SIA "RAMUS AUTO SERVISS" (reģ. Nr. 40103727476) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-11-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 135 631 EUR, zaudējumi 7 452 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40103727476 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2013-11-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV13ZZZ40103727476 |
| Juridiskā adrese | Brēmenes iela 2 - 6, Pikalne, Salaspils pag., Salaspils nov., LV-5015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135 631 EUR | -7 452 EUR | 36 203 EUR | 2 |
| 2024 | 169 572 EUR | 29 641 EUR | 37 643 EUR | 2 |
| 2023 | 98 284 EUR | 5 787 EUR | 21 077 EUR | 2 |
| 2022 | 76 496 EUR | -14 104 EUR | 31 711 EUR | 2 |
| 2021 | 74 479 EUR | 15 265 EUR | 45 577 EUR | 2 |
| 2020 | 44 878 EUR | 1 607 EUR | 14 925 EUR | 2 |
| 2019 | 46 379 EUR | 107 EUR | 10 726 EUR | 3 |
| 2018 | 49 071 EUR | -3 720 EUR | 11 588 EUR | 3 |
| 2017 | 42 011 EUR | 977 EUR | 11 395 EUR | 2 |
| 2016 | 37 607 EUR | -7 651 EUR | 9 920 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.8 | 0.02 | 1.6 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.3 | 0.02 | 1.55 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.58 | 0.03 | 1.54 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.03 | 0.05 | 1.52 | 2 |
| 2024 | 16.48 | 0.40 | 5.74 | 2 |
| 2023 | 10.13 | 0.03 | 5.09 | 2 |
| 2022 | 7.44 | 0.19 | 3.83 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 135 631 EUR | 169 572 EUR | 98 284 EUR | 76 496 EUR | 74 479 EUR |
| Bruto peļņa | -2 483 EUR | 33 423 EUR | 8 393 EUR | -11 525 EUR | 15 461 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7 452 EUR | 29 641 EUR | 5 787 EUR | -14 104 EUR | 15 265 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -7 452 EUR | 29 641 EUR | 5 787 EUR | -14 104 EUR | 15 265 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 36 203 EUR | 37 643 EUR | 21 077 EUR | 31 711 EUR | 45 577 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 682 EUR | 17 823 EUR | 7 696 EUR | 12 921 EUR | 20 071 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 630 EUR | 21 082 EUR | -8 559 EUR | -14 346 EUR | -241 EUR |
| Īstermiņa saistības | 16 573 EUR | 16 561 EUR | 14 636 EUR | 13 057 EUR | 21 818 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 6 000 EUR | 0 EUR | 15 000 EUR | 33 000 EUR | 24 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,89 | 1,08 | 0,53 | 0,99 | 0,92 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,89 | 1,08 | 0,53 | 0,99 | 0,90 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-5,49 % | 17,48 % | 5,89 % | -18,44 % | 20,50 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-20,58 % | 78,74 % | 27,46 % | -44,48 % | 33,49 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-54,67 % | 140,60 % | -67,61 % | 98,31 % | -6 334,02 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,66 | 0,79 | -3,46 | -3,21 | -190,12 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,75 | 4,50 | 4,66 | 2,41 | 1,63 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-37,96 % | 140,60 % | 89,85 % | -75,61 % | 64,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,63 | 7,98 | 4,81 | 0,51 | 2,64 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RAMUS AUTO SERVISS" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 636 | SIA "RAMUS AUTO SERVISS" (šis uzņēmums) | 135 631 | -7 452 | -5,5 % | 2 | 67 816 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103727476 | LV13ZZZ40103727476 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAMUS AUTO SERVISS" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | RAMUS AUTO SERVISS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2013-11-01 | NULL | Salaspils nov., Salaspils pag., Pikalne, Brēmenes iela 2 - 6 | 5015 | 117818661 | 100015485 | 0 | 0801231 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3584057 | 40103727476 | 2013-10-01 | 2014-02-14 09:47:27 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92889786 | 40103727476 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-02-09 | 2023-02-09 14:24:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 792288 | 19825660 | 40103727476 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-04 22:09:22.75 |
| 398426 | 15650202 | 40103727476 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2013-11-01 | 2014-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-09 11:02:56.743 |
| 475980 | 15807737 | 40103727476 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-09-13 19:31:33.536 |
| 952743 | 21526933 | 40103727476 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-13 18:32:34.132 |
| 641211 | 16315288 | 40103727476 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-10-27 05:28:52.262 |
| 1068562 | 23203004 | 40103727476 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-20 09:43:31.431 |
| 1255905 | 29598835 | 40103727476 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-07-27 16:24:59.737 |
| 1355423 | 31033663 | 40103727476 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-05-31 12:10:22.91 |
| 1480001 | 32349904 | 40103727476 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-04-25 23:09:18.842 |
| 1858855 | 33362844 | 40103727476 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-26 22:02:40.187 |
| 2068069 | 34532778 | 40103727476 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-09 03:05:31.827 |
| 2300748 | 35459354 | 40103727476 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-30 03:09:16.151 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1068562 | 23203004 | 46379 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 45070 | 1309 | 0 | 2307 | 1105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 107 | 0 | 107 | NULL | 0 | 107 |
| 1255905 | 29598835 | 44878 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 43058 | 1820 | 0 | 1927 | 1861 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1607 | 0 | 1607 | NULL | 0 | 1607 |
| 1355423 | 31033663 | 74479 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59018 | 15461 | 0 | 2202 | 2009 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15265 | 0 | 15265 | NULL | 0 | 15265 |
| 1480001 | 32349904 | 76496 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 88021 | -11525 | 0 | 2578 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14104 | 0 | -14104 | NULL | 0 | -14104 |
| 1858855 | 33362844 | 98284 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 89891 | 8393 | 0 | 3045 | 439 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5787 | 0 | 5787 | NULL | 0 | 5787 |
| 2068069 | 34532778 | 169572 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 136149 | 33423 | 0 | 3774 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 29641 | 0 | 29641 | NULL | 0 | 29641 |
| 2300748 | 35459354 | 135631 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 138114 | -2483 | 0 | 4369 | 0 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7452 | 0 | -7452 | NULL | 0 | -7452 |
| 398426 | 15650202 | 24933 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26794 | -1861 | 0 | 2378 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4256 | 0 | NULL | 0 | 0 | -4256 |
| 475980 | 15807737 | 24138 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25124 | -986 | 0 | 1745 | 427 | 267 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2571 | 0 | NULL | 0 | 0 | -2571 |
| 641211 | 16315288 | 37607 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 43332 | -5725 | 0 | 1802 | 0 | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7651 | 0 | -7651 | NULL | 0 | -7651 |
| 792288 | 19825660 | 42011 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 40990 | 1021 | 0 | 2036 | 2040 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1024 | 47 | 977 | NULL | 0 | 977 |
| 952743 | 21526933 | 49071 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 52947 | -3876 | 0 | 2931 | 3087 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3720 | 0 | -3720 | NULL | 0 | -3720 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1068562 | 23203004 | 5668 | 0 | 1095 | 960 | 7723 | 0 | 3003 | 0 | 3003 | 10726 | NULL | 7658 | 20181 | 0 | -17113 | 10726 |
| 1255905 | 29598835 | 6808 | 0 | 4905 | 0 | 11713 | 0 | 3212 | 0 | 3212 | 14925 | NULL | 15431 | 15000 | 0 | -15506 | 14925 |
| 1355423 | 31033663 | 14815 | 0 | 4906 | 350 | 20071 | 0 | 25506 | 0 | 25506 | 45577 | NULL | 21818 | 24000 | 0 | -241 | 45577 |
| 1480001 | 32349904 | 4634 | 0 | 8287 | 0 | 12921 | 0 | 18790 | 0 | 18790 | 31711 | NULL | 13057 | 33000 | 0 | -14346 | 31711 |
| 1858855 | 33362844 | 2964 | 0 | 4732 | 0 | 7696 | 0 | 13381 | 0 | 13381 | 21077 | NULL | 14636 | 15000 | 0 | -8559 | 21077 |
| 2068069 | 34532778 | 9468 | 0 | 8355 | 0 | 17823 | 0 | 19820 | 0 | 19820 | 37643 | NULL | 16561 | 0 | 0 | 21082 | 37643 |
| 2300748 | 35459354 | 5589 | 0 | 9093 | 0 | 14682 | 0 | 21521 | 0 | 21521 | 36203 | NULL | 16573 | 6000 | 0 | 13630 | 36203 |
| 398426 | 15650202 | 845 | 0 | 533 | 0 | 1378 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1378 | NULL | 5206 | 0 | 427 | -4255 | 1378 |
| 475980 | 15807737 | 2769 | 0 | 649 | 5168 | 8586 | 0 | 1044 | 0 | 1044 | 9630 | NULL | 6702 | 9754 | 0 | -6826 | 9630 |
| 641211 | 16315288 | 4539 | 0 | 1184 | 3650 | 9373 | 0 | 547 | 0 | 547 | 9920 | NULL | 7172 | 17225 | 0 | -14477 | 9920 |
| 792288 | 19825660 | 6197 | 0 | 4970 | 0 | 11167 | 0 | 228 | 0 | 228 | 11395 | NULL | 11421 | 13474 | 0 | -13500 | 11395 |
| 952743 | 21526933 | 7314 | 0 | 1645 | 0 | 8959 | 0 | 2629 | 0 | 2629 | 11588 | NULL | 4261 | 24547 | 0 | -17220 | 11588 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103727476 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAMUS AUTO SERVISS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 045400 | Salaspils pag. | 16.48 | 0.40 | 5.74 | 2 |
| 40103727476 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAMUS AUTO SERVISS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 045400 | Salaspils pag. | 10.13 | 0.03 | 5.09 | 2 |
| 40103727476 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAMUS AUTO SERVISS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 045400 | Salaspils pag. | 7.44 | 0.19 | 3.83 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103727476 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAMUS AUTO SERVISS" | ir | 19.11.2013 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103727476 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAMUS AUTO SERVISS" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Brēmenes iela 2 - 6, Pikalne, Salaspils pag., Salaspils nov., LV-5015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 135 631 EUR, un zaudējumi bija 7 452 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,89.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,63, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 16 480 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 400 EUR un VSAOI 5 740 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Salaspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026