 13 550 EUR | 1 |
| 2020 | 12 897 EUR | -657 EUR | 8 591 EUR | 1 |
| 2019 | 12 374 EUR | -778 EUR | 7 985 EUR | 1 |
| 2018 | 12 787 EUR | 253 EUR | 7 016 EUR | 3 |
| 2017 | 12 316 EUR | 2 467 EUR | 5 779 EUR | 1 |
| 2016 | 9 116 EUR | -638 EUR | 3 428 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.90 | 0.00 | 0.38 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.66 | 0.00 | 0.31 | 1 |
| 2024 | 2.56 | 0.00 | 0.77 | 1 |
| 2023 | 4.68 | 0.00 | 2.02 | 1 |
| 2022 | 3.07 | 0.18 | 1.23 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 15 341 EUR | 18 456 EUR | 18 799 EUR | 18 542 EUR | 16 001 EUR |
| Bruto peļņa | 3 195 EUR | 4 147 EUR | 2 845 EUR | 3 653 EUR | 3 565 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 244 EUR | 2 744 EUR | 1 620 EUR | 2 351 EUR | 3 111 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 244 EUR | 2 744 EUR | 1 620 EUR | 2 351 EUR | 3 111 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 24 867 EUR | 28 239 EUR | 22 238 EUR | 18 233 EUR | 13 550 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 24 867 EUR | 28 239 EUR | 22 238 EUR | 18 233 EUR | 13 550 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 735 EUR | 11 491 EUR | 8 747 EUR | 7 126 EUR | 4 775 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 132 EUR | 16 748 EUR | 13 491 EUR | 11 107 EUR | 8 775 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,23 | 1,69 | 1,65 | 1,64 | 1,54 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,23 | 1,69 | 1,65 | 1,64 | 1,54 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,63 % | 14,87 % | 8,62 % | 12,68 % | 19,44 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
9,02 % | 9,72 % | 7,28 % | 12,89 % | 22,96 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
16,34 % | 23,88 % | 18,52 % | 32,99 % | 65,15 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,81 | 1,46 | 1,54 | 1,56 | 1,84 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
55,73 | 13,04 | 11,52 | 8,56 | 89,89 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,62 | 0,65 | 0,85 | 1,02 | 1,18 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
16,64 % | 25,86 % | 20,28 % | 37,36 % | 65,88 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,28 | 1,90 | 1,98 | 2,35 | 2,68 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MontEs Euro" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 3591 | SIA "MontEs Euro" (šis uzņēmums) | 15 341 | 2 244 | 14,6 % | 1 | 15 341 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103719873 | LV42ZZZ40103719873 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MontEs Euro" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | MontEs Euro | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2013-10-11 | NULL | Jūrmala, Vienības prospekts 9 k-1 - 2 | 2010 | 118871234 | 0 | 100003036 | 0130000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3401452 | 40103719873 | 2013-10-03 | 2013-10-18 10:48:47 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92508296 | 40103719873 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2846 | EUR | 2016-07-24 | 2016-07-24 08:14:25.622918 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 782636 | 19800517 | 40103719873 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-04 11:13:00.179 |
| 896094 | 21356521 | 40103719873 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-10 16:40:27.227 |
| 341609 | 15495536 | 40103719873 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-10-11 | 2013-12-31 | 1 | ONES | LVL | 2020-09-05 22:30:59.008 |
| 443540 | 15743968 | 40103719873 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-11 22:05:38.068 |
| 544873 | 15982108 | 40103719873 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-17 18:04:35.772 |
| 685454 | 16488482 | 40103719873 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-29 16:35:32.636 |
| 1229693 | 29397129 | 40103719873 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-06-10 08:00:10.004 |
| 1388713 | 31296116 | 40103719873 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-25 21:01:44.273 |
| 1739431 | 32494123 | 40103719873 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-31 17:01:12.588 |
| 1033522 | 22882230 | 40103719873 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-18 10:29:47.845 |
| 1885296 | 33458487 | 40103719873 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-23 05:00:02.581 |
| 2037620 | 34448237 | 40103719873 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-28 17:00:39.067 |
| 2338411 | 35505338 | 40103719873 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-04 06:00:02.341 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1033522 | 22882230 | 12374 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11379 | 995 | 0 | 1690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 83 | NULL | NULL | -778 | 0 | -778 | NULL | 0 | -778 |
| 1229693 | 29397129 | 12897 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10732 | 2165 | 0 | 2758 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | NULL | NULL | -657 | 0 | -657 | NULL | 0 | -657 |
| 1388713 | 31296116 | 16001 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12436 | 3565 | 0 | 419 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | NULL | NULL | 3111 | 0 | 3111 | NULL | 0 | 3111 |
| 1739431 | 32494123 | 18542 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14889 | 3653 | 0 | 991 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 311 | NULL | NULL | 2351 | 0 | 2351 | NULL | 0 | 2351 |
| 1885296 | 33458487 | 18799 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15954 | 2845 | 0 | 1071 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 154 | NULL | NULL | 1620 | 0 | 1620 | NULL | 0 | 1620 |
| 2037620 | 34448237 | 18456 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14309 | 4147 | 0 | 1175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 228 | NULL | NULL | 2744 | 0 | 2744 | NULL | 0 | 2744 |
| 2338411 | 35505338 | 15341 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12146 | 3195 | 0 | 910 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | NULL | NULL | 2244 | 0 | 2244 | NULL | 0 | 2244 |
| 341609 | 15495536 | 1682 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 924 | 758 | 0 | 274 | 0 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 | 5 | NULL | 0 | NULL | 29 |
| 443540 | 15743968 | 8714 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6741 | 1973 | 0 | 222 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1749 | 117 | NULL | 973 | 0 | 659 |
| 544873 | 15982108 | 8931 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8218 | 713 | 0 | 276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 422 | 0 | NULL | 973 | 0 | -551 |
| 685454 | 16488482 | 9116 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9630 | -514 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | NULL | NULL | -638 | 0 | -638 | NULL | 0 | -638 |
| 782636 | 19800517 | 12316 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9405 | 2911 | 0 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 61 | NULL | NULL | 2710 | 243 | 2467 | NULL | 0 | 2467 |
| 896094 | 21356521 | 12787 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12348 | 439 | 0 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 | NULL | NULL | 253 | 0 | 253 | NULL | 0 | 253 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1033522 | 22882230 | 829 | 0 | 7156 | 0 | 7985 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7985 | NULL | 5664 | 0 | 0 | 2321 | 7985 |
| 1229693 | 29397129 | 1671 | 0 | 6920 | 0 | 8591 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8591 | NULL | 6927 | 0 | 0 | 1664 | 8591 |
| 1388713 | 31296116 | 1653 | 0 | 11897 | 0 | 13550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13550 | NULL | 8775 | 0 | 0 | 4775 | 13550 |
| 1739431 | 32494123 | 2822 | 0 | 15411 | 0 | 18233 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18233 | NULL | 11107 | 0 | 0 | 7126 | 18233 |
| 1885296 | 33458487 | 6085 | 0 | 16153 | 0 | 22238 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22238 | NULL | 13491 | 0 | 0 | 8747 | 22238 |
| 2037620 | 34448237 | 4515 | 0 | 23724 | 0 | 28239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28239 | NULL | 16748 | 0 | 0 | 11491 | 28239 |
| 2338411 | 35505338 | 3881 | 0 | 20986 | 0 | 24867 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24867 | NULL | 11132 | 0 | 0 | 13735 | 24867 |
| 341609 | 15495536 | 2785 | 0 | 381 | 0 | 3166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3166 | NULL | 568 | 0 | 569 | 2029 | 3166 |
| 443540 | 15743968 | 4702 | 0 | 829 | 0 | 5531 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5531 | NULL | 860 | 0 | 1124 | 3547 | 5531 |
| 544873 | 15982108 | 2590 | 0 | 971 | 0 | 3561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3561 | NULL | 769 | 0 | 497 | 2295 | 3561 |
| 685454 | 16488482 | 1890 | 0 | 1538 | 0 | 3428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3428 | NULL | 1770 | 0 | 0 | 1658 | 3428 |
| 782636 | 19800517 | 2945 | 0 | 2834 | 0 | 5779 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5779 | NULL | 1654 | 0 | 0 | 4125 | 5779 |
| 896094 | 21356521 | 3995 | 0 | 3021 | 0 | 7016 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7016 | NULL | 3917 | 0 | 0 | 3099 | 7016 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103719873 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MontEs Euro" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 004000 | Jūrmala | 2.56 | 0.00 | 0.77 | 1 |
| 40103719873 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MontEs Euro" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 004000 | Jūrmala | 4.68 | 0.00 | 2.02 | 1 |
| 40103719873 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MontEs Euro" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 004000 | Jūrmala | 3.07 | 0.18 | 1.23 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103719873 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MontEs Euro" | ir | 31.10.2013 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103719873 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MontEs Euro" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vienības prospekts 9 k-1 - 2, Jūrmala, LV-2010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 15 341 EUR, un peļņa bija 2 244 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,23 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,23.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,28, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 560 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 770 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026